ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 8/9/2015, 23:16

Brain32 wrote:Ma gle moja poanta je da smo svi zapravo jebeno površni, nemamo vremena odnosno ne želimo odvajat vrijeme na nekog drugog i sve bi preko noći, kad netko to dobro isprati lako se ulovimo za predstavu, kad se zastor spusti onda krenu suze ili. Sve ostalo je zapravo najobičnije preseravanje i muško i žensko...

Ja nisam površna  :D želim odvojiti svoje vrijeme za nekog drugog, ne mislim da se veza gradi preko jedne noći (bar tisuću i jedne  :P)

Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by night sky 8/9/2015, 23:26

mislim da ipak ne jer se alfa mora nekako izboriti za to svoje mjesto.nije sam na svijetu ili medu samim dobricama koji kuze kak je on mudar pa se samo poklone.ovo je divlje mjesto za zivot...ali razumijem sto zelis reci,jako su rijetki takvi a da imaju sve kvalitete tkz.normalnog muskarca,bolje reci savrsenog.i dentlmen i hrabar i odlucan i borac i brizan i fin a opet samozatajan i nenametljiv.


Last edited by night sky on 8/9/2015, 23:28; edited 1 time in total
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 8/9/2015, 23:26

Pravi Alfa.. pirat

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Male_north_american_turkey_supersaturated
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 8/9/2015, 23:29

night sky wrote:mislim da ipak ne jer se alfa mora nekako izboriti za to svoje mjesto.nije sam na svijetu ili medu samim dobricama koji kuze kak je on mudar pa se samo poklone.ovo je divlje mjesto za zivot...ali razumijem sto zelis reci,jako su rijetki takvi a da imaju sve kvalitete tkz.normalnog muskarca,bolje reci savrsenog.i dentlmen i hrabar i odlucan i borac i brizan i fin a opet samozatajan i nenametljiv.
Mhhh,kao da si mene opisala.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 8/9/2015, 23:51

bogomdani wrote:
night sky wrote:mislim da ipak ne jer se alfa mora nekako izboriti za to svoje mjesto.nije sam na svijetu ili medu samim dobricama koji kuze kak je on mudar pa se samo poklone.ovo je divlje mjesto za zivot...ali razumijem sto zelis reci,jako su rijetki takvi a da imaju sve kvalitete tkz.normalnog muskarca,bolje reci savrsenog.i dentlmen i hrabar i odlucan i borac i brizan i fin a opet samozatajan i nenametljiv.
Mhhh,kao da si mene opisala.. king


:D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 8/9/2015, 23:57

dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:
night sky wrote:mislim da ipak ne jer se alfa mora nekako izboriti za to svoje mjesto.nije sam na svijetu ili medu samim dobricama koji kuze kak je on mudar pa se samo poklone.ovo je divlje mjesto za zivot...ali razumijem sto zelis reci,jako su rijetki takvi a da imaju sve kvalitete tkz.normalnog muskarca,bolje reci savrsenog.i dentlmen i hrabar i odlucan i borac i brizan i fin a opet samozatajan i nenametljiv.
Mhhh,kao da si mene opisala.. king


:D :D
:x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 9/9/2015, 00:16

bogomdani wrote:

:x

:x

:offt
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 9/9/2015, 07:56

Odnosi su podložni promjenama, a meni je najbitnije u svemu tome, ne izgubiti sebe...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by night sky 9/9/2015, 08:58

bogomdani wrote:Pravi Alfa.. pirat

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Male_north_american_turkey_supersaturated









:D , OK alfa u vlastitom dvorištu.


meni su ipak draži ovakvi, i u softi izdanju :)



 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Pravi_10
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 9/9/2015, 10:06

night sky wrote:
bogomdani wrote:Pravi Alfa.. pirat

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Male_north_american_turkey_supersaturated









:D , OK alfa u vlastitom dvorištu.


meni su ipak draži ovakvi, i u softi izdanju :)



 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Pravi_10
volis mačke?? :) ...super.. ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 9/9/2015, 11:39

Iskreno,zelim li ja ta nadmetanja? 
Ne zelim! 

Zelim muskarca koji je izvan tih prizemnih okvira i dokazivanja vlastitog ega,važnosti,muškosti....rijetko koji je slobodnog i otvorenog uma....freidenker! 

Ja i moj svaki dan napredujemo,jer se volimo i poštujemo uzajamno,imam taj kratak život da uživam s njim,a ne da se nadmećemo,tko je gore,a tko dolje.....horizontalno smo oboje...

Iskreno,ja imam rijedak biser....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 9/9/2015, 11:44

Zagy wrote:Iskreno,zelim li ja ta nadmetanja? 
Ne zelim! 

Zelim muskarca koji je izvan tih prizemnih okvira i dokazivanja vlastitog ega,važnosti,muškosti....rijetko koji je slobodnog i otvorenog uma....freidenker! 

Ja i moj svaki dan napredujemo,jer se volimo i poštujemo uzajamno,imam taj kratak život da uživam s njim,a ne da se nadmećemo,tko je gore,a tko dolje.....horizontalno smo oboje...

Iskreno,ja imam rijedak biser....
Zagy,budi iskrena..razgovarate samo zato jer si svom Mjuzu postavila ultimatum,mozda si ti zaboravila,ali se ja itekako dobro sjecam... jocolor ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by kic 9/9/2015, 11:45

Zagy wrote:imam taj kratak život da uživam s njim,a ne da se nadmećemo,tko je gore,a tko dolje.....horizontalno smo oboje...
:tu
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 9/9/2015, 11:56

Ja nisam zaboravila,ti to mozda vidiš kao ultimatum,ja to vidim kao napredovanje u vezi...ti to ne znas jer nikada tu nisi bio....ali ja poštivam sebe i ne dam da me se iskorištava.....a upravo je to bio problem....ti znas samo ono sto ja napisah.....


Meni je tebe zapravo zao jer te strah i taj strah ti ne da dalje....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by jack_reacher 9/9/2015, 14:25

Zagy wrote:
Meni je tebe zapravo zao jer te strah i taj strah ti ne da dalje....
meni je žao džepne koja ga doživljava kao rasnog alpha mužjaka.. No :S:
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 9/9/2015, 14:47

Zagy wrote:Ja nisam zaboravila,ti to mozda vidiš kao ultimatum,ja to vidim kao napredovanje u vezi...ti to ne znas jer nikada tu nisi bio....ali ja poštivam sebe i ne dam da me se iskorištava.....a upravo je to bio problem....ti znas samo ono sto ja napisah.....


Meni je tebe zapravo zao jer te strah i taj strah ti ne da dalje....
Ma sve 6 ,samo nemoj reci da je sve islo glatko..ne kazem da nisi imala opravdanja..
Strah kazes??A zasto mi je onda toliko godina ovako dobro?.. jocolor..ono sto trebam od zena,to imam,a za ostalo se sam zbrinem..ili se netko plati da napravi...
Normalno je strah uploviti u nepoznato podrucje,posuto minskim poljima..Strah je zdrav,i nes ti radi njega koga zaliti..Ponekad se covjek malo zaigra i unese u situaciju,ali samo zato da bi si iskalibrirao senzore..i to je to...vidis,ja sa nikim ne moram dogovarati,pregovarati,praviti kompromise..Sve je bas onako kako treba da bude...Zalis li me jos??? ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 9/9/2015, 14:49

lone_gunman wrote:
Zagy wrote:
Meni je tebe zapravo zao jer te strah i taj strah ti ne da dalje....
meni je žao džepne koja ga doživljava kao rasnog alpha mužjaka.. No :S:
E sacuvaj Boze tvog "zaljenja"..Priznaj,osjecas se inferiorno,ljubomoran si i zavidan..Džepna je zrela odrasla zena i valjda zna dobro procijeniti..vidila je osjetila,sto jos zelis??
Ti si s druge strane,nedozreli manipulator,koji u najboljem slucaju moze neku mladjahnu nedozrelu curu impresionirati jeftinim srednjoskolskim trikovima.. lol!

Uostalom Bob,ovo je topic za muskarce,ne za sortu koju ti predstavljas.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 9/9/2015, 14:56

Nisam sigurna jel to kod tebe strah ili jednostavno egoizam i nesposobnost da volis...iskreno,čini sto god te ispunjava....nema veze koja ide glatko...;) 


Ja ne mogu cijeniti ljude koji su licemjerni...sM se gore rekao da joj popustas dok te ne pusti unutra...kasnije kalkuliras i vidiš da nije to za tebe...nije li to licemjerno?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by jack_reacher 9/9/2015, 15:01

opet se razbacuješ bzvz frazama koje u virtuali ništa ne znače,možda je ta džepna muško,tvoj alter ili sestra,nema nikakvog dokaza da si ti brutalni fucker kakvim se predstavljaš,i stalno sliniš za golim trebama,šta je tu odraslo i zrelo.. :facepalm :lell
jack_reacher
jack_reacher

Male
Posts : 974
2014-04-14


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 9/9/2015, 15:09

Zagy wrote:Nisam sigurna jel to kod tebe strah ili jednostavno egoizam i nesposobnost da volis...iskreno,čini sto god te ispunjava....nema veze koja ide glatko...;) 


Ja ne mogu cijeniti ljude koji su licemjerni...sM se gore rekao da joj popustas dok te ne pusti unutra...kasnije kalkuliras i vidiš da nije to za tebe...nije li to licemjerno?
Mda...Odmah da u startu rascistimo..Ja ovdje ne ocekujem neko cijenjenje,samo argumentiranu raspravu,dakle pristojna spika..E sad da nastavimo..

Kad cura od necega zazire,to nije strah,ako nije to,nije niti egoizam,a niti nesposobnost da voli...To je za curu dopusteno,no kad muskarac,nebitno iz kojih razloga,mozda napose teznje za slobodnim stilom zivota,prizvati zensku igru "nedodirljive" pa onda jedno drugo cimaju,i na kraju se lik uvuce zeni u gacice,to je tako gadno i strasno da treba nazvati to licemjerstvo..
Ne zagica,to nije licemjerstvo..svatko dobviva kroz tu igru nekou zadovoljstinu,cure obicno pucaju na ispolirani EGo,osjecaj upravljanja situacijom,a mi musli,oke,nema nam stete od toga,ali mi uzmemo svoj interesni dio..Tu nitko nije licemjeran,igra je ravnopravna i gubitnika nema...
Kalkulacije svi prave Zagi..i muski i zene..no zene obicno kad zavrse kalkulaciju i odleprsaju od tipa,on ostane ispljuvan i ocrnjen...Kad muskarac napravi kalkulaciju na duze i vidi da to nije to,i odustane,e brate,tek onda ide gnjojava po njegovoj glavi....Jednostavo siu si cure umislile da u svakom slucaju situacija za njih mora biti WIN-WIN, a muskarce ko ebe...

To sto su dvoje pojebali,da zvucno kazem,i razlisli,bilo radi koje strane,ne treba gledati katastrofom..probali,pokusali,nije islo..

Probaj ponovno polako procitati 10 Zapovijedi...ima bas zanimljivi dio o tom zenskom stremljenju da ispadnu u bilo kojoj situaciji neukaljane..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest 9/9/2015, 15:10

lone_gunman wrote:opet se razbacuješ bzvz frazama koje u virtuali ništa ne znače,možda je ta džepna muško,tvoj alter ili sestra,nema nikakvog dokaza da si ti brutalni fucker kakvim se predstavljaš,i stalno sliniš za golim trebama,šta je tu odraslo i zrelo.. :facepalm :lell
Znaci i tebe je Kic zarazio svojim fobijama... king ajd,ajd,pisem sa Damom,nemam vremena za tebe...tu cu nekom luzeru nes dokazivati.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 5 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum