ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 24 Apr - 11:41

Kako su na N+ pogodili u sridu :D

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 24 Apr - 11:43

sitting_bull wrote:
fridrih_niche wrote:Takvog te volim, poniznog i manjeg od makovog zrna...
Basketball
kao što vidiš postoji razlika između zagrebačkog gospodina i tovara iz rogotina.

kao što sam i napisao: ta te pobjeda trgnula iz letargije i vratila u život.

na tvoju veliku žalost to će trajati samo do velike gospe...
Mislin da si najgori profiler ikad...
:ming1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Mon 24 Apr - 11:43

amper1950 wrote:Kako su na N+ pogodili u sridu :D:
svakako.
Venecijanci uvijek u svojim filmovima pogađaju u sridu...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Mon 24 Apr - 11:46

fridrih_niche wrote:
sitting_bull wrote:
fridrih_niche wrote:Takvog te volim, poniznog i manjeg od makovog zrna...
:bball:
kao što vidiš postoji razlika između zagrebačkog gospodina i tovara iz rogotina.

kao što sam i napisao: ta te pobjeda trgnula iz letargije i vratila u život.

na tvoju veliku žalost to će trajati samo do velike gospe...
Mislin da si najgori profiler ikad...
:ming1:
zadnjih 6-7 godina to i dokazuje.

nastavimo raspravu kad vam počne školska godina ponavljanjem gradiva iz navedenih zadnjih 6-7 godina...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 24 Apr - 11:51

Nisi mi vise napet...
Di ti je prika da pričamo malo o postocima?
Na službenom putu?
lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 24 Apr - 12:13

fridrih_niche wrote:Nisi mi vise napet...
Di ti je prika da pričamo malo o postocima?
Na službenom putu?
lol!
Prika Dumber je gori od njega,ovaj se bar pojavio, a onaj uteka i pustio njega bidnog da sam prima lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 24 Apr - 12:25

Kako N+ pogodi ravno u sridu, tako gnk zabije volej sam sebi u rašlje. Službena stranica kluba:

NIŠTA JOŠ NIJE GOTOVO

Šokantno kolo je iza nas, a ono što je ostalo iza njega dodatna je komplikacija bitke za naslov prvaka. Naime, Dinamo je neočekivano izgubio od Hajduka nakon skoro devet godina, a onda Rijeka prosipa bodove jednako neočekivano.

Dinamo je odigrao ispodprosječnu utakmicu, ali s obzirom na prikazano nije  zaslužio poraz od jednako slabog Hajduka. Nakon dobrog početka Dinama Hajduk je poveo iz ničega, jedna napucana lopta došla je do Futacsa koji je spušta za Ercega koji prvo promašuje loptu i udara je koljenom, ali s poda iz ponovljenog pokušaja zabija za vodstvo.

https://gnkdinamo.hr/HR/Novosti/Clanak/nista-jos-nije-gotovo

:rofl :rofl :rofl

Ovo kao je Dumber (onaj šta je uteka) pisa. Prvo navodi da Dinamo izgubio od Hajduka nakon skoro devet godina što naravno nije točno (jer jebiga,dvoboji Dinama i Hajduka se ne igraju samo na Maksimiru ;)) pa onda je Dinamo odigrao ispodprosječnu utakmicu, a Hajduk je bio slab cheers. Hajduk poveo iz ničega, a Erceg prvo promašio loptu :hail :hail :hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Mon 24 Apr - 12:31

amper1950 wrote:Kako N+ pogodi ravno u sridu, tako gnk zabije volej sam sebi u rašlje. Službena stranica kluba:

NIŠTA JOŠ NIJE GOTOVO

Šokantno kolo je iza nas, a ono što je ostalo iza njega dodatna je komplikacija bitke za naslov prvaka. Naime, Dinamo je neočekivano izgubio od Hajduka nakon skoro devet godina, a onda Rijeka prosipa bodove jednako neočekivano.

Dinamo je odigrao ispodprosječnu utakmicu, ali s obzirom na prikazano nije  zaslužio poraz od jednako slabog Hajduka. Nakon dobrog početka Dinama Hajduk je poveo iz ničega, jedna napucana lopta došla je do Futacsa koji je spušta za Ercega koji prvo promašuje loptu i udara je koljenom, ali s poda iz ponovljenog pokušaja zabija za vodstvo.

https://gnkdinamo.hr/HR/Novosti/Clanak/nista-jos-nije-gotovo

:rofl: :rofl: :rofl:

Ovo kao je Dumber (onaj šta je uteka) pisa. Prvo navodi da Dinamo izgubio od Hajduka nakon skoro devet godina što naravno nije točno (jer jebiga,dvoboji Dinama i Hajduka se ne igraju samo na Maksimiru :;):) pa onda je Dinamo odigrao ispodprosječnu utakmicu, a Hajduk je bio slab :cheers:. Hajduk poveo iz ničega, a Erceg prvo promašio loptu :hail: :hail: :hail:
kako jedna utakmica može napaćenom i izvaranom hajdukovom navijačkom puku donijeti iluziju da je svijet lijep.
u stvarnosti riječ je o tek drugoj pobjedi hajduka kontra dinama u zadnjih 20 utakmica...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 24 Apr - 12:34

amper1950 wrote:
fridrih_niche wrote:Nisi mi vise napet...
Di ti je prika da pričamo malo o postocima?
Na službenom putu?
lol!
Prika Dumber je gori od njega,ovaj se bar pojavio, a onaj uteka i pustio njega bidnog da sam prima lol!
E to je već u kurcu...
Ostavit priku samog da jede govna koja su skupa izasrali...
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Mon 24 Apr - 12:35

fridrih_niche wrote:
amper1950 wrote:
fridrih_niche wrote:Nisi mi vise napet...
Di ti je prika da pričamo malo o postocima?
Na službenom putu?
:lol!:
Prika Dumber je gori od njega,ovaj se bar pojavio, a onaj uteka i pustio njega bidnog da sam prima :lol!:
E to je već u kurcu...
Ostavit priku samog da jede govna koja su skupa izasrali...
:(
sijamska tovarska govna se kao čude što i drugi nisu kao i oni...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 24 Apr - 12:42

Pa ostavija te samog...
Ka osuseno govno na cesti...
:(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Mon 24 Apr - 12:54

fridrih_niche wrote:Pa ostavija te samog...
Ka osuseno govno na cesti...
:(
zato ste ti i  amper kao tekuća kravlja balega uvijek sljubljeni i zajedno.

znate kako je stat kao osušeno govno na cesti...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 24 Apr - 12:58

Znan kako je stajat ka osuseno govno na cesti...
Vidin na tvom primjeru...
:ming1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK Mon 24 Apr - 15:14

Komunjarsko smece shitting bull samo pokazuje primjer tipicnog kucmog komunjarskog odgoja... mrznja sotonizam riganje...
Umriiiiii stoko

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK Mon 24 Apr - 15:15

Pozdravi josipovica jeba te on.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 24 Apr - 19:12

fridrih_niche wrote:
amper1950 wrote:
fridrih_niche wrote:Nisi mi vise napet...
Di ti je prika da pričamo malo o postocima?
Na službenom putu?
lol!
Prika Dumber je gori od njega,ovaj se bar pojavio, a onaj uteka i pustio njega bidnog da sam prima lol!
E to je već u kurcu...
Ostavit priku samog da jede govna koja su skupa izasrali...
:(
Pomalo i tužno...  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko Mon 24 Apr - 21:18

bratko je preživio. do sljedećeg kiksa

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/hnl/nema-govora-o-potresima-u-dinamu-nakon-poraza-od-hajduka-izvrsni-odbor-donio-odluku-petev-stozer-i-igraci-imaju-bezrezervnu-podrsku-kluba/5952357/
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko Mon 24 Apr - 21:50

uprava na čelu sa savjetnikom snosi najveću odgovornost za ovaj debakl. prvo su dopeljali onog pijanca koji nije u stanju voditi ozbiljniju momčad što je i dokazao. znači apsolutni promašaj na startu sezone. prodani su pjaca, to je ok i rog, prerano, i apsolutno nisu nikog ozbiljnijeg doveli ljetos. znači prodaš 2 igrača za velike pare i uđeš u ligu prvaka i ti kreneš sa nikakvom momčadi u istu. ok, bilo je tu i pehova sa ozljedama, antolić, i pretilosti, machado. sam izbor peteva je po meni minimum kriterija za trenera dinama i to mi nije tad bio baš promašaj. u svakom slučaju bolje od nekog sopića, pamića i sličnih. onda opet promašaji u zimskom prijelaznom roku. znači, poznat je moj stav o sammiru. no u ovom trenutku je to nebitno. primjerice, raketa nije igrač po mom ukusu ali čoovjek je igrač barce i tu sve završava. znači sammir, može to biti i sam luka modrić, nije mjesecima igrao i još ima 10-tak kila više i njega dovedu kao najveće pojačanje u lovu za rijekom. i daju mi milju eura plaće a po nekim izvorima i 1,6 ili 1,7 milje eura!!! onda se riješe fernandesa i to i nije problem ali je problem što nisu doveli nikog kvalitetnog na tu poziciju. onog brazilskog mačka u vreći, giljermea, uopće ne računam. onda je bolje da je junior ostao, pošto ima ugovor do 2019 mislim, a ne da ga damo na posudbu i još mu plaćamo dio plaće. ukratko, ušli smo u proljeće bez pojačanja i sa guranjem nespremnog i skupo plaćenog sammira u ekipu što je samo razjebalo momčad. tu dolazim i do samog peteva i njegov dio odgovornosti. bez obzira na propuste uprave, petev je imao čitavu zimsku pauzu da profilira momčad. ok, bilo je tu opet ozljeda, benac, sigali ali čovjek se izgubio u lutanjima. prvo mu machado bude glavni igrač u zimskim pripremama, znači čovjek je opet došao k sebi, i onda ga gurne u drugi plan. zatim, zbog sammira je gurnuo malog ćorića na krilo a ovo je trebala biti njegova sezona i to je počeo i dokazivati svojom trkom. nakon toga je počela priča o gripi koja je trajala mjesec dana. onda mu je nestao još jesenas knežević da bi osvanuo kao grom iz vedrgo neba u derbiju protiv hajduka. zatim je izmijenio 3 desna beka, prvo je ubio stojanovića na uštrb nedorečenog rumunja a onda je na kraju tamo i ugušio šituma. drži donedavnog reprezentativca šifa na klupi premda je perić odigrao ok rolu. ubio je henriqueza do kraja. ok čovjek je ejsenas bio loš ali mogao ga je dići u zimskoj stanci pogotovo jer smo mi kao dinamo spali na jednog jebenog napadača, hodžića koji je igrač z anjmanje utakice. protiv rijeke, osijeka i hajduka je bio u zavjetrini. forsirao je pavičića da bi ga sad torpedirao na klupu. ovaj napadački dio protiv hajduka je za nevjerovati, moro, knežević, giljerme u trenucima kad nemaš pravo na kiks. čovjek se jednostavno izgubio.
da sumiramo. dinamo, ako je mislilo ozbiljno ući u lov za rijeko, trebao je dovesti dokazana pojačanja koja bi bila odmah spremna od prvog proljetnog kola. ako smo odustali od naslova, onda smo se mogli riješiti par skuših igrača, tipa šifo, machado, sigali i junior (njega i jesmo) i forsirati mlađe igrače i onda na ljeto nadodati par istinskih pojačanja za europu i za lov na novu titulu. naravno da nije onda trebalo dovoditi ova 2 brazilca. a moglo se i sa postojećim kadrom puno više napraviti. jer premda smo slabiji nego lani opet igramo dovoljno kvalitetnih igrača da budemo u ravnopravnoj utrci sa rijekom. tu su pavičić, ćorić, antolić, machado kao okosnica plus gojak, moro, knežević, olmo. nitko mi ne može reči da su bradarić, maleš, mišić i franko bolji od njih.
po meni je trebalo preći na sustav 4-4-2, pošto smo ostali bez pravih krila tipa pjace i juniora. i sam je zoki, prije nego što je otišao, govorio o tome. .meni osobno bi momčad izgledal ovako (ne računam ozljeđene igrače):

LIVAKOVIĆ - STOJANOVIĆ LEŠKOVIĆ ŠIFO PIVARIĆ - PAVIČIĆ ANTOLIĆ MACHADO ĆORIĆ - SOUDANI HENRIQUEZ.

sa souadnijem i angelom u špici bi alaha rasteretili trke po liniji u opranu i dobili bi 2 igrača u 16m koji mogu zabiti golove a ako su sami u špici nisu dovoljno snažni da se hrvaju sa stoperima. i onda imaš zamjensku ekipu koja može uskočiti:

ZAGORAC - MATEL PERIĆ SOLDO SOSA - GOJAK MORO KNEŽEVIĆ OLMO - ŠITUM HODŽIĆ

eto tako bih ja to složio ali bratko je ipak stručnjak, uz blagoslov uprave (čitaj zm-a) do sljedećeg kiksa. i da, zm je trebao sad maknuti bratka. ak nije dosad posložio momčad, onda vjerovatno i neće
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Mon 24 Apr - 22:23

Heinrich_Himmler wrote:Komunjarsko smece shitting bull samo pokazuje primjer tipicnog kucmog komunjarskog odgoja... mrznja sotonizam riganje...
Umriiiiii stoko
đes ba naci?

jes' iš'o protiv Frljića dizat revoluciju, ili si s đavoljim slugom u haljini iš'o na pivu?

dižeš li još kamenje ispod kojeg su zmije???
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK Mon 24 Apr - 22:40

Nezivim uopce u drzavi koja ima frljica alaca babica i josipovica. To je tvoj mentalni rang.
Ja sanjam o dezavi u kojoj ce se najlipsi zagrebacki trg zvati VITEZA MAKSA LUBURICA.
a frljicu zelim dug borqvak na odjelu za lijecenje od leukemije

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK Mon 24 Apr - 22:43

Znas siting kljuse ja sam ti zakleti ustasa koji je 24 07 1992 u capljini dao prisegu HOSu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 31 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum