ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Empty Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by Kermit 3/5/2017, 13:54

http://www.index.hr/vijesti/clanak/iz-minute-u-minutu-maric-ja-ne-vidim-sto-sam-i-gdje-jamio-u-agrokoru-sam-potpisao-samo-dva-papira/967354.aspx
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by Kermit 3/5/2017, 13:54

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Hhdhda
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by Kermit 3/5/2017, 13:55

CEO za financijei kapitalna ulaganja potpisao dva papira i to ugovor o radu i o prestanku istoga heheheh Marceliuse pa gdje si ljubavi moja vidi kompetenciju na djelu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by vuksadinare 3/5/2017, 13:59

dobro..vidi se da mali maric puca pod pritiskom i da ga je strah...pa ne zna sto da vise kaze u obranu....ispada kao da je mali najveci krivac za stanje u kojoj se agrokor nalazi a bio samo jedan od dvadeset,trideset drugih direktora..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by RayMabus 3/5/2017, 14:01


13:44 "Zašto Marić i dalje ima povlaštenu kamantu stopu a nije više "zaposlenik banke". zašto mu nisu uskratili kamatnu stopu kao što su radili s drugim zaposlenicima. I to je pravo pitanje. Marić je iskoristio svoju poziciju, i dobio kredit po povlaštenoj stopi. I stekao imetak u četiri godine u Agrokoru, a ostalo u javnoj službi. Ja imam kredit ne povlaštenoj stopi. I nisam stekao ovakav imetak, četiri godine u Agrokoru, ušteđevine, satovi, auti, a firma propala. Zašto blagajnica u banci kad ode više nema povlaštenu kamatu? A vi imate i dalje. Je li moralno da ste si sredili nižu kamatu od 200 tisuća kuna? Drugi zaspolenici su uskladili kamatnu stopu, a vi niste! Ljudi žele vaš odlazak.",  napao je Maras Marića.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by vuksadinare 3/5/2017, 14:02

RayMabus wrote:
13:44 "Zašto Marić i dalje ima povlaštenu kamantu stopu a nije više "zaposlenik banke". zašto mu nisu uskratili kamatnu stopu kao što su radili s drugim zaposlenicima. I to je pravo pitanje. Marić je iskoristio svoju poziciju, i dobio kredit po povlaštenoj stopi. I stekao imetak u četiri godine u Agrokoru, a ostalo u javnoj službi. Ja imam kredit ne povlaštenoj stopi. I nisam stekao ovakav imetak, četiri godine u Agrokoru, ušteđevine, satovi, auti, a firma propala. Zašto blagajnica u banci kad ode više nema povlaštenu kamatu? A vi imate i dalje. Je li moralno da ste si sredili nižu kamatu od 200 tisuća kuna? Drugi zaspolenici su uskladili kamatnu stopu, a vi niste! Ljudi žele vaš odlazak.",  napao je Maras Marića.
maras zasto si ti prepisivao na fakultetu a sad si saborski zastupnik i bio ministar?..a onaj koji je posteno ucio i nije prepisivao mozda radi kakav posao za 3000 kuna
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by vuksadinare 3/5/2017, 14:03

uh..ovo je bilo opako od mene.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by RayMabus 3/5/2017, 14:05

Nisi opakiji od mene :

Johnakan Kether ·
Split, Croatia



Ova mu zabije nož u leđa da njen šef Pupovac može formirat četničku koaliciju s kradezeom a ovaj nema pojma. Bero Bero riješi se zmije u njedrima pod hitno.


http://www.index.hr/vijesti/clanak/sdp-se-sramoti-bernardic-nema-pojma-da-opacicka-nece-glasati-nisam-gledao-televiziju/967459.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by Guest 3/5/2017, 14:11

asilovski wrote:CEO za financijei kapitalna ulaganja potpisao dva papira i to ugovor o radu i o prestanku istoga heheheh Marceliuse pa gdje si ljubavi moja vidi kompetenciju na djelu

pa kako samo dva papira???

Već 2006. godine počeo je raditi u Ministarstvu financija kada je dobio poziv tadašnjeg ministra Ivana Šukera. Radio je na mjestu pomoćnika ministra za planiranje i makroekonomske analize sve do 2008. godine kada je u Ministarstvu financija postao državni tajnik. Na mjestu državnog tajnika bio zadužen za proračun, surađivao je s Europskom komisijom na području ekonomije te je imao ovlasti donijeti makroekonomska predviđanja.

U razdoblju od 2008. do 2011. godine bio je jedan od članova nadzornih odbora HŽ Infrastrukture i Hrvatske poštanske banke.

2011. godine Slavko Linić mu je ponudio da ostane na mjestu tajnika u Ministarstvu financija što je on odbio.

2012. godine kada je došlo do smjene vlasti, zaposlio se u Agrokoru kao izvršni direktor zadužen za tržište kapitala (odnosi s investitorima, međunarodno financiranje). Na tom mjestu ostao je sve do 2016. godine.

Na mjesto ministra financija izabran je u 13. Vladi premijera Tihomira Oreškovića 2016. godine koji mu je ukazao povjerenje. Te iste godine, novi mandatar vlade Andrej Plenković ponudio mu je mjesto ministra financija i u njegovoj novo izabranoj Vladi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by Kermit 3/5/2017, 14:13

"2012. godine kada je došlo do smjene vlasti, zaposlio se u Agrokoru kao izvršni direktor zadužen za tržište kapitala (odnosi s investitorima, međunarodno financiranje). Na tom mjestu ostao je sve do 2016. godine."


jebote led hehehe 2 papira
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by RayMabus 3/5/2017, 14:23

14:05 - Gordan Maras kazao je kako imaju 77 glasova za razrješenje ministra Marića.
- Plenković je pitao koliki broj glasova imamo? Evo, sad ću mu reći jedan broj - 77! Toliko imamo glasova za razrješenje ministra Marića! - kazao je.

http://slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/483799/uzivo-iz-sabora-plenkovic-izasao-sdp-tvrdi-da-imaju-77-potpisa-za-smjenu-ministra-marica

DOVIĐEMA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by Guest 3/5/2017, 14:30

asilovski wrote:"2012. godine kada je došlo do smjene vlasti, zaposlio se u Agrokoru kao izvršni direktor zadužen za tržište kapitala (odnosi s investitorima, međunarodno financiranje). Na tom mjestu ostao je sve do 2016. godine."


jebote led hehehe 2 papira

Marić i kompletna vlada morali bi biti uhapšeni da su u Kini osudili bi ih na smrtnu kaznu streljanjem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by RayMabus 3/5/2017, 14:32

U nekoj normalnoj državi ovi bi završili zavezani za noge i tako obješeni na nekom javnom trgu ....nema potrebe niti Kinu uvlaciti u to ....u nekoj normalnoj državi bi tako završili a ne samo u Kini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by Guest 3/5/2017, 14:34

RayMabus wrote:U nekoj normalnoj državi ovi bi završili zavezani za noge i tako obješeni na nekom javnom trgu ....nema potrebe niti Kinu uvlaciti u to ....u nekoj normalnoj državi bi tako završili a ne samo u Kini.

gdje su čergari sada? plinske boce, šatori ovo-ono...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by vuksadinare 3/5/2017, 14:37

i sto ako kaze maric da je znao?..pa jebote jos poraznija je cinjenica da premijeri,predjsednici drzave nisu znali da je agrokor kao najveca firma duzna ko grcka...hoce li se onda i njih pozvati na odgovornost..'ne znate svoj posao raditi ako niste znali da najveca firma u drzavi je teski duznik'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by RayMabus 3/5/2017, 14:38

vuksadinare wrote:i sto ako kaze maric da je znao?..pa jebote jos poraznija je cinjenica da premijeri,predjsednici drzave nisu znali da je agrokor kao najveca firma duzna ko grcka...hoce li se onda i njih pozvati na odgovornost..'ne znate svoj posao raditi ako niste znali da najveca firma u drzavi je teski duznik'
Znaju oni sve samo se prave blesavi.

Et ima Maras 77 ruku za smjenu Marića.

Idemo dalje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by vuksadinare 3/5/2017, 14:39

i ipsade maric kao najveci krivac sto se agrokor nasao u ovakvom stanju..kao da ej on bio prvi celnik koncerna..svi zaboravise na todu udri na pedra marica majku mu njegovu...kanapce i ulje....a evo bozo petrov prijeti hapsenjem svih koji ne iskrcaju lovu u agrokor i ne spase ga...gnjec prvog tebe :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by RayMabus 3/5/2017, 14:41

Pa Marić je Todin covjek na mjestu ministra finacija RH ....mali od izvlačenja para iz državnog proracuna i zaduživanja vani države za spas Gazde.

Micanjem Marića bar se privremeno maklo Todorićevog covjeka s te pozicije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by Guest 3/5/2017, 14:41

RayMabus wrote:
vuksadinare wrote:i sto ako kaze maric da je znao?..pa jebote jos poraznija je cinjenica da premijeri,predjsednici drzave nisu znali da je agrokor kao najveca firma duzna ko grcka...hoce li se onda i njih pozvati na odgovornost..'ne znate svoj posao raditi ako niste znali da najveca firma u drzavi je teski duznik'
Znaju oni sve samo se prave blesavi.

Et ima Maras 77 ruku za smjenu Marića.

Idemo dalje.

e pa ovo nije samo "pravimo se blesavi" to je za hapšenje i likvidaciju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by vuksadinare 3/5/2017, 14:43

RayMabus wrote:Pa Marić je Todin covjek na mjestu ministra finacija RH ....mali od izvlačenja para iz državnog proracuna i zaduživanja vani države za spas Gazde.

Micanjem Marića bar se privremeno maklo Todorićevog covjeka s te pozicije.
joj todoric ce uvijek imati svog covjeka u vladi..dođe li sdp na vlasti eto todo ima svog covjeka opet...grcica cija zena radi na visokoj funkciji u agrokoru...tko god dođe na vlast toda ce imati svog covjeka na valstui..pogotovo ako su na vlasti hdz/sdp/hns
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira Empty Re: Marić laže ko Plenki: U Agrokoru sam potpisao samo dva papira

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum