ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 10/2/2017, 23:16

jalnirajko wrote:
sat2 wrote:
jalnirajko wrote:jebi ga kad ja ne vozim onda slabo gledam kud idem. znači skreneš sa glavne ceste lijevo i onda je desno mala knjigovodstvena firma. a lijevo su te pizdarije za djecu
Sad znam ... firmu vodi žena  ... muž joj je profesionalni vozač .... firma je u bijeloj kući?
žena je vlasnica, muž ne znam kaj je ali ga ima, bijela kuća mislim da je
Sve jasno ... 
Nego ... de se javi kada opet budeš išao u Slavoniju ...

sat2

Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 10/2/2017, 23:20

sat2 wrote:
jalnirajko wrote:
sat2 wrote:
jalnirajko wrote:jebi ga kad ja ne vozim onda slabo gledam kud idem. znači skreneš sa glavne ceste lijevo i onda je desno mala knjigovodstvena firma. a lijevo su te pizdarije za djecu
Sad znam ... firmu vodi žena  ... muž joj je profesionalni vozač .... firma je u bijeloj kući?
žena je vlasnica, muž ne znam kaj je ali ga ima, bijela kuća mislim da je
Sve jasno ... 
Nego ... de se javi kada opet budeš išao u Slavoniju ...
išao sam ujutro u osijek, pa u čađavicu i onda u zg. ja ti ustvari rijetko sad baš putujem poslom. samo kad imamo nove partnere pa ja imam kratku obuku. nisam ni znao da idemo u čađavicu nego sam mislio da se radi o virovitici. ali ak budem opet išao tom relacojom obavezno ti se javim
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 10/2/2017, 23:28

jalnirajko wrote:
sat2 wrote:
jalnirajko wrote:
sat2 wrote:
jalnirajko wrote:jebi ga kad ja ne vozim onda slabo gledam kud idem. znači skreneš sa glavne ceste lijevo i onda je desno mala knjigovodstvena firma. a lijevo su te pizdarije za djecu
Sad znam ... firmu vodi žena  ... muž joj je profesionalni vozač .... firma je u bijeloj kući?
žena je vlasnica, muž ne znam kaj je ali ga ima, bijela kuća mislim da je
Sve jasno ... 
Nego ... de se javi kada opet budeš išao u Slavoniju ...
išao sam ujutro u osijek, pa u čađavicu i onda u zg. ja ti ustvari rijetko sad baš putujem poslom. samo kad imamo nove partnere pa ja imam kratku obuku. nisam ni znao da idemo u čađavicu nego sam mislio da se radi o virovitici. ali ak budem opet išao tom relacojom obavezno ti se javim
:cru
Sa jednim forumašem sam privatno kontaktirao, ali se nikada nismo našli ... tako da ... nemoj zajebat! Ne znam da li ovdje PP funkcionira ... poslao sam ti kontakt na PP
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by jalnirajko 10/2/2017, 23:37

je, radi pp. nemaš beda. ak budem išao javim se
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 10/2/2017, 23:41

jalnirajko wrote:je, radi pp. nemaš beda. ak budem išao javim se
:cru
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 11/2/2017, 11:01

Hajduk Split - Page 25 16228747_776932199120586_7986732471368548352_n.jpg?ig_cache_key=MTQ0NzQ2OTQzMzMzMzY0NTk4OQ%3D%3D
http://sportske.jutarnji.hr/hotsport/amerika-sva-u-bilom-hajdukova-delegacija-proslavila-rodendan-u-new-yorku-seksi-mirta-surjak-odusevila-izazovnom-haljinom/5620799/
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/2/2017, 11:04

sat2 wrote:
jalnirajko wrote:
sat2 wrote:
jalnirajko wrote:
sat2 wrote:
Nemoj jebat? Pa kod koga?
na kratko, poslom, u kolodvorskoj ulici
U mojoj ulici ... u Žitu? Jesi prešao most?
kakav most?  :roll nisam ja vozio. tam je neka pošta mislim i parking kraj kojeg je parkić za djecu, klackalice i te pizdarije
Znaći ostao si u centru .... pa tamo si mogao ići u školu, ljekarnu, poštu ili općinu? Ili negdje privatno ... Desno je općinska zgrada sa društvenim domom i poštom ... u nastavku ljekarna ... Lijevo je škola, a u nastavku školsko i dječije igrlište ...

:cru

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 11/2/2017, 11:05

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
jalnirajko wrote:
sat2 wrote:
jalnirajko wrote:
na kratko, poslom, u kolodvorskoj ulici
U mojoj ulici ... u Žitu? Jesi prešao most?
kakav most?  :roll nisam ja vozio. tam je neka pošta mislim i parking kraj kojeg je parkić za djecu, klackalice i te pizdarije
Znaći ostao si u centru .... pa tamo si mogao ići u školu, ljekarnu, poštu ili općinu? Ili negdje privatno ... Desno je općinska zgrada sa društvenim domom i poštom ... u nastavku ljekarna ... Lijevo je škola, a u nastavku školsko i dječije igrlište ...

:cru

I? Ti si kao duhovit ... ili loviš tipfelere?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/2/2017, 11:06

Daj rajko jebo ga led, javi se čovjeku vidiš da fali društva i da ga je jedan forumaš odjebao :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/2/2017, 11:07

sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:
jalnirajko wrote:
sat2 wrote:
U mojoj ulici ... u Žitu? Jesi prešao most?
kakav most?  :roll nisam ja vozio. tam je neka pošta mislim i parking kraj kojeg je parkić za djecu, klackalice i te pizdarije
Znaći ostao si u centru .... pa tamo si mogao ići u školu, ljekarnu, poštu ili općinu? Ili negdje privatno ... Desno je općinska zgrada sa društvenim domom i poštom ... u nastavku ljekarna ... Lijevo je škola, a u nastavku školsko i dječije igrlište ...

:cru

I? Ti si kao duhovit ... ili loviš tipfelere?

:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 11/2/2017, 11:08

amper1950 wrote:Daj rajko jebo ga led, javi se čovjeku vidiš da fali društva i da ga je jedan forumaš odjebao :D
Genijalno ... koji smisao za humor i satiru ... genijalac ... što reći?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/2/2017, 11:14

sat2 wrote:
amper1950 wrote:Daj rajko jebo ga led, javi se čovjeku vidiš da fali društva i da ga je jedan forumaš odjebao :D
Genijalno ... koji smisao za humor i satiru ... genijalac ... što reći?

Nije humor,ozbiljno sam se obratio rajku ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 11/2/2017, 11:19

http://www.index.hr/sport/clanak/kolinda-i-janica-poklonile-hajduku-dio-sportske-povijesti/949758.aspx
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/2/2017, 11:28

sat2 wrote:http://www.index.hr/sport/clanak/kolinda-i-janica-poklonile-hajduku-dio-sportske-povijesti/949758.aspx

Nisu poklonile Hajduku,nego za humanitarnu akciju na kojoj Hajduk prikuplja novce za splitsku bolnicu.
Hvala im na tome,premda bi ja više volija da,s obzirom na funkcije koje imaju,osiguraju da se u RH provode zakoni donoseni u saboru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/2/2017, 12:18

amper1950 wrote:
sat2 wrote:http://www.index.hr/sport/clanak/kolinda-i-janica-poklonile-hajduku-dio-sportske-povijesti/949758.aspx

Nisu poklonile Hajduku,nego za humanitarnu akciju na kojoj Hajduk prikuplja novce za splitsku bolnicu.
Hvala im na tome,premda bi ja više volija da,s obzirom na funkcije koje imaju,osiguraju da se u RH provode zakoni donoseni u saboru.
:cru
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 11/2/2017, 12:52

amper1950 wrote:
sat2 wrote:http://www.index.hr/sport/clanak/kolinda-i-janica-poklonile-hajduku-dio-sportske-povijesti/949758.aspx

Nisu poklonile Hajduku,nego za humanitarnu akciju na kojoj Hajduk prikuplja novce za splitsku bolnicu.
Hvala im na tome,premda bi ja više volija da,s obzirom na funkcije koje imaju,osiguraju da se u RH provode zakoni donoseni u saboru.
Jbg to je Indexov naslov. Uostalom, zar aukciju u dobrotvorne svrhe ne organizira Hajduk na "Biloj noći"? Dakle, poklonile su Hajduku u akciji prikupljanja pomoći za splitsku bolnicu! U čemu je problem? Ionako je u Hajduku sve za humanitarnu pomoć ... za spas i zbrinjavanje ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 11/2/2017, 13:43

sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:http://www.index.hr/sport/clanak/kolinda-i-janica-poklonile-hajduku-dio-sportske-povijesti/949758.aspx

Nisu poklonile Hajduku,nego za humanitarnu akciju na kojoj Hajduk prikuplja novce za splitsku bolnicu.
Hvala im na tome,premda bi ja više volija da,s obzirom na funkcije koje imaju,osiguraju da se u RH provode zakoni donoseni u saboru.
Jbg to je Indexov naslov. Uostalom, zar aukciju u dobrotvorne svrhe ne organizira Hajduk na "Biloj noći"? Dakle, poklonile su Hajduku u akciji prikupljanja pomoći za splitsku bolnicu! U čemu je problem? Ionako je u Hajduku sve za humanitarnu pomoć ... za spas i zbrinjavanje ...
koje zakucavanje...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/2/2017, 15:55

molio bi admina foruma da obriše ovu temu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/2/2017, 15:56

samo prvaci mogu imati svoje teme a ne klubovi koji su četvrti u ligi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/2/2017, 16:08

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 11/2/2017, 23:33

sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:http://www.index.hr/sport/clanak/kolinda-i-janica-poklonile-hajduku-dio-sportske-povijesti/949758.aspx

Nisu poklonile Hajduku,nego za humanitarnu akciju na kojoj Hajduk prikuplja novce za splitsku bolnicu.
Hvala im na tome,premda bi ja više volija da,s obzirom na funkcije koje imaju,osiguraju da se u RH provode zakoni donoseni u saboru.
Jbg to je Indexov naslov. Uostalom, zar aukciju u dobrotvorne svrhe ne organizira Hajduk na "Biloj noći"? Dakle, poklonile su Hajduku u akciji prikupljanja pomoći za splitsku bolnicu! U čemu je problem? Ionako je u Hajduku sve za humanitarnu pomoć ... za spas i zbrinjavanje ...
Klap, klap...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 25 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum