ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 4/22/2017, 20:40

jalnirajko wrote:a jesam ga prizvao  :roflrofl :roflrofl :roflrofl

ali dobro bar je završila ova agonija

Dinamo Zagreb - Page 28 Carril16
I kaj sad Bože moj. To je nogomet. U jednom si u pravu, kraj agonije. Cijelo prvenstvo se mučimo, od tridesetak utakmica odigrali smo tri i pol dobre. Treba se okrenut sljedećem prvenstvu i probat barem kup osvojiti.

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 4/22/2017, 21:08

ipak se agonija nastavlja

:roflrofl :roflrofl :roflrofl
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 4/22/2017, 22:52

"Mihajlo" Petev - isključivi krivac :^0 :^0 :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 4/23/2017, 13:47

ovaj poraz dinamu dođe kao budali šamar.

ni krivi ni dužni i dalje su u utrci za prvaka...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 4/23/2017, 14:48

aleksandar holiga, piskaralo sa zadatkom.

veliki meštar manipulacije i kvazi sportski novinar predviđa propast dinama.

"Zvone Kožulj vidio je da se Dinamova obrana sprema odigrati dijagonalu i dao se u trk. Iskoristio je više nego nespretno primanje braniča i ukrao je; Marko Futacs, koji je samo nekoliko minuta ranije tražio izmjenu zbog umora, pohitao je u napad. Ma, zapravo, pretjerano je reći „pohitao“ – malo je pustio korak-dva-tri, osvrnuo se oko sebe kao što to radi Usain Bolt u finišu kvalifikacijske utrke, a onda dobrih 15-ak metara sasvim usporio i pokazivao Kožulju „tu mi daj, tu mi daj…“ I Kožulj je nekako kilavio, vodeći loptu u cik-cak umjesto pravocrtno i činilo se da ta akcija traje puno predugo, da bi je na kraju ipak dao Mađaru, za kojim je klipsao – baš klipsao – Marko Lešković."

"Na tribinama nakaznog maksimirskog zdanja, pred televizorima, kao i pred računalnim ekranima na kojima su se vrtjeli ispikselizirani streamovi sa šarenim mrljama, svaki je hajdukovac skočio i pridružio se vrisku. Aaaaaa… Pobjeda, prva u Mordoru nakon osam i pol godina. Aaaaaa…"

eto, to je nakazno sportsko novinarstvo hrvatske, krležijanska obrada jedne akcije kao najava apokalipse jer je, eto, nakon osam i pol godina hajduk pobijedio dinamo u Maksimiru.

i dalje:

" Jutro poslije, Maksimir je u simboličkom smislu doista zgarište.
Splitska šamarčina spustila je momčad na zemlju i sabotirala njene šampionske ambicije, iako ih nije još sasvim pokopala. U Dinamu se sada više ne mogu praviti pred javnosti, a ni lagati sami sebi, da je sve u redu, da će modri u uraganskoj završnici pomesti Rijeku i vratiti izgubljenu ‘ravnotežu’ u hrvatski nogomet, a posljedično i u svoju blagajnu. Dinamo sada stoji sam na propuhu, šokiran i sa zebnjom u srcu, jer pitanje koje si je sve dosad izbjegavao ozbiljno postaviti sada zvuči sasvim realno i prijeteće.
Je li ovo kraj Carstva?"

piskaralo zvano aleksandar holiga je kao razotkrilo trenutak u kojem je za gnk dinamo započeo smak svijeta jer možda ove godine neće biti prvaci!
i kao što josip Bozanić u zlatnoj halji propovijeda o svemu, samo ne o isusovu nauku, tako i aleksandar holiga priča o svemu, samo ne o igri na travnjaku nogometnog stadiona.

koga još zanima predstava, kad se pružila šansa postati jedan od glasnika koji će svekolikom puku objaviti veliku vijest kako se nazire propast nekadašnjeg velikog mecene koji je mnoge sportske novinare ugostio i častio i gratis vodio sa sobom po najvećim stadionima Europe jer su promovirali i afirmativno pisali o - nogometu.

naravno da se aleksandar holiga nadao sličnom tretmanu, ali za pljuvanje po i vrijeđanje (pazi: marko lešković je klipsao!) ispod dostojanstva najnižeg novinarstva jedini ispravni tretman je Aleksandru holigi u lice zalijepiti jedan sočan "maslačak"...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 4/23/2017, 14:58

Shitting... meni se cini da je ovaj poraz od hajduka u tebi probudio sam bolesni poremecaj kojega gajis u svojoj mrznji prema svemu iz dalmacije.
Hajduku cestitke pobjedili su nas nekako ali jesu.
Ali sinko ti otidji posjeti psihijatra jer ni onaj poremeceni cigan iz srbije nebljuje toliku mrznju kao ti ovdjr.
Neka ti Bog pomogne.
Dinamu netreba takav poremeceni olos kao ti. Sram te moze biti. Takvi kao ti i tebi slicni u Splitu su unistili sveti dan najveceg hrvatskog derbija. Odjebite od nas povedite sa sobon svoga gazdu i njegove pandane iz splita. Ostavite nas normalne navijace dinama i nase "NEPRIJATELJE" iz Splita na miru.
DINAMO I HAJDUK DVA SU KLUBA BRATSKA SNJIMA SE PONOSI CIJELA HRVATSKA

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 4/23/2017, 15:05

Dinamo Zagreb - Page 28 5405396033_0a182b0951_b
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 4/23/2017, 15:29

Heinrich_Himmler wrote:Shitting... meni se cini da je ovaj poraz od hajduka u tebi probudio sam bolesni poremecaj kojega gajis u svojoj mrznji prema svemu iz dalmacije.
Hajduku cestitke pobjedili su nas nekako ali jesu.
Ali sinko ti otidji posjeti psihijatra jer ni onaj poremeceni cigan iz srbije nebljuje toliku mrznju kao ti ovdjr.
Neka ti Bog pomogne.
Dinamu netreba takav poremeceni olos kao ti. Sram te moze biti. Takvi kao ti i tebi slicni u Splitu su unistili sveti dan najveceg hrvatskog derbija. Odjebite od nas povedite sa sobon svoga gazdu i njegove pandane iz splita. Ostavite nas normalne navijace dinama i nase "NEPRIJATELJE" iz Splita na miru.
DINAMO I HAJDUK DVA SU KLUBA BRATSKA SNJIMA SE PONOSI CIJELA HRVATSKA
ss generale, odjebi sa svojim moraliziranjem.

novinarska bagra sustavno već godinama pljuje po dinamu i svemu što s dinamom ima veze skrivajući se iza teze kako je mamić dinamo i obratno.
specijalni medijski rat protiv  koji je započeo nekoliko godina nakon što je započela dinamova dominacija još traje jer se ekipa krpelja i raznih nabiguzica maskiranih u novinare sportskih redakcija ne može pomiriti s činjenicom kako uprkos svoj njihovoj medijskoj harangi i medijskom linču dinamo ide dalje.
zbog poznate činjenice kako žele uništiti zdravka mamića koji je, prepoznajući s kakvim novinarskim gnojem ima posla, zavrnuo financijsku pipu i ukinuo pogodnosti i privilegije koje su nekada imali novinari koji su se motali oko dinama ista ta nakupina mentalno prikraćenih ne preže niti od uništavanja dinama.

ako je zdravko mamić, a poznato je kako politički istomišljenici nismo, napravio nešto protuzakonito i ako mu sud to dokaže neka onda zdravko mamić snosi posljedice za to.
zašto zbog mamića treba uništiti dinamo?
kakva je razlika između komunističke vlasti i Agitpropa koja je zatrla građanski i hašk i nekog aleksandra holige, zvonka alača, dee redžić i sličnih i komunističkih aparatčika 1945, 1946, 1947???

ološ koji se skriva iza imena ss generala vojske koja je pobila milijune nevinih ljudi zbog nekakvog čistunstva čovječje rase je ološ poremećena uma koji ne raspoznaje poruke koje njemu slični aleksandar holiga odašilje u medijski prostor hrvatske.

prvo likovi kao holiga, alač, redžićka, buble, gojčeta i slični godinama truju odnose među navijačima dinam i hajduka i na to nemaš slova primjedbi.
perfidno skrivanje iza nekakve nepravde učinjene hajduku, sad kad je rijeka aktualni i najveći pretendent na titulu prvaka odjednom je i ona sustavno kradena, pljačkana, je samo modus operandi kojom taj novinarski polusvijet radeći za matiju babića i slične male Todoriće koji ne plaćaju porez dijeli hrvatski korpus.
međutim, po tko zna koji puta si pokazao kako si dovoljno glup da to ne prepoznaš jer ti je netko mahnuo lentom, ili hrvatskim barjakom ispred nosa.

temeljem rezultata jedne utakmice u kojoj je hajduk više nego zasluženo pobijedio ti izvlačiš zaključak kako me je taj poraz kao toliko pogodio! i onda prosipaš žuć kao i aleksandar holiga, samo što to holiga radi kontra dinama i mamića, a ti kontra mene!

e, moj jado domoljubni...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 4/23/2017, 16:31

Slusaj onaj ko te je ujeba u onoj sta te rodila ti je jado.
Vidi prvo ti si sljam.sa dna kace.
Ljudski mulj zadohen mrznjom
Komunisticki incest.
Tvoji monolozi su olicenje i pravi dokaz tvoje dusevne nestabilnosti a i dokaz da i na forumu i po forumima provodis neciju politiku a to je politika lika i dijela maksimirskog diktatora. Bas ti komunisticki apartcik ides govoriti o novinarskoj slobodi govora. Bas ti koji rigas vatru i mrznju na sve novinare koji se usude nesto pohvalno reci u koris predsjednice RH koji osobno ni ja bas nesimpatiziran. Ali zato si zdusno hvalio novinare koji su Beloglavoga Supa u onih 5 godina nocne more branili lik i dijelo dijeteta ciji je otac Ratni Zlocinac.
JESI ZA JOS SAMARA KAD NEMAS ARGUMENATA PA UDARAS U POVIJEST.
Dalje ma nebranis ti Dinamo ti si daleko od dinama ti nama sluzis na sramotu.
Stalno spominjes nekog Alaca i Holigu za koje san provjerio da se nalaze na platnoj listi ni manje ni vise nego Sorosa.
Zato jadnice tifusarski meni puca kurac sta novinari govore o mome Dinamu. Neka laju kao keri tj ti jer ste isti. Za nas prave navijace dinamo je iznad novinarskih pamfleta a ti lijepo odskakutaj u jasenovac i nastavi rikati slupa sa onom stokom sto se vec 2 dana krevelji i place za teroristima u istom.
Dinamo je ponos moje Hrvatske one iste koju ti mrzis i ne prihvacas.
Jado jadni komunjarski

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 4/23/2017, 17:18

http://www.goal.com/hr/news/6838/main/2017/04/23/34856742/goal-doznaje-petev-je-gotov-dinamo-ima-opciju-menad%C5%BEera?ICID=HP_HN_1

kaj nisu rekli da nije bitno jel bu prvi ili ne

:roflrofl :roflrofl :roflrofl
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 4/23/2017, 17:43

Mala Rijeka

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 4/23/2017, 19:17

gledaj, naci iscjedku, da imaš malo pameti znao bi kako ti je nacistički rođak goebels koristio istu strategiju kao i holiga, alač i ostala boranija matije babića: ponavljati laž dok raja ne počne misliti kako je to istina.

godinama se tovarima, a i dijelu BBB-a podvaljivalo kako bi međusobno ratovali i k tome još imali i zajedničkog neprijatelja.
naravno kako je beskičmenom sljedniku nacista bespredmetno pojašnjavati kako metode koje su njegovi uzori osmislili služe samo za manipulaciju.

očigledno je kako si već kao spermić bio genetski formiran kao sluga nacista i sluga nacističkih slugu.
tvoje uopćeno laprdanje pokazuje kako ti i geni ljigavog Plenkovića nisu strani i kako si duhovno na istoj razini: uslikavanje s Bozanićem i istovremeno propuštanje zastupanja hrvatskih interesa jer si u duši još uvijek titov pionir koji se skriva iza naci uniforme.

sluzavac tvoje sorte je sramota hrvatske i hrvatskog naroda.
kladim se kako ti je krsno ime gojko, duško, ili saša kao što i priliči kameleonu koji se prikrpa svakom režimu od kojeg očekuje neku korist.
danas se prodaješ pod domoljuba, jado, a jedini ti je problem što ti i nemaš domovinu, nego samo plemensku pripadnost i gen pobjegulje kao i tvoj rođak iz mrkonjića eroo...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 4/23/2017, 19:46

jalnirajko wrote:http://www.goal.com/hr/news/6838/main/2017/04/23/34856742/goal-doznaje-petev-je-gotov-dinamo-ima-opciju-menad%C5%BEera?ICID=HP_HN_1

kaj nisu rekli da nije bitno jel bu prvi ili ne

:roflrofl :roflrofl :roflrofl
Pa čak i nije presudno bude li prvi ili ne, al' oni ništ' ne igraju i tu je problem.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6710
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by darth_vader 4/23/2017, 20:28

Ovaj siting i dalje ne kuži da je reinkarnacija Goebbelsa upravo on sam... Basketball
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 4/23/2017, 20:31

Zeko wrote:
jalnirajko wrote:http://www.goal.com/hr/news/6838/main/2017/04/23/34856742/goal-doznaje-petev-je-gotov-dinamo-ima-opciju-menad%C5%BEera?ICID=HP_HN_1

kaj nisu rekli da nije bitno jel bu prvi ili ne

:roflrofl :roflrofl :roflrofl
Pa čak i nije presudno bude li prvi ili ne, al' oni ništ' ne igraju i tu je problem.
14.2. je petev potpisao novi ugovor i bilo je rečeno da je uprava zadovoljna njegovim radom i da nije bitno dal ćemo biti prvi ili drugi.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by FRANK 4/23/2017, 20:32

jasambrend wrote:Ovaj siting i dalje ne kuži da je reinkarnacija Goebbelsa upravo on sam... Basketball
Po cemu. Dr.Goebbels je bio velikan. Covjek ljudina katolik pobornik istine morala i europskog krscanstvs. Uspiredjivat ovo sa dr.goebbelson je previse. Brende smanji drogu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19973
2015-09-13


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 4/23/2017, 21:11

jasambrend wrote:Ovaj siting i dalje ne kuži da je reinkarnacija Goebbelsa upravo on sam... Basketball
Nevjerojatan lik, al bas nevjerojatan...
:D 
Al neću se bavit sa ShittingGoebbelsom, nego iman pitanje za Zvekana Zekana:
Na koliko posto je Hajduk odigra utakmicu, a na koliko Dinamo?
:8)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 4/23/2017, 21:38

fridrih_niche wrote:
jasambrend wrote:Ovaj siting i dalje ne kuži da je reinkarnacija Goebbelsa upravo on sam... Basketball
Nevjerojatan lik, al bas nevjerojatan...
:D 
Al neću se bavit sa ShittingGoebbelsom, nego iman pitanje za Zvekana Zekana:
Na koliko posto je Hajduk odigra utakmicu, a na koliko Dinamo?
:8)
:lol: :lol: :lol:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko 4/23/2017, 21:42

kaj se mene tiče,  ne znam na koliko je hajduk odigrao posto ali dinamo je na 100%. to i jest problem  :)
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 4/23/2017, 21:44

jalnirajko wrote:kaj se mene tiče,  ne znam na koliko je hajduk odigrao posto ali dinamo je na 100%. to i jest problem  :)
:cru 

Al strasno me zanima Zekanova procjena...
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull 4/23/2017, 21:45

fridrih_niche wrote:
jasambrend wrote:Ovaj siting i dalje ne kuži da je reinkarnacija Goebbelsa upravo on sam... :bball:
Nevjerojatan lik, al bas nevjerojatan...
:D 
Al neću se bavit sa ShittingGoebbelsom, nego iman pitanje za Zvekana Zekana:
Na koliko posto je Hajduk odigra utakmicu, a na koliko Dinamo?
:8)
kako se tovarski gnoj gomila na jedan kup i smrdi ujedinjenim pojačanim  intenzitetom.

nacistički zločinci im uzori, a kršćanska hrvatska kamenjarska elita im odobrava i veliča ih.

još samo da netko nahvali zločinca i izdajicu poglavnika pa da slika te ekipe bude kompletna.

amorfna grubo vonjajuća nakupina...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 28 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 50 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum