ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 12/3/2017, 15:42

jasambrend wrote:Žao mi je samo što sudac nije pobrao šipku, ali više sreće drugi put... Čisto dok im ne prijeđe u refleks da se u Splitu Hajduka ne krade, a tko će biti prvak je najmanje bitna stvar u svemu tome...Dakle na Poljudu se svakom sucu treba govno stisnuti u supku kad dođe...Svatko nalazi svoj put do postenijeg suđenja...
Za sada ste to postigli kod vlastite uprave i igrača ...

sat2

Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 12/3/2017, 15:43

jasambrend wrote:Ne trebaju nikakvi poklon i, ali učestali "slučajni" previdi poput onih zadnjih godina bi se trebali znatnije prorijediti...Eura baš i nemamo za pošteno suđenje, ali šipki se da još pronaći...
A ni dugove niste vratili ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/3/2017, 16:19

amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:
sat2 wrote:Hajduk Split - Page 4 Krisss

Znaći Šuker i Mamić su krivi ...
Normalno. Kao i za napad na hajdukove navijace u prostorijama u zg.
:D :D :D
A di si ti vidio tu napad? Da je htio napasti, to bi i napravio. Na kraju mu nitko neće suditi za napad, u to možeš biti siguran ;)
heroj,borac protiv hns-a i mamića,isto kao i dečki koji su upali u prostorije hajduka na trešnjevci...performeri

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/3/2017, 16:24

sat2 wrote:
sat2 wrote:Hajduk Split - Page 4 Krisss

Znaći Šuker i Mamić su krivi ...
Jesu se i tada borili protiv HNS-a, Šukera, mamića ... ili su oduvijek ipak samo HULIGANI!


heroji,hns pederi...da nema šukera i mamića ne bi ovi to radili...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/3/2017, 16:26

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
amper1950 wrote:
muckodjubre wrote:
sat2 wrote:Hajduk Split - Page 4 Krisss

Znaći Šuker i Mamić su krivi ...
Normalno. Kao i za napad na hajdukove navijace u prostorijama u zg.
:D :D :D
A di si ti vidio tu napad? Da je htio napasti, to bi i napravio. Na kraju mu nitko neće suditi za napad, u to možeš biti siguran ;)
Kao što rekoh:
"Prvo ... to nije huligan nego navijač, a ako je i huligan ... jbg. ne možeš sve kontrolirati (nema veze što je on sada na sjeveru heroj). Drugo ... zašto vatrogasci nisu pazili na svoj alat (treba smjeniti zapovjednika!) i treće ... odakle da je htio tući Zebeca?"


Čovjek je samo tražio kunu što mu je ispala iz džepa ... Zebec ga je krivo shvatio!
Kako znaš da je navijač? :roll

Možda nije ni huligan (je da jest valjda bi napao)a možda nema ni veze s navijačem, nego samo redikul koji je izveja performans ;) Ne zaključivati unaprid, ne ide ti to, tako si zaključio da će biti hendikep na Rijeku jučer lol!
ako nema navijačku iskaznicu nije navijač...možda ga je mamić platio da smjesti hajduku kaznu

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/3/2017, 16:44

Sudac splitskog Prekršajnog suda odredio je 15-dnevni pritvor maskiranom huliganu (22) koji je prekinuo subotnji derbi Hajduka i Rijeke. Pritvor mu je određen zbog mogućnosti ponavljanja djela. 
Inače, nakon kriminalističke obrade, splitska policija tereti ga za četiri prekršaja, od čega tri po Zakonu o sprečavanju nereda na sportskim borilištima, te jedan zbog narušavanja javnog reda i mira. 
Terete ga zbog:
- Neovlaštenog ulaska u prostor koji nije predviđen za gledatelje
- Jer je bio maskiran, što je također prekršaj po spomenutom zakonu
- Zbog metalne šipke koju je pokupio na tartan stazi, a koja je okarakterizirana kao predmet pogodan za napad
- Zbog zatrčavanja prema službenim osobama što se karakterizira kao drsko ponašanje, te narušavanje javnog reda i mira.

Huligan je prenoćio u splitskoj policiji, a u nedjelju ujutro odveden je prekršajnom sucu koji mu je odredio petnaestodnevni pritvor zbog mogućnosti ponavljanja djela.
Podsjetimo, maskirani huligan preskočio je ogradu na sjevernoj tribini, ušao na tartan stazu, pokupio vatrogasnu šipku za skupljanje pirotehničkih sredstava, ušao na teren s njom u ruci i zatrčao se prema sucu utakmice. Redari su ga blijedo gledali, a policija je stigla tek za minutu i pol...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/3/2017, 16:47

svi pred banovinu na prosvjed da se oslobodi ovaj borac za pravdu i nitko ne bi živ izišao dok se ne udovolji zahtjevima...+ tužiti medije jer ga nazivaju huliganom a on nema huligansku iskaznicu i možda je performer a možda
ovaj dečko je možda samo htio ukazati na problem gladi u svijetu i onečišćenja voda

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 12/3/2017, 16:52

29.5.1960, split: hajduk dinamo 3-2


Hajduk Split - Page 4 Radiay10
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 12/3/2017, 17:29

Jedino čega se bojim je da se nogomet pretvori u kazalište...Drago mi je da ima i dalje krvi u današnjoj mladosti...Dokle god ima mladosti koja je spremna popizditi na nepravdu i napraviti nerede, ima šanse za ovo društvo...Ostali nek bježe autobusima u Irsku...Uprava Hajduka je također shvatila poruku, nadam se...Nije poanta biti prvi/ zadnji, ali mora uvijek biti aktualna ona sami protiv svih...Rijeka će na kraju izgubiti titulu jer su mali klub i nemaju karakter, a Hajduk... Doći će i naša era, samo se nadam da politika neće imati više nikada upliva u klub kao devedesetih i dobrim dijelom kasnije...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 12/3/2017, 17:32

muckodjubre wrote:
sat2 wrote:
sat2 wrote:Hajduk Split - Page 4 Krisss

Znaći Šuker i Mamić su krivi ...
Jesu se i tada borili protiv HNS-a, Šukera, mamića ... ili su oduvijek ipak samo HULIGANI!


heroji,hns pederi...da nema šukera i mamića ne bi ovi to radili...

Svaka čast...Cijenim... Uvijek sam protiv sistema ma čiji god on bio...I Boyse podržavam uvijek kad pizdariju naprave... Jednostavno našem društvu je potrebna povremena šaka u oko...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 12/3/2017, 17:35

huliganizam nema veze sa trenutnim stanjem u hr nogometu. nikad nije ni imao veze
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/3/2017, 17:46

jasambrend wrote:
muckodjubre wrote:
sat2 wrote:
sat2 wrote:Hajduk Split - Page 4 Krisss

Znaći Šuker i Mamić su krivi ...
Jesu se i tada borili protiv HNS-a, Šukera, mamića ... ili su oduvijek ipak samo HULIGANI!


heroji,hns pederi...da nema šukera i mamića ne bi ovi to radili...

Svaka čast...Cijenim... Uvijek sam protiv sistema ma čiji god on bio...I Boyse podržavam uvijek kad pizdariju naprave... Jednostavno našem društvu je potrebna povremena šaka u oko...
huligani nekada šaka u oko sportskim događajima,nekada trenerima,nekada sucima,nekada igračima,nekada studentima s krivim naglaskom,nekada ljudima koji obilježavaju nešto u udruzi itd...bitno je naći dobro opravdanje i neki razlog

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 12/3/2017, 18:05

jalnirajko wrote:huliganizam nema veze sa trenutnim stanjem u hr nogometu. nikad nije ni imao veze

Naravno da nije...Neki put pizdariju organizira politika, a rijetko dođe i do spontanog huliganizma...Onaj prvi razlog ne podržavam, a drugi...Pa svi smo mi potencijalni huligani ako imamo iole krvi u sebi...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 12/3/2017, 18:13

Sport nikada nije bio samo sport, a pogotovo nogomet...To je floskula za naivne...Uvijek su se na sportskim terenima kanalizirale razne netrpeljivosti i to su vlastodršci itekako dobro znali, a oni pametniji i znali okrenuti u svoju korist...U uređenim društvima ima nešto manje takvih pojava, ali što je društvo degenericnije, takve pojave su učestalije... Puritanci u sportu su šokirani jer jednostavno ne žive u realnosti tj. izbjegavaju suočavanje s istom... Odličan lakmus papir stanja u društvu, jednostavno...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 12/3/2017, 18:49

Torcidaši se i dalje bore ... brend je zadovoljan .... http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/obracun-kod-vinodolskog-torcidasi-postavili-barikade-kako-bi-kamenovali-vozila-s-navijacima-rijeke-na-kraju-demolirali-kombi-s-rukometasima-iz-labina/5754363/
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by nowitzki 12/3/2017, 18:56

Pred 15 godina se skandiralo "Rijeka Rijeka" danas 90 minuta se ori "rijecki srbi" i "pobit cu pola tvoje armade, objesit na vrbe"
Ovih 6 godina gutanja prasine za malim klubom sa kvarnera je ostavilo ozbiljne posljedice na splitsko stanje uma
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 12/3/2017, 19:01

sat2 wrote:Torcidaši se i dalje bore ... brend je zadovoljan .... http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/obracun-kod-vinodolskog-torcidasi-postavili-barikade-kako-bi-kamenovali-vozila-s-navijacima-rijeke-na-kraju-demolirali-kombi-s-rukometasima-iz-labina/5754363/

To su lokalne čarke...cuj kod Vinodolskog... Možda je netko, nekom ljubio curu, ženu, sestru, a bez odobrenja... Svašta može biti...




darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by muckodjubre 12/3/2017, 19:05

sat2 wrote:Torcidaši se i dalje bore ... brend je zadovoljan .... http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/obracun-kod-vinodolskog-torcidasi-postavili-barikade-kako-bi-kamenovali-vozila-s-navijacima-rijeke-na-kraju-demolirali-kombi-s-rukometasima-iz-labina/5754363/
hns pederi...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Hajduk Split - Page 4 6b8efe2f85c2b63406b2Hajduk Split - Page 4 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Hajduk Split - Page 4 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 12/3/2017, 19:51

jasambrend wrote:
sat2 wrote:Torcidaši se i dalje bore ... brend je zadovoljan .... http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/obracun-kod-vinodolskog-torcidasi-postavili-barikade-kako-bi-kamenovali-vozila-s-navijacima-rijeke-na-kraju-demolirali-kombi-s-rukometasima-iz-labina/5754363/

To su lokalne čarke...cuj kod Vinodolskog... Možda je netko, nekom ljubio curu, ženu, sestru, a bez odobrenja... Svašta može biti...

a e.
vinodolski i labin dva susjedna gradića...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 12/3/2017, 19:52

muckodjubre wrote:
sat2 wrote:Torcidaši se i dalje bore ... brend je zadovoljan .... http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/obracun-kod-vinodolskog-torcidasi-postavili-barikade-kako-bi-kamenovali-vozila-s-navijacima-rijeke-na-kraju-demolirali-kombi-s-rukometasima-iz-labina/5754363/
hns pederi...

Sve su to samo i isključivo višegodišnje frustracije, nazovimo ih, navijča hajdučića. Oni se nemogu pomiriti sa činjenicom da više nisu ni drugi, a kako sad stvari stoje ni treći klub u državi, a s druge strane uprave njihoog klubića obećavaju im brda i doline. Na način kako se u hajdučiću radi jedino se i može silaznom putanjom. Profesionalni sport ne podnosi rad od danas do sutra, a upravo tako hajdučić funkcionira. Sve svoje financijske i igračke neuspjehe skrivaju iza tzv. navijača koji im iz džepa izbijaju i ono malo novaca kaj imaju. Najsmiješnije je to, kaj za ljude iz hajdučća nisu krivi ti navjačii već su krivi ljudi iz HNS-a koji ih, kao, mrze, a to paše i navijačima. Mogu raditi kaj hoće a krivca za svoje pizdarije imaju.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 12/3/2017, 20:00

Zeko wrote:
muckodjubre wrote:
sat2 wrote:Torcidaši se i dalje bore ... brend je zadovoljan .... http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/obracun-kod-vinodolskog-torcidasi-postavili-barikade-kako-bi-kamenovali-vozila-s-navijacima-rijeke-na-kraju-demolirali-kombi-s-rukometasima-iz-labina/5754363/
hns pederi...

Sve su to samo i isključivo višegodišnje frustracije, nazovimo ih, navijča hajdučića. Oni se nemogu pomiriti sa činjenicom da više nisu ni drugi, a kako sad stvari stoje ni treći klub u državi, a s druge strane uprave njihoog klubića obećavaju im brda i doline. Na način kako se u hajdučiću radi jedino se i može silaznom putanjom. Profesionalni sport ne podnosi rad od danas do sutra, a upravo tako hajdučić funkcionira. Sve svoje financijske i igračke neuspjehe skrivaju iza tzv. navijača koji im iz džepa izbijaju i ono malo novaca kaj imaju. Najsmiješnije je to, kaj za ljude iz hajdučća nisu krivi ti navjačii već su krivi ljudi iz HNS-a koji ih, kao, mrze, a to paše i navijačima. Mogu raditi kaj hoće a krivca za svoje pizdarije imaju.
Jesu to frustracije, ali one, koje stvaraju huligane ... huligani su bili i prije 10 i prije 20 godina pa i sada! Institucije, psiholozi i sociolozi neka se bave uzrocima, a država ih treba zakonom okarakterizirati kao teroriste i tako se prema njima odnositi! U navijačke skupine, u kojima su nekada bile glavne "šore", ulaze problematični (granični) tinejđeri kako bi bez identiteta mogli liječiti frustracije i dokazivati se!
Navijanje grlom, koreografijama pa i pirotehnikom da, ali fizičko nasilje NE!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 4 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 50 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 27 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum