ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marcelova izborna kolumna

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Marcelova izborna kolumna - Page 6 Empty Re: Marcelova izborna kolumna

Post by vuksadinare 24/5/2017, 08:20

aben wrote:
vuksadinare wrote:
aben wrote:
vuksadinare wrote:
Gnječ wrote:

pa ajde već kad si podmetnuo ban Longiju mogao bih ja tebe na pritužbe zbog tvoje eksplicitne prijetnje meni koju si napisao prije nekoliko dana. što kažeš? može?

a usput odgovori na pitanje nije teško. na koje se ti hrvatske granice pozivaš?
longi se sam upecao...nema smisao za sarkasticne postove...zao mi ga...njegova greska ne moja...nisam mu ja opsovao mater nego on meni...krivo protumacivsi moj post...pozivam se na visestoljetne granice
neš ti ratnika kojeg beštimija učini tako ranjivin

do bog da se odcipimo od vos sa sjevera..
pravila su pravila...ako postoje znaci treba ih se drzati...
Sve ok,
Nezavisna Dalmatinska Hrvatska, NDH
ti si otisao u krajnost...rekoh raymabus je krivo protumacio moj post koji je bio sarkastican ali to je njegov problem...noje mu trebalo ono jebem ti mater...da je rekao jebem ti boga...ili jebem te glupog....ne bi trazio ban..ali jebem ti mater je vec druga prica

vuksadinare

Posts : 99016
2015-09-08


Back to top Go down

Marcelova izborna kolumna - Page 6 Empty Re: Marcelova izborna kolumna

Post by vuksadinare 24/5/2017, 08:22

b.t.w..ja sam bio za puno manje baniran..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99016
2015-09-08


Back to top Go down

Marcelova izborna kolumna - Page 6 Empty Re: Marcelova izborna kolumna

Post by aben 24/5/2017, 08:33

vuksadinare wrote:
aben wrote:
vuksadinare wrote:
aben wrote:
vuksadinare wrote:
longi se sam upecao...nema smisao za sarkasticne postove...zao mi ga...njegova greska ne moja...nisam mu ja opsovao mater nego on meni...krivo protumacivsi moj post...pozivam se na visestoljetne granice
neš ti ratnika kojeg beštimija učini tako ranjivin

do bog da se odcipimo od vos sa sjevera..
pravila su pravila...ako postoje znaci treba ih se drzati...
Sve ok,
Nezavisna Dalmatinska Hrvatska, NDH
ti si otisao u krajnost...rekoh raymabus je krivo protumacio moj post koji je bio sarkastican ali to je njegov problem...noje mu trebalo ono jebem ti mater...da je rekao jebem ti boga...ili jebem te glupog....ne bi trazio ban..ali jebem ti mater je vec druga prica

A, nika mi ni bilo jasno zoč se vi vlasi tako loše ponošote prema materami, a ko van ih neko zabeštimo, omoh skočete zaoči.

Ipak, moja krajnost ni uvjetovana time, to jo onako, usput:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Marcelova izborna kolumna - Page 6 Empty Re: Marcelova izborna kolumna

Post by vuksadinare 24/5/2017, 08:36

aben wrote:
vuksadinare wrote:
aben wrote:
vuksadinare wrote:
aben wrote:
neš ti ratnika kojeg beštimija učini tako ranjivin

do bog da se odcipimo od vos sa sjevera..
pravila su pravila...ako postoje znaci treba ih se drzati...
Sve ok,
Nezavisna Dalmatinska Hrvatska, NDH
ti si otisao u krajnost...rekoh raymabus je krivo protumacio moj post koji je bio sarkastican ali to je njegov problem...noje mu trebalo ono jebem ti mater...da je rekao jebem ti boga...ili jebem te glupog....ne bi trazio ban..ali jebem ti mater je vec druga prica

A, nika mi ni bilo jasno zoč se vi vlasi tako loše ponošote prema materami, a ko van ih neko zabeštimo, omoh skočete zaoči.

Ipak, moja krajnost ni uvjetovana time, to jo onako, usput:)
..to je do pojedinca...ja rijetko kad opsujem nekom mater cak se i ne sjecam ne tu na forumu nego i u zivotu..dobro opsujem tipa ono jebem ti iruda..ili jebem te glupog i to rijetko....na starom forumu bi ray za ovu posvku popio najmanje 7 dana ban...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99016
2015-09-08


Back to top Go down

Marcelova izborna kolumna - Page 6 Empty Re: Marcelova izborna kolumna

Post by aben 24/5/2017, 08:43

Iskon forum je bi fašistički, ov je malo manje.
Ali fašističkih pravilov će biti uvik, meni je više zapelo za oko špijonje. Sora je protrljala ruke kad jw prečitala da je jedan forumaš vlastima ocinko drugoga

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Marcelova izborna kolumna - Page 6 Empty Re: Marcelova izborna kolumna

Post by Guest 24/5/2017, 09:51

kaja wrote:
metilda wrote:
kaja wrote:ne plaćaju oni krah ekonomskog sistema jugoslavije nego kriminalnost sistema u RH od 90-ih. i to što je 30 gadnih njuški 90 ih reklo- jupi, država je sad naša...

a ono...  :clown
ha čuj, da nije ništa bilo od kuda je sander mogao ukrasti 90 miljona  eura...a tek ostali..i onda stižemo do vrtoglave cifre

Podsjeti se koliko je bio gospodarski rast ne samo za vrijeme Sanadera nego prije toga i Račana, a bome se nešto događalo u tom smislu i devedesetih godina, usprkos troškovima rata, ali i katastrofalnim rezultatima tzv. privatizacije ne samo devedesetih nego i kasnije, za vrijeme Račana i Sanadera.
Dakle, ako je imao od čega ukrasti onda je to nešto stvoreno prije svega u postratnom razdoblju.
Uostalom, sama Partija je krajem osamdesetih u svojim internim dokumentima priznala da je stanje u gospodarstvu SRH katastrofalno i da je riječ praktički o bankrotu. Dakle, ipak je prije svega riječ o ekonomskom krahu Jugoslavije, a onda su se još na to nadovezale nevolje poput rata i privatizacije.
Činjenice su neumoljive i ne obaziru se na bilo čije osobne političke preferencije. Podaci koji o tome svjedoče su uostalom javni i lako ih je pronaći.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marcelova izborna kolumna - Page 6 Empty Re: Marcelova izborna kolumna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum