ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama Empty porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by kaya 27/5/2017, 13:30

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/porezna-uprava-objavila-listu-srama-ovo-su-poslodavci-koji-svojim-radnicima-nisu-isplatili-placu-mjesecima/5695207/
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by kaya 27/5/2017, 13:32

reći ću vam zašto svoga srama ali nakon što vidim hoće li tko primjetiti ili će biti samo pas mater ja radim a ništa, idem u njemačku...
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by veber 27/5/2017, 13:34

pa ne posluje po zakonu. jer po zakonu moraš isplatiti do 15-og u mjesecu.

s tim da svi obrtnici i jdoo moraju sami sebi isplatiti plaću kao direktoru. u slučaju da to ne naprave slijedi im kazna.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by kaya 27/5/2017, 13:35

veber wrote:pa ne posluje po zakonu. jer po zakonu moraš isplatiti do 15-og u mjesecu.

s tim da svi obrtnici i jdoo moraju sami sebi isplatiti plaću kao direktoru. u slučaju da to ne naprave slijedi im kazna.
i što si primjetio u toj listi osim da nisu isplatili plaću?
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by veber 27/5/2017, 13:47

kaja wrote:i što si primjetio u toj listi osim da nisu isplatili plaću?
iskreno, nikaj.
samo sam preletio pogledom.

idem pogledat detaljnije.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by veber 27/5/2017, 13:49

ono što mi je upalo u oko je to, da je većina 1, odnosno vlasnik sebi nije isplatio plaću.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by kaya 27/5/2017, 13:55

veber wrote:ono što mi je upalo u oko je to, da je većina 1, odnosno vlasnik sebi nije isplatio plaću.
:tu
ili ih ima dvoje, obitelj znači.
zašto ne bi netko sam sebi isplatio plaću? iz samo jednog razloga, zato što mu je porezna blokirala račun a iza nje dužnici što im je opet država omogučila. znači to su sitni privatnici koji ne mogu poslovati i za koje ova država radi sve da ih uništi umjesto da im pomogne. a da pardoks bude veći objavljuju ih na nekakvoj listi srama na kojoj za čudo todorić nije, jer njemu nitko ne može ovršiti račun.
porezna uprava blokira račune ljudima za 18 kuna, dakle njima nije cilj pomoći nekom da posluje kako bi im jednog dana vratio kroz poreze nego uzeti sve sada i odma i zatvori tko te jebe.
 i to još objave!
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by veber 27/5/2017, 14:00

kaja wrote:
veber wrote:ono što mi je upalo u oko je to, da je većina 1, odnosno vlasnik sebi nije isplatio plaću.
:tu
ili ih ima dvoje, obitelj znači.
zašto ne bi netko sam sebi isplatio plaću? iz samo jednog razloga, zato što mu je porezna blokirala račun a iza nje dužnici što im je opet država omogučila. znači to su sitni privatnici koji ne mogu poslovati i za koje ova država radi sve da ih uništi umjesto da im pomogne. a da pardoks bude veći objavljuju ih na nekakvoj listi srama na kojoj za čudo todorić nije, jer njemu nitko ne može ovršiti račun.
porezna uprava blokira račune ljudima za 18 kuna, dakle njima nije cilj pomoći nekom da posluje kako bi im jednog dana vratio kroz poreze nego uzeti sve sada i odma i zatvori tko te jebe.
 i to još objave!
pa o tome trubim već duže vrijeme. u biti od kada sam se prijavio na onaj forum, a to je bilo davno.
država stisne 10 000 malih i izvuče više love nego od agrokora.

sve povješat na bandere.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by veber 27/5/2017, 14:02

a izgleda da čim nema ustaša, partizana i sl. tema nije zanimljiva.
lako uhljebima tipkat, jebe se njima.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by Guest 27/5/2017, 14:09

idemo malo na čardak ,to je važnija tema, tamo bosanci i hdzovci raspravljaju o "komunističkoj srbskoj zavjeri" protiv rvatske ,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by veber 27/5/2017, 14:10

opa ipak je netko pogledao, nismo kaja i ja solo.


ajmo na čardak

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by Guest 27/5/2017, 14:12

pogleda sam ovu listu prije.. uglavnom male firme i obrtnici koji eventualno od državnog reketa(i tržišta) ne uspiju sebi ili ženi isplatiti koju plaću , pa ih porezna jebe u guzicu.

pišaj po sirotinji,.

porezna napučena HDZovom bosansko-dalmatinsko_vlaškom ekipom je najveći neprijatelj Hrvatskog naroda
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by veber 27/5/2017, 14:16

Pinochet wrote:
porezna napučena HDZovom bosansko-dalmatinsko_vlaškom ekipom je najveći neprijatelj Hrvatskog naroda
kaj nisu purgeri?
i da pišanje po sirotinji. neka jedu kolače ako nemaju kruha.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by kaya 27/5/2017, 14:20

Pinochet wrote:pogleda sam ovu listu prije.. uglavnom male firme i obrtnici koji eventualno od državnog reketa(i tržišta) ne uspiju sebi ili ženi isplatiti koju plaću , pa ih porezna jebe u guzicu.

pišaj po sirotinji,.

porezna napučena HDZovom bosansko-dalmatinsko_vlaškom ekipom je najveći neprijatelj Hrvatskog naroda
:tu
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by veber 27/5/2017, 14:21

npr.
dok sam imao firmu hep mi je bio dužan. finu lovu, mislim oko 300kkn.
i predložim ja njima kompenzaciju.
godinu unaprijed moja firme, moj stari, moja teta i jedan frend ne plaćaju struju. i dug je podmiren.

što su mi rekli? kompenzacija može tek kada si njima dužan tri mjeseca, a u slučaju da nisi platio dva mjeseca iskopčaju te.

tko je tu lud?

ovu državu i stranke i ekipu s čardaka treba na bandere.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by kaya 27/5/2017, 14:21

Pinochet wrote:idemo malo na čardak ,to je važnija tema, tamo bosanci i hdzovci raspravljaju o "komunističkoj srbskoj zavjeri" protiv rvatske ,
u jbt...ajmo vidjeti kako napreduju u spašavanju rvatske i porezne
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by Guest 27/5/2017, 14:26

veber wrote:
Pinochet wrote:
porezna napučena HDZovom bosansko-dalmatinsko_vlaškom ekipom je najveći neprijatelj Hrvatskog naroda
kaj nisu purgeri?
i da pišanje po sirotinji. neka jedu kolače ako nemaju kruha.
purgeri su vrijedni ljudi, ali u Zagrebu su manjina. i dalje stoji da je ZG cnetralizirano uhljebarska ekipa koja sisa ostatak Hrvatske, samo da buden iskren, dalmatinci/dalmatinski vaji/bosanci su uglavnom uhljebljeni i oni sisaju Dalmaciju.. izašla lista prezimena u gradu ZGu.. većina su hercegovačka/bosanska prezimena, te nešto iz dalmacije, a tek onda svi ostali..  i ovi bosanci tipa epi i ero žele da se HB spoji sa Hrvatskom, nisu svjesni da bi ih isti ti Bosanci uhljebljeni u poreznoj/ministarstvima/agencijama/inspektoratima uništili da u Hercegovini nebi osta kamen nad kamenom u roku 5godina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by Guest 27/5/2017, 14:27

veber wrote:npr.
dok sam imao firmu hep mi je bio dužan. finu lovu, mislim oko 300kkn.
i predložim ja njima kompenzaciju.
godinu unaprijed moja firme, moj stari, moja teta i jedan frend ne plaćaju struju. i dug je podmiren.

što su mi rekli? kompenzacija može tek kada si njima dužan tri mjeseca, a u slučaju da nisi platio dva mjeseca iskopčaju te.

tko je tu lud?

ovu državu i stranke i ekipu s čardaka treba na bandere.
toliko ima apsurda, svatko od nas pogotovo tko se netko iti malo drznio zaraditi lovu u privatnom sektoru ima hrpu priča
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by kaya 27/5/2017, 14:28

Pinochet wrote:
veber wrote:
Pinochet wrote:
porezna napučena HDZovom bosansko-dalmatinsko_vlaškom ekipom je najveći neprijatelj Hrvatskog naroda
kaj nisu purgeri?
i da pišanje po sirotinji. neka jedu kolače ako nemaju kruha.
purgeri su vrijedni ljudi, ali u Zagrebu su manjina. i dalje stoji da je ZG cnetralizirano uhljebarska ekipa koja sisa ostatak Hrvatske, samo da buden iskren, dalmatinci/dalmatinski vaji/bosanci su uglavnom uhljebljeni i oni sisaju Dalmaciju.. izašla lista prezimena u gradu ZGu.. većina su hercegovačka/bosanska prezimena, te nešto iz dalmacije, a tek onda svi ostali..  i ovi bosanci tipa epi i ero žele da se HB spoji sa Hrvatskom, nisu svjesni da bi ih isti ti Bosanci uhljebljeni u poreznoj/ministarstvima/agencijama/inspektoratima uništili da u Hercegovini nebi osta kamen nad kamenom u roku 5godina
by the way, u poreznoj i državnoj upravi ti je uglavnom ekipa iz BiH po rodjačkim vezama..bila, vidjela
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by Guest 27/5/2017, 14:28

gle nisam ja sada da lažem.. 

ZG je centralizirano birokratsko čudovište koje sisa ostatak države..
međutim pogledaj sve šefove države.. ministre.. od SDpa do HDZa, uglavnom dalmatinci(sanader,zoki,plenki,josipović,karamarko,grčić, većina ministara), te bosanci, sa time da bosanci se brže uhljebljuju u onim uhljebarskim pozicijama  a dalmatinci im budu šefovi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

porezna uprava objavili listu (svoga) srama Empty Re: porezna uprava objavili listu (svoga) srama

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum