ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 17/5/2017, 22:18

skoro pola sata se igralo, trčalo, zabijalo a onda smo stali tam negdje u 56. minuti  :coffee

jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 18/5/2017, 00:36

Ovako očajni Dinamo kakav je cijele ove sezone nisam gledao od sezone kad smo igrali Ligu za bedake. Bez ideje, bez trke, bez volje, bez kurca, bez palca i to svih 90 minuta. Kud ide taj dinamov nogomet kad je nama Antolić najbolji igrač na terenu, igrač koji u prosječnom Dinamu nema mjesta u prvih 11. Aj' jebiga, ovosezonski Dinamo nije ni prosječan. Užas.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/5/2017, 12:10

Zeko wrote:Ovako očajni Dinamo kakav je cijele ove sezone nisam gledao od sezone kad smo igrali Ligu za bedake. Bez ideje, bez trke, bez volje, bez kurca, bez palca i to svih 90 minuta. Kud ide taj dinamov nogomet kad je nama Antolić najbolji igrač na terenu, igrač koji u prosječnom Dinamu nema mjesta u prvih 11. Aj' jebiga, ovosezonski Dinamo nije ni prosječan. Užas.
I kaj si onda skužil u toj svojoj glavici, ko je isključivi krivac za to? Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by End 18/5/2017, 12:14

do jučer je antola bio najbolji advanced playmaker svijeta
End
End

Posts : 21156
2015-08-25


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/5/2017, 12:15

:tss
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 18/5/2017, 12:54

End wrote:do jučer je antola bio najbolji advanced playmaker svijeta
Kome ? Meni nikad. Meni je Antola upravo ovakav igrač kak' sam ga i opisal u postu.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 18/5/2017, 13:09

isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:Ovako očajni Dinamo kakav je cijele ove sezone nisam gledao od sezone kad smo igrali Ligu za bedake. Bez ideje, bez trke, bez volje, bez kurca, bez palca i to svih 90 minuta. Kud ide taj dinamov nogomet kad je nama Antolić najbolji igrač na terenu, igrač koji u prosječnom Dinamu nema mjesta u prvih 11. Aj' jebiga, ovosezonski Dinamo nije ni prosječan. Užas.
I kaj si onda skužil u toj svojoj glavici, ko je isključivi krivac za to? Basketball
Krivac ? Cicek Kranjčar pod broj 1, koji je ostavio ekipu u stanju rasula, a onda bugarska skupština pod broj 2, koji nije ni milimetar pomaka napravio od ostavštine broja 1, a tu je punih 7,5 mjeseci. Protiv ovakvog Dinama kako igra pod vodstvom bugarske skupštine, Rijeka je u finalu kupa ogroman favorit i Dinamo to može dobiti jedino ako bude Soudani imao jedan od onih svojih ludih dana i pobijedi ih "sam". Ili da pošalju Lokomotivu da igra protiv njih :) , jer čak i oni imaju bolju ekipnu igru od ovog Dinama. A za stvaranje, provedbu igre i motivaciju igrača zna se tko je odgovoran i ako svega toga nema jako je lagano zaključiti tko je za to kriv.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/5/2017, 14:59

Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:Ovako očajni Dinamo kakav je cijele ove sezone nisam gledao od sezone kad smo igrali Ligu za bedake. Bez ideje, bez trke, bez volje, bez kurca, bez palca i to svih 90 minuta. Kud ide taj dinamov nogomet kad je nama Antolić najbolji igrač na terenu, igrač koji u prosječnom Dinamu nema mjesta u prvih 11. Aj' jebiga, ovosezonski Dinamo nije ni prosječan. Užas.
I kaj si onda skužil u toj svojoj glavici, ko je isključivi krivac za to? Basketball
Krivac ? Cicek Kranjčar pod broj 1, koji je ostavio ekipu u stanju rasula, a onda bugarska skupština pod broj 2, koji nije ni milimetar pomaka napravio od ostavštine broja 1, a tu je punih 7,5 mjeseci. Protiv ovakvog Dinama kako igra pod vodstvom bugarske skupštine, Rijeka je u finalu kupa ogroman favorit i Dinamo to može dobiti jedino ako bude Soudani imao jedan od onih svojih ludih dana i pobijedi ih "sam". Ili da pošalju Lokomotivu da igra protiv njih :) , jer čak i oni imaju bolju ekipnu igru od ovog Dinama. A za stvaranje, provedbu igre i motivaciju igrača zna se tko je odgovoran i ako svega toga nema jako je lagano zaključiti tko je za to kriv.
Dakle, ISKLJUČIVI krivac i onda nabraja pod broj 1, pa pod broj 2 :lol: :lol: :lol:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 18/5/2017, 18:17

svi su krivi osim filja i čače mu  :coffee
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 18/5/2017, 21:47

Rek'o sam ti, Filjo je kriv za poraz od Osijeka i neriješene sa Belupom, Istrom, Hajdukom i Rijekom, sve u Zagrebu i sve u prvom dijelu prvenstva. Isključivi krivac je Filjo i čača mu. Čak i u ove 2 koje smo izgubili u ovoj polusezoni Filjo je protiv Hajduka ušao kod negativnog rezultata, a u Koprivnici je izašao kod negativnog rezultata i opet smo izgubili. Istina, nanizali smo 4 pobjede bez njega, ali valjda ti je jasno da su to bile pobjede protiv 4 najslabije ekipe u ligi (Cibalia, Inter, Split i Istra), a 2 su ostvarene na jedvite jade (Split i Istra). Slažem se, Filjo je kriv za sve. Da i čača mu.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/5/2017, 21:53

:D
Lipo sam Dumberu reka nakon smjene cice da će isključivi krivac biti trener koji ga nasljedi (za njega naravno). Eto sad mu je isključivi krivac broj 1 cico, broj 2 bugar (pritom pokazuje da nema pojma što znači riječ isključivi krivac) a zanemaruje činjenicu da netko te trenere i dovodi (a taj ne da nije isključivi nego nije nikakav krivac :D). Premda, da ima išta u glavi znao bi da trener nije glavni problem, glavni krivac!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 18/5/2017, 22:07

Glupane, gdje u mojem postu piše da je bugarska skupština isključivi krivac ? Prosvijetli me. Ili tvoj glupi mozak registrira i ono kaj nigdje ne piše ? Isključivi krivac, kao prvo, nemoguće je da budu 2 osobe, kaj ti tu izmišljaš da sam ja napisao. Petev sigurno nije i ne može biti oslobođen odgovornosti kaj nakon Ciceka nije napravio ni milimetar pomaka u igri za gotovo 8 mjeseci.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/5/2017, 22:18

Zeko wrote:Glupane, gdje u mojem postu piše da je bugarska skupština isključivi krivac ? Prosvijetli me. Ili tvoj glupi mozak registrira i ono kaj nigdje ne piše ? Isključivi krivac, kao prvo, nemoguće je da budu 2 osobe, kaj ti tu izmišljaš da sam ja napisao. Petev sigurno nije i ne može biti oslobođen odgovornosti kaj nakon Ciceka nije napravio ni milimetar pomaka u igri za gotovo 8 mjeseci.
:D :D :D
Dumberu,ja sam ti postavija pitanje ko je sad isključivi krivac a ti odgovaraš na to moje pitanje i navodiš dva krivca. Jeli tvoj glupi mozak uopće registrira koje sam ti pitanje postavija? Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 18/5/2017, 22:26

da nije filjo ušao u 56. kod 2-0 ne bi dobili istru na jedvite jade  Basketball
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 18/5/2017, 23:05

isključivi krivac wrote::D
Lipo sam Dumberu reka nakon smjene cice da će isključivi krivac biti trener koji ga nasljedi (za njega naravno). Eto sad mu je isključivi krivac broj 1 cico, broj 2 bugar (pritom pokazuje da nema pojma što znači riječ isključivi krivac) a zanemaruje činjenicu da netko te trenere i dovodi (a taj ne da nije isključivi nego nije nikakav krivac :D). Premda, da ima išta u glavi znao bi da trener nije glavni problem, glavni krivac!
Glupane, glupi, preglupi, samo pročitaj ovo boldano i lijepo te molim da citiraš gdje sam ja to napisao. Znamo da ti voliš izmišljati, ali jebiga u laži su kratke noge.   
:blj

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 18/5/2017, 23:10

jalnirajko wrote:da nije filjo ušao u 56. kod 2-0 ne bi dobili istru na jedvite jade  Basketball
Čak da se i složim s tobom, ali tu smo utakmicu ipak dobili. Kako-tako, ali dobili i nijje tu Filjo ništa zajebo kaj se tiče bodovnog salda. Ali kriv je za poraz od Osijeka i remije sa Belupom, Istrom, Hajdukom i Rijekom u Zagrebu u prvom dijelu prvenstva.    Basketball

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 18/5/2017, 23:33

pa zato smo ga i dopeljali da nam digne bodovni saldo. pa kaj nije. mislim govorimo o sinu koji igra za 1,7 miceka. da igra za 100 iljadi bolio bi me tuki a ono bez njega u igri osvojili smo više nego s njim  Basketball
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by nowitzki 18/5/2017, 23:38

Sammir: Rijekine šanse? Kao piletu kod mesara!
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 18/5/2017, 23:42

nowitzki wrote:Sammir: Rijekine šanse? Kao piletu kod mesara!
dalje mu kuća od moje  :coffee
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 19/5/2017, 00:10

Zeko wrote:
isključivi krivac wrote::D
Lipo sam Dumberu reka nakon smjene cice da će isključivi krivac biti trener koji ga nasljedi (za njega naravno). Eto sad mu je isključivi krivac broj 1 cico, broj 2 bugar (pritom pokazuje da nema pojma što znači riječ isključivi krivac) a zanemaruje činjenicu da netko te trenere i dovodi (a taj ne da nije isključivi nego nije nikakav krivac :D). Premda, da ima išta u glavi znao bi da trener nije glavni problem, glavni krivac!
Glupane, glupi, preglupi, samo pročitaj ovo boldano i lijepo te molim da citiraš gdje sam ja to napisao. Znamo da ti voliš izmišljati, ali jebiga u laži su kratke noge.   
:blj
Nisam ja izmislio da sam sjedio u loži Poljuda kao ti, ja sam ti postavio pitanje, ti si odgovorio kako si odgovorio. Ako pitanje nisi razumio, nisam ti ja kriv ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 19/5/2017, 00:26

isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:
isključivi krivac wrote::D
Lipo sam Dumberu reka nakon smjene cice da će isključivi krivac biti trener koji ga nasljedi (za njega naravno). Eto sad mu je isključivi krivac broj 1 cico, broj 2 bugar (pritom pokazuje da nema pojma što znači riječ isključivi krivac) a zanemaruje činjenicu da netko te trenere i dovodi (a taj ne da nije isključivi nego nije nikakav krivac :D). Premda, da ima išta u glavi znao bi da trener nije glavni problem, glavni krivac!
Glupane, glupi, preglupi, samo pročitaj ovo boldano i lijepo te molim da citiraš gdje sam ja to napisao. Znamo da ti voliš izmišljati, ali jebiga u laži su kratke noge.   
:blj
Nisam ja izmislio da sam sjedio u loži Poljuda kao ti, ja sam ti postavio pitanje, ti si odgovorio kako si odgovorio. Ako pitanje nisi razumio, nisam ti ja kriv ;)
I to je več viđeno, kad nemaš kaj napisati ili nemaš pojma kaj bi napisal sjetiš se lože Poljuda koja baš i nema previše veze sa tvojim lažima da sam ja proglasio Peteva isključivim krivcem. Velim ti opet, citiraj gdje sam ja to napisao da svi vide, nemoj pisati izmišljotine i blebetati da sam ja to napisao, gospo'n Loža Poljuda.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 40 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 40 of 50 Previous  1 ... 21 ... 39, 40, 41 ... 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum