ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 29/6/2017, 22:33

pismejker wrote:
Pinochet wrote:
pismejker wrote:
Pinochet wrote:alfaomega , jesi ti neki osunićeni?

WIGEN sa starog foruma.. :cleanteeth
aaa pa tako reci. wigen je simpatičan čovjek.  samo mi nije jasno zašto je nabrijan tako protiv ćifta a navija za musliće, mislija sam da se radi o nečemu osobnom..

Prenabrijan je da ne bi bilo osobno...a tko zna...e sad ne bih u osobnu sferu zadirao....

Evo i Medo je postao jako multikulti,a Kozojebi znaju biti jako ulagivačkiog ponasanja,pa cak i simpa djelovati...odatle pa do frendshipa sa Kozojebima su samo milimetri,a onda krece suptilna promocija islama a pljuvanje svega oponentnog..
radi se o ideologiji,bez emocija,ja smatram da necija terirotrijala suvernost i integriret u medjunarodnoj zajednici mora biti svetinja a ti ne,ti smatras drugacije,sve 5,necemo tuci mrtvu kobilu,idemo dalje

My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by Guest 29/6/2017, 22:35

AlfaOmega wrote:
pismejker wrote:
govorim o MOĆI UNISTITI,ne jel moze ili ne moze iz politickih razloga..i ne zajabavaj,ako je Longi prorekao to Iranu,vidjet ces da ce ga razjebati.. :cleanteeth
Pa tom "moći uništiti" logikom, longi je moga proreći i uništenje svita.  :yaay
Koga briga za "kaj bi bilo kad bi bilo" scenarije, ja govorim o realnosti, a realnost je da je Iran nezaustavljiva lokomotiva novog bliskoistočnog poretka, i da se niko ne usudi to dovoditi u pitanje, osim tupave SA, koja je toliko tupava u svom nastojanju da ih je zabavno gledati kak se brukaju.
budu ga komadali,to je neizbjezno..da znas pohvatati konce od vremena sloma Iraka,znao bi da je ovo neizbjezno..sam otreba gledati big pikčrs..mozda malo previs u 4K dok ti jos sjedis i gledas u HD ready..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by Guest 29/6/2017, 22:36

AlfaOmega wrote:Glupane. Et, možda sam i crvenkasti.  Ae :)
Ma malo zesci kurac,koji se boji koristiti svoj star nick ili otkriti tko je...takvih picaka posvuda.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 29/6/2017, 22:40

Nismo se ja i ti znali prije, tak da ti nick nikaj ne znači. Za tebe je dovoljno da znaš ono kaj znaš - da moji pobjeđuju u Siriji, a tvoji gube. :PP

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by Guest 29/6/2017, 22:40

My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:
Pinochet wrote:
pismejker wrote:
Pinochet wrote:alfaomega , jesi ti neki osunićeni?

WIGEN sa starog foruma.. :cleanteeth
aaa pa tako reci. wigen je simpatičan čovjek.  samo mi nije jasno zašto je nabrijan tako protiv ćifta a navija za musliće, mislija sam da se radi o nečemu osobnom..

Prenabrijan je da ne bi bilo osobno...a tko zna...e sad ne bih u osobnu sferu zadirao....

Evo i Medo je postao jako multikulti,a Kozojebi znaju biti jako ulagivačkiog ponasanja,pa cak i simpa djelovati...odatle pa do frendshipa sa Kozojebima su samo milimetri,a onda krece suptilna promocija islama a pljuvanje svega oponentnog..
radi se o ideologiji,bez emocija,ja smatram da necija terirotrijala suvernost i integriret u medjunarodnoj zajednici mora biti svetinja a ti ne,ti smatras drugacije,sve 5,necemo tuci mrtvu kobilu,idemo dalje
a kozojebi se bas drze te teritorijalne suverenosti??i nacin na koj irjesavaju ta pitanja?? 
ja samtram da tko me napadne prvi,mora pobrati pejbek i naplatu stete...nekako se mora kazniti..
nemos ti menea napasti i htjeti me unistiti oduzeti SVE, i onda pedercine i korupti u UN-u kazu svako na svoje granice..kad je pola drzave vec unisteno...
napadac time cinom nije kaznjen..Jednostavno mora biti kaznjen na nacin da vise nikad ne dobije volju osvajati..
Madjarska je tak okaznjena nakon ww2...radi uloge u fasistickoj alijansi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by Guest 29/6/2017, 22:41

AlfaOmega wrote:Nismo se ja i ti znali prije, tak da ti nick nikaj ne znači. Za tebe je dovoljno da znaš ono kaj znaš - da moji pobjeđuju u Siriji, a tvoji gube. :PP
Mojih nema u Siriji,buraz..kojigod dobivali ili gubili,meni je WIN-WIN.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 29/6/2017, 22:42

pismejker wrote:
a kozojebi se bas drze te teritorijalne suverenosti??i nacin na koj irjesavaju ta pitanja?? 
ja samtram da tko me napadne prvi,mora pobrati pejbek i naplatu stete...nekako se mora kazniti..
nemos ti menea napasti i htjeti me unistiti oduzeti SVE, i onda pedercine i korupti u UN-u kazu svako na svoje granice..kad je pola drzave vec unisteno...
napadac time cinom nije kaznjen..Jednostavno mora biti kaznjen na nacin da vise nikad ne dobije volju osvajati..
Madjarska je tak okaznjena nakon ww2...radi uloge u fasistickoj alijansi..
Pa Sirija je bila suverena i normalna dok tvoji ćifuti zajedno sa šeicima i glavonjama u CIA-i nisu počeli da kuju planove kak ujebat zemlju sa kojekakvim kanibalima i bradonjama. Ali nisu uspjeli. Sirija je opstala. A kaj te ne ubije, ojača te.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 29/6/2017, 22:48

pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:
Pinochet wrote:
pismejker wrote:

WIGEN sa starog foruma.. :cleanteeth
aaa pa tako reci. wigen je simpatičan čovjek.  samo mi nije jasno zašto je nabrijan tako protiv ćifta a navija za musliće, mislija sam da se radi o nečemu osobnom..

Prenabrijan je da ne bi bilo osobno...a tko zna...e sad ne bih u osobnu sferu zadirao....

Evo i Medo je postao jako multikulti,a Kozojebi znaju biti jako ulagivačkiog ponasanja,pa cak i simpa djelovati...odatle pa do frendshipa sa Kozojebima su samo milimetri,a onda krece suptilna promocija islama a pljuvanje svega oponentnog..
radi se o ideologiji,bez emocija,ja smatram da necija terirotrijala suvernost i integriret u medjunarodnoj zajednici mora biti svetinja a ti ne,ti smatras drugacije,sve 5,necemo tuci mrtvu kobilu,idemo dalje
a kozojebi se bas drze te teritorijalne suverenosti??i nacin na koj irjesavaju ta pitanja?? 
ja samtram da tko me napadne prvi,mora pobrati pejbek i naplatu stete...nekako se mora kazniti..
nemos ti menea napasti i htjeti me unistiti oduzeti SVE, i onda pedercine i korupti u UN-u kazu svako na svoje granice..kad je pola drzave vec unisteno...
napadac time cinom nije kaznjen..Jednostavno mora biti kaznjen na nacin da vise nikad ne dobije volju osvajati..
Madjarska je tak okaznjena nakon ww2...radi uloge u fasistickoj alijansi..
o.k da vidimo pod kime ti smatras "kozojebe" za mene su kozojebi teroristi a za tebe su ko tacno? posto si i sam priznao da Izrael podrzava teroriste,jel tako,zbog tamo nekih uzvisenih ciljeva (kontradiktornost) da vidimo ko je sudjelovao u Izraelskom Arapskom ratu? Arapi logicno,jesu Iranaci arapi? nisu,pa zasto moraju biti kaznjeni? jos jedna kontradikcija,jeli Siriji oduzet komad teritorije? je,znaci kaznjeni su,sta im sad treba oduzeti i Damask? tu se vise neradi o kaznjavanju nego o produzenoj ruci americke agresivne politike na bliskom istoku,izrael je americka produzena ruka koja destabilizira ne samo bliski istok nego i cijeli svijet,puno je to sve slozenije od samo "kozojeba koji se medjusobno tamane"
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by Guest 29/6/2017, 23:07

My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:
Pinochet wrote:
aaa pa tako reci. wigen je simpatičan čovjek.  samo mi nije jasno zašto je nabrijan tako protiv ćifta a navija za musliće, mislija sam da se radi o nečemu osobnom..

Prenabrijan je da ne bi bilo osobno...a tko zna...e sad ne bih u osobnu sferu zadirao....

Evo i Medo je postao jako multikulti,a Kozojebi znaju biti jako ulagivačkiog ponasanja,pa cak i simpa djelovati...odatle pa do frendshipa sa Kozojebima su samo milimetri,a onda krece suptilna promocija islama a pljuvanje svega oponentnog..
radi se o ideologiji,bez emocija,ja smatram da necija terirotrijala suvernost i integriret u medjunarodnoj zajednici mora biti svetinja a ti ne,ti smatras drugacije,sve 5,necemo tuci mrtvu kobilu,idemo dalje
a kozojebi se bas drze te teritorijalne suverenosti??i nacin na koj irjesavaju ta pitanja?? 
ja samtram da tko me napadne prvi,mora pobrati pejbek i naplatu stete...nekako se mora kazniti..
nemos ti menea napasti i htjeti me unistiti oduzeti SVE, i onda pedercine i korupti u UN-u kazu svako na svoje granice..kad je pola drzave vec unisteno...
napadac time cinom nije kaznjen..Jednostavno mora biti kaznjen na nacin da vise nikad ne dobije volju osvajati..
Madjarska je tak okaznjena nakon ww2...radi uloge u fasistickoj alijansi..
o.k da vidimo pod kime ti smatras "kozojebe" za mene su kozojebi teroristi a za tebe su ko tacno? posto si i sam priznao da Izrael podrzava teroriste,jel tako,zbog tamo nekih uzvisenih ciljeva (kontradiktornost) da vidimo ko je sudjelovao u Izraelskom Arapskom ratu? Arapi logicno,jesu Iranaci arapi? nisu,pa zasto moraju biti kaznjeni? jos jedna kontradikcija,jeli Siriji oduzet komad teritorije? je,znaci kaznjeni su,sta im sad treba oduzeti i Damask? tu se vise neradi o kaznjavanju nego o produzenoj ruci americke agresivne politike na bliskom istoku,izrael je americka produzena ruka koja destabilizira ne samo bliski istok nego i cijeli svijet,puno je to sve slozenije od samo "kozojeba koji se medjusobno tamane"
Kozojebi..islamisti svih profila koji namecu svoje drugima u drugim drzavama,oni koji ratuju na bilo kojoj strani protiv zdrave pameti,oni koji ne postuju zakone drzava u kojima zive,oni koji u coporu siluju curu,jer pojedinacno ne bi je mogli niti porusiti,osima ako je ne zviznu sakom u glavu..oni koji ti se smjese u lice i glume prijatelja,par puta popiju kofi sa tobom,pa onda pocnu pricati kako su svi Svabi smrdljivi psi,a svabice odreda kurwe,oni koji kad mu argumentirano dokazes da nisu u pravu,pa te pocnu sa mrznjom gledat,oni koji kad kazes da se ne ponasaju u tudjem domu kao gosti,nego kao gazde,cim ih se skupi nes vise,oni koji..cek odoh pifo natociti,sufo grlo..effo me...
..misle da moraju imat iidenticna prava kao sa msvabo,oni koji kad im se ponudi startni posel,kazu da je malo placa 1100 Ojra,oni koji kazu da Svabija mora njima placati sve i dati sve djabe,jer su nevjernici duzni placati njima-vjernicima porez,a oni taj porez smatraju socijalnu pomoc od drzave..oni koji licemjerno prave sranja drzavi od 20 000km2,a same imaju milijune km2,u sustini,ne mogu podnijeti drugu vjeru osim islama na podrucju cijelog srednjeg istoka.,.oni koji samo mirno sute dok nije njihov tren,a kad prevladaju vecinom,pridruze se napadu na sve osim Islama,oni koji...ma svi u picku materinu...da ne trosim tintu vise...

Lazes Medo,nisam rekao da podrzava,jer podrska znaci snabdijevanje ISIS.a municijom i oruzjem,financijska potpora..do danas samo US i SA,dakle ne lazi...
Iranci moraju biti kaznjeni i bit ce,jer indirektno podrzavaju terorizam i nestabilnost,a Hezbolahu je dokazano ,da je rado vidjen gost na druzenju juznoamerickih Kartela droge..nije tajna..podmuklo podupire sve aktivnosti koje remete stabilnost na srednjem istoku..direktno nista..
ima oformljene vojne snage po ugledu na milicije,obudene u gerilskim taktikama,dakle daleko od standardne vojne doktrine..salju ih posvuda,a oni ostaju "cista obbraza"

Ostalo je nis s nicim..Da Israel,koji sam otrazi mir,rad isebe samog ide destabilizirati svoju vlastitu zonu...oksimoron ali totalni..
ostalo nis s nicim,jako lijepo usvojena promo spika palestinskog štiha...

Poznato mi je to Medo..i ja sam dok ovo nije uzelo maha imao dvojicu araba kao ne frendove,ali popili tu i tamo koju kavu...
Prvo su izdemonizirali svaiju,iako od svabije imaju samo koristi,pa onda su mislili kako mogu kkrenuti promovirat i"islamske vrijednosti" nad domaima,dakle krscanstvom..sve polako u tom stilu krece...budale se sapletu,povjeruju,p na kraju postanu jaki zagovornici tih Kozojeba i Islama,a ja sam ih otpilio..jer vidim gdje to sve ide..u bezumijetno nametanje Islama svima...
Svako po izboru..tko je dobar takvima,i oni njima,meni nije i nema sa mnom sto raditi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 29/6/2017, 23:23

pismejker wrote:
Kozojebi..islamisti svih profila koji namecu svoje drugima u drugim drzavama,oni koji ratuju na bilo kojoj strani protiv zdrave pameti,oni koji ne postuju zakone drzava u kojima zive,oni koji u coporu siluju curu,jer pojedinacno ne bi je mogli niti porusiti,osima ako je ne zviznu sakom u glavu..oni koji ti se smjese u lice i glume prijatelja,par puta popiju kofi sa tobom,pa onda pocnu pricati kako su svi Svabi smrdljivi psi,a svabice odreda kurwe,oni koji kad mu argumentirano dokazes da nisu u pravu,pa te pocnu sa mrznjom gledat,oni koji kad kazes da se ne ponasaju u tudjem domu kao gosti,nego kao gazde,cim ih se skupi nes vise,oni koji..cek odoh pifo natociti,sufo grlo..effo me...
..misle da moraju imat iidenticna prava kao sa msvabo,oni koji kad im se ponudi startni posel,kazu da je malo placa 1100 Ojra,oni koji kazu da Svabija mora njima placati sve i dati sve djabe,jer su nevjernici duzni placati njima-vjernicima porez,a oni taj porez smatraju socijalnu pomoc od drzave..oni koji licemjerno prave sranja drzavi od 20 000km2,a same imaju milijune km2,u sustini,ne mogu podnijeti drugu vjeru osim islama na podrucju cijelog srednjeg istoka.,.oni koji samo mirno sute dok nije njihov tren,a kad prevladaju vecinom,pridruze se napadu na sve osim Islama,oni koji...ma svi u picku materinu...da ne trosim tintu vise...
Pa upravo si opisa profil onih koje su stvorili tvoji i poslali ih u Siriju da naprave kaos. Ponavljam, Sirija je bila normalna država dok niste počeli sponzorirati kojekakve usijane glave, a Asssad je sekularist. To što ga ti mrziš i bezuvjetno podržavaš izraelske napade na njegove snage, govori u biti da si totalno lejm kaj se tiče poznavanja situacije doli.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10283
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by Guest 29/6/2017, 23:24

AlfaOmega wrote:
pismejker wrote:
Kozojebi..islamisti svih profila koji namecu svoje drugima u drugim drzavama,oni koji ratuju na bilo kojoj strani protiv zdrave pameti,oni koji ne postuju zakone drzava u kojima zive,oni koji u coporu siluju curu,jer pojedinacno ne bi je mogli niti porusiti,osima ako je ne zviznu sakom u glavu..oni koji ti se smjese u lice i glume prijatelja,par puta popiju kofi sa tobom,pa onda pocnu pricati kako su svi Svabi smrdljivi psi,a svabice odreda kurwe,oni koji kad mu argumentirano dokazes da nisu u pravu,pa te pocnu sa mrznjom gledat,oni koji kad kazes da se ne ponasaju u tudjem domu kao gosti,nego kao gazde,cim ih se skupi nes vise,oni koji..cek odoh pifo natociti,sufo grlo..effo me...
..misle da moraju imat iidenticna prava kao sa msvabo,oni koji kad im se ponudi startni posel,kazu da je malo placa 1100 Ojra,oni koji kazu da Svabija mora njima placati sve i dati sve djabe,jer su nevjernici duzni placati njima-vjernicima porez,a oni taj porez smatraju socijalnu pomoc od drzave..oni koji licemjerno prave sranja drzavi od 20 000km2,a same imaju milijune km2,u sustini,ne mogu podnijeti drugu vjeru osim islama na podrucju cijelog srednjeg istoka.,.oni koji samo mirno sute dok nije njihov tren,a kad prevladaju vecinom,pridruze se napadu na sve osim Islama,oni koji...ma svi u picku materinu...da ne trosim tintu vise...
Pa upravo si opisa profil onih koje su stvorili tvoji i poslali ih u Siriju da naprave kaos. Ponavljam, Sirija je bila normalna država dok niste počeli sponzorirati kojekakve usijane glave, a Asssad je sekularist. To što ga ti mrziš i bezuvjetno podržavaš izraelske napade na njegove snage, govori u biti da si totalno lejm kaj se tiče poznavanja situacije doli.
Rekoh ja..nit sam amer,jebo im ti sve zenskinje...Ameri siluju cijeli svijet..no,niti drugi nisu angeli..svatko u svojim mogucnostima :cleanteeth i ovisno o regionalnim tijekovima...vo bi bilo posteno receno,mislim..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 29/6/2017, 23:29

pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:

Prenabrijan je da ne bi bilo osobno...a tko zna...e sad ne bih u osobnu sferu zadirao....

Evo i Medo je postao jako multikulti,a Kozojebi znaju biti jako ulagivačkiog ponasanja,pa cak i simpa djelovati...odatle pa do frendshipa sa Kozojebima su samo milimetri,a onda krece suptilna promocija islama a pljuvanje svega oponentnog..
radi se o ideologiji,bez emocija,ja smatram da necija terirotrijala suvernost i integriret u medjunarodnoj zajednici mora biti svetinja a ti ne,ti smatras drugacije,sve 5,necemo tuci mrtvu kobilu,idemo dalje
a kozojebi se bas drze te teritorijalne suverenosti??i nacin na koj irjesavaju ta pitanja?? 
ja samtram da tko me napadne prvi,mora pobrati pejbek i naplatu stete...nekako se mora kazniti..
nemos ti menea napasti i htjeti me unistiti oduzeti SVE, i onda pedercine i korupti u UN-u kazu svako na svoje granice..kad je pola drzave vec unisteno...
napadac time cinom nije kaznjen..Jednostavno mora biti kaznjen na nacin da vise nikad ne dobije volju osvajati..
Madjarska je tak okaznjena nakon ww2...radi uloge u fasistickoj alijansi..
o.k da vidimo pod kime ti smatras "kozojebe" za mene su kozojebi teroristi a za tebe su ko tacno? posto si i sam priznao da Izrael podrzava teroriste,jel tako,zbog tamo nekih uzvisenih ciljeva (kontradiktornost) da vidimo ko je sudjelovao u Izraelskom Arapskom ratu? Arapi logicno,jesu Iranaci arapi? nisu,pa zasto moraju biti kaznjeni? jos jedna kontradikcija,jeli Siriji oduzet komad teritorije? je,znaci kaznjeni su,sta im sad treba oduzeti i Damask? tu se vise neradi o kaznjavanju nego o produzenoj ruci americke agresivne politike na bliskom istoku,izrael je americka produzena ruka koja destabilizira ne samo bliski istok nego i cijeli svijet,puno je to sve slozenije od samo "kozojeba koji se medjusobno tamane"
Kozojebi..islamisti svih profila koji namecu svoje drugima u drugim drzavama,oni koji ratuju na bilo kojoj strani protiv zdrave pameti,oni koji ne postuju zakone drzava u kojima zive,oni koji u coporu siluju curu,jer pojedinacno ne bi je mogli niti porusiti,osima ako je ne zviznu sakom u glavu..oni koji ti se smjese u lice i glume prijatelja,par puta popiju kofi sa tobom,pa onda pocnu pricati kako su svi Svabi smrdljivi psi,a svabice odreda kurwe,oni koji kad mu argumentirano dokazes da nisu u pravu,pa te pocnu sa mrznjom gledat,oni koji kad kazes da se ne ponasaju u tudjem domu kao gosti,nego kao gazde,cim ih se skupi nes vise,oni koji..cek odoh pifo natociti,sufo grlo..effo me...
..misle da moraju imat iidenticna prava kao sa msvabo,oni koji kad im se ponudi startni posel,kazu da je malo placa 1100 Ojra,oni koji kazu da Svabija mora njima placati sve i dati sve djabe,jer su nevjernici duzni placati njima-vjernicima porez,a oni taj porez smatraju socijalnu pomoc od drzave..oni koji licemjerno prave sranja drzavi od 20 000km2,a same imaju milijune km2,u sustini,ne mogu podnijeti drugu vjeru osim islama na podrucju cijelog srednjeg istoka.,.oni koji samo mirno sute dok nije njihov tren,a kad prevladaju vecinom,pridruze se napadu na sve osim Islama,oni koji...ma svi u picku materinu...da ne trosim tintu vise...

Lazes Medo,nisam rekao da podrzava,jer podrska znaci snabdijevanje ISIS.a municijom i oruzjem,financijska potpora..do danas samo US i SA,dakle ne lazi...
Iranci moraju biti kaznjeni i bit ce,jer indirektno podrzavaju terorizam i nestabilnost,a Hezbolahu je dokazano ,da je rado vidjen gost na druzenju juznoamerickih Kartela droge..nije tajna..podmuklo podupire sve aktivnosti koje remete stabilnost na srednjem istoku..direktno nista..
ima oformljene vojne snage po ugledu na milicije,obudene u gerilskim taktikama,dakle daleko od standardne vojne doktrine..salju ih posvuda,a oni ostaju "cista obbraza"

Ostalo je nis s nicim..Da Israel,koji sam otrazi mir,rad isebe samog ide destabilizirati svoju vlastitu zonu...oksimoron ali totalni..
ostalo nis s nicim,jako lijepo usvojena promo spika palestinskog štiha...

Poznato mi je to Medo..i ja sam dok ovo nije uzelo maha imao dvojicu araba kao ne frendove,ali popili tu i tamo koju kavu...
Prvo su izdemonizirali svaiju,iako od svabije imaju samo koristi,pa onda su mislili kako mogu kkrenuti promovirat i"islamske vrijednosti" nad domaima,dakle krscanstvom..sve polako u tom stilu krece...budale se sapletu,povjeruju,p na kraju postanu jaki zagovornici tih Kozojeba i Islama,a ja sam ih otpilio..jer vidim gdje to sve ide..u bezumijetno nametanje Islama svima...
Svako po izboru..tko je dobar takvima,i oni njima,meni nije i nema sa mnom sto raditi...
Joj svetac ne izvlaci se,kad smo pisali o air strikovima izraelske avijacije na polozaje SAA sjeti se sta si komentirao.Asad se bori protiv terorista i ima moj respect,neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj,ajde procitaj sta si juce pisao,rekao si da teroristi fsa i isis nisu prijetnja izraelu i da treba peglati SAA,sta bi ja to isao izmisljati.govorimo o drzavnim struktirama a ne o nekim jedinkama koje prepravljuju evropu,mozemo i tome ali to je druga tema.Ja podrzavam Siriju kao sekularnu drzavu u kojoj svako moze zivjeti muslimani svih konfesija i hriscani a ti podrzavas eto drugu opciju i samo izvoli,medo ima kichmu i ne savija je ni pred kim.
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by Guest 29/6/2017, 23:32

OVER & OUT
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 30/6/2017, 03:36

My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by Guest 30/6/2017, 12:34

Medo,sve dok se Kozojebi medjusobno tamane ,svima mudrima dobro...previse si tizagazio i Liberalna razmisljanja,koja me podsjecaju na jos nesto gore...
I doista respektiram Asada jer tamani ISIS-ovce i ostalu kozojebsku bratiju..u isto vrijeme,pazljivo pratim sto ISIS-ova ghovna rade posvuda,narocito kad nakon zescih rtarapana,vidim pojavu svakako ne prosjecnih Sirijaca i "Sirijaca" u svabiji..lako je takve pse rata prepoznati..to se mora katalogizirati...
Israel,kako rekog tarapana uglavnom Asadove snage ili one druge,koje su veca prijetnja is ISIS-ovih..jerbo je bilo nekih "najava2 na terenu od strane lokalnih vojnih zapovjednika,da se mogu rjesiti u jednom potezeu,"jos neke stvari osim samih ISIS-ovih pasa.."
Kujis zasto sada???Treba biti oprezan..
Ameri su tu,iako ih u konceptu ne podrzavam,da stvore kontrabalans,napredovanju Asadovih trupa,Kurda i iranskih milicija(kako to lijepo i revolucionarno zvuci,a na cast i cisti obraz Irana.. lol!

Ono sto svi zele je veci utjecaj u Siriji,a sto se mene tice,uticaj mora imati samo Rusija,jer se pokazala doista principijelnom i profesionalnom,nadasve legalističkom...
Ameri ce da zaustave daljnji prodor iranskih milicija i njihov uticaj i stalnu povezanost sa ionako teroristikim Hesbolahom..
Malo je tu slozenija stvar,od primitivnog ..neprijatelj mog neprijatelja..to se moze samo ugrubo koristiti..takav odnos ce moze visestruko primjeniti..
Zasto bi ISIS bio prijatelj Israelu,ako ratuje protiv Assada,kojeg ne podrzavaju bas Israelci???
zasto ne bi bili u ovom Kozojepskom kontekstu,obi neprijatelji,ali onog koji zesce naprednuje,tu i tamo malo potarapanati,ako se previse priblizi drzavnim granicama??
sasvim normalna stvar...
a kolikogod se Kozojebi izmedju sebe tukli i tamanili,ostatak uljudjenog svijeta,mooze samo odahnuti..
jos da je zatvoriti juzne europske granice,bilo bi milina, :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 30/6/2017, 12:41

medo liberal  santa jedan moj kolega iz tenesija (south) ih zove libetards,dobar naziv,promasio si sad za 360 stepeni,medo je Rusofil nije liberal
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by Guest 30/6/2017, 12:47

ajd dobro..Poanta svega, je da treba uvijek se ubaciti u neciju poziciju..Razlika je samo u onom koga podrzavamo..Demonizirati israel,jer jednostavno gleda 10 koraka unaprijed svoje interese,i u skladu sa tim vuce poteze,je idjotsko,jer nema osnova..Od takve spike imaju koristi samo kozojebi,a takve spike vidio sam i cuo na neki palestinskim portalcicima,od nekih palestinskih promo cura i slicno..
Kad se materija rasclani i logicki objasni,jasno je da je Israel opako daleko od kvalifikacija,koje mu se namecu..

ajmo ovako,da ISIS,odjedared zestoko naraste i vojno ojaca,u sva tri roda,Israel bi tarapanao po njima,ne po assadu..jel Israel tukao po Assadovim snagama,kad ih je ISIS gurao i gazio?..nije..
eto ti dokaz logici..nitko tu ne smije toliko ojacati i prerasti,da postane potencijalna opasnost..
zato ce i Iran pod sataru,a Wigen na aparate,kad se to pocne odvijati.. :cleanteeth
ovo je dakle samo konjkljužn logicki,nis drugo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 30/6/2017, 12:54

Nisam misljenja da gledaju 10 koraka unapred nego da su produzena ruka americke politike,onaj ko podrzava teroriste je kratkovidan po mom misljenju.mozes ih trenutno upotrijebiti da se svrgnu neki rezim ali na duge staze ....njih se nemoze kontrolisati,ameri su stvoriili zvijer koja se otela kontroli i sto je najgore i daje je nastavljaju hraniti i istovremeno sa njom "ratovati" a izrael im u tome pomaze,to bi vidio i sljepac.
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by Guest 30/6/2017, 13:01

to je tvoje misljenje...Israel u kakvom okruzenju zivi,je po mom misljenju u pravu u svakom postupku,koji njemu jaci sigurnost i ocuvanje,...
Opet ti sudis iz pozicije udobne fotelje na drugom kraju svijeta...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by Guest 30/6/2017, 13:02

teror ako je usmjeren protiv Kozojeba je koristan..kao kad shark sam sebi jede utrobu,,, :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by My Brother Billo 30/6/2017, 13:06

nemam futelju,samo onu kompjutersku stolicu sa tockicima,sta ti imas?  pirat Vidi,sjeti se rata Rusa sa Dzordzijom i ludog sakashvilija koji grize kravatu nakon toga,ameri ga naoruzavali podrzavali i nahuskali na Ruse/Izrael isto,da cujem tvoje objasnjenje u vezi ovoga? ovo nema veze sa kozojebima.ako izraelci ne duvaju u isti rog sa amerima onda sto bi vodili ovakvu anti-Rusku politiku?
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Sirija - Page 22 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum