ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pupy prca Plenkya

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Pupy prca Plenkya Empty Pupy prca Plenkya

Post by RayMabus Tue 9 May - 21:17

NAKON HDZ-a, najveća parlamentarna stranka koja podržava Vladu u ovom trenutku je SDSS. Milorad Pupovac, potpredsjednik te stranke, je u Dnevniku Nove TV ponovio da podržava premijera Andreja Plenkovića.

"Jučer je više političara posegnulo za mojim imenom i izreklo stvari koje se u normalnim demokratskim društvima ne bi smjele čuti. Ja sam hrvatski državljanin i svatko tko poziva na neravnopravnost hrvatskih državljana izaziva napetosti. Ja sam narodni zastupnik u Hrvatskom saboru, jedan od 151, koji su po Ustavu ravnopravni i svatko tko poziva na neravnopravnost zastupnika krši Ustav", rekao je Pupovac.

Kazao je da se čuo sa suradnicima Plenkovića, ali nije htio otkriti o čemu su razgovarali.

Na upit podržava li i dalje Plenkovićevu Vladu nakon svega što smo čuli, kaže: "Vjerojatno je gospodin Brkić, koji me prije nekog vremena poslao u Srbiju, mislio da sam tamo, pa da iz Srbije govorim ono što je on čuo. Ali ja sam tu i čudi me da je zaboravio da sam s njim prije nekoliko dana sjedio na nekoliko vrlo važnih sastanaka u Hrvatskom saboru".

"Mi smo sastavni dio koalicijske Vlade. Manjinama nije interes da ruše premijera koji želi voditi proeuropski HDZ, ojačati proeuropsku politiku koja je u Hrvatskoj bila na snazi od 2000. do 2015. godine, to je ono što smatramo da je bitno. Svjesni smo svih rizika koje to nosi sa sobom. Svjesni smo da nismo dovoljni da bismo čuvali stabilnost, a pogotovo ne dugoročnu funkcionalnost Vlade, ali sasvim sigurno nećemo biti među prvima koji neće dati priliku da se očuva jedna takva politika koja je od interesa ne samo za manjine nego za sve građane Hrvatske", kazao je.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pupovac-odgovorio-brkicu-otkrio-i-hoce-li-plenkovic-nakon-svega-imati-njegovu-podrsku/968891.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Pupy prca Plenkya Empty Re: Pupy prca Plenkya

Post by RayMabus Tue 9 May - 22:14

Vaso ce dobit po ušima.

Proeuropski HDZ,
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Pupy prca Plenkya Empty Re: Pupy prca Plenkya

Post by Regoč Wed 10 May - 11:23

Ode HDZ u oporbu!

_________________
Pupy prca Plenkya Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Pupy prca Plenkya Empty Re: Pupy prca Plenkya

Post by epikur37 Wed 10 May - 11:49

Pa u stvari Vasu.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Pupy prca Plenkya Empty Re: Pupy prca Plenkya

Post by vuksadinare Wed 10 May - 11:52

....brkic ako ne iskoristi ovu situaciju da opet povrati pozicije nikad ni nece...mani se coec'emone ishlapjele ja sam vojnik partije...danas ako ti neces njega on ce tebe...plenki sigurno ne govori 'ja sam vojnik stranke'....sto ti vrijedi ako si vojnik a dobijes sup kartu iz stranke....pa ti brajo onda mantraj kako se vojnike ne izbacuje is licno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99096
2015-09-08


Back to top Go down

Pupy prca Plenkya Empty Re: Pupy prca Plenkya

Post by Kermit Wed 10 May - 12:03

Pupi je za Vasu doktor nauka hehhehe
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Pupy prca Plenkya Empty Re: Pupy prca Plenkya

Post by vuksadinare Wed 10 May - 12:08

asilovski wrote:Pupi je za Vasu doktor nauka hehhehe
pa on je doktor...brkic..je policajac....no pustimo to....pupovac je dokazao da je govno i da ga samo zanima vlast pa makar srali po njemu....danas sam procitao negdje pupovac zesce napada most koji ga ne vrijeđa a puno manje naopada brkica koji ga vrijeđa..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99096
2015-09-08


Back to top Go down

Pupy prca Plenkya Empty Re: Pupy prca Plenkya

Post by Kermit Wed 10 May - 12:11

vuksadinare wrote:
asilovski wrote:Pupi je za Vasu doktor nauka hehhehe
pa on je doktor...brkic..je policajac....no pustimo to....pupovac je dokazao da je govno i da ga samo zanima vlast pa makar srali po njemu....danas sam procitao negdje pupovac zesce napada most koji ga ne vrijeđa a puno manje naopada brkica koji ga vrijeđa..
Dobio je gomilu para, vratit će 60.000 lažnih srba, ama sto čuda, osim toga Vaso je ovo lajao zbog nižih ešalona partije
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Pupy prca Plenkya Empty Re: Pupy prca Plenkya

Post by vuksadinare Wed 10 May - 12:14

asilovski wrote:
vuksadinare wrote:
asilovski wrote:Pupi je za Vasu doktor nauka hehhehe
pa on je doktor...brkic..je policajac....no pustimo to....pupovac je dokazao da je govno i da ga samo zanima vlast pa makar srali po njemu....danas sam procitao negdje pupovac zesce napada most koji ga ne vrijeđa a puno manje naopada brkica koji ga vrijeđa..
Dobio je gomilu para, vratit će 60.000 lažnih srba, ama sto čuda, osim toga Vaso je ovo lajao zbog nižih ešalona partije
ne pusi se vise ta spika....samo vaso je ogranicen da to shvati..jer je'l te on je 'samo' vojnik stranke....za razliku do plenkija on ne moze prezivjeti bez stranke i zato ono o 'vojnicima stranke'...jer da mu nije stranke vidio bi anu rucner u krevetu ali u snovima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99096
2015-09-08


Back to top Go down

Pupy prca Plenkya Empty Re: Pupy prca Plenkya

Post by RayMabus Wed 10 May - 13:02

Furio Radin: Dok se vlada ne distancira od stavova Brkića - nemaju moju podršku


PREDSJEDNIK saborskog Odbora za ljudska prava i prava nacionalnih manjina Furio Radin rekao je u srijedu Hini kako uskraćuje podršku Vladi dok se HDZ ne distancira od izjava zamjenika predsjednika HDZ-a Milijana Brkića o manjinama u Hrvatskoj.

"Dok ne dođe do jasnog koraka natrag i distanciranja od politike ekskluzije, diskriminacije i šovinističkih izjava, a prema nekim manjinama i rasističkih, do tada uskraćujem Vladi podršku" , poručio je Radin.

Milijan Brkić, tvrdi Radin, svojim izjavama krši Ustav, bar jedan ustavni zakon i nekoliko hrvatskih zakona.

"One su u suprotnosti s europskim duhom. Uskraćujem svoju podršku ovoj Vladi i čekam objašnjenje ovakvog postupka, a od takvog objašnjenja odnosno od distanciranja od takve politike ovisit će hoću li ja i dalje pomoći ovoj Vladi ili ne", rekao je Radin.

HDZ se, smatra, odmah trebao očitovati, jer su njegove izjave u suprotnosti s programom Vlade.

"U programu Vlade piše inkluzija, a ovo je ekskluzija. Ja želim živjeti u Hrvatskoj koja je zemlja Hrvata i pripadnika nacionalnih manjina kako piše u Ustavu a ne u Kroatistanu", poručuje.

Uvjeren je i kako će ubrzo doći do novih parlamentarnih izbora.

"Mislim da će doći do novih izbora, previše ima indikatora za nove izbore, no to nije niti važno jer se novim izborima neće ništa riješiti pa će nakon tih izbora po mojoj prosudbi doći do još jednih izbora", procijenio je Radin.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/furio-radin-dok-se-vlada-ne-distancira-od-stavova-brkica--nemaju-moju-podrsku/969032.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Pupy prca Plenkya Empty Re: Pupy prca Plenkya

Post by vuksadinare Wed 10 May - 13:09

RayMabus wrote:Furio Radin: Dok se vlada ne distancira od stavova Brkića - nemaju moju podršku


PREDSJEDNIK saborskog Odbora za ljudska prava i prava nacionalnih manjina Furio Radin rekao je u srijedu Hini kako uskraćuje podršku Vladi dok se HDZ ne distancira od izjava zamjenika predsjednika HDZ-a Milijana Brkića o manjinama u Hrvatskoj.

"Dok ne dođe do jasnog koraka natrag i distanciranja od politike ekskluzije, diskriminacije i šovinističkih izjava, a prema nekim manjinama i rasističkih, do tada uskraćujem Vladi podršku" , poručio je Radin.

Milijan Brkić, tvrdi Radin, svojim izjavama krši Ustav, bar jedan ustavni zakon i nekoliko hrvatskih zakona.

"One su u suprotnosti s europskim duhom. Uskraćujem svoju podršku ovoj Vladi i čekam objašnjenje ovakvog postupka, a od takvog objašnjenja odnosno od distanciranja od takve politike ovisit će hoću li ja i dalje pomoći ovoj Vladi ili ne", rekao je Radin.

HDZ se, smatra, odmah trebao očitovati, jer su njegove izjave u suprotnosti s programom Vlade.

"U programu Vlade piše inkluzija, a ovo je ekskluzija. Ja želim živjeti u Hrvatskoj koja je zemlja Hrvata i pripadnika nacionalnih manjina kako piše u Ustavu a ne u Kroatistanu", poručuje.

Uvjeren je i kako će ubrzo doći do novih parlamentarnih izbora.

"Mislim da će doći do novih izbora, previše ima indikatora za nove izbore, no to nije niti važno jer se novim izborima neće ništa riješiti pa će nakon tih izbora po mojoj prosudbi doći do još jednih izbora", procijenio je Radin.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/furio-radin-dok-se-vlada-ne-distancira-od-stavova-brkica--nemaju-moju-podrsku/969032.aspx
....dakle nema vise dileme..vaso mora out ako zeli plenki da opstane vlada...a ako ne zeli out vase novi izbori idu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99096
2015-09-08


Back to top Go down

Pupy prca Plenkya Empty Re: Pupy prca Plenkya

Post by RayMabus Wed 10 May - 13:32

Ja sam stao u obranu Vase tj desnog krila stranke :



Johnakan Kether ·
Split, Croatia

FURIO JE MALO LICEMJERAN JER U NJEGOVOJ ETNICKOJ MATICNOJ DRŽAVI NEŠTO KAO ZASTUPNICI MANJINA NEPOSTOJI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Pupy prca Plenkya Empty Re: Pupy prca Plenkya

Post by RayMabus Wed 10 May - 13:34

Zanimljivo je da Italija u svom Ustavu (članak 67.Ustava ) naglašava „Svaki zastupnik u parlamentu predstavlja Naciju“. Stoga ne postoje mjesta rezervirana za predstavnike nacionalnih (lingvističkih, u Italiji) manjina ni u jednom domu talijanskog parlamenta.
Like · Reply · 27 mins
Pupy prca Plenkya 10354686_10150004552801856_220367501106153455_n
Johnakan Kether ·
Split, Croatia

za izbor zastupnika talijanske nacionalne manjine glasovalo je 2 447 birača od ukupno upisanih 10 312 birača u birački popis;
Like · Reply · 29 mins
Pupy prca Plenkya 10354686_10150004552801856_220367501106153455_n
Johnakan Kether ·
Split, Croatia

Furio Radin je dobio 1 594 glasa
Like · Reply · 28 mins
Pupy prca Plenkya 10354686_10150004552801856_220367501106153455_n
Johnakan Kether ·
Split, Croatia
Nema dvojbe da oni u toj i takvoj proceduri ne bi trebali sudjelovati i izigravati i poništavati volju većinskog hrvatskog naroda jer tako diskriminiraju volju većine. Milorad Pupovac je jedini od izabranih zastupnika nacionalnih manjina sa osvojenih 14 103 glasa za kojeg bi se moglo reći da je izborom stekao legitimitet zastupnika sa općim političkim mandatom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Pupy prca Plenkya Empty Re: Pupy prca Plenkya

Post by RayMabus Wed 10 May - 13:46

Ja igram jednu svoju igru , jucer i ovih dana HDZ su četnici , Vaso je četnik i to ce tako i bit ako s četnicima uđu u koaliciju i predaju im Hr na dlanu a sad napadam licemjernog Furia i indirektno branim Vasu.

Dvostruka igra s točno određenim ciljem.


RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Pupy prca Plenkya Empty Re: Pupy prca Plenkya

Post by RayMabus Wed 10 May - 13:55

Okrenit cu ih jedne protiv drugih ISTINOM ....i trečom strankom.

....

TREĆA STRANKA


Postoji činitelj koji može upropastiti vezu.
Taj se činitelj naziva «treća stranka», osoba koja je izvan veze,a koja na neki način stvara probleme u vezi.

To je osoba koja aktivno potiče sukob između dva partnera,to radi na način koji ni jednom od partnera nije uvijek lak za otkrit.

« Nasilje i sukobi među idividuama ili nacijama prate nas stoljećima,njihovi su uzroci ostali potpuna misterija.»

«Ako je Babilon pretvoren u prah,ako je Egipat postao pustoš,ako je Sicilija mogla imati 160 bogatih i razvijenih gradova koji su opljačkane ruševine prije nulte godine – i gotovo da su pustinja od tada nadalje.Sve to usprkos ukupnom radu,mudrosti i dobroj volji ljudskih bića.Prema tome mora slijediti,kao što mrak dolazi poslije zalaska,da postoji nešto što čovijek ne zna vezano uz njegov rad i njegove načine.To nešto mora biti toliko smrtonosno i toliko sveprisutno da uništava sve ljudske ambicije i šanse puno prije njihovog vremena.»

«Ta stvar morala bi biti neki prirodni zakon za koji čovijek nije niti pretpostavljao da postoji.»

«Izgleda da takav zakon postoji,jer odgovara opisu da je smrtonosan,nepoznat i obuhvaća sve aktivnosti.»

«Zakon bi izgledao ovako:

TREĆA STRANKA MORA BITI PRISUTNA I NEPOZNATA U SVAKOJ SVAĐI DA BI SUKOB UOPĆE POSTOJAO.

ili

DA BI DOŠLO DO SVAĐE,NEPOZNATA TREĆA STRANKA MORA BITI AKTIVNA U POTICANJU SVAĐE IZMEĐU DVA POTENCIJALNA PROTIVNIKA.

ili

DOK SE OPĆENITO SMATRA DA JE ZA SVAĐU POTREBNO DVOJE,TREĆA STRANKA MORA POSTOJATI I MORA RAZVITI SVAĐU DA BI ZAPRAVO DOŠLO DO SUKOBA.»

«Lako je vidjeti da se dvoje u konfliktu svađa.To je očigledno.Ono što je teže vidjeti ili posumnjati jest da je treća stranka postojala i aktivno promicala svađu.»

«Uobičajeno nesumljiva i «razumna» treća stranka,gledatelj koji niječe bilo kakvo sudijelovanje,jest osoba koja je uopće dovela do konflikta.»

«Skrivena treća stranka,djeluje kao podupiratelj samo jedne strane,kasnije se otkriva da je inicijator.»

«Ovo je koristan zakon u mnogim područjima života…»

«Možete vidjeti dva čovijeka koji vrijeđaju jedan drugog,možete ih vidjeti kako planu. Nema nikoga blizu njih.Tako da su oni, naravno,~uzrokovali svađu~.
Usprkos tome,treća stranka je postojala.»

«Pratimo li uzroke,dolazimo do nevjerovatnih podataka.U tome i jest problem.Nevjerovatno se olako odbacuje.Jedan način da se stvari sakriju jest da ih se učini nevjerovatnima.»

«Poljoprivrednik J i farmer K svađaju se godinama,kontinuirani sukob.Postoje očigledni logični razlozi za svađu.Usprkos tome ona se nastavlja,a riješenja nema na pomolu.Dobra istraga otkriva da je bankar L,zbog njihovih gubitaka u svađi,u položaju gdje može posuđivati novac objema stranama tako dugo dok potiče svađu.Isti bankar postat će vlasnikom njihove zemlje,ako obojica propadnu.»

«Ako malo bolje pogledate ~ osobne~ svađe,grupne konflikte,nacionalne ratove,otkrit ćete,ako tražite,treću stranku.Na istu ne sumnja ni jedna od sukobljenih strana,ako slučajno posumnja,ideja je odbačena kao ~nevjerovatna~.Usprkos tome brižna je dokumentacija u konačnici potvrđuje.»

«Ovaj podatak je od ogromne koristi.»

«Neriješivi konflikti ne postoje,osim ako skriveni poticatelji ostanu prikriveni.»
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Pupy prca Plenkya Empty Re: Pupy prca Plenkya

Post by RayMabus Wed 10 May - 14:51

"Postoje ciljevi koje želimo postići"

"Nemojte misliti da smo mi ti koji zaboravljamo koje su civilizacijske obaveze prema žrtvama u jasenovačkom logoru, to biste možda neke druge stranke mogli pitati, ali mene i moju stranku sasvim sigurno ne možete pitati", rekao je potpredsjednik SDSS-a.

Na konstataciju da javnost čudi njegova lojalnost prema HDZ-u i čvrsta obrana premijera Plenkovića dok iz HDZ-a stižu takve poruke, a Plenković osniva povjerenstva koja tek trebaju odlučiti što se dogodilo u Jasenovcu, Pupovac je ustvrdio kako "uz sve razlike koje postoje među nama, postoje i neki ciljevi koje želimo postići".

Kao jedan od ciljeva istaknuo je civilizacijski odnos prema žrtvama Drugog svjetskog rata, prije svega prema žrtvama nacizma, fašizma i ustaštva.
Kao drugi cilj izdvojio je uređenje zemlje na vrijednostima koje će zaustaviti "opako desničarenje" koje destabilizira Hrvatsku i može je odvesti u politički kaos, koji je već prošla.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pupovac-uz-sve-razlike-s-hdzom-postoje-ciljevi-koje-zelimo-postici/969061.aspx


Johnakan Kether ·
Split, Croatia

Kao jedan od ciljeva istaknuo je civilizacijski odnos prema žrtvama Drugog svjetskog rata, prije svega prema žrtvama nacizma, fašizma i ustaštva.

GOSPODINE PUPOVAC A ČETNIKE STE IZOSTAVILI ???!!!???
Like · Reply · 1 · 7 mins
Pupy prca Plenkya 10354686_10150004552801856_220367501106153455_n
Johnakan Kether ·
Split, Croatia


Pokolj u Zabiokovlju se je dogodio za vrijeme četničkog pohoda 29. kolovoza 1942. godine tijekom završnih djelovanja u sklopu talijanske operacije Albia protiv biokovskih partizana. Tada je stradao 141 civil u selima Rašćane, Kozica, Dragljane i Župa među kojima su i tri svećenika: kozički fra Ladislav Ivanković, rašćanski don Ivan Čondić i župski don Josip Braeonović.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Pupy prca Plenkya Empty Re: Pupy prca Plenkya

Post by debotoijusto Wed 10 May - 15:03

dobro pupy ovo igra
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Pupy prca Plenkya Empty Re: Pupy prca Plenkya

Post by vuksadinare Wed 10 May - 15:11

debotoijusto wrote:dobro pupy ovo igra
igra jer plenki nema izbora..nije siguran jos u hns i ids...a sa ovima tj pupovcem je vec u talu...bez pupija on je sa hdz-om na prijevremenim izborima gdje je totalno neizvjesno da li ce hdz opet zajasit na valst a time ako ne zajasi moze sam sebi ispisati sipisnicu iz hdz-a..vaso ga je u govna uvalio da li sa namjerom ili jednostavno sto vaso mora ispuniti obecanja dana braniteljima desnom glasackom tijelu hdz-a da hdz dok je on u stranci nece koalirati ni sa sdpom ni sa sdssom i pupovcem..jebiga..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99096
2015-09-08


Back to top Go down

Pupy prca Plenkya Empty Re: Pupy prca Plenkya

Post by RayMabus Wed 10 May - 15:14

debotoijusto wrote:dobro pupy ovo igra
Zahebo se .....žrtve fašizma , nacizma i ustaša .....ww2


NIJE SPOMENUO ČETNIKE


ZAHEBO SE

GOTOV JE SAD
RayMabus
RayMabus

Posts : 175904
2014-04-11


Back to top Go down

Pupy prca Plenkya Empty Re: Pupy prca Plenkya

Post by debotoijusto Wed 10 May - 15:19

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:dobro pupy ovo igra
igra jer plenki nema izbora..nije siguran jos u hns i ids...a sa ovima tj pupovcem je vec u talu...bez pupija on je sa hdz-om na prijevremenim izborima gdje je totalno neizvjesno da li ce hdz opet zajasit na valst a time ako ne zajasi moze sam sebi ispisati sipisnicu iz hdz-a..vaso ga je u govna uvalio da li sa namjerom ili jednostavno sto vaso mora ispuniti obecanja dana braniteljima desnom glasackom tijelu hdz-a da hdz dok je on u stranci nece koalirati ni sa sdpom ni sa sdssom i pupovcem..jebiga..

ima tu svega po malo a pupy odlicno vlada ovakvim situacijama vec godinama i jos izgradio vrhunsku mrezu usluga/interesa svima , jaca od bandiceve seljacke i ne samo to nego drzi srbe pod kontrolom
budimo realni sjajan politicar za ovo okruzenje , emocije na stranu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Pupy prca Plenkya Empty Re: Pupy prca Plenkya

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum