ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 14/3/2017, 10:12

A onda je riječ uzeo Zdravko Mamić, savjetnik u Dinamu.
- Kad je završila zadnja Skupština onda me gosp. Vedriš pitao 'zašto nisi uzeo riječ, bio si u pritvoru, a s ovim si ljudima dijelio dobro i zlo, željeli su da te čuju'. Pomislio sam kako ima pravo, pa sam danas odlučio govoriti. Ali, onda mi je jedan drugi prijatelj gosp. Hanžeković rekao kako neću govoriti, već svoju bitku voditi u sudnici" rekao je Zdravko Mamić, pa dodao:
- Mislio sam ovdje pričati o istragama, imam sve argumente, donio sam ovdje brojne papire. Ali, o tome ću pričati na saslušanju 27. i 28. travnja u Osijeku. Ali, kažem, možete biti ponosni na prošlost Dinama, rad Uprave na čijem sam bio na čelu. A s argumentima tužiteljstva ću obrisati pod, dokazat ću svoju nevinost i ispravnost poslovanja Dinama.
Dinamov svjetnik je nastavio...
- Mi smo pametnim i mudrim odlukama već zatvorili budžet za 2017. godinu. Pa ljudi moji, mi smo namjerno posudili Roga s obvezom kupnje. Pa kada je predsjednik Napolija De Laurentiis koji je bankar vidio na koji način želimo prodati Roga nije mogao vjerovati. Svi klubovi novac traže odmah, a mi smo Roga željeli prodati samo na ovaj način. Da taj novac dobijemo u 2017. godini. A tako je bilo i s Brozovićem -završio je Zdravko Mamić.

Zeko

Posts : 6698
2015-08-26


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 14/3/2017, 17:46

Bugarski eksperiment. Dinamo bez stopera i bez napadača.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 14/3/2017, 18:33

Vincent Vega wrote:Bugarski eksperiment. Dinamo bez stopera i bez napadača.
revolucija

:yoyo
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 14/3/2017, 18:47

Pa dobro, to je jedina utakmica do kraja ove sezone koju imamo pravo čak i izguiti. A sad vidim da nismo izgubiil.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6698
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 14/3/2017, 19:20

najbolji komentar mi je kako je dinamo razočarao!

kriteriji koji likovi zalutali u sportske emisije imaju  ni u seoskim birtijama više nemožeš naći...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 14/3/2017, 20:24

sitting_bull wrote:najbolji komentar mi je kako je dinamo razočarao!

kriteriji koji likovi zalutali u sportske emisije imaju  ni u seoskim birtijama više nemožeš naći...
dinamo uvijek razočara, čak kad pobijedi i arsenal

:coffee
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 14/3/2017, 20:52

Dobro dečki su se malo igrali nogometa ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 14/3/2017, 23:11

Petev se bojao da mu se još koji stoper ne ozlijedi pa je stavio Pivarića i Kneževića.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 15/3/2017, 12:24

Dinamo Zagreb - Page 21 Ilustracijaboysisisi
Foto: Delfi (Ilsutracija) 
POLICIJA je privela 34 osobe nakon što je u utorak navečer na autocesti kod Nadina zaustavila dva kombija i dva automobila u kojima je pronašla više predmeta pogodnih za ozljeđivanje te pirotehničkih sredstava, izvijestila je u srijedu zadarska Policijska uprava.
Sinoć oko 21 sat, nakon dojave, na autocesti A-1 na odmorištu Nadin - sjever, zadarski i šibensko-kninski interventni policajci zaustavili su dva kombija karlovačkih i vinkovačkih registracija, te dva automobila našičkih i zagrebačkih oznaka, u kojima su bile 34 osobe.

Pregledom vozila pronađeno je više predmeta pogodnih za ozljeđivanje, kao i pirotehničkih sredstava, priopćila je policija.
Svi su dovedeni u prostorije policije u Benkovcu te je u tijeku kriminalističko istraživanje.
Kako doznaje Zadarski.hr, radi se o navijačima Dinama, Bad Blue Boysima, koji su se vraćali s utakmice Split - Dinamo koja se u subotu odigravala u Splitu. Kod čvorišta Pirovac na cesti ih je primijetila šibenska policija. Krenuli su u potjeru i dojavili zadarskim kolegama koji su potom Boysima pripremili sačekušu kod Nadina. Huligani su prepraćeni u policijsku postaju u Benkovcu. Bili su naoružani bejzbol palicama te su sa sobom nosili veće količine bengalki, topovskih udara i drugih pirotehničkih sredstava.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 21 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 21 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 21 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 15/3/2017, 12:47

muckodjubre wrote:Dinamo Zagreb - Page 21 Ilustracijaboysisisi
Foto: Delfi (Ilsutracija) 
POLICIJA je privela 34 osobe nakon što je u utorak navečer na autocesti kod Nadina zaustavila dva kombija i dva automobila u kojima je pronašla više predmeta pogodnih za ozljeđivanje te pirotehničkih sredstava, izvijestila je u srijedu zadarska Policijska uprava.
Sinoć oko 21 sat, nakon dojave, na autocesti A-1 na odmorištu Nadin - sjever, zadarski i šibensko-kninski interventni policajci zaustavili su dva kombija karlovačkih i vinkovačkih registracija, te dva automobila našičkih i zagrebačkih oznaka, u kojima su bile 34 osobe.

Pregledom vozila pronađeno je više predmeta pogodnih za ozljeđivanje, kao i pirotehničkih sredstava, priopćila je policija.
Svi su dovedeni u prostorije policije u Benkovcu te je u tijeku kriminalističko istraživanje.
Kako doznaje Zadarski.hr, radi se o navijačima Dinama, Bad Blue Boysima, koji su se vraćali s utakmice Split - Dinamo koja se u subotu odigravala u Splitu. Kod čvorišta Pirovac na cesti ih je primijetila šibenska policija. Krenuli su u potjeru i dojavili zadarskim kolegama koji su potom Boysima pripremili sačekušu kod Nadina. Huligani su prepraćeni u policijsku postaju u Benkovcu. Bili su naoružani bejzbol palicama te su sa sobom nosili veće količine bengalki, topovskih udara i drugih pirotehničkih sredstava.
Vraćali su se s utakmice pa su usput u Splitu obnovili zalihe. U čemu je problem, sve je bilo u autu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 15/3/2017, 13:26

Vincent Vega wrote:
muckodjubre wrote:Dinamo Zagreb - Page 21 Ilustracijaboysisisi
Foto: Delfi (Ilsutracija) 
POLICIJA je privela 34 osobe nakon što je u utorak navečer na autocesti kod Nadina zaustavila dva kombija i dva automobila u kojima je pronašla više predmeta pogodnih za ozljeđivanje te pirotehničkih sredstava, izvijestila je u srijedu zadarska Policijska uprava.
Sinoć oko 21 sat, nakon dojave, na autocesti A-1 na odmorištu Nadin - sjever, zadarski i šibensko-kninski interventni policajci zaustavili su dva kombija karlovačkih i vinkovačkih registracija, te dva automobila našičkih i zagrebačkih oznaka, u kojima su bile 34 osobe.

Pregledom vozila pronađeno je više predmeta pogodnih za ozljeđivanje, kao i pirotehničkih sredstava, priopćila je policija.
Svi su dovedeni u prostorije policije u Benkovcu te je u tijeku kriminalističko istraživanje.
Kako doznaje Zadarski.hr, radi se o navijačima Dinama, Bad Blue Boysima, koji su se vraćali s utakmice Split - Dinamo koja se u subotu odigravala u Splitu. Kod čvorišta Pirovac na cesti ih je primijetila šibenska policija. Krenuli su u potjeru i dojavili zadarskim kolegama koji su potom Boysima pripremili sačekušu kod Nadina. Huligani su prepraćeni u policijsku postaju u Benkovcu. Bili su naoružani bejzbol palicama te su sa sobom nosili veće količine bengalki, topovskih udara i drugih pirotehničkih sredstava.
Vraćali su se s utakmice pa su usput u Splitu obnovili zalihe. U čemu je problem, sve je bilo u autu.
nakon sranja na Poljudu kontra rijeke treba malo skrenuti pozornost i na dinamove navijače.

to što nisu koristili pirotehniku na stadionu ih prema tovarskim kriterijima uopće ne opravdava: mogli su koristiti pirotehniku, a nisu!

druga moguća varijanta je da im je netko od Venecijanaca u splitu prodao pirotehniku pa poslao dojavu policiji...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 15/3/2017, 13:33

Koja opravdanja se nalaze za ZG huligane haha...
Šou...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 15/3/2017, 14:08

Možda su dečki vlasnici brodica i amaterski igraju baseball. Ja vozam u autu palicu i mačetu pa kaj. Nisam nikad nikog ozlijedio s njima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 15/3/2017, 18:06

pusti venecijance.
sigurno su tovari bili u policijskom autu kod pirovca pa ajde da se malo iskale na purgerima.

na autocesti zaustavljati vozila u povratku jer sumnjaš kako su imali namjeru  raditi nerede u splitu je na nivou najboljih milicijskih opravdanja.

da su to napravili kad su išli prema splitu, ajde de...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11139
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 16/3/2017, 06:09

Kmečanje ne staje!
:8)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 18/3/2017, 11:34

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/farsa-se-nastavlja-nema-kraja-dinamovoj-agoniji-nitko-ne-zna-epilog-trakavice-hoce-li-suci-pomilovati-arijana-ademija/5782283/
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 18/3/2017, 11:39

Jučer smo iz ozbiljnih izvora čuli podatak da je CAS dosad odluke donosio najviše dva i pol mjeseca nakon saslušanja, kod Ademija već je prošlo pet mjeseci. Što daje za pravo svima onima koji sumnjaju u teorije zavjere, koji su uvjereni da se u pozadini valja neka velika priča, da je Ademi, zapravo, podastro sve dokaze po kojima bi trebao biti oslobođen i da UEFA pokušava to “minirati” jer bi time CAS priznao i njezinu krivnju, a to bi bio velik gaf “savršene” UEFA-e, što je bolje izbjeći. A žrtva nije velika, “neki tamo Ademi” i “neki tamo Dinamo”. Dok god CAS ne donese neku suvislu odluku, dok konačno ne presudi, puno je onih koji ne vjeruju da je sve pošteno i nezavisno, da je to ona klasična igra malog čovjeka protiv sustava.
______________________

:roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
Smeštaju mu :roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 19/3/2017, 16:50

Koga boli kurac za Ademija?
Ligu osvajaju i bez njega, a u Europi su, i s njim u ekipi, topovsko meso...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 19/3/2017, 19:56

danas su nas do pobjede doveli Alahovi sinovi
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 19/3/2017, 19:58

moro je doktor nogometa
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sat2 19/3/2017, 20:07

jalnirajko wrote:moro je doktor nogometa
:cru
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 21 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 21 of 50 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum