ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvijanović u Washingtonu prca Escobara u glavu

Go down

Cvijanović u Washingtonu prca Escobara u glavu Empty Cvijanović u Washingtonu prca Escobara u glavu

Post by RayMabus 11/4/2021, 23:05

Cvijanović je na sastanku izrazila podršku inicijativi "Otvoreni Balkan", kao i snažnijoj ekonomskoj saradnji među zemljama regije. lol!
Cvijanović u Washingtonu prca Escobara u glavu B_211104160
Sastanak sa Escobarom (Foto: RTRS)
Predsjednica Republike Srpske Željka Cvijanović razgovarala je danas u Washingtonu sa specijalnim predstavnikom predsjednika Sjedinjenih Američkih Država za Zapadni Balkan Gabrielom Escobarom i američkim izaslanikom za izborne reforme u BiH Matthewom Palmerom.
.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/cvijanovic-razgovarala-sa-escobarom-u-washingtonu-trazila-balansiraniji-pristup/211104160
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Cvijanović u Washingtonu prca Escobara u glavu Empty Re: Cvijanović u Washingtonu prca Escobara u glavu

Post by RayMabus 11/4/2021, 23:10

Oni su za mir nisu za rat hajde da svi radimo jednu lepu ekonomsku uniju u kojoj će Beograd bit glavni.

Živa komedija. I imaju podršku Zagreba jer ujkići znaju da je to ovima u Sarajevu, CG i Kosovu crvena krpa da im Vučic bude šef.

Smijeh.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Cvijanović u Washingtonu prca Escobara u glavu Empty Re: Cvijanović u Washingtonu prca Escobara u glavu

Post by pizzon 11/5/2021, 08:07

o.balkan nema glavni grad.
srbija ne moze da nestane
jar je takva kakva jeste.
pravila su jednaka za sve
clanice.
inace, ja sam protiv,
jer, sustinski ne znam
o cemu se radi, detalje.
cim tirana to prihvata,
znaci, ja sam kontra.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Cvijanović u Washingtonu prca Escobara u glavu Empty Re: Cvijanović u Washingtonu prca Escobara u glavu

Post by RayMabus 11/5/2021, 12:55

Zašto oklijeva ostatak regije?
Kada je riječ o oklijevanju ostalih zemalja regije da se priključe toj inicijativi, Beširi primjećuje da „ni promjena vlasti u Crnoj Gori nije dovela do toga da se ona priključi toj inicijativi. Način kako se Srbija odnosi prema Crnoj Gori, a dijelom i prema Bosni i Hercegovini, te zemlje sprječava da budu dio nečega gdje se Srbija vidi kao nekakav rukovoditelj te inicijative. Problem je, dakle, odnos Srbije prema državnom suverenitetu Crne Gore, a što se tiče Bosne i Hercegovine, mislim da problem leži u tome da se Srbija ne suočava sa svojom ratnom prošlošću.“
Beširi smatra da je „'Otvoreni Balkan' podignut na previsoku državničku i medijsku razinu, i da se kao takav može promatrati i kao propagandna inicijativa. Ako se zaista htjelo nešto ozbiljnije uraditi po pitanju granica, carina, slobodnog kretanja ljudi, kapitala, robe i usluga, time bi se mogla bavi odgovarajuća ministarstva i stručne agencije. Ako se to stalno drži na ovoj visokoj razini, onda se to doista može vidjeti kao politička propaganda kako ste vi glavni u regiji“, zaključuje Naim Leo Beširi.
-
https://www.dw.com/hr/otvoreni-balkan-inicijativa-s-premalo-plodova/a-59726479
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Cvijanović u Washingtonu prca Escobara u glavu Empty Re: Cvijanović u Washingtonu prca Escobara u glavu

Post by Eroo 11/5/2021, 15:54

Odavno smo graničari stari... B-)

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Cvijanović u Washingtonu prca Escobara u glavu Empty Re: Cvijanović u Washingtonu prca Escobara u glavu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum