ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prekrasna Zenska Stvorenja

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Thu 24 Sep - 22:59

Ooo..neko je nadr... danas! :P

Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by veber Thu 24 Sep - 23:06

Nisam, zakaj? Samo ti rekoh neki drugi glazbeni stil. Ne znam tko je na fotkama.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Thu 24 Sep - 23:09

Pobjednici USA X factora. Nebitno to. Žena je preslatka, meni, to je moj ukus.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Thu 24 Sep - 23:21

mativka wrote:
bogomdani wrote:Dobro je...onda je stvarno privlacna..znas onu Mjericu:Kad cura o curi kaze da nije privlacna,budi siguran da je privlacna.. king ;)

Što kada dvije cure kažu da nije niti malo privlačna?!  B-) 

Blijedo, isprazno, poput praznog lista papira...Nema energije nikakve... :roll
Kada dvije kazu,to je dupli dokaz da je privlacna.. king

Ovo ostalo,pocinje liciti na to da te cura stvarno cini ljubomornom.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Thu 24 Sep - 23:23

night sky wrote:
bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Cosma-10

Sama ideja casual opuštene cure u prirodi je privlačna, ali ona sama mi nije posebno privlačna..
Dobro je...onda je stvarno privlacna..znas onu Mjericu:Kad cura o curi kaze da nije privlacna,budi siguran da je privlacna.. king ;)





moram priznati da mi to nikad nije bilo jasno... ako ti se ne sviđa onda si ljubomoran/na i sl.?! Suspect
zakaj bi netko lagao ako zna što mu je OK a što nije? pred kim bi se to trebao dokazivati, ako nije sam pred sobom tj. sa sobom zadovoljan i zna tko je etc.. pa bemu miša, to su dječja posla.




cura je simpatična, i to je sve. nema karizme.  :)
Uopce mi je bedasto,da se cure uvijek osjete pozvanim da komentiraju druge cure..da mi Moskije tako reagiramo,u najmanju ruku bi ste nas cudno gledale.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Thu 24 Sep - 23:23

dzepna_venera wrote:Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Sierra-Deaton-dress-X-Factor-Season-3-Season-Finale-3
Sierra Deaton 

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Tumblr_static_dbti4rx88js4408ks4co0o44g
Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Kinsey-deaton-the-x-factor-season-3-finale-07
:D
Boze dragi.,.koju konjsku facu ova ima... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Thu 24 Sep - 23:25

dzepna_venera wrote:Molim članove žirija da stave svoje primjerke krasotica da možemo glasovati.
U obzir dolaze i svoje kućne slije. Dapače!  :^0
Medju Prelijepim Zenskim Guzama,bila su 2-3 moja privatna uratka...ebi ga...pufff..oslo u proslost...a na staro mforumu isto nekoliko iz privatne kolekcije.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Thu 24 Sep - 23:29

bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:Molim članove žirija da stave svoje primjerke krasotica da možemo glasovati.
U obzir dolaze i svoje kućne slije. Dapače!  :^0
Medju Prelijepim Zenskim Guzama,bila su 2-3 moja privatna uratka...ebi ga...pufff..oslo u proslost...a na staro mforumu isto nekoliko iz privatne kolekcije.. jocolor

Dobro je i to znati :P :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Thu 24 Sep - 23:30

dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:Molim članove žirija da stave svoje primjerke krasotica da možemo glasovati.
U obzir dolaze i svoje kućne slije. Dapače!  :^0
Medju Prelijepim Zenskim Guzama,bila su 2-3 moja privatna uratka...ebi ga...pufff..oslo u proslost...a na staro mforumu isto nekoliko iz privatne kolekcije.. jocolor

Dobro je i to znati :P :D
Lijepo je lijepo... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by night sky Fri 25 Sep - 11:45

bogomdani wrote:
night sky wrote:
bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Cosma-10

Sama ideja casual opuštene cure u prirodi je privlačna, ali ona sama mi nije posebno privlačna..
Dobro je...onda je stvarno privlacna..znas onu Mjericu:Kad cura o curi kaze da nije privlacna,budi siguran da je privlacna.. king ;)





moram priznati da mi to nikad nije bilo jasno... ako ti se ne sviđa onda si ljubomoran/na i sl.?! Suspect
zakaj bi netko lagao ako zna što mu je OK a što nije? pred kim bi se to trebao dokazivati, ako nije sam pred sobom tj. sa sobom zadovoljan i zna tko je etc.. pa bemu miša, to su dječja posla.




cura je simpatična, i to je sve. nema karizme.  :)
Uopce mi je bedasto,da se cure uvijek osjete pozvanim da komentiraju druge cure..da mi Moskije tako reagiramo,u najmanju ruku bi ste nas cudno gledale.. jocolor







hm, mislila sam da je tema otvorena i za komentare a ne samo za sličice, ako nije onda je to zahtjevalo napomenu... :sherlock



no, i dalje mi nije jasno zašto bi netko trebao bilo čije odobrenje , povtrdu da je njegov izbor dobar,osim ako je nesiguran u odabrano ili ima egomanijačku potrebu za divlejnjem okoline.
različiti smo, jel?... zar svi moramo imati isti ukus?!  :coffee
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by night sky Fri 25 Sep - 11:48

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 36_ful10
night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Fri 25 Sep - 18:13

night sky wrote:različiti smo, jel?... zar svi moramo imati isti ukus?!  :coffee

Što se tiče ljepote, ja sam zbilja od onih osjetilnih, manje vizualnih tipova. Više me ta neka "energija" privlači.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Fri 25 Sep - 22:07

mativka wrote:

Više me ta neka "energija" privlači.

E to!
Cura koju sam ja odabrala gore tako je ludo zaljubljena u svog dečka sa kojim je nastupala u x factoru, tako ga milo gleda, da mi je zbog te svoje energije preslatka. I lijepa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Fri 25 Sep - 22:08

night sky wrote:Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 36_ful10

Egzotična,misteriozna,lijepe crte lica,zanimljiva;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Fri 25 Sep - 22:14

dzepna_venera wrote:
mativka wrote:

Više me ta neka "energija" privlači.

E to!

Isto tako je sve individualno...Nekoga privlači slabost (poput Bogija), neke jakost, nekog nježnost, nekog tajnovitost, nekog izražena sexualnost, nekog intelektualnost, drugog elegancija, trećeg arogancija....Ali reći nekom da je ljubomoran, je glupost!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Fri 25 Sep - 22:19

mativka wrote:
dzepna_venera wrote:
mativka wrote:

Više me ta neka "energija" privlači.

E to!

Isto tako je sve individualno...Nekoga privlači slabost (poput Bogija), neke jakost, nekog nježnost, nekog tajnovitost, nekog izražena sexualnost, nekog intelektualnost, drugog elegancija, trećeg arogancija....Ali reći nekom da je ljubomoran, je glupost!

Pa ne bi se složila sa tobom u ovom dijelu da Bogija privlači slabost. Više bi rekla da ga privlači nježniji tip cure koja se neće nadmetati s njim,nego biti ženstvena, a ova cura na slici je takva :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Fri 25 Sep - 22:43

dzepna_venera wrote:
Pa ne bi se složila sa tobom u ovom dijelu da Bogija privlači slabost. Više bi rekla da ga privlači nježniji tip cure koja se neće nadmetati s njim,nego biti ženstvena, a ova cura na slici je takva :)

Slažem se s tobom :D (nazovimo to različitim imenima)  :D ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Fri 25 Sep - 23:18

mativka wrote:
night sky wrote:različiti smo, jel?... zar svi moramo imati isti ukus?!  :coffee

Što se tiče ljepote, ja sam zbilja od onih osjetilnih, manje vizualnih tipova. Više me ta neka "energija" privlači.
Pa nis,otvori Osjetilnu temu... jocolor Bez vizualne ljepote,nis..niti se pribliziti da osjetis Ono Neš.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Fri 25 Sep - 23:21

mativka wrote:
dzepna_venera wrote:
mativka wrote:

Više me ta neka "energija" privlači.

E to!

Isto tako je sve individualno...Nekoga privlači slabost (poput Bogija), neke jakost, nekog nježnost, nekog tajnovitost, nekog izražena sexualnost, nekog intelektualnost, drugog elegancija, trećeg arogancija....Ali reći nekom da je ljubomoran, je glupost!
gdje si ti vidjela slabost u cure??mislis da me privlace metiljave i njonjave??..pa zeno,cijeli zivot bjezim od opakih skorpija uglavnom i njezno mi pase,a cura koju sam stavio je njezna,a ne slaba..itekako je cura puna energije i zivota,snazna licnost,ali joj je lice jako smireno i njezno..i da..ljubomorna si.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Fri 25 Sep - 23:22

dzepna_venera wrote:
mativka wrote:
dzepna_venera wrote:
mativka wrote:

Više me ta neka "energija" privlači.

E to!

Isto tako je sve individualno...Nekoga privlači slabost (poput Bogija), neke jakost, nekog nježnost, nekog tajnovitost, nekog izražena sexualnost, nekog intelektualnost, drugog elegancija, trećeg arogancija....Ali reći nekom da je ljubomoran, je glupost!

Pa ne bi se složila sa tobom u ovom dijelu da Bogija privlači slabost. Više bi rekla da ga privlači nježniji tip cure koja se neće nadmetati s njim,nego biti ženstvena, a ova cura na slici je takva :)
tja...sto reci..pametna kao i uvijek..naklon do zemlje.. :clown :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Guest Fri 25 Sep - 23:32

night sky wrote:
bogomdani wrote:
night sky wrote:
bogomdani wrote:
dzepna_venera wrote:
bogomdani wrote:Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Cosma-10

Sama ideja casual opuštene cure u prirodi je privlačna, ali ona sama mi nije posebno privlačna..
Dobro je...onda je stvarno privlacna..znas onu Mjericu:Kad cura o curi kaze da nije privlacna,budi siguran da je privlacna.. king ;)





moram priznati da mi to nikad nije bilo jasno... ako ti se ne sviđa onda si ljubomoran/na i sl.?! Suspect
zakaj bi netko lagao ako zna što mu je OK a što nije? pred kim bi se to trebao dokazivati, ako nije sam pred sobom tj. sa sobom zadovoljan i zna tko je etc.. pa bemu miša, to su dječja posla.




cura je simpatična, i to je sve. nema karizme.  :)
Uopce mi je bedasto,da se cure uvijek osjete pozvanim da komentiraju druge cure..da mi Moskije tako reagiramo,u najmanju ruku bi ste nas cudno gledale.. jocolor







hm, mislila sam da je tema otvorena i za komentare a ne samo za sličice, ako nije onda je to zahtjevalo napomenu... :sherlock



no, i dalje mi nije jasno zašto bi netko trebao bilo čije odobrenje , povtrdu da je njegov izbor dobar,osim ako je nesiguran u odabrano ili ima egomanijačku potrebu za divlejnjem okoline.
različiti smo, jel?... zar svi moramo imati isti ukus?!  :coffee
A dobro,otvoren je za sve i svacije komentare,no akcenat je na PRELIJEPOM,onom izvana,..sto ja znam tko je kakav iznutra..??,i opet ako odemo na duhovnosti,ovo i ono,smisao teme ce se utopiti u sivilo...
tako je,razliciti smo,no mi Moškije smo vise vizualni tipovi,pa bolje procijenjujemo vizualni dio zene,dok zene opet prvo pucaju na duhovnu pozadinu.nama Moškijama na prvi pogled jako nezanimljivo,ako nismo bas u zivom kontaktu sa zenom..
I nemas pojma koliki sam Egomanijak king..ako imam dobar ukus,za primjer zenske guzice,sto da se ne pušem kao puran??.. jocolor..nista zlo u tome..svatko ima nadarenost za nesto,ili za puno neštoga...meni drago kad netko to pokaze..
Eno ero,samo lijepi slike pustinje na Marsu..i samo to lijepi.,,druga stvar je sto je lik geolog,pa ima smisla za to i to i voli..treba li ga sad nazvati egomanijakom??
Ja u skladu sa NASLOVOM teme,gledam vizualni sklad,nis "iza" toga..niti me interesira nista iza toga,posto je u pitanju samo izlaganje lijepih cura,zena...i to je to..nema tu neke dubine,i malo je samodopadno nekog proglasavati egomanijakom,a sebe produhovljenima,i isto tako nametati svoj ukus..posteno receno,to svi radimo...
S tim sto u vizualnom smislu,tucem vas do temelja... king king king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Prekrasna Zenska Stvorenja - Page 7 Empty Re: Prekrasna Zenska Stvorenja

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 7 of 50 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum