ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 20/6/2017, 11:43

vuksadinare wrote:hrvatzska liga je normalna kao i svaka druga...ne vidim u cemu je problem?..ako ej problem sto je 80% klubova prve lige dinamova filijala jbg...tako ej kako je...sami smo si dobrim dijelom krivi sto ej tako
Je, Hajduk je isto tako kriv što je kriminalac Mamić privatizira hrvatski ngoomet i napravio od njega privatni biznis.

Ajde, ajde...

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 20/6/2017, 12:20

isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:hrvatzska liga je normalna kao i svaka druga...ne vidim u cemu je problem?..ako ej problem sto je 80% klubova prve lige dinamova filijala jbg...tako ej kako je...sami smo si dobrim dijelom krivi sto ej tako
Je, Hajduk je isto tako kriv što je kriminalac Mamić privatizira hrvatski ngoomet i napravio od njega privatni biznis.

Ajde, ajde...
pa ocito je da vecini takvo stanje pase kad se ne bune...da u hajduku imaju iole mozga prvo sto bi trebali postaviti otvoreni upit drugim klubovima..'da li vama odgovora da jedan covjek privatizira hrvatsku ligu i nogomet kad se ne bunite ako vam pase e onda nama mjesto vise nije među vama mi sa takvim drustvom tikve vise sadit necemo'..i to bi bio pravi odgovor mamicu i toj ekipi...jer veci krimen od mamica i dinama lezi u vecini klubova,clanova nogometnog saveza koji ocito podrzavaju takvu politiku mamica..a to vise nije smao jedna covjek i ejdan klub i to se ne moze preko noci rjesiti uklanjanjem mamica jer takvi koji su uhljebljeni u savezu,po klubovima trazit ce sefa slicnih karakteristika kao mamic...uostalom tako se slicno radi i u ostalim drzavnim institucijama..nista cudno...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 20/6/2017, 12:26

vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:hrvatzska liga je normalna kao i svaka druga...ne vidim u cemu je problem?..ako ej problem sto je 80% klubova prve lige dinamova filijala jbg...tako ej kako je...sami smo si dobrim dijelom krivi sto ej tako
Je, Hajduk je isto tako kriv što je kriminalac Mamić privatizira hrvatski ngoomet i napravio od njega privatni biznis.

Ajde, ajde...
pa ocito je da vecini takvo stanje pase kad se ne bune...da u hajduku imaju iole mozga prvo sto bi trebali postaviti otvoreni upit drugim klubovima..'da li vama odgovora da jedan covjek privatizira hrvatsku ligu i nogomet kad se ne bunite ako vam pase e onda nama mjesto vise nije među vama mi sa takvim drustvom tikve vise sadit necemo'..i to bi bio pravi odgovor mamicu i toj ekipi...jer veci krimen od mamica i dinama lezi u vecini klubova,clanova nogometnog saveza koji ocito podrzavaju takvu politiku mamica..a to vise nije smao jedna covjek i ejdan klub i to se ne moze preko noci rjesiti uklanjanjem mamica jer takvi koji su uhljebljeni u savezu,po klubovima trazit ce sefa slicnih karakteristika kao mamic...uostalom tako se slicno radi i u ostalim drzavnim institucijama..nista cudno...
:D :D :D
O bože. Postaviti otvoren upit drugim klubovima? lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 20/6/2017, 12:29

isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:hrvatzska liga je normalna kao i svaka druga...ne vidim u cemu je problem?..ako ej problem sto je 80% klubova prve lige dinamova filijala jbg...tako ej kako je...sami smo si dobrim dijelom krivi sto ej tako
Je, Hajduk je isto tako kriv što je kriminalac Mamić privatizira hrvatski ngoomet i napravio od njega privatni biznis.

Ajde, ajde...
pa ocito je da vecini takvo stanje pase kad se ne bune...da u hajduku imaju iole mozga prvo sto bi trebali postaviti otvoreni upit drugim klubovima..'da li vama odgovora da jedan covjek privatizira hrvatsku ligu i nogomet kad se ne bunite ako vam pase e onda nama mjesto vise nije među vama mi sa takvim drustvom tikve vise sadit necemo'..i to bi bio pravi odgovor mamicu i toj ekipi...jer veci krimen od mamica i dinama lezi u vecini klubova,clanova nogometnog saveza koji ocito podrzavaju takvu politiku mamica..a to vise nije smao jedna covjek i ejdan klub i to se ne moze preko noci rjesiti uklanjanjem mamica jer takvi koji su uhljebljeni u savezu,po klubovima trazit ce sefa slicnih karakteristika kao mamic...uostalom tako se slicno radi i u ostalim drzavnim institucijama..nista cudno...
:D :D :D
O bože. Postaviti otvoren upit drugim klubovima? lol!
zasto ne?...jasno i glasno..jeste li uz nas u borbi protiv nepravilnosti u hrvatskom nogometu za koje ste i vi svjesni da je tako?...ako je odgovor ne ili sutnja...aj bok...ni bh-a liga nije nista slabija od nase..i od tamo se ide u europu..uostalom hokejaski klub medvescak stalno igra druge strane lige..ni prvi ni zadnji..ali bar si pokazao stav...i ono najvaznije obraz..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 21/6/2017, 08:33

a cuj ovog zorana vasilja tipuicni izgovori..'ja sam hajdukovac od glave do pete..torcida je za mene najbolja i slicno...ali onda uvijek dođe ono famozno 'ali' iopak postaje nesto jace-lova,svjetla pozornica i ono 'bit cu glavni baja u selu''...e moj vasilju bio bi iskreniji kad bi rekao....'puca mi kita i za hajduk i za sve kad perje zasuska u novcaniku niko sretniji od mene'......jednostavno treba konacno shvatiti da je na sceni surov svijet profesionalizma i da se tako treba postavljati.....jedno ej kad igrac ne dobija sansu igrati i zbog bunta najavi odlazak...to se mopze razumjeti..ali kuniti se u neku ljubav i jos reci da financijski nije bio na gubitku u hajduku znaci da je tu rijec jednostavno o pohlepi...i nakon toga reci ja sam odan navijac hajduka je bolno licemjerno...ne ti vasilju nisi navijac hajduka nego eventualno simpatizer ali prije svega te zanima lova,svjetla pozornici i biti glavni baja u svom selu...ako i to..jer zelis pobjec i iz svog sela jer ti ni to nije dovoljno...oce mujo svijeta da vidi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/6/2017, 09:35

vuksadinare wrote:a cuj ovog zorana vasilja tipuicni izgovori..'ja sam hajdukovac od glave do pete..torcida je za mene najbolja i slicno...ali onda uvijek dođe ono famozno 'ali' iopak postaje nesto jace-lova,svjetla pozornica i ono 'bit cu glavni baja u selu''...e moj vasilju bio bi iskreniji kad bi rekao....'puca mi kita i za hajduk i za sve kad perje zasuska u novcaniku niko sretniji od mene'......jednostavno treba konacno shvatiti da je na sceni surov svijet profesionalizma i da se tako treba postavljati.....jedno ej kad igrac ne dobija sansu igrati i zbog bunta najavi odlazak...to se mopze razumjeti..ali kuniti se u neku ljubav i jos reci da financijski nije bio na gubitku u hajduku znaci da je tu rijec jednostavno o pohlepi...i nakon toga reci ja sam odan navijac hajduka je bolno licemjerno...ne ti vasilju nisi navijac hajduka nego eventualno simpatizer ali prije svega te zanima lova,svjetla pozornici i biti glavni baja u svom selu...ako i to..jer zelis pobjec i iz svog sela jer ti ni to nije dovoljno...oce mujo svijeta da vidi...
Tata Vasilj već dvije godine (što je i sam prizna) želi malog odvesti iz Hajduka, ali nije moga zbog ugovora koji je sad isteka. Prije dvi godine Hajduk je raskinija ugovor s njegovim drugim sinom, livim bekom Ivanom Vasiljem, pa se tatek naljutija. Velika greška Hajduka, jer Ivan Vasilj je poslin Hajduka završija u Real Madridu :D
Drugi sin koji za razliku od starijeg uistinu talent, izgubija je gotovo cijelu jednu sezone je nije igra, a do tada je bija kapetan svog uzrasta, Hajduk nije nudija ništa lošije uvjete nego Dinamo (što opet sam tatek Vasilj potvrđuje).
Blago nama i našim talentima s takvim očevima!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 21/6/2017, 09:46

isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:a cuj ovog zorana vasilja tipuicni izgovori..'ja sam hajdukovac od glave do pete..torcida je za mene najbolja i slicno...ali onda uvijek dođe ono famozno 'ali' iopak postaje nesto jace-lova,svjetla pozornica i ono 'bit cu glavni baja u selu''...e moj vasilju bio bi iskreniji kad bi rekao....'puca mi kita i za hajduk i za sve kad perje zasuska u novcaniku niko sretniji od mene'......jednostavno treba konacno shvatiti da je na sceni surov svijet profesionalizma i da se tako treba postavljati.....jedno ej kad igrac ne dobija sansu igrati i zbog bunta najavi odlazak...to se mopze razumjeti..ali kuniti se u neku ljubav i jos reci da financijski nije bio na gubitku u hajduku znaci da je tu rijec jednostavno o pohlepi...i nakon toga reci ja sam odan navijac hajduka je bolno licemjerno...ne ti vasilju nisi navijac hajduka nego eventualno simpatizer ali prije svega te zanima lova,svjetla pozornici i biti glavni baja u svom selu...ako i to..jer zelis pobjec i iz svog sela jer ti ni to nije dovoljno...oce mujo svijeta da vidi...
Tata Vasilj već dvije godine (što je i sam prizna) želi malog odvesti iz Hajduka, ali nije moga zbog ugovora koji je sad isteka. Prije dvi godine Hajduk je raskinija ugovor s njegovim drugim sinom, livim bekom Ivanom Vasiljem, pa se tatek naljutija. Velika greška Hajduka, jer Ivan Vasilj je poslin Hajduka završija u Real Madridu :D
Drugi sin koji za razliku od starijeg uistinu talent, izgubija je gotovo cijelu jednu sezone je nije igra, a do tada je bija kapetan svog uzrasta, Hajduk nije nudija ništa lošije uvjete nego Dinamo (što opet sam tatek Vasilj potvrđuje).
Blago nama i našim talentima s takvim očevima!
nekako mi se cini da tata vasilj nije zadovoljan kako se sad upravlja sa hajdukom tj ne sviđa mu se model upravljanja..prije to...ne bi bio prvi...zato je i rekao da ne zeli nista dodatno rec da 'zastiti' klub....ne vidim neki drugi poseban razlog ako nisu u pitanju financije i drugi uvjeti....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/6/2017, 09:49

vuksadinare wrote:
isključivi krivac wrote:
vuksadinare wrote:a cuj ovog zorana vasilja tipuicni izgovori..'ja sam hajdukovac od glave do pete..torcida je za mene najbolja i slicno...ali onda uvijek dođe ono famozno 'ali' iopak postaje nesto jace-lova,svjetla pozornica i ono 'bit cu glavni baja u selu''...e moj vasilju bio bi iskreniji kad bi rekao....'puca mi kita i za hajduk i za sve kad perje zasuska u novcaniku niko sretniji od mene'......jednostavno treba konacno shvatiti da je na sceni surov svijet profesionalizma i da se tako treba postavljati.....jedno ej kad igrac ne dobija sansu igrati i zbog bunta najavi odlazak...to se mopze razumjeti..ali kuniti se u neku ljubav i jos reci da financijski nije bio na gubitku u hajduku znaci da je tu rijec jednostavno o pohlepi...i nakon toga reci ja sam odan navijac hajduka je bolno licemjerno...ne ti vasilju nisi navijac hajduka nego eventualno simpatizer ali prije svega te zanima lova,svjetla pozornici i biti glavni baja u svom selu...ako i to..jer zelis pobjec i iz svog sela jer ti ni to nije dovoljno...oce mujo svijeta da vidi...
Tata Vasilj već dvije godine (što je i sam prizna) želi malog odvesti iz Hajduka, ali nije moga zbog ugovora koji je sad isteka. Prije dvi godine Hajduk je raskinija ugovor s njegovim drugim sinom, livim bekom Ivanom Vasiljem, pa se tatek naljutija. Velika greška Hajduka, jer Ivan Vasilj je poslin Hajduka završija u Real Madridu :D
Drugi sin koji za razliku od starijeg uistinu talent, izgubija je gotovo cijelu jednu sezone je nije igra, a do tada je bija kapetan svog uzrasta, Hajduk nije nudija ništa lošije uvjete nego Dinamo (što opet sam tatek Vasilj potvrđuje).
Blago nama i našim talentima s takvim očevima!
nekako mi se cini da tata vasilj nije zadovoljan kako se sad upravlja sa hajdukom tj ne sviđa mu se model upravljanja..prije to...ne bi bio prvi...zato je i rekao da ne zeli nista dodatno rec da 'zastiti' klub....ne vidim neki drugi poseban razlog ako nisu u pitanju financije i drugi uvjeti....
Tata Vasilj se naljutija jer su mu odjebali starijeg sina i to je sva istina. Ako se ne varam, došli su zajedno, Ivan je ima ugovor sve do ove godine, Hajduka ga je raskinuo dvi godine prije i tu se on osjetija prevarenim. Hajduk je Ivana Vasilja doveo samo da bi došao drugi brat. Sva istina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/6/2017, 09:52

- Da, u pitanju je bio odnos prema starijem sinu. Ali, ne bih ja to više povlačio po medijima. Bilo pa prošlo, zapravo ću učiniti uslugu Hajduku da zašutim.
_______________
Eto, sve sam priznao!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 21/6/2017, 13:35

Analiza financijskog izvještaja: Hajduk prvi put od 2009. završio godinu s dobiti


Hajduk Split - Page 46 Hajduk-Financijski-Izvje%C5%A1taj
Hajduk Split - Page 46 Hajduk-Financijski-Izvje%C5%A1taj2

Osim dobiti od gotovo 20 milijuna kuna, Hajduk je ostvario nikad veće prihode od kad je šdd!

Očekuje se da ovo povečanje prihoda kao i pozitivno poslovanje donese bolje rezultate prve momčadi, što je za očekivati!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 21/6/2017, 22:26

Ko ima pretplatu odnosno pristup bonitetnim agencijama može provjerit i njihov rejting, tj. njihovu analizu rizika poslovanja s određenim pravnim subjektom odnosno njegov rizik neplaćanja obveza.

Pokazatelj zaduženosti iznosi 2 (što manji to bolji, nekoć je bija 22, sve ispod 3,5 ukazuje na snažno i uspješno poduzeće)

Ukupni rejting (bonitet) ima ocjenu B (dobar bonitet, nizak kreditni rizik, nastaviti poslovni odnos sa subjektom). Nekoć je ta ocjena bila E (kritičan bonitet, visok kreditni rizik, nastaviti poslovni odnos isključivo uz potpuno osiguranje potraživanja).

I sve to otkako ulica vodi klub.
Još da imamo jednog gazdu di bi nam tek onda bija kraj, jeba in jedan gazda mater mrtvu i raspalu iz groba iskopanu.
Pozdrav režimskim medijima i službenim glasilima hr nogometne mafije pod kapom hanze u vlasništvu zna se već koga koji i dalje u svojoj agoniji i gušenju na najjače guraju priču o stečaju i gubitašu s poljuda, kao i debilima koji ih čitaju i linkaju

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 21/6/2017, 22:37

- Vratio sam se u Ludogorec s kojim me ugovor veže još godinu dana, čekam rasplet dogovora s Hajdukom, pa ćemo vidjeti što dalje. Predsjednik Ludogoreca mi je rekao da Hajduk odbija platiti traženu odštetu od 500 tisuća eura, pokušava je smanjiti, uskoro bi se trebalo znati više - rekao nam je Terziev, kojeg jako muči neizvjesnost. 

Hajduku bi dobro došao, ali Splićani ne žele platiti 500 tisuća eura odštete, u Ludogoretsu će teško do prilike, a ulazi u zadnju godinu ugovora i mora što prije riješiti svoj status. 

- Volio bi se vratiti na Poljud, tko se ne bi volio vratiti u Hajduk? Bilo mi je jako lijepo, vežu me lijepe uspomene, kad je dobra momčad, kad je klub sređen i kad imaš navijače kakve ima Hajduk onda bi se svatko rado vratio. Baš mi je bilo dobro u Splitu i zato sam molio predsjednika da me pusti još šest mjeseci na posudbu,  jer bi me Hajduk sigurno otkupio ako uđe u Europsku ligu, ali on nije želio - kaže Terziev, koji se nada da će Hajduk proći Levski.

- Dobro poznajem igrače Levskog, ali oni su jako promijenili momčad, doveli puno novih igrača, a imaju i nekih problema u rukovodstvu. Sve je to veliki problem za klub duge i plodne povijesti koji je jako popularan u Bugarskoj. Imaju dosta dobrih igrača, ali veliko je pitanje kako će se oni u 15ak dana uspjeti uigrati i konkurirati Hajduku. Ja vjerujem da Hajduk može proći Levskog i da se može ove godine plasirati u Europa ligu. Volio bih biti dio te momčadi, ali ako ne, želim im svu sreću i uvijek ću navijati za njih. Moje je da treniram i čekam što će se klubovi dogovoriti. Ono što mogu ponoviti je da sam u Splitu uživao i da bi se rado vratio. Imali smo dobru momčad, sjajnu atmosferu, kako u svlačonici tako i na tribinama, nedostajao je samo rezultat pa da sve bude kako treba.

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Jack Torrance 21/6/2017, 22:40

Prvo Ćosić pa sad Terziev, samo da nije "naše dite" i odma poštuje klub.
Nadan se da će Branco uspit spustit tu odštetu, manje Ludogorecu i onda njemu s tim parama pojačat plaću


Last edited by Walt Kowalski on 21/6/2017, 22:43; edited 1 time in total (Reason for editing : Hžv)

_________________
Wendy, darling, light of my life. I'm not gonna hurt you. You didn't let me finish my sentence. I said I'm not gonna hurt you. I'm just gonna bash your brains in. I'm gonna bash them right the fuck in.
Jack Torrance
Jack Torrance

Posts : 1000
2017-04-24


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 22/6/2017, 01:11

Walt Kowalski wrote:Ko ima pretplatu odnosno pristup bonitetnim agencijama može provjerit i njihov rejting, tj. njihovu analizu rizika poslovanja s određenim pravnim subjektom odnosno njegov rizik neplaćanja obveza.

Pokazatelj zaduženosti iznosi 2 (što manji to bolji, nekoć je bija 22, sve ispod 3,5 ukazuje na snažno i uspješno poduzeće)

Ukupni rejting (bonitet) ima ocjenu B (dobar bonitet, nizak kreditni rizik, nastaviti poslovni odnos sa subjektom). Nekoć je ta ocjena bila E (kritičan bonitet, visok kreditni rizik, nastaviti poslovni odnos isključivo uz potpuno osiguranje potraživanja).

I sve to otkako ulica vodi klub.
Još da imamo jednog gazdu di bi nam tek onda bija kraj, jeba in jedan gazda mater mrtvu i raspalu iz groba iskopanu.
Pozdrav režimskim medijima i službenim glasilima hr nogometne mafije pod kapom hanze u vlasništvu zna se već koga koji i dalje u svojoj agoniji i gušenju na najjače guraju priču o stečaju i gubitašu s poljuda, kao i debilima koji ih čitaju i linkaju
Nama triba jedan Žužul lol!  Ili Kerum, reka bi Srna da će se vratiti u Kerumov Hajduk :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl Nek se vrati u njegov hotel Marjan, nek mu štakori prave društvo :pp
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 22/6/2017, 08:03

vuksadinare wrote:hrvatzska liga je normalna kao i svaka druga...ne vidim u cemu je problem?

:mog
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19647
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 23/6/2017, 06:47

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/transferi/s-konja-na-magarca-je-li-hrvatski-as-to-zasluzio-nakon-sjajne-godine-u-milanu-evo-gdje-engleski-prvak-salje-nasu-vedetu/6289771/
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 23/6/2017, 07:15

jasambrend wrote:
vuksadinare wrote:hrvatzska liga je normalna kao i svaka druga...ne vidim u cemu je problem?

:mog
..krivo si protumacio..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98753
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 23/6/2017, 17:51

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/transferi/hrvatski-trener-trazi-hrvatskog-asa-stize-velika-nagrada-za-sjajnu-sezonu-pogledajte-kod-koga-ide-vedeta-vatrenih/6296386/
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/6/2017, 12:08

KRAJ: Juniori Hajduka remijem protiv Hypo Limača osigurali plasman u 1. HNL!


http://dalmatinskiportal.hr/sport/kraj--juniori-hajduka-remijem-protiv-hypo-limaca-osigurali-plasman-u-1--hnl/22800

Juniori se vratili u prvu ligu (nisu igrali par godina nakon što je HNS izvodija gluposti s ukidanjem juniorske lige radi druge momčadi, pa kasnije vračanjem). Druga momčad je izborila drugu ligu. Valjda će se do kraja godine osigurati uvjeti za izgradnju dva manja terena na Poljudu (da grad osigura sve dozvole), na početku godine su prominili umjetnu travu na jednom pomoćnom terenu, sad na drugom selu travu s glavnog travnjaka, a nakon Ultre na glavni dolazi nova. Prva momčad pojačanja bez prodaje glavnih igrača, klub posluje pozitivno, diže se i raste lagano ali sigurno na svim poljima. Samo pošteno i transparentno, a Cosa Nostra kojoj visi, citiram "10 godina" nek se jebe u sudnici lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/6/2017, 12:35

http://net.hr/sport/nizozemci-se-rugaju-hajduku-sretno-doveli-ste-najgoreg-lijevog-beka-na-svijetu/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 25/6/2017, 12:37

ipak za hajduk, kao dobitak na lotu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 46 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 46 of 50 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum