ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 23/4/2017, 21:45

fridrih_niche wrote:
jasambrend wrote:Ovaj siting i dalje ne kuži da je reinkarnacija Goebbelsa upravo on sam... :bball:
Nevjerojatan lik, al bas nevjerojatan...
:D 
Al neću se bavit sa ShittingGoebbelsom, nego iman pitanje za Zvekana Zekana:
Na koliko posto je Hajduk odigra utakmicu, a na koliko Dinamo?
:8)
kako se tovarski gnoj gomila na jedan kup i smrdi ujedinjenim pojačanim  intenzitetom.

nacistički zločinci im uzori, a kršćanska hrvatska kamenjarska elita im odobrava i veliča ih.

još samo da netko nahvali zločinca i izdajicu poglavnika pa da slika te ekipe bude kompletna.

amorfna grubo vonjajuća nakupina...

sitting_bull

Posts : 11143
2015-09-28


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 23/4/2017, 21:46

fridrih_niche wrote:
jalnirajko wrote:kaj se mene tiče,  ne znam na koliko je hajduk odigrao posto ali dinamo je na 100%. to i jest problem  :)
:cru 

Al strasno me zanima Zekanova procjena...
:D
vjerovatno sammir nije imao s kim igrati  Basketball
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/4/2017, 21:49

sitting_bull wrote:
fridrih_niche wrote:
jasambrend wrote:Ovaj siting i dalje ne kuži da je reinkarnacija Goebbelsa upravo on sam... Basketball
Nevjerojatan lik, al bas nevjerojatan...
:D 
Al neću se bavit sa ShittingGoebbelsom, nego iman pitanje za Zvekana Zekana:
Na koliko posto je Hajduk odigra utakmicu, a na koliko Dinamo?
:8)
kako se tovarski gnoj gomila na jedan kup i smrdi ujedinjenim pojačanim  intenzitetom.

nacistički zločinci im uzori, a kršćanska hrvatska kamenjarska elita im odobrava i veliča ih.

još samo da netko nahvali zločinca i izdajicu poglavnika pa da slika te ekipe bude kompletna.

amorfna grubo vonjajuća nakupina...
Gluperdo, ti znaš ko su moji idoli...
Ubij se, idiote...
Pojest ce te jal i negativnost...
Al ko te jebe, sugo šugava plaćenička...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/4/2017, 21:49

jalnirajko wrote:
fridrih_niche wrote:
jalnirajko wrote:kaj se mene tiče,  ne znam na koliko je hajduk odigrao posto ali dinamo je na 100%. to i jest problem  :)
:cru 

Al strasno me zanima Zekanova procjena...
:D
vjerovatno sammir nije imao s kim igrati  Basketball
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/4/2017, 21:50

fridrih_niche wrote:
jalnirajko wrote:kaj se mene tiče,  ne znam na koliko je hajduk odigrao posto ali dinamo je na 100%. to i jest problem  :)
:cru 

Al strasno me zanima Zekanova procjena...
:D
A vjerovatno će biti da je Hajduk odigra iznad svojih mogućnosti, a Dinamo debelo ispod i naravno trener je (a ko bi drugi ako se ne zove zoran mamić :D ) ISKLJUČIVI krivac lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/4/2017, 21:52

Nećemo trcat prid rudo...
Možda je prominija pismu...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 23/4/2017, 21:54

fridrih_niche wrote:
sitting_bull wrote:
fridrih_niche wrote:
jasambrend wrote:Ovaj siting i dalje ne kuži da je reinkarnacija Goebbelsa upravo on sam... :bball:
Nevjerojatan lik, al bas nevjerojatan...
:D 
Al neću se bavit sa ShittingGoebbelsom, nego iman pitanje za Zvekana Zekana:
Na koliko posto je Hajduk odigra utakmicu, a na koliko Dinamo?
:8)
kako se tovarski gnoj gomila na jedan kup i smrdi ujedinjenim pojačanim  intenzitetom.

nacistički zločinci im uzori, a kršćanska hrvatska kamenjarska elita im odobrava i veliča ih.

još samo da netko nahvali zločinca i izdajicu poglavnika pa da slika te ekipe bude kompletna.

amorfna grubo vonjajuća nakupina...
Gluperdo, ti znaš ko su moji idoli...
Ubij se, idiote...
Pojest ce te jal i negativnost...
Al ko te jebe, sugo šugava plaćenička...
;)
naci ante piše pamflete kojima veliča naciste, ti ga podupireš.
i sad se čudiš k'o pizda jezeru.

negativan si ti i ova tvoja kamenjarsko-tovarska svita s kojom si se ujedinio.

o šugi mi priča lik zreo za deratizaciju i duha i tijela i šupčkine u glavi.

sifilitični plaćenik te napravio, seronjo impotentni...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/4/2017, 21:56

Daj pošaljite doktore kod Dumbera, stanje je kritično.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 23/4/2017, 21:58

sve se raspalo kad su došla 2 pijanca, jedan ljetos a drugi zimus 

:roflrofl :roflrofl
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/4/2017, 22:02

amper1950 wrote:Daj pošaljite doktore kod Dumbera, stanje je kritično.
Nosi ga totalno...
Izgleda da ga je Hajduk totalno ubija...
:tss
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/4/2017, 22:11

fridrih_niche wrote:
amper1950 wrote:Daj pošaljite doktore kod Dumbera, stanje je kritično.
Nosi ga totalno...
Izgleda da ga je Hajduk totalno ubija...
:tss
Kad je ima film da će Rijeku ubiti ona putovanja poslin utakmice s Hajdukom,a očekiva je rapsodiju u plavom (ko i profesorčić) dobio samo rapsodiju u crnom,unatoč tome Dinamo smanjio zaostatak sa 6 na 5 bodova, samo jedan jedini bod...  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/4/2017, 22:35

Ne brine mene zaostatak, brine me Dinamova forma, vec par kola vrludaju. Istra je spasila prvenstvo, nista jos nije izgubljeno, iako tekma sa Osijekom isto ne izgleda dobro.

Ali i Rijeka je propustila mec loptu, a pritisak na taj klubic mora biti velik, ima da tuku glavom o zid u svlacionici. Vidjeti ce se to na slijedecim utakmicama, ne vjerujem da ce Rijeka iznijeti iz slijedecih 6 kola 18 bodova.

Dodju li na Maksimir sa bodom ili dva prednosti, Dinamo gazi + uzima Kup.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/4/2017, 22:45

kolerik wrote:Ne brine mene zaostatak, brine me Dinamova forma, vec par kola vrludaju. Istra je spasila prvenstvo, nista jos nije izgubljeno, iako tekma sa Osijekom isto ne izgleda dobro.

Ali i Rijeka je propustila mec loptu, a pritisak na taj klubic mora biti velik, ima da tuku glavom o zid u svlacionici. Vidjeti ce se to na slijedecim utakmicama, ne vjerujem da ce Rijeka iznijeti iz slijedecih 6 kola 18 bodova.

Dodju li na Maksimir sa bodom ili dva prednosti, Dinamo gazi + uzima Kup.
Sve stoji, samo eto zanemarena činjenica - da nije guranja ljudi u crnom već sad bi Rijeka bila prvak :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/4/2017, 23:01

amper1950 wrote:
kolerik wrote:Ne brine mene zaostatak, brine me Dinamova forma, vec par kola vrludaju. Istra je spasila prvenstvo, nista jos nije izgubljeno, iako tekma sa Osijekom isto ne izgleda dobro.

Ali i Rijeka je propustila mec loptu, a pritisak na taj klubic mora biti velik, ima da tuku glavom o zid u svlacionici. Vidjeti ce se to na slijedecim utakmicama, ne vjerujem da ce Rijeka iznijeti iz slijedecih 6 kola 18 bodova.

Dodju li na Maksimir sa bodom ili dva prednosti, Dinamo gazi + uzima Kup.
Sve stoji, samo eto zanemarena činjenica - da nije guranja ljudi u crnom već sad bi Rijeka bila prvak :D
Zanemarena činjenica je i da bi forum bio zanimljiviji da je tvoj ćaća koristio kondom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/4/2017, 23:08

amper1950 wrote:
kolerik wrote:Ne brine mene zaostatak, brine me Dinamova forma, vec par kola vrludaju. Istra je spasila prvenstvo, nista jos nije izgubljeno, iako tekma sa Osijekom isto ne izgleda dobro.

Ali i Rijeka je propustila mec loptu, a pritisak na taj klubic mora biti velik, ima da tuku glavom o zid u svlacionici. Vidjeti ce se to na slijedecim utakmicama, ne vjerujem da ce Rijeka iznijeti iz slijedecih 6 kola 18 bodova.

Dodju li na Maksimir sa bodom ili dva prednosti, Dinamo gazi + uzima Kup.
Sve stoji, samo eto zanemarena činjenica - da nije guranja ljudi u crnom već sad bi Rijeka bila prvak :D

Lako je Rijecanima naci izliku zasto nisu i nece ni biti prvaci. Pravi razlog je u njihovim glavama i mentalitetu kluba.

Ljudi u crnom, pa Dinamo je u jesenjem dijelu bio namrtvo opljackan u 8 tekmi, da nije bilo toga, sad bi Dinamo vodio pred kraljevima remija kod opskurnih seoskih zadruga :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/4/2017, 23:10

Uostalom, ako su bolji, neka budu prvaci, Dinamo je imao seriju od 11 titula, nije vrag da je ama bas svaku ukrao, nesto se valjda i posteno dobilo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 23/4/2017, 23:19

kolerik wrote:Uostalom, ako su bolji, neka budu prvaci, Dinamo je imao seriju od 11 titula, nije vrag da je ama bas svaku ukrao, nesto se valjda i posteno dobilo...
Slažem se.
No ukrali su 2009-e i ove godine kradu, pogotovo na proliće. Rijeka je ove sezone bolja,to su pokazali i u međusobnim susretima,pokazuju cijelu sezonu. No, nisam siguran :D da im je to dovoljno!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by darth_vader 23/4/2017, 23:51

kolerik wrote:Uostalom, ako su bolji, neka budu prvaci, Dinamo je imao seriju od 11 titula, nije vrag da je ama bas svaku ukrao, nesto se valjda i posteno dobilo...

Problem je što ljudi u crnom sasjeku mogucu konkurenciju, već u prvoj polovici sezone...Dalje ide kao podmazano, na širinu kadra pa malo prijateljskih i skupi se bodovna zaliha bez puno stresa...Zato, čim se prođe Bregana atomski Dinamo rastavi na atome svaka prosječna momčad sposobna odigrati više od dva-tri povezana dodavanja...Zavara ih redovito perolaka kategorija u HNL-u... Međutim ove godine usprkos svemu, Rijeka se otela kontroli i sad masinerija mora raditi prekovremeno, a problem je i što nisu navikli ista raditi u životu, nego isključivo parazitirati... Uglavnom rasplet neizvjestan, ali još par uloga za Zlatnu malinu u šesnaestercu možda konačno vrati boju u lice Mamicevim fanovima...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 24/4/2017, 00:00

Razbio san agitatora

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 24/4/2017, 00:01

mocni majmun wrote:Dinamo Zagreb - Page 29 5405396033_0a182b0951_b
Isti moj pokojni miljenko bye bye bye bye bye bye
Pocivaj u miru kralju krokodila

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 24/4/2017, 00:05

jasambrend wrote:
kolerik wrote:Uostalom, ako su bolji, neka budu prvaci, Dinamo je imao seriju od 11 titula, nije vrag da je ama bas svaku ukrao, nesto se valjda i posteno dobilo...

Problem je što ljudi u crnom sasjeku mogucu konkurenciju, već u prvoj polovici sezone...Dalje ide kao podmazano, na širinu kadra pa malo prijateljskih i skupi se bodovna zaliha bez puno stresa...Zato, čim se prođe Bregana atomski Dinamo rastavi na atome svaka prosječna momčad sposobna odigrati više od dva-tri povezana dodavanja...Zavara ih redovito perolaka kategorija u HNL-u... Međutim ove godine usprkos svemu, Rijeka se otela kontroli i sad masinerija mora raditi prekovremeno, a problem je i što nisu navikli ista raditi u životu, nego isključivo parazitirati... Uglavnom rasplet neizvjestan, ali još par uloga za Zlatnu malinu u šesnaestercu možda konačno vrati boju u lice Mamicevim fanovima...
Sve si reka...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 29 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum