ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 20/7/2017, 20:57

Leviathan2 wrote:sve bogomolje porusit a religijske radnike na preodgoj
otvoriti leviathanomolje?

My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by Guest 20/7/2017, 20:58

Leviathan2 wrote:sve bogomolje porusit a religijske radnike na preodgoj
slozio bih se..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 21/7/2017, 09:58

[size=50]Završna klopka za teroriste između Sirije i Libanona: Počela je velika ofenziva sirijske vojske i Hezbollaha[/size]

[size=90]L[/size]ibanonski Hezbollah i sirijska vojska pokrenuli su jutros veliku ofenzivu na sirijsko-libanonskoj granici - ofenziva ima za cilj očistiti prostor od islamističkih militanata.

Glavni fokus bit će na prostor Juroud Arsal, u blizini libanonskog grada Arsal. Riječ je o prostoru gdje operiraju pripadnici terorističke organizacije Al-Nusra Front. Operacija će se također provoditi i na prostoru zapadnog dijela planina Qalamoun u Siriji.

Ovdje također operiraju i pripadnici terorističke skupine ISIL - tu se nalazi njihova enklava, iako su znatno prisutniji na istoku Sirije. Na prostoru Juroud Arsal također se nalaze i kampovi za izbjeglice u kojima živi nekoliko tisuća Sirijaca.

Televizijski kanal libanonskog Hezbollaha, al-Manar, objavio je prve snimke ofenzive - na video snimci se može vidjeti dim kako se uzdiže s okolnih brda.

S druge strane granice libanonska vojska poslala je pojačanja u grad Arsal, očekujući ovu ofenzivu. Njihov cilj trebao bi biti spriječiti militante od ulaska u Libanon iz pravca Sirije. Drugim riječima, sirijska vojska i Hezbollah s jedne, i libanonska vojska s druge strane, pripremaju veliku klopku za teroriste.




_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10213
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 21/7/2017, 17:23

My Brother Billo wrote:
Leviathan2 wrote:sve bogomolje porusit a religijske radnike na preodgoj
otvoriti leviathanomolje?
bogovi su neprijatelji covjeku
ili kako ide ona, mozni ormag je vamom neprijatelj, boj se ormaze jer vamova ce djeca srusit nebesa

_________________
Sirija - Page 33 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 21/7/2017, 18:38

ovo je jebeni brejkin njuz,
suhail izbio na eufrat ispod raqe



DAMASCUS, SYRIA (3:40 P.M.) – Moments ago, the Syrian Arab Army (SAA) captured two towns on the Euphrates River after advancing some 35 kilometers through ISIS-held territory in rural Raqqa.
Back by pro-government tribal fighters, the SAA’s Tiger Forces dashed across eastern Raqqa and captured the neighboring towns of Dalha and Al-Aukarishi, thus reaching the Euphrates River in one of its largest single advances in 2017.
After establishing a corridor from the government mainland, SAA troops have created yet another ISIS pocket directly south of Raqqa city and simultaneously cutoff the rival US-backed Syrian Democratic Forces (SDF) from snatching any more ISIS turf along the Euphrates River.

_________________
Sirija - Page 33 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 21/7/2017, 19:11

Leviathan2 wrote:
My Brother Billo wrote:
Leviathan2 wrote:sve bogomolje porusit a religijske radnike na preodgoj
otvoriti leviathanomolje?
bogovi su neprijatelji covjeku
ili kako ide ona, mozni ormag je vamom neprijatelj, boj se ormaze jer vamova ce djeca srusit nebesa
imas pravo na svoje misljenje,to bi pod narodski se reklo mozes prditi smrditi i sve grditi  pirat  to je demokracija,a drugo nista nemozes,ma drz se ti Sirije moj ti je savjet
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 21/7/2017, 19:34

My Brother Billo wrote:hm da ni ja se bas ne razumijem u te njihove ceremonije,znam da moraju opret noge prije ulska u templ i cuh za onu famoznu Al Aksu

 Na Brdu Hrama nalazi se -  Kupola na stijeni- ( di je bio Hram a di je praotac Abraham namjerava žrtvovati Izaka )

 Pozlaćena kupola donesena je iz Baalbaka

 a na drugoj strani platoa -Al aksa - muslimansko svetište
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 21/7/2017, 19:37

Leviathan2 wrote:Sirija - Page 33 DFDLntTXsAYtQ1q



      :aw dobar
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 21/7/2017, 19:42

My Brother Billo wrote:
Leviathan2 wrote:
My Brother Billo wrote:
Leviathan2 wrote:sve bogomolje porusit a religijske radnike na preodgoj
otvoriti leviathanomolje?
bogovi su neprijatelji covjeku
ili kako ide ona, mozni ormag je vamom neprijatelj, boj se ormaze jer vamova ce djeca srusit nebesa
imas pravo na svoje misljenje,to bi pod narodski se reklo mozes prditi smrditi i sve grditi  pirat  to je demokracija,a drugo nista nemozes,ma drz se ti Sirije moj ti je savjet
sirija mi je hobi, a inace ovo nije prdjenje ni smrdjenje, nisam ja ateista, znam da bogovi postoje i znam da ih moj narod smatra neprijateljima od pradavnih vremena,
izuzeci su neki bogovi koji su se pokazali benevolentni ali ne obozavamo ih, respektiramo al ne obozavamo, nema religije kod nas u plemenu
masa ljudi se uvrijedi ili osjeti napadnuto kad nesto takovo spomenem al jebga, tesko se oslobodit naucenog,
ako pogledas unazad dokle god ti znanje seze vidjeces da se religija ubijek koristila za podcinjavanje covjeka, uvijek
a demokracija,
jebes demokraciju, demokracija je iskurvan pojam da na sam spomen dobijem proljev

_________________
Sirija - Page 33 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 21/7/2017, 19:57

Leviathan2 wrote:
My Brother Billo wrote:
Leviathan2 wrote:
My Brother Billo wrote:
Leviathan2 wrote:sve bogomolje porusit a religijske radnike na preodgoj
otvoriti leviathanomolje?
bogovi su neprijatelji covjeku
ili kako ide ona, mozni ormag je vamom neprijatelj, boj se ormaze jer vamova ce djeca srusit nebesa
imas pravo na svoje misljenje,to bi pod narodski se reklo mozes prditi smrditi i sve grditi  pirat  to je demokracija,a drugo nista nemozes,ma drz se ti Sirije moj ti je savjet
sirija mi je hobi, a inace ovo nije prdjenje ni smrdjenje, nisam ja ateista, znam da bogovi postoje i znam da ih moj narod smatra neprijateljima od pradavnih vremena,
izuzeci su neki bogovi koji su se pokazali benevolentni ali ne obozavamo ih, respektiramo al ne obozavamo, nema religije kod nas u plemenu
masa ljudi se uvrijedi ili osjeti napadnuto kad nesto takovo spomenem al jebga, tesko se oslobodit naucenog,
ako pogledas unazad dokle god ti znanje seze vidjeces da se religija ubijek koristila za podcinjavanje covjeka, uvijek
a demokracija,
jebes demokraciju, demokracija je iskurvan pojam da na sam spomen dobijem proljev
pa sto bi se osjetili napadnuto sto bi ti njima ili nekom nesto zabranjivao i nametnuo eto i ja bi takve ko ti kaznio za novcanom kaznom i tako bi ti napavio uslugu
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 21/7/2017, 20:05

Kršćanstvo se širilo ognjem i mačem, terorom i pljačkom....jednao ao i muhamedanstvo
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 21/7/2017, 20:07

ajte baljezgajte negdje drugdje,ovo je tema o siriji
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 21/7/2017, 20:10

Schnautze zu
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/7/2017, 20:13

Medo,sirja je skupna tema,ali posto se to blizi kraju,nije niti nelogicno da se daju komentar ivezani za susjedstvo i kako je sve utjecalo na njega..kujis??? :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 21/7/2017, 20:15

My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 21/7/2017, 20:16

pismejker wrote:Medo,sirja je skupna tema,ali posto se to blizi kraju,nije niti nelogicno da se daju komentar ivezani za susjedstvo i kako je sve utjecalo na njega..kujis??? :cleanteeth
da da,kuzim samo vi dajte,nedajte se smetati  cat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/7/2017, 20:17

My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:Medo,sirja je skupna tema,ali posto se to blizi kraju,nije niti nelogicno da se daju komentar ivezani za susjedstvo i kako je sve utjecalo na njega..kujis??? :cleanteeth
da da,kuzim samo vi dajte,nedajte se smetati  cat
Et ovidis,nema razloga za konflikte,ima prostora za sve...nismo toliki Guzonje da je tijesno... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 21/7/2017, 20:18

pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:Medo,sirja je skupna tema,ali posto se to blizi kraju,nije niti nelogicno da se daju komentar ivezani za susjedstvo i kako je sve utjecalo na njega..kujis??? :cleanteeth
da da,kuzim samo vi dajte,nedajte se smetati  cat
Et ovidis,nema razloga za konflikte,ima prostora za sve...nismo toliki Guzonje da je tijesno... :cleanteeth
koji konflikt? boze sacuvaj,medo je uvjek hladne glave  cat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/7/2017, 20:21

My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:Medo,sirja je skupna tema,ali posto se to blizi kraju,nije niti nelogicno da se daju komentar ivezani za susjedstvo i kako je sve utjecalo na njega..kujis??? :cleanteeth
da da,kuzim samo vi dajte,nedajte se smetati  cat
Et ovidis,nema razloga za konflikte,ima prostora za sve...nismo toliki Guzonje da je tijesno... :cleanteeth
koji konflikt? boze sacuvaj,medo je uvjek hladne glave  cat
dobro..znaci polarni Medo....etoc ja si doli trenutno ovo pushćam,malo da ohladi i psihu opusti..

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 21/7/2017, 20:23

kisha ha,za danas mi je dosta kishe  cat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by Guest 21/7/2017, 20:24

blago tebi..ovdje na balkanu susha malo duza u Slavoniji...zlo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 33 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 33 of 50 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» SIRIJA

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum