ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goran Vojković . Kako su Rumunju prestigli Hrvatsku(iza nas u EU je jedino još Bugarska)

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Goran Vojković . Kako su Rumunju prestigli Hrvatsku(iza nas u EU je jedino još Bugarska) - Page 2 Empty Re: Goran Vojković . Kako su Rumunju prestigli Hrvatsku(iza nas u EU je jedino još Bugarska)

Post by kaya 17/6/2017, 10:06

porez spustili i ojačali kupovnu moći , kod nas je i dalje samo opelješi narod, porezom, ovrhom, nametom, kaznom, zadužnicom, kupiš nešto i četvrtinu moraš dati smradovima ili 25% ?! pa toga nema nigdje mislim..

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Goran Vojković . Kako su Rumunju prestigli Hrvatsku(iza nas u EU je jedino još Bugarska) - Page 2 Empty Re: Goran Vojković . Kako su Rumunju prestigli Hrvatsku(iza nas u EU je jedino još Bugarska)

Post by Guest 17/6/2017, 10:43

asilovski wrote:
pismejker wrote:Pa da..Rumunji su znali i pokazali poduzetnickog duha,brandirajuci svoja jaka ekonomska podrucja,ucinili ih privlacnim investitorima..uz to naravno ide i zdravo pravosudje,jer kakoš drugacije posteno i neometano raditi,ili stvarati profit..
Kod nas u biti vecini odgovara ovaj lopovski model a sto se vidi po izborima ili Čardaku ili da je glavma tema pobačaj ili Maršal Tito i ime trga, dok je tomu tako mi tonemo tu nema nikakve sumnje. Da i ljudi za zboravljaju da Rumunji 1995. nisu imali provedeno oko 50% države kroz gruntovnicu a mi smo to imali1900 te, imaju 15% populacije cigana i dr i iako smo imali sve prednosti mi smo propali...

da li je i jedan medij u hrvatskoj objavio vijesti o događanjima u Rumunjskoj? o svim ovim enormnim prosvjedima u Rumunjskoj koji se eto sada događaju još od veljače non stop. niti jedan jebeni članak ja nisam igdje vidio. isto i EU šuti i cenzurira. u RH je cenzura gora nego u SSSR-u za vrijeme Staljina. Pa u SFRJ nije bila takva brutalna cenzura vijesti.

gdje je nounar Marčelo eto on se bavi informiranjem. informira pučanstvo o totalno trivijalnim stvarima a o strateškim vijestima u bližem susjedstvu pojma nema ili ne gleda u tom smjeru.

Rumunji se bore protiv korupcije korumpiranih političara a ova hrvatska kurva prima premijera Rumunjske koga rumunji nemogu živoga smisliti ogrezlog u korupciji. i onda Ero bosančero hercegovac mlati hvalospjeve toj hrvatskoj korumpiranoj perfidnoj psihopatskoj kurbetini nad kurbetinama veleizdajnici hrvatske.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Goran Vojković . Kako su Rumunju prestigli Hrvatsku(iza nas u EU je jedino još Bugarska) - Page 2 Empty Re: Goran Vojković . Kako su Rumunju prestigli Hrvatsku(iza nas u EU je jedino još Bugarska)

Post by Guest 17/6/2017, 10:57

gdje su sada čardak bulumenta freakova? gdje je njihov glasnogovornik srbin šekspir koji je instant plug and play hrvat? nema tih govnjara šute.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Goran Vojković . Kako su Rumunju prestigli Hrvatsku(iza nas u EU je jedino još Bugarska) - Page 2 Empty Re: Goran Vojković . Kako su Rumunju prestigli Hrvatsku(iza nas u EU je jedino još Bugarska)

Post by RayMabus 17/6/2017, 18:18

Krahirao im je natalitet a da im nebi i ovo malo mladog stanovništva uteklo smanjili su PDV ....no njemačke plače su i dalje vece od rumunjskih tako da ....ok mjera .....no .....depopulacija je neizbježna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176032
2014-04-11


Back to top Go down

Goran Vojković . Kako su Rumunju prestigli Hrvatsku(iza nas u EU je jedino još Bugarska) - Page 2 Empty Re: Goran Vojković . Kako su Rumunju prestigli Hrvatsku(iza nas u EU je jedino još Bugarska)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum