ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/6/2017, 12:37

ipak za hajduk, kao dobitak na lotu

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/6/2017, 17:35

http://www.germanijak.hr/vijesti/malo-je-njih-plakalo-kad-je-napustao-hajduk-a-sada-je-maloca-glupaca-hit-poljske-lige/32973


čim je otišao iz hajduka preporodio se, najbolja odluka karijere
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/6/2017, 18:37

Hahaha...neriješeno protiv hypo limača. Kakva smijurija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 25/6/2017, 20:09

Alah je velik i milostiv

Hajduk Split - Page 47 Screenshot_20170625-200411

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 25/6/2017, 20:43

Kad nam jednog dana pašnjaci odlete​ u zrak...samo se vi zajebavajte s ubacenim ISIL-ovcima u HNL...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 26/6/2017, 01:11

Hajduk Split - Page 47 2017-06-25-13-21-5016-

Juniori Hajduka u posljednjem petom kolu Završnice prvenstva nogometnih središta odigrali su neodlučeno 1:1 protiv momčadi Hypo Limača. S osvojenim bodom Hajduk je osvojio prvo mjesto na ovom natjecanju i plasirao se u 1. HNL. U drugoj utakmici u Vranjicu Rudeš je pobijedio Bjelovar s 3:0. Na kraju natjecanja Hajduk ima 10 bodova, drugi je Rudeš s devet,  Hypo Limač je osvojio sedam, a posljednja dva mjesta zauzeli su Bjelovar i Uljanik sa samo jednim osvojenim bodom.
______________

Juniori su btw. uzeli kup u sad već završenoj sezoni. Po najavi neki od igrača bi se trebali priključiti pripremama prve momčadi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 26/6/2017, 08:10

operw wrote:http://net.hr/sport/nizozemci-se-rugaju-hajduku-sretno-doveli-ste-najgoreg-lijevog-beka-na-svijetu/
bitno da ne kosta nista..di ove nađu majke ti mile...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 26/6/2017, 09:07

ja sam mislio da ce uprava bar ove sezone odskociti ako su vec u debelom plusu i poceti kesirati pojacanja...vecina takvih posudbi nije bila od koristi...ne znam zasto s eopet po starom nastavilo a rekli su da ce odvojiti financijska sredstva za kupovinu igraca...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by nowitzki 26/6/2017, 11:31

Pa tesko su radili za nekakav plus, naravno da ce se taj plus pokrast
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by nowitzki 26/6/2017, 11:31

Lito ide mala, ugostitelji cijene digli treba si brk omastit
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 26/6/2017, 11:35

nowitzki wrote:Pa tesko su radili za nekakav plus, naravno da ce se taj plus pokrast
...vidjet cemo...ako razjebu ovo onda bolje klub ugasiti ili u konacnici ga prodat vlasnicima pa kako bude...tko ne riskira ne profitira...nemozes vjecno ziherasit
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 26/6/2017, 11:37

no vise se ne mozes rugati da je hajduk..hajdug..uostalom svi su klubovi bili u dugovima i dinamo i rijeka i osijek i istra...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 26/6/2017, 11:52

vuksadinare wrote:
operw wrote:http://net.hr/sport/nizozemci-se-rugaju-hajduku-sretno-doveli-ste-najgoreg-lijevog-beka-na-svijetu/
bitno da ne kosta nista..di ove nađu majke ti mile...
Tako su lani pisali za Futaca pisali, kad ono. Ne kažem da će ova njemac biti neko mega pojačanje, niti ima neke reference (nije ima ni Futac strašne), ali ne triba svaki potez u startu pokopati.
Triba uzeti u obzir da je Memolla u finišu sezone pod karijolom izgleda puno bolje, očekujem da ovaj dvojac na livom beku ove sezone bude bolji nego onaj prošle.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 26/6/2017, 11:56

vuksadinare wrote:ja sam mislio da ce uprava bar ove sezone odskociti ako su vec u debelom plusu i poceti kesirati pojacanja...vecina takvih posudbi nije bila od koristi...ne znam zasto s eopet po starom nastavilo a rekli su da ce odvojiti financijska sredstva za kupovinu igraca...
Pa da, odvojili su novac za pojačanja (iako ako nekog platiš pola milijuna eura ne znači da će pojačanje i biti), ali nisu odvojili 20 milijuna eura. Prije se nije izdvajalo 20 tisuća eura za pojačanja jer se nije imalo i nije moglo. Sad je Hajduk spreman izdvojiti 200, 300 tisuća eura, do pola milijuna. Kupili su Bary-a, možda kupe bugara ili još nekog, a razbacivati se sigurno neće i ne smiju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 26/6/2017, 11:56

isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:
operw wrote:http://net.hr/sport/nizozemci-se-rugaju-hajduku-sretno-doveli-ste-najgoreg-lijevog-beka-na-svijetu/
bitno da ne kosta nista..di ove nađu majke ti mile...
Tako su lani pisali za Futaca pisali, kad ono. Ne kažem da će ova njemac biti neko mega pojačanje, niti ima neke reference (nije ima ni Futac strašne), ali ne triba svaki potez u startu pokopati.
Triba uzeti u obzir da je Memolla u finišu sezone pod karijolom izgleda puno bolje, očekujem da ovaj dvojac na livom beku ove sezone bude bolji nego onaj prošle.
..nije mi drago da se previse igraca uzima sa posudbe...vecina slucajeva ipak pokazuje da to nije pogođeno...futaČ je iznimka...ipak bi trebalo malo vise krenut sa kupovinom....naravno uz dobru operativnu analizu...nema veze sto ej ovaj njemac pa shodno tome ne znaci da ej odmah neka kvaliteta...ovako mi se cini da ovo sa posudbama ima onu....'valjda smo pogodili..'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 26/6/2017, 11:59

isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:ja sam mislio da ce uprava bar ove sezone odskociti ako su vec u debelom plusu i poceti kesirati pojacanja...vecina takvih posudbi nije bila od koristi...ne znam zasto s eopet po starom nastavilo a rekli su da ce odvojiti financijska sredstva za kupovinu igraca...
Pa da, odvojili su novac za pojačanja (iako ako nekog platiš pola milijuna eura ne znači da će pojačanje i biti), ali nisu odvojili 20 milijuna eura. Prije se nije izdvajalo 20 tisuća eura za pojačanja jer se nije imalo i nije moglo. Sad je Hajduk spreman izdvojiti 200, 300 tisuća eura, do pola milijuna. Kupili su Bary-a, možda kupe bugara ili još nekog, a razbacivati se sigurno neće i ne smiju.
..previse trazimo po stranom dvoristu....ne vjerujem da ne mozemo pronaci za tu cijenu neke solidne igrace iz domaceg dvorista....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 26/6/2017, 11:59

vuksadinare wrote:
nowitzki wrote:Pa tesko su radili za nekakav plus, naravno da ce se taj plus pokrast
...vidjet cemo...ako razjebu ovo onda bolje klub ugasiti ili u konacnici ga prodat vlasnicima pa kako bude...tko ne riskira ne profitira...nemozes vjecno ziherasit
Plus se ulaže u infrastrukturu u prvom redu, ulaže se i u igrače, Danas su plače igračima veće nego prije godinu dana, još veće nego prije dvije godine. Izdvaja se i za odštete, tako da ne znam o čemu ti pričaš i o čemu nowitzki priča. 
A gašenje kluba, ma ne brini ta pomisao je prošlo svršeno vrijeme, nema više toga ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 26/6/2017, 12:00

isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:
nowitzki wrote:Pa tesko su radili za nekakav plus, naravno da ce se taj plus pokrast
...vidjet cemo...ako razjebu ovo onda bolje klub ugasiti ili u konacnici ga prodat vlasnicima pa kako bude...tko ne riskira ne profitira...nemozes vjecno ziherasit
Plus se ulaže u infrastrukturu u prvom redu, ulaže se i u igrače, Danas su plače igračima veće nego prije godinu dana, još veće nego prije dvije godine. Izdvaja se i za odštete, tako da ne znam o čemu ti pričaš i o čemu nowitzki priča. 
A gašenje kluba, ma ne brini ta pomisao je prošlo svršeno vrijeme, nema više toga ;)
ja sam rekao ako hajduka opet pokrade netko i uvali ga u nevolje onda jbg il ga ugasiti ili ga dati nekome..opet neka krađa bi prevrsila svaku mjeru i to je vec genetski nasljedno..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 26/6/2017, 12:01

vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:ja sam mislio da ce uprava bar ove sezone odskociti ako su vec u debelom plusu i poceti kesirati pojacanja...vecina takvih posudbi nije bila od koristi...ne znam zasto s eopet po starom nastavilo a rekli su da ce odvojiti financijska sredstva za kupovinu igraca...
Pa da, odvojili su novac za pojačanja (iako ako nekog platiš pola milijuna eura ne znači da će pojačanje i biti), ali nisu odvojili 20 milijuna eura. Prije se nije izdvajalo 20 tisuća eura za pojačanja jer se nije imalo i nije moglo. Sad je Hajduk spreman izdvojiti 200, 300 tisuća eura, do pola milijuna. Kupili su Bary-a, možda kupe bugara ili još nekog, a razbacivati se sigurno neće i ne smiju.
..previse trazimo po stranom dvoristu....ne vjerujem da ne mozemo pronaci za tu cijenu neke solidne igrace iz domaceg dvorista....
Doveli smo/vratili dva igrača koja su proizašla u omladinskoj školi,a  lijevi bek? Koga može dovesti? Dva igrača su kvalitete, Milić i Strinić, igrači s bogatim ugovorima u Italiji. Da ih mogu vratiti sigurno bi ih vratili!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 26/6/2017, 12:03

vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:
nowitzki wrote:Pa tesko su radili za nekakav plus, naravno da ce se taj plus pokrast
...vidjet cemo...ako razjebu ovo onda bolje klub ugasiti ili u konacnici ga prodat vlasnicima pa kako bude...tko ne riskira ne profitira...nemozes vjecno ziherasit
Plus se ulaže u infrastrukturu u prvom redu, ulaže se i u igrače, Danas su plače igračima veće nego prije godinu dana, još veće nego prije dvije godine. Izdvaja se i za odštete, tako da ne znam o čemu ti pričaš i o čemu nowitzki priča. 
A gašenje kluba, ma ne brini ta pomisao je prošlo svršeno vrijeme, nema više toga ;)
ja sam rekao ako hajduka opet pokrade netko i uvali ga u nevolje onda jbg il ga ugasiti ili ga dati nekome..opet neka krađa bi prevrsila svaku mjeru i to je vec genetski nasljedno..
O kakvoj krađi pričaš i zašto to spominješ? Jeli ima neke osnove ili? Ne pričaj gluposti i ne slušaj ovog koji piše bez veze.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 26/6/2017, 12:05

isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:
nowitzki wrote:Pa tesko su radili za nekakav plus, naravno da ce se taj plus pokrast
...vidjet cemo...ako razjebu ovo onda bolje klub ugasiti ili u konacnici ga prodat vlasnicima pa kako bude...tko ne riskira ne profitira...nemozes vjecno ziherasit
Plus se ulaže u infrastrukturu u prvom redu, ulaže se i u igrače, Danas su plače igračima veće nego prije godinu dana, još veće nego prije dvije godine. Izdvaja se i za odštete, tako da ne znam o čemu ti pričaš i o čemu nowitzki priča. 
A gašenje kluba, ma ne brini ta pomisao je prošlo svršeno vrijeme, nema više toga ;)
ja sam rekao ako hajduka opet pokrade netko i uvali ga u nevolje onda jbg il ga ugasiti ili ga dati nekome..opet neka krađa bi prevrsila svaku mjeru i to je vec genetski nasljedno..
O kakvoj krađi pričaš i zašto to spominješ? Jeli ima neke osnove ili? Ne pričaj gluposti i ne slušaj ovog koji piše bez veze.
ne slusam nikog..nego govorim o sredini u kojoj hajduk obitava gdje iskreno vlada mahom lopovski mentalitet priznao ti to ili ne..ne djeluje hajduk u svicarskoj....realno danas se krade i od dida i baba kod nas a ne da bi pokrali neku firmu,instituciju....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 47 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum