ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest Tue 8 Sep - 11:16

Znas,to me je podsjetilo na jednu bivsu..njen moto je bio:Bit ce kako ja hocu ili nece biti nikako...Ja..u svojoj veleumnosti sam malo kalkulirao i davao tocno onoliko da jos se prebacim preko ruba tangica i upadnem u njih..malo sam tamo vašario i uzivao,a cura je poputila svoj tvrdokorni stav,no i dalje je u krucijalnim stvarima,drzala stav neodstupanja...jos malo sam se brložio u njenim gacicama,ali je sve na kraju puklo..ebi ga,nije mogla podnijeti lika,koji ne dopusta da se s njim manipulira...

Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by night sky Tue 8 Sep - 11:25

zato sto vi nas vise trebate nego obratno.
znam da mozda zvuci nepravedno,ali je tako.zena je prilagodljivija,u 90% slucajrva,i lakse se nosi ne samo s  nekim banalnim zivotnim  situacijsma,vec opcenito,(nece se svi s tim sloziti,ali mislim da je takl) dok musksrac malo teze,possbno kako godine odmicu.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest Tue 8 Sep - 11:31

a cuj,sve ovisi...ja sam prilicno rano naucio biti samodostatan po pitanju samozbrinjavanja,rano sam naucio kuhati,cistiti za sobom i općenito organizirati svoj zivot,morao sam jer sam izbivao van kuce puno radi posla na drugim mjestima..
Istina je da mnogu muski,pogotovo oni odrasli u patrijarhatu,nisu sposobni skuhati si najjednostavniji rucak,a svinjac koji iza njih ostaje je neopisiv..tako da u tom kontekstu si u pravu..
Ja uvijek naletim do odredjenog nivoa odnosa sa damom,i onda kad treba neke konkretne odluke donijeti,malo se zbrojim i oduzmem,vidim sto dobijam ili gubim u toj potencijalnoj vezi,i nekako odstupim..izgleda da mi pasu lagane,neopterecujuce veze sa drugacijim tipom Dama..iz cistog razloga,sto ne trebam zene,u smislu,da nesto trebaju raditi za mene,kuhati,prati,cistiti..ako mi radi toga ne trebaju,ostaje ona prirodna potreba za malo druzenja,uzivanja,a radi iskljucivo toga,se uvaliti u duboku vezu ili brak,pa bas i nema nekog plusa za mene..niti logike..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by night sky Tue 8 Sep - 11:36

eto vidis,nije bila po ukusu ali da bi dobio sto si naumio :D,popustao si,pod cijenu svega.me kaxem fa to i neke xene ne rade ali mislim cesve dok su jos mlade i neiskusne.

hocu reci, ekstrem je za kratkotrajnu upotrebu,ako hosec mrsto ozbiljno onda biras ono sto pase na vecini polja a ne samo jednom ;)
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by night sky Tue 8 Sep - 11:37

pardon,teze mi je tipkati s moba ali mislim da je jasno :D
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by night sky Tue 8 Sep - 11:41

nisu svi kao ti,sto ke za svaku pohvalu :),ali ima ih sve vise.mrni je to ok.nitko ne bi smio ovisiti ni o kome tj.znati se pobrinuti za osnovne stvari.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest Tue 8 Sep - 11:41

night sky wrote:eto vidis,nije bila po ukusu ali da bi dobio sto si naumio :D,popustao si,pod cijenu svega.me kaxem fa to i neke xene ne rade ali mislim cesve dok su jos mlade i neiskusne.

hocu reci, ekstrem je za kratkotrajnu upotrebu,ako hosec mrsto ozbiljno onda biras ono sto pase na vecini polja a ne samo jednom ;)
Tako je..no ostaje pitanje sto nekome znaci OZBILJNO...vidim,nove generacije Mlatki,ali i zrelih zena na prvom mjestu stavlja karijeru,a svi,pocev od muza,pa do djece se tome trebaju adaptirati,ako to nije tome tako,prvi mjuz strada,jer ju "ne podrzava" u njenim "naporima","sebican je i ljubomoran"...
S druge strane si u pravu da su zreliji ljudi laganini zasiceni tim kratkotrajnim vezama,bez nekog dubljeg sadrzaja,nakon svega ostaje pitanje visiti u zraku: A sto mi je to trebalo..naravno ako covjek nes ima u glavi...
nekad zavidim onima na koje se odnosi:Niti brige,niti pameti...tima je sve dobro.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest Tue 8 Sep - 11:41

night sky wrote:pardon,teze mi je tipkati s moba ali mislim da je jasno :D
sve 6... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by night sky Tue 8 Sep - 11:50

zato jer se zele dokazati,vecini njihovih majki je to bilo uskraceno i to je,sigurna sam,jedan od vaznijih razloga.a jako je tesko uskladiti ulogu majke s ulogom savrsene poslovme zene xato
netko u obiteljo uvijek strada.ptemda ja mislim da su to najcesce djeca.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by night sky Tue 8 Sep - 11:54

s ovim xadnjim se slazem.ima jedan zgodna misao na tu temu,a ide ovako: ljudi bez pokucstva  na gornjem katu,bolje, i dulje zive.
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest Tue 8 Sep - 12:25

U ovim "zapovijedima" ima puno istine, željele to drage žene priznati ili ne.
Imaju samo jednu i to jako ozbiljnu manu. Igra je igra, ima svoj početak sredinu i kraj. Ako muškarac nije zaživljeni Alfa sa karakterom, ostaje sve na nivou igre.
Što je isto manipulacija :P ali sa muške strane. Ako to žena prokljuvi da je muškarac Beta koji glumi Alfu, s kamatama će mu naplatiti :D :D nema niš gore muškarcu od ženskog prezira :P

Igrati se je naravno lakše, a raditi na sebi da se zaživi "pravo muško" je malo teže ali se dugoročno isplati. :)


Last edited by dzepna_venera on Tue 8 Sep - 12:28; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by kic Tue 8 Sep - 12:26

eto, jel bilo teško priznati.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest Tue 8 Sep - 12:31

kic wrote:eto, jel bilo teško priznati.

Meni nije :) samo sam željela kratko proboraviti u mozgu kreatora zapovijedi.. :P

Meni sve jasno. Boli me lijepo čvrsto dupe za igre. Hoću pravo muško s karakterom :) ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by kic Tue 8 Sep - 12:49

lijepo čvrsto dupe želi ovo:
Well, first thing is to catch yourself, you know, when you start falling back into old patterns of you know you are going out with a girl, you say “Oh, where would you like to go to eat?” Like things like just simple steps, start with those things. Don’t ask where she would like to go to eat. Think about it, think about a place you would both enjoy doing. I remember talking to one fellow he says I guess, I mean you know I’m just going to call my girl friend, say make some plans for this weekend. And I say, “No, why don’t you make some plan.” Be a man with a plan and really extend that to other things. You know like in your relationship you see situations that need to be dealt with. Don’t leave it to her. Step forward and deal with that. You know if you are married and living in a home, you see things that in the home need to be done. Step forward, take charge you know. Like so many men they just think Oh, I’ll just do whatever my wife tells me to do. I am such a great husband like you know wash the dishes, I take the garbage out, I mow the lawn, I change diapers, I give the kids bath. That’s great. It’s great you know to do all those things but it is almost like you are the nanny. You got to step forward to what are the situations so then it can be dealt with. What are the decisions that have to be made and what is going on like… and be the leader. Really, women really want that. It’s over and over women are telling this is what they want and when they can find a man like that they are happy.
http://www.artofmanliness.com/2010/07/06/the-art-of-manliness-podcast-episode-26-being-the-strong-man-a-woman-wants-with-elliot-katz/
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest Tue 8 Sep - 13:09

dzepna_venera wrote:
kic wrote:eto, jel bilo teško priznati.

Meni nije :) samo sam željela kratko proboraviti u mozgu kreatora zapovijedi.. :P

Meni sve jasno. Boli me lijepo čvrsto dupe za igre. Hoću pravo muško s karakterom :) ;)
Reci otvoreno..Zelis muskarca koji ce se prilagoditi tvojim zeljama i stremljenjima..Alfe nisu nuzno bračno orjentirani,dapace..stovise... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest Tue 8 Sep - 13:12

night sky wrote:zato jer se zele dokazati,vecini njihovih majki je to bilo uskraceno i to je,sigurna sam,jedan od vaznijih razloga.a jako je tesko uskladiti ulogu majke s ulogom savrsene poslovme zene xato
netko u obiteljo uvijek strada.ptemda ja mislim da su to najcesce djeca.
Ovo stoji...a i ovo sto nisam boldao..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest Tue 8 Sep - 13:17

dzepna_venera wrote:U ovim "zapovijedima" ima puno istine, željele to drage žene priznati ili ne.
Imaju samo jednu i to jako ozbiljnu manu. Igra je igra, ima svoj početak sredinu i kraj.
Ako muškarac nije zaživljeni Alfa sa karakterom, ostaje sve na nivou igre.
Što je isto manipulacija :P ali sa muške strane. Ako to žena prokljuvi da je muškarac Beta koji glumi Alfu, s kamatama će mu naplatiti :D :D nema niš gore muškarcu od ženskog prezira :P

Igrati se je naravno lakše, a raditi na sebi da se zaživi "pravo muško" je malo teže ali se dugoročno isplati. :)
Ovo je kontradikcija..ili-ili,nema sredine..Igru prije svega kreiraju zene..

"Ako muškarac nije zaživljeni Alfa sa karakterom, ostaje sve na nivou igre." 


Dakle,opet fino umotano:Ako jne radi muskarac sto pase zeni,nit je Alfa,niti ima karakter...vrlo prozirno..


"Ako to žena prokljuvi da je muškarac Beta koji glumi Alfu,"


Zasto se ne zapitati:Ako je Alfa nanjusio jasnu zensku manipulaciju,jel cudo da se odmaknuo?


" s kamatama će mu naplatiti :D :D nema niš gore muškarcu od ženskog prezira :P"


Ovisno,koliko je dopustio da bude izmanipuliran..Isto tako nema ljuce ,nego ostavljene zene...egotrip je velika steta covjeku,koji ga fura.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest Tue 8 Sep - 14:05

bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
kic wrote:eto, jel bilo teško priznati.

Meni nije :) samo sam željela kratko proboraviti u mozgu kreatora zapovijedi.. :P

Meni sve jasno. Boli me lijepo čvrsto dupe za igre. Hoću pravo muško s karakterom :) ;)
Reci otvoreno..Zelis muskarca koji ce se prilagoditi tvojim zeljama i stremljenjima..Alfe nisu nuzno bračno orjentirani,dapace..stovise... :)

Ne želim nekoga ko će me gladiti percem po dupetu :P  nisam egotripašica kojoj je potrebna igračka.

Definiraj Alfa muškarca, svojim riječima- da ne bi ja neš krivo pokopčala :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest Tue 8 Sep - 14:19

bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:U ovim "zapovijedima" ima puno istine, željele to drage žene priznati ili ne.
Imaju samo jednu i to jako ozbiljnu manu. Igra je igra, ima svoj početak sredinu i kraj.
Ako muškarac nije zaživljeni Alfa sa karakterom, ostaje sve na nivou igre.
Što je isto manipulacija :P ali sa muške strane. Ako to žena prokljuvi da je muškarac Beta koji glumi Alfu, s kamatama će mu naplatiti :D :D nema niš gore muškarcu od ženskog prezira :P

Igrati se je naravno lakše, a raditi na sebi da se zaživi "pravo muško" je malo teže ali se dugoročno isplati. :)
Ovo je kontradikcija..ili-ili,nema sredine..Igru prije svega kreiraju zene..

"Ako muškarac nije zaživljeni Alfa sa karakterom, ostaje sve na nivou igre." 


Dakle,opet fino umotano:Ako jne radi muskarac sto pase zeni,nit je Alfa,niti ima karakter...vrlo prozirno..


"Ako to žena prokljuvi da je muškarac Beta koji glumi Alfu,"


Zasto se ne zapitati:Ako je Alfa nanjusio jasnu zensku manipulaciju,jel cudo da se odmaknuo?


" s kamatama će mu naplatiti :D :D nema niš gore muškarcu od ženskog prezira :P"


Ovisno,koliko je dopustio da bude izmanipuliran..Isto tako nema ljuce ,nego ostavljene zene...egotrip je velika steta covjeku,koji ga fura.. jocolor

Igru ne kreiraju žene. Da bi se moglo ući u srž ovoga potrebno je poznavati prirodu Žene i Muškarca, muški i ženski princip...i biti svjestan da mi imamo i jedan i drugi princip u sebi. Ali da treba u svakom od nas to biti izbalansirano u skladu sa našim spolom. Bit je da sam ja Žena, prevladava ženski princip a muški kojeg imam u manjem dijelu mi omogućava da razumijem  muškarca. 
Htjela sam vidjeti je li autor texta to kuži. Kuži. Ipak, ostaje pitanje manipulacije (negativne) i to je nazalost prisutna stalna opasnost kod svih koji nisu Zaživjeli i uskladili sami sebe. 
Strah od manipulacije je prisutan kod onih koji manipuliraju i to je nesto sto treba svako sa sobom rijesiti. Zrela osoba ne manilulira drugima jer nema potrebe za to. Istotako, zrela osoba ne da drugima da je manipuluraju. Nikom ne da-ni partberu, ni djetetu, ni svom roditelju. Jer to nije ispravno. Ako slucajno pogrijesi-ispravi.

:) tipkam prsticem pa ako nisam nesto odgovorila, poslije cu ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest Tue 8 Sep - 14:25

dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
kic wrote:eto, jel bilo teško priznati.

Meni nije :) samo sam željela kratko proboraviti u mozgu kreatora zapovijedi.. :P

Meni sve jasno. Boli me lijepo čvrsto dupe za igre. Hoću pravo muško s karakterom :) ;)
Reci otvoreno..Zelis muskarca koji ce se prilagoditi tvojim zeljama i stremljenjima..Alfe nisu nuzno bračno orjentirani,dapace..stovise... :)

Ne želim nekoga ko će me gladiti percem po dupetu :P  nisam egotripašica kojoj je potrebna igračka.

Definiraj Alfa muškarca, svojim riječima- da ne bi ja neš krivo pokopčala :)
Odmah da ti kazem..Preosobno si ovu temu prihvatila srcu,ali je to dobro,jer znaci da imas srce.. :) ..to je prvo...
Drugo: Ovakve stvari,teme su nuzne,iz cistog razloga fer i postene"igr",bez stete za bilo koju stranu...
Trece,ne i manje bitno,je cinjenica da si ti zvijer(u pozitivnom smislu) od Zene,i da je onaj sreckovic,koji te bude Baštinio,bit sretan..

Kazu mudri ljudi:Svatko se cese gdje ga svrbi,a ja sam se pocesao temom,iz cistog razloga da se vise razjasni misterija beskrajnih muko-zenskih igrica..

Alfa muskarac,ako cemo se vratiti na ono primarno znacenje,znaci muskarac,ili muzjak,koji se svojim psihofizickim,a i drugim  osobinama nametnuo iznad drugih muzjaka-muskaraca..vrlo jednostavno i kratko..Niti izdaleka nesto sto ide niz dlaku bilo kome,zauzima fiksni polozaj u odnosu na druge ili imalo zrtvuje od svojih kvaliteta-za druge..Dakle to je definicija..Kako vidimo,danas su Muskarci se podosta promijenili,ali Alfa u sustini i dalje ima takve osobine..jos nesto,Alfa muzjak nije ogranicen na jednu zenku,uzima onu koja pozeli,a ona ga ne odbija,jer je svjesna njegovih natprosjecnih kvaliteta...Sad mi se pred ocim stvorio copor vukova,ali u osnovi,nisu niti ljudi drugaciji..
E sad zanimljivo je i da Bete ebu,ali iskljucivo kad je Alfa odsutan,dobro,necemo im zamjeriti.. king
No da malo obratimo paznju na zenke,koje na kraju krajeva priuste si i Alfe i Bete...vrlo zanimljivo jel?? :)
Opaska..sve je ovo u opcenitom smislu opisano,i niti u trenu nisam pomislio na bilo koju Zenku na forumu...Bogomdani prosvjecuje,ne sudi... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Guest Tue 8 Sep - 14:27

dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:U ovim "zapovijedima" ima puno istine, željele to drage žene priznati ili ne.
Imaju samo jednu i to jako ozbiljnu manu. Igra je igra, ima svoj početak sredinu i kraj.
Ako muškarac nije zaživljeni Alfa sa karakterom, ostaje sve na nivou igre.
Što je isto manipulacija :P ali sa muške strane. Ako to žena prokljuvi da je muškarac Beta koji glumi Alfu, s kamatama će mu naplatiti :D :D nema niš gore muškarcu od ženskog prezira :P

Igrati se je naravno lakše, a raditi na sebi da se zaživi "pravo muško" je malo teže ali se dugoročno isplati. :)
Ovo je kontradikcija..ili-ili,nema sredine..Igru prije svega kreiraju zene..

"Ako muškarac nije zaživljeni Alfa sa karakterom, ostaje sve na nivou igre." 


Dakle,opet fino umotano:Ako jne radi muskarac sto pase zeni,nit je Alfa,niti ima karakter...vrlo prozirno..


"Ako to žena prokljuvi da je muškarac Beta koji glumi Alfu,"


Zasto se ne zapitati:Ako je Alfa nanjusio jasnu zensku manipulaciju,jel cudo da se odmaknuo?


" s kamatama će mu naplatiti :D :D nema niš gore muškarcu od ženskog prezira :P"


Ovisno,koliko je dopustio da bude izmanipuliran..Isto tako nema ljuce ,nego ostavljene zene...egotrip je velika steta covjeku,koji ga fura.. jocolor

Igru ne kreiraju žene. Da bi se moglo ući u srž ovoga potrebno je poznavati prirodu Žene i Muškarca, muški i ženski princip...i biti svjestan da mi imamo i jedan i drugi princip u sebi. Ali da treba u svakom od nas to biti izbalansirano u skladu sa našim spolom. Bit je da sam ja Žena, prevladava ženski princip a muški kojeg imam u manjem dijelu mi omogućava da razumijem  muškarca. 
Htjela sam vidjeti je li autor texta to kuži. Kuži. Ipak, ostaje pitanje manipulacije (negativne) i to je nazalost prisutna stalna opasnost kod svih koji nisu Zaživjeli i uskladili sami sebe. 
Strah od manipulacije je prisutan kod onih koji manipuliraju i to je nesto sto treba svako sa sobom rijesiti. Zrela osoba ne manilulira drugima jer nema potrebe za to. Istotako, zrela osoba ne da drugima da je manipuluraju. Nikom ne da-ni partberu, ni djetetu, ni svom roditelju. Jer to nije ispravno. Ako slucajno pogrijesi-ispravi.

:) tipkam prsticem pa ako nisam nesto odgovorila, poslije cu ;)
Mhhhh...mudro opisano i objasnjeno..sto drugo ocekivati od Alfa Zenke..??? ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU.. - Page 3 Empty Re: 10 ZAPOVIJEDI MUŠKARCU..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum