ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira - Page 3 Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by RayMabus 3/5/2017, 16:25

Sora wrote:
RayMabus wrote:Mislim da ce ovo morat ic na šake s ovima jer drukcije se ovo nece riješit.

Il mi il oni i to na šake.

Popij ti nes za umirenje
Ili lupi glsvom o pod :tss
Et taman otiša malo u polje nabrat trišanja uru vrimena.

Ev ti jedna :

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira - Page 3 240px-Tre%C5%A1nja_%28lyonska_rana%29


Prijatno.

Hvaalllaaaaa

lol!

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira - Page 3 Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by sitting_bull 3/5/2017, 16:26

asilovski wrote:CEO za financijei kapitalna ulaganja potpisao dva papira i to ugovor o radu i o prestanku istoga heheheh Marceliuse pa gdje si ljubavi moja vidi kompetenciju na djelu
sasvim logično.

u organizaciji je davno uveden princip solarnog poslovanja.
nema potpisivanja...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira - Page 3 Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by RayMabus 3/5/2017, 16:27

Sora wrote:
RayMabus wrote:Mislim da ce ovo morat ic na šake s ovima jer drukcije se ovo nece riješit.

Il mi il oni i to na šake.

Popij ti nes za umirenje
Ili lupi glsvom o pod :tss
Konta sam u smislu da ako se ovo nastavi a inteligentan sam pa kužim stvari tako da sam skužija i da ce ovo završit na šake sa njima na kraju.

PS : Nisam reka da cu se ja tuc , mene tu boli kuaz , ja sam za mirno riješenje ...osim ako druga strana sama neiazazove i ovo drugo al onda su si sami krivi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira - Page 3 Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum