ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 30/1/2017, 05:48

jasambrend wrote:
jalnirajko wrote:moćni amper, skaut
:cru

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 30/1/2017, 08:14

fridrih_niche wrote:
jasambrend wrote:
jalnirajko wrote:moćni amper, skaut
:cru
:cru
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 30/1/2017, 08:17

amper1950 wrote:Sad su vam svima puna usta hvale za Lovru, a nekoć sam samo ja pričao o njemu, dok su me neki optuživali da bi Hajduk propa jer, zamisli ja bi odmah nakon prodaje Subašića gurnija u vatru Lovru :D

Kad sam ga vidija prvi put u životu na jednoj utakmici, tad još mladi momak tu i tamo bi dobija priliku. Skinija je jedan jak i snažan udarac iz samih rašlji ne tako da je samo obranija udarac nego je uvatija loptu. Ono što 90 % golmana nebi obranilo, on je poletija zrakom i uvatija jebenu loptu. Klasa.
Ovoga puta uglavnom ja stavljam tekstove o Lovri pa pretpostavljam da se to odnosi na mene? Iako nema razloga, ja sam odavno govorio, a i sada tvrdim, da je Kale bolji od Subašića i da bi meni Kale bio broj 1!
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 30/1/2017, 09:40

sat2 wrote:
amper1950 wrote:Sad su vam svima puna usta hvale za Lovru, a nekoć sam samo ja pričao o njemu, dok su me neki optuživali da bi Hajduk propa jer, zamisli ja bi odmah nakon prodaje Subašića gurnija u vatru Lovru :D

Kad sam ga vidija prvi put u životu na jednoj utakmici, tad još mladi momak tu i tamo bi dobija priliku. Skinija je jedan jak i snažan udarac iz samih rašlji ne tako da je samo obranija udarac nego je uvatija loptu. Ono što 90 % golmana nebi obranilo, on je poletija zrakom i uvatija jebenu loptu. Klasa.
Ovoga puta uglavnom ja stavljam tekstove o Lovri pa pretpostavljam da se to odnosi na mene? Iako nema razloga, ja sam odavno govorio, a i sada tvrdim, da je Kale bolji od Subašića i da bi meni Kale bio broj 1!

Ne odnosi se samo na tebe, odnosi se na sve, tu sam mislija i na niche-a. Oću reći da danas svi vi pričate o njemu, ja sam priča kad ga nitko nije zna, ali ja sam tamo nerealni jalni damoš i hajdukovac :)

Isto tako sam svojevremeno priča za njegovog prezimenjaka, Nikolu (kad su ga mnogi ismijavali i mene jer pišem o njemu),a danas cijela Europa zna tko je Nikola Kalinić, a najbolje ga je upozna ponajbolji golman svih vremena legendarni Buffon. :)

Pisa sam ja i za Subašića koji već postaje legenda Monaca i kojeg je Europa također upoznala (a i njega se omalovažavalo čak i vriđalo), dvojba Subašić-Kalinić, teško je reći, na Subašićevoj strani je iskustvo i veči broj velikih utakmica, no Kale je dosta mlađi i ima vrimena za njega.

Danas ja pričam o jednom Vlašiću kad ga mnogi blate, pa čak i mnogi navijači Hajduka kad pričaju da on igra samo zbog prezimena, a ne vide njegovu motoriku, igru u oba pravca , broj asistencija i šansi koje stvori protivnika. Ako ne bude ozljeda i o njemu će za koju godinu Europa pričati iako ga ne gura nitko niti će dobiti pozornost A reprezentativne selekcije ko što nije ni Pašalić.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 30/1/2017, 09:48

https://www.facebook.com/hajduckevijesti/videos/905829442887302/

Btw. još malo o Kali. 3 utakmice mu je bilo dovoljno da mu skandiraju. Svaka čast.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 30/1/2017, 14:28

jalnirajko wrote:moćni amper, skaut
:cru:
i ćoravi tovar pogodi blitvu...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 30/1/2017, 14:30

Od Trenčina ostalo samo ima koje i nije baš neko :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 30/1/2017, 14:32

jalnirajko wrote:simpatičan momak. pomalo mi ga je bio žao kad bi uvijek dobio gol u zadnjoj minuti od dinama
Zato je i otiš'o u ligu gdje nema Dinama, a slabija je od HNL-a.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 30/1/2017, 14:34

Moćni HNL, životinja!
Čiji predstavnik u LP ima 0 bodova, 0 golova i negativne rekorde posjećenosti...
Lol!
:8)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 30/1/2017, 15:13

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/transferi/trenutak-odluke-hajduk-vec-danas-prodaje-najboljeg-mladog-stopera-u-serie-a-bijeli-su-svoje-rekli-na-potezu-su-talijani/5570231/
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 30/1/2017, 15:16

fridrih_niche wrote:Moćni HNL, životinja!
Čiji predstavnik u LP ima 0 bodova, 0 golova i negativne rekorde posjećenosti...
Lol!
:8)

Lovrin novi klub je prezimija u Europi, igraju sad u 2-om misecu protiv Tottenhama i to nije baš neki veliki uspjeh za njih jer im je to uobičajeno. S druge strane neki su zadnji put prezimili u Europi kad se stojadin počeja proizvoditi :D :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 30/1/2017, 15:17

Da, al' kol'ko se sjećam, trenutno vodeću ekipu njihovog prvenstva prije par godina je pobijedio Sammir sam i to u Bruggeu. Rijeka je sa njihovim Standardom igrala al pari, tak' da neznam kaj i o čemu blebećeš, glupko. Mi jesmo osvojili 0 bodova u LP, igrali smo protiv prvaka Italije, protiv trenutno druge ekipe Španjolske i protiv trenutno 4 ekipe Francuske. Protiv koga je igrao njihov predstavnik ? Da ti pomognem: Protiv trenutno 15-o plasirane ekipe Engleske lige, protiv trenutno druge ekipe u Portugalu i protiv prvaka Danske. I kol'ko je bodova Brugge osvojio ? Da ti opet pomognem : Isto kol'ko i prvak HNL-a.

Volej Sammira u rašlje.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 30/1/2017, 15:24

Opet se javio Lolekov advokat Bolek i naravno, opet trkelja bez veze i smisla. 
Ako sam dobro pročitao, a čitati znam za razliku od Loleka i Boleka, Lolek je pisao o Ligi prvaka i o negativnim rekordima našeg predstavnika u Ligi prvaka. Ja sam se samo osvrnuo na rezultate belgijskog predstavnika u Ligi prvaka koji nisu ništa bolji i to u daleko, daleko slabijoj grupi.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 30/1/2017, 15:26

Jebote, nisam ni zna da su čak tri belgijska kluba prezimili u Europi ove sezone. Znači tri kluba su OVE SEZONE/GODINE napravili nešto što je nekome uspilo zadnji put kad se stojadin počeja proizvoditi :roflrofl :roflrofl a belgijska liga je, eto, slabija od HNL-a :roflrofl  :roflrofl  :roflrofl  :roflrofl

Volej zidane-a u onom finalu LP :D


Last edited by amper1950 on 30/1/2017, 15:28; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 30/1/2017, 15:27

Jalni Zvekan...
Osvrni im se i na repku koja nas je razvalila u srid Zagreba...
Trenutno je Belgija miljama udaljena od nas, svejedno jel ric o klupskom ili reprezentativnom balunu...
A Zvekan samo bezveze trkelja...
Ništa novo...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 30/1/2017, 15:28

amper1950 wrote:Jebote, nisam ni zna da su čak tri belgijska kluba prezimili u Europi ove sezone. Znači tri kluba su OVE GODINE napravili nešto što je nekome uspilo zadnji put kad se stojadin počeja proizvoditi :roflrofl :roflrofl a belgijska liga je, eto, slabija od HNL-a :roflrofl  :roflrofl  :roflrofl  :roflrofl

Volej zidane-a u onom finalu LP :D
Ne uništavaj ga toliko...
:(

Volej Kale na Poljudu protiv Dinama...
<3
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 30/1/2017, 15:32

Lolek i Bolek       jocolor jocolor  

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 30/1/2017, 15:34


Astra - Genk
16.02.2017 19:00

Gent - Tottenham
16.02.2017 19:00

Anderlecht - Zenit Petersburg
16.02.2017 21:05

Hajduk Split - Page 14 Stojadin

:roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 30/1/2017, 15:40

amper1950 wrote:
Astra - Genk
16.02.2017 19:00

Gent - Tottenham
16.02.2017 19:00

Anderlecht - Zenit Petersburg
16.02.2017 21:05

Hajduk Split - Page 14 Stojadin

:roflrofl :roflrofl :roflrofl :roflrofl
Totalno razvaljivanje rektalnog beskičmenjaka!
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 30/1/2017, 16:42

Vidim povečava se broj ljubitelja Jupiter lige! Sad će to biti liga jača i od nekih liga petice ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Ziil Los Dii ! 30/1/2017, 16:45

Navodno ce i mladozenja u jupi ligi

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 14 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum