ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miki maus popederčio

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by red wolf 4/3/2017, 01:05

speare_shaker wrote:
red wolf wrote:Kad pas naguzi drugog psa, što ćemo onda?...Reći da je priroda bolesna?

A kad pas proba vlastiti drek onda ćeš to učiniti i ti sa svojim sa obrazloženjem kako je taj postupak posve prirodan, jer ga eto, psi najnormalnije prakticiraju?
A tek svinje?
Pa zašto onda ne bi i ljudi!
Priroda na kraju krajeva nije bolesna, zar ne?
Pa imaš urinoterapiju...Hoćeš li nakon toga nazvati prirodu bolesnom?

red wolf

Posts : 15947
2016-02-10


Back to top Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by Guest 4/3/2017, 01:41

Oh_Femder wrote:
jastreb wrote:
speare_shaker wrote:
jastreb wrote:Inače moj štih su Bonellijevi stripovi.

Još uvijek? Nadam se da ipak ne, jer bi time pokazao da nisi odrastao, da baš ne kažem da si još uvijek poprilično infantilan.
Zagor mi je bio i ostao zakon. Volio sam i starije epizode Mister Noa i Martija Misterije,kao i Texa.

Već ono Blek,Mark i Miki,a pogotovo Kit Teler,to je za dječicu.

Teksa i kena parkera kao mali nisam volio,a sad su mi dobri.

Al Zagor je Zagor.
Zvezda tjera Mjeseca, Zagoru ga zatjera...
Zagoru upitnik nad glavom press :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by Guest 4/3/2017, 01:45

red wolf wrote:
vuksadinare wrote:
Marx wrote:To je sasvim u redu, homoseksualnost postoji i među životinjama, znači da je prirodna.
Opet bolesni desničari nas žele vratiti u srednji vijek. Shvatite već jednom da živimo u 21. stoljeću i da treba poštivati svakog bez obzira na vjeru, rasu ili seksualnu orijentaciju.
znaci tebi ej ok kad muskarac drugom pusi quratz?..i to bi aj trebao postivati i smatrati da to nije bolest...da to je bolest greska u mozdanom sustavu
Kad pas naguzi drugog psa, što ćemo onda?...Reći da je priroda bolesna?
Pas nikada ne naguzi drugog psa, postoje stimulacije no nikada ne dođe do penetracije u anus. Inače kod pasa se to događa kod nedostataka ženki kao i kod lavova u kavezu i sl. Kad im se ponudi ženka jednostavno se okanu ovih navada i uhvate se pravog posla.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by Guest 4/3/2017, 09:06

red wolf wrote:Hoćeš li nakon toga nazvati prirodu bolesnom?

Nikada neću prirodu okarakterizirati kao bolesnu i to nikada nisam učinio i ne samo zbog toga što priroda nije osoba, živo biće ili neka vrsta božanstva kako ju ti tretiraš u skladu sa svojim new age stavovima, kojih moguće nisi niti svjestan.
Priroda uostalom nije niti moralna niti nemoralna, nego jednostavno amoralna, moralno neutralna. Moral je uostalom ljudska, ali i ne samo ljudska izmišljotina (brojne životinjske vrste ga dokazano imaju) nastala iz evolucijskih razloga jer postojanje određenih pravila ljudskim zajednicama omogućavaju bolje funkcioniranje pa i sam opstanak.
No, kvaka je u tome što sam već prije napisao, ali ti očito nisi čitao.
Da prirodno i dobro nisu sinonimi.
Sve što postoji na ovom planetu je prirodno jer se odvija u skladu sa nekim zakonima i pravilima prirode. Da nije tako bilo što ne bi niti moglo postojati.
Dakle, to vrijedi i za najgnjusnije ljudske postupke poput genocida. Dakle, baš sve.
Je li uništavanje prirode same od strane čovjeka prirodno? Definitivno. A je li dobro, ne samo za funkcioniranje i sam opstanak prirode same?
Naravno da ne.
Jesu li masovni zločini prirodni? Naravno da jesu.
Jesu li genocidi prirodni?
Definitivno jesu. Jer se odvijaju u skladu sa zakonima i pravilima prirode, inače se uopće ne bi mogli dogoditi.
Jesu li dobri i primjereni čovjeku?
Ostavit ću tebi da sam odgovoriš na to pitanje.
Je li koprofagija prirodna?
Naravno da jeste, jer se odvija u skladu sa nekim zakonima i pravilima prirode.
Je li primjerena i korisna za čovjeka?
Za pse i posebno svinje primjerice konzumacija vlastitog izmeta izgleda da jeste, iz nekih razloga koji meni trenutno nisu poznati, a zapravo me i ne zanimaju, ali ne vjerujem da je medicina do sada otkrila bilo kakav razlog zašto bi bila primjerena i dobra za čovjeka.
Je li kanibalizam prirodan? Definitivno jeste?
Je li primjeren i dobar za čovjeka, samo zato jer eto u prirodi postoji pojava kada određene vrste životinja pojedu pripadnike svoje vrste, a ženka bogomoljke to standardno čini sa svojim mužjakom nakon spolnog odnosa?
Dakle, nadam se da sad konačno razumiješ zašto je doslovce blesavo pojedina ponašanja životinja okaraktezirati kao dobra i primjerena čovjeku samo zato jer ih određene životinjske vrste uredno prakticiraju pa su stoga u skladu sa pravilima i zakonima prirode odnosno potpuno prirodna.


Last edited by speare_shaker on 4/3/2017, 09:10; edited 2 times in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by Guest 4/3/2017, 09:07

tre911 wrote:Pas nikada ne naguzi drugog psa, postoje stimulacije no nikada ne dođe do penetracije u anus. Inače kod pasa se to događa kod nedostataka ženki kao i kod lavova u kavezu i sl. Kad im se ponudi ženka jednostavno se okanu ovih navada i uhvate se pravog posla.

Tko je kriv psima i lavovima što nemaju ruke.


Last edited by speare_shaker on 4/3/2017, 09:07; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by Guest 4/3/2017, 09:07

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by Sora 4/3/2017, 09:12

marcellus wrote:http://www.vecernji.hr/tv/disney-channel-prvi-put-prikazao-gay-poljubac-u-djecjoj-animiranoj-seriji-1153146

uskoro miki više neće imat mini nego će hodat s pajom patkom a mini će se upustit u vezu s klarabelom

liberalizam napreduje

Ha ha

DAJ SE TI MIKI ZBROJI
NAPREDUJE KAPITALIZAM , FILOZOFE neuspjeli :^0

Covjece koje ste sranje naoravili od TERMINOLOGIJE u svemu. Politici , filozofiji ..
Sad vam je LIBERALIZAM ključni pojam
Malo za promjenu da ne bude antifasizam

A OVCE PUSEEEE santa




_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by Guest 4/3/2017, 09:15

Sora wrote:Malo za promjenu da ne bude antifasizam

Istina. Za prakticiranje homoseksualizma u bilo kojem obliku se u komunističkoj Jugoslaviji moglo otići u zatvor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by Sora 4/3/2017, 09:16

speare_shaker wrote:
red wolf wrote:Hoćeš li nakon toga nazvati prirodu bolesnom?

Nikada neću prirodu okarakterizirati kao bolesnu i to nikada nisam učinio i ne samo zbog toga što priroda nije osoba, živo biće ili neka vrsta božanstva kako ju ti tretiraš u skladu sa svojim new age stavovima, kojih moguće nisi niti svjestan.
Priroda uostalom nije niti moralna niti nemoralna, nego jednostavno amoralna, moralno neutralna. Moral je uostalom ljudska, ali i ne samo ljudska izmišljotina (brojne životinjske vrste ga dokazano imaju) nastala iz evolucijskih razloga jer postojanje određenih pravila ljudskim zajednicama omogućavaju bolje funkcioniranje pa i sam opstanak.
No, kvaka je u tome što sam već prije napisao, ali ti očito nisi čitao.
Da prirodno i dobro nisu sinonimi.
Sve što postoji na ovom planetu je prirodno jer se odvija u skladu sa nekim zakonima i pravilima prirode. Da nije tako bilo što ne bi niti moglo postojati.
Dakle, to vrijedi i za najgnjusnije ljudske postupke poput genocida. Dakle, baš sve.
Je li uništavanje prirode same od strane čovjeka prirodno? Definitivno. A je li dobro, ne samo za funkcioniranje i sam opstanak prirode same?
Naravno da ne.
Jesu li masovni zločini prirodni? Naravno da jesu.
Jesu li genocidi prirodni?
Definitivno jesu. Jer se odvijaju u skladu sa zakonima i pravilima prirode, inače se uopće ne bi mogli dogoditi.
Jesu li dobri i primjereni čovjeku?
Ostavit ću tebi da sam odgovoriš na to pitanje.
Je li koprofagija prirodna?
Naravno da jeste, jer se odvija u skladu sa nekim zakonima i pravilima prirode.
Je li primjerena i korisna za čovjeka?
Za pse i posebno svinje primjerice konzumacija vlastitog izmeta izgleda da jeste, iz nekih razloga koji meni trenutno nisu poznati, a zapravo me i ne zanimaju, ali ne vjerujem da je medicina do sada otkrila bilo kakav razlog zašto bi bila primjerena i dobra za čovjeka.
Je li kanibalizam prirodan? Definitivno jeste?
Je li primjeren i dobar za čovjeka, samo zato jer eto u prirodi postoji pojava kada određene vrste životinja pojedu pripadnike svoje vrste, a ženka bogomoljke to standardno čini sa svojim mužjakom nakon spolnog odnosa?
Dakle, nadam se da sad konačno razumiješ zašto je doslovce blesavo pojedina ponašanja životinja okaraktezirati kao dobra i primjerena čovjeku samo zato jer ih određene životinjske vrste uredno prakticiraju pa su stoga u skladu sa pravilima i zakonima prirode odnosno potpuno prirodna.

Jebote koja je tebi zbrka u glavi

Tebi je genocid prirodna pojava...
NO SHITT :cat1

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by Guest 4/3/2017, 09:16

Sora wrote:
marcellus wrote:http://www.vecernji.hr/tv/disney-channel-prvi-put-prikazao-gay-poljubac-u-djecjoj-animiranoj-seriji-1153146

uskoro miki više neće imat mini nego će hodat s pajom patkom a mini će se upustit u vezu s klarabelom

liberalizam napreduje

Ha ha

DAJ SE TI MIKI ZBROJI
NAPREDUJE KAPITALIZAM , FILOZOFE  neuspjeli  :^0

Covjece koje ste sranje naoravili od TERMINOLOGIJE  u svemu. Politici , filozofiji ..
Sad vam je LIBERALIZAM ključni pojam
Malo za promjenu da ne bude antifasizam

A OVCE PUSEEEE  santa



liberalizam je nastao iz kapitalizma i komunističkih neprijatelja jer propagiraju pogrešne vrijednosti.
Jedini pravi liberalizam je komunizam
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by Guest 4/3/2017, 09:19

Sora wrote:Tebi je genocid prirodna pojava... 

Naravno da jeste. Odvija se u skladu sa određenim zakonima i pravilima prirode, jer da nije prirodna, ne bi se ni mogla dogoditi u toj istoj prirodi.
Druga je priča što je loša, nemoralna i inherentno neprimjerena čovjeku.
Ali kao što sam to na temi već rekao, a izgleda da moram ponoviti još koji put za one funkcionalno polupismene ili čak nepismene, prirodno i dobro nisu sinonimi.
Ako je genocid posve prirodan, to ne znači da je dobar i primjeren za čovjeka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by Sora 4/3/2017, 09:20

speare_shaker wrote:
Sora wrote:Malo za promjenu da ne bude antifasizam

Istina. Za prakticiranje homoseksualizma u bilo kojem obliku se u komunističkoj Jugoslaviji moglo otići u zatvor.

Ne znam za to
Ponosna sam na komunističku Jugoskaviju , mislim da je u ljudskim pravima nadmašila ove sad paradrzavice nasljednice
Nikad nisam cula za bilo kpji proces na sudu vezan za homoseksualizma
A nidi ni ti nego lazes
Ima doduse primjera negativnog stava, ali to je bilo za ocekivati , mi smo se dizali iz zaostale seljačke primitivne zajednice ...u napredniju
Sretna sam da sam zivjela u to doba prosperiteta :aw

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by Sora 4/3/2017, 09:25

speare_shaker wrote:
Sora wrote:Tebi je genocid prirodna pojava... 

Naravno da jeste. Odvija se u skladu sa određenim zakonima i pravilima prirode, jer da nije prirodna, ne bi se ni mogla dogoditi u toj istoj prirodi.
Druga je priča što je loša, nemoralna i inherentno neprimjerena čovjeku.
Ali kao što sam to na temi već rekao, a izgleda da moram ponoviti još koji put za one funkcionalno polupismene ili čak nepismene, prirodno i dobro nisu sinonimi.
Ako je genocid posve prirodan, to ne znači da je dobar i primjeren za čovjeka.

Nije posve prirodan jer ne postoji kao POSVE PRIRODNA POJAVA kao sto je genocid
Ne kuzim koju pojavu u prirodi ti izjednacas s genocidom ?
Da cujem?
Ti sve sto covjek izvodi proglašava prirodnim
Po logici da je covjek dio prirode, zanemarujući njegov drustveni habitus
To te ne jebe , nego generaliziraš na prirodno bice covjeka
Nema to veze i nemas ti pojma

Po time se moze reci da je UBOJSTVO ORIRODNA POJAVA jer se zivotinje ubijaju
Lupaš ti ko max po diviziji

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by Guest 4/3/2017, 09:26

Sora wrote:Ne znam za to
Ponosna sam na komunističku Jugoskaviju , mislim da je u ljudskim pravima nadmašila ove sad paradrzavice  nasljednice
Nikad nisam cula za bilo kpji proces na sudu vezan za homoseksualizma

Barem je to jako dobro poznato, druga je priča što ti nisi upoznata sa tim zakonima.
Niti mnogi Nijemci tijekom velikog rata nisu bili upoznati sa praksom holokasuta pa se ista ipak dogodila i pored njihovih očiju.
I kad si kod Jugoslavije i genocida, zaboravio sam ti ranije spomenuti na onoj raspravi u kojoj sam ja postulirao kako ne postoje genocidne države, ne postoje čak niti genocidni režćimi nego postoje samo genocidne politike, da si ti zapravo po vlastitoj tezi kako postoje genocidne države Jugoslaviji pripisala upravo takav epitet zato jer je jugoslavenski režim na čelu sa Titom pripremio, organizirao i proveo genocid nad Hrvatima 1945. godine.
Ako se i dalje ponosiš komunističkom Jugoslavijom... onda si jednostavno genocidna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by Sora 4/3/2017, 09:29

speare_shaker wrote:
Sora wrote:Ne znam za to
Ponosna sam na komunističku Jugoskaviju , mislim da je u ljudskim pravima nadmašila ove sad paradrzavice  nasljednice
Nikad nisam cula za bilo kpji proces na sudu vezan za homoseksualizma

Barem je to jako dobro poznato, druga je priča što ti nisi upoznata sa tim zakonima.
Niti mnogi Nijemci tijekom velikog rata nisu bili upoznati sa praksom holokasuta pa se ista ipak dogodila i pored njihovih očiju.
I kad si kod Jugoslavije i genocida, zaboravio sam ti ranije spomenuti na onoj raspravi u kojoj sam ja postulirao kako ne postoje genocidne države, ne postoje čak niti genocidni režćimi nego postoje samo genocidne politike, da si ti zapravo po vlastitoj tezi kako postoje genocidne države Jugoslaviji pripisala upravo takav epitet zato jer je jugoslavenski režim na čelu sa Titom pripremio, organizirao i proveo genocid nad Hrvatima 1945. godine.
Ako se i dalje ponosiš komunističkom Jugoslavijom... onda si jednostavno genocidna.

Ja se ponosim Jugoslavijom Bila je to respektabilna drzava
S velikim međunarodnim ugledom
Cak i usprkos politike željezne zavjese mi smo imali ugled u svijetu
Tito je bio predvodnik velike grupacije nesvrstanih drzava koja je obuhvaćala vise od trećine planete
Da smi bili tak genocidni kako to mlataras , ne bi bilo to moguce :npg:

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by Guest 4/3/2017, 09:30

Sora wrote:Nije posve prirodan jer ne postoji kao POSVE PRIRODNA POJAVA  kao sto je genocid

Sve što postoji se odvija u skladu sa određenim zakonima i pravilima prirode pa je stoga po definiciji odnosno nužno prirodno. To vrijedi i za genocide. Jer ono što nije prirodnoe ne može niti postojati u toj istoj prirodi.
I ponavljam još jednom: Prirodno i dobro nisu sinonimi.
To ne kažem samo ja, to kaže Steven Pinker u svojoj knjizi "Prazna ploča - Moderno poricanje ljudske prirode" u kojoj je zapravo napravio rezime znanosti u vezi nekih fenomena i pojava.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by Regoč 4/3/2017, 09:31

Sora wrote:Sretna sam da sam zivjela u to doba prosperiteta
Ti živiš i dalje, ali ti je mozak umrl 4. svibnja 1980. u 15.05.

_________________
Miki maus popederčio - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by Sora 4/3/2017, 09:32

Marx wrote:
Sora wrote:
marcellus wrote:http://www.vecernji.hr/tv/disney-channel-prvi-put-prikazao-gay-poljubac-u-djecjoj-animiranoj-seriji-1153146

uskoro miki više neće imat mini nego će hodat s pajom patkom a mini će se upustit u vezu s klarabelom

liberalizam napreduje

Ha ha

DAJ SE TI MIKI ZBROJI
NAPREDUJE KAPITALIZAM , FILOZOFE  neuspjeli  :^0

Covjece koje ste sranje naoravili od TERMINOLOGIJE  u svemu. Politici , filozofiji ..
Sad vam je LIBERALIZAM ključni pojam
Malo za promjenu da ne bude antifasizam

A OVCE PUSEEEE  santa



liberalizam je nastao iz kapitalizma i komunističkih neprijatelja jer propagiraju pogrešne vrijednosti.
Jedini pravi liberalizam je komunizam

Ma nije
Joj ljudi daj se malo zbrojte

Nije to sto ti velis komunizam jednako liberalizam
Liberalizam je cisti produkt kapitalizma , povijesno gledano mjenja svoj sadrzaj
Od pozitivnog do negativnog
Dakle ja se sjecam kako smo u partiji uvijek osuđivali liberalizam kao negativnu, buržoasku pojavu usmjerenu protiv KOMUNizma

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by Sora 4/3/2017, 09:33

Regoč wrote:
Sora wrote:Sretna sam da sam zivjela u to doba prosperiteta
Ti živiš i dalje, ali ti je mozak umrl 4. svibnja 1980. u 15.05.

A sto mislis jel mii pi.ka ziva ? :grin

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by Guest 4/3/2017, 09:34

Sora wrote:Ja se ponosim Jugoslavijom Bila je to respektabilna drzava

Ponosiš se genocidnom državom?
Pazi, to je po tvojim kriterijima, jer ti tvrdiš da postoje genocidne države.
Po mojim kriterijima u skladu sa kojim genocidne države ne postoje nego samo genocidne politike određenih režima, to nije slučaj.
Dakle, ja zapravo tvrdim da niti Jugoslavija nije i ne može biti genocidna država, jer tako nešto niti ne postoji, a ti implicitno tvrdiš kako je Jugoslavija bila genocidna jer je Titov režim isplanirao, organizirao i proveo genocid nad Hrvatima 1945. godine.
Nije ni neobično da nastupaš na već odavno viđeni način na forumu jer ti je takva nekonzistencija u stavovima očito načinila nemalu zdravstvenu štetu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by Sora 4/3/2017, 09:36

speare_shaker wrote:
Sora wrote:Nije posve prirodan jer ne postoji kao POSVE PRIRODNA POJAVA  kao sto je genocid

Sve što postoji se odvija u skladu sa određenim zakonima i pravilima prirode pa je stoga po definiciji odnosno nužno prirodno. To vrijedi i za genocide. Jer ono što nije prirodnoe ne može niti postojati u toj istoj prirodi.
I ponavljam još jednom: Prirodno i dobro nisu sinonimi.
To ne kažem samo ja, to kaže Steven Pinker u svojoj knjizi "Prazna ploča - Moderno poricanje ljudske prirode" u kojoj je zapravo napravio rezime znanosti u vezi nekih fenomena i pojava.

To jednostavno NIJE TOCNO DA SVE STO POSTOJI JE U SKLADU S PRIRODOM
koji ti je kurac
Sva drustvena i kulturna produkcija nije vezana izričito za prirodu nego za ljudsku ZASEBNU AKTIVNOST koja je sve msnje i manje priridna

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23748
2014-04-29


Back to top Go down

Miki maus popederčio - Page 4 Empty Re: Miki maus popederčio

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum