ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muk i huk

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by michaellcmacha Fri 13 Jan - 21:05

debotoijusto wrote:
Napada se ministra obrazovanja..

da je skolarac izbacilo bi ga sa sata te sutra dovede roditelje u skolu
kao ministar prepisivac zasluzuje sto ? 
confused

KGK se prigovara za put u USA iz čistog pakosnog nadrkavanja

smijesno 
pogledaj izvjestaj lignja-kraljica i izvjesce koly - ograda WH
bolje da je otišo pecat u rodni kraj neg što je k njoj išo išta dogovarat...

michaellcmacha

Posts : 21317
2015-08-08


Back to top Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by Eroo Fri 13 Jan - 21:08

Šta je radio Mesić, i na čiji račun, u bosanskim vukojebinma Bihaću i Tuzli? 
Na čiji poziv je tamo uopće išao? lokalnog muftije? :D
Koliko puta e bio u Mostaru i zašto nije? Pseto.
Eroo
Eroo

Posts : 73438
2016-07-22


Back to top Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by Eroo Fri 13 Jan - 21:11

No pustimo to...
Primjećujem da je  oblik mobinga u slučaju g. Trumpa i gđe KGK u dlaku isti.
Slučajno? Niti malo, sve ista matrica...
Eroo
Eroo

Posts : 73438
2016-07-22


Back to top Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by sitting_bull Fri 13 Jan - 21:13

Eroo wrote:

Srbi kažu da se sastala i sa Donaldom Trumpom. Ja njima, za razliku od vas, ipak vjerujem. :;): :D:

naivčina...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11120
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by sitting_bull Fri 13 Jan - 21:15

opet isti modus operandi: plavuša se zasere k'o grlica, a domoljubi deri-peri po mesiću, Josipoviću.

drugovi domoljubi, probudite se, vaša balkanska kraljica se usrala!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11120
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by Eroo Fri 13 Jan - 21:16

sitting_bull wrote:
Eroo wrote:

Srbi kažu da se sastala i sa Donaldom Trumpom. Ja njima, za razliku od vas, ipak vjerujem. ;) :D

naivčina...
Možda je podpisala i novi(dopunjeni) Sporazum o partnrstvu, šta znaš... drunken
Eroo
Eroo

Posts : 73438
2016-07-22


Back to top Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by sitting_bull Fri 13 Jan - 21:18

Eroo wrote:
sitting_bull wrote:
Eroo wrote:

Srbi kažu da se sastala i sa Donaldom Trumpom. Ja njima, za razliku od vas, ipak vjerujem. :;): :D:

naivčina...
Možda je podpisala i novi(dopunjeni) Sporazum o partnrstvu, šta znaš... :drunken:
je.
i trump joj je opalio mur kao u strogo kontroliranim vlakovima...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11120
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by Eroo Fri 13 Jan - 21:20

sitting_bull wrote:
Eroo wrote:
sitting_bull wrote:
Eroo wrote:

Srbi kažu da se sastala i sa Donaldom Trumpom. Ja njima, za razliku od vas, ipak vjerujem. ;) :D

naivčina...
Možda je podpisala i novi(dopunjeni) Sporazum o partnrstvu, šta znaš... drunken
je.
i trump joj je opalio mur kao u strogo kontroliranim vlakovima...
Breexit!
2xe nije greška. king
Eroo
Eroo

Posts : 73438
2016-07-22


Back to top Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by Guest Fri 13 Jan - 21:23

ne znam, 
da li se to hvalis ili zalis ??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by Eroo Fri 13 Jan - 21:25

Samo je jedna kraljica ovih prostora.  :clown
Eroo
Eroo

Posts : 73438
2016-07-22


Back to top Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by veber Fri 13 Jan - 21:49

Eroo wrote:
sitting_bull wrote:
Eroo wrote:
sitting_bull wrote:
kofein wrote:Jalnuši i diletanti po starom. Kurikularna "reforma" više nema medijski potencijal, izbori su prošli. Napada se ministra obrazovanja... KGK se prigovara za put u USA iz čistog pakosnog nadrkavanja.  Red "ustaških" optužbi, red "socijalnih", red srbijanskih diplomatskih proljeva i uvreda... sve ugođeno i orkestrirano.

plavuša je sama, ničim izazvana kao dimnu zavjesu na pitanja o putu u ameriku, u prvi plan ubacila srbiju i srbe.
gospodin obožavatelj je zaljubljeno blenuo i zamuckivao o stotinama pitanja, a plavuša je sa posprdnim smješkom blebetala o nepoznatoj diplomaciji koju ona, eto, uvodi u svjetsku praksu gdje predsjednici država sastanče sa nižerangiranim birokratima u nevladinim organizacijama i gdje senator sa opskurnim gledištima informira svekoliku svjetsku javnost preko društvenih mreža kako se susreo sa plavušom dok je lutala amerikom.
sve ugođeno i fotošopingirano da sve blista od ispraznosti...
Ivo Josipović je svojedobno kao predsjednik države posjetio britansku kraljicu a da o tom posjetu, a poglavito o detaljima razgovora, javnost nije imala pojma. Sve dok dan nakon tog posjeta, u uvodniku jednog dnevnog lista, ne Josipović ili njegov hagiograf Jović, nego britanski ministar vanjskih poslova, nije Hrvatskoj razjasnio da je upravo bio potpisan dogovor o strateškom partnerstvu između Hrvatske i Velike Britanije glede zajedničke politike u regiji.

Strateško partnerstvo s Britanijom? Glede politike u regiji? Zašto s Britanijom, starim beogradskim sponzorom? Zašto samo glede politike u regiji? Nitko ništa nije pitao. Niti od političara, na sramotu HDZ-a, niti od medija, na sramotu profesionalizma u koji se sad zaklinju.

Nije bilo nikakvih, ali baš nikakvih propitkivanja, nitko nije zaustio pitati na temelju kojih dogovora, dopuštenja, verificiranih stajališta ili bilo kakvih dogovora na relaciji Vlada – parlament – predsjednik države, mi sada imamo dokument o strateškom partnerstvu s jednom državom! Nota bene: ni manje ni više negoli strateški sporazum s Britanijom!
recimo kako to sve istina, bez zadrške.

i nakon tog i takvog iskustva koje se, recimo, dogodilo plavuša sve ponavlja u skandaloznom obliku svojim putovanjem u ameriku gdje se , navodno, sastala sa nekim ljudima kako bi se informirala o američkim stavovima i bla, bla, bla.
Srbi kažu da se sastala i sa Donaldom Trumpom. Ja njima, za razliku od vas, ipak vjerujem. ;) :D
srbin srbinu vjeruje. nikaj novo.

_________________

Muk i huk - Page 3 M_50010

Muk i huk - Page 3 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53108
2014-12-30


Back to top Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by Eroo Fri 13 Jan - 22:08

veber wrote:
Eroo wrote:
sitting_bull wrote:
Eroo wrote:
sitting_bull wrote:

plavuša je sama, ničim izazvana kao dimnu zavjesu na pitanja o putu u ameriku, u prvi plan ubacila srbiju i srbe.
gospodin obožavatelj je zaljubljeno blenuo i zamuckivao o stotinama pitanja, a plavuša je sa posprdnim smješkom blebetala o nepoznatoj diplomaciji koju ona, eto, uvodi u svjetsku praksu gdje predsjednici država sastanče sa nižerangiranim birokratima u nevladinim organizacijama i gdje senator sa opskurnim gledištima informira svekoliku svjetsku javnost preko društvenih mreža kako se susreo sa plavušom dok je lutala amerikom.
sve ugođeno i fotošopingirano da sve blista od ispraznosti...
Ivo Josipović je svojedobno kao predsjednik države posjetio britansku kraljicu a da o tom posjetu, a poglavito o detaljima razgovora, javnost nije imala pojma. Sve dok dan nakon tog posjeta, u uvodniku jednog dnevnog lista, ne Josipović ili njegov hagiograf Jović, nego britanski ministar vanjskih poslova, nije Hrvatskoj razjasnio da je upravo bio potpisan dogovor o strateškom partnerstvu između Hrvatske i Velike Britanije glede zajedničke politike u regiji.

Strateško partnerstvo s Britanijom? Glede politike u regiji? Zašto s Britanijom, starim beogradskim sponzorom? Zašto samo glede politike u regiji? Nitko ništa nije pitao. Niti od političara, na sramotu HDZ-a, niti od medija, na sramotu profesionalizma u koji se sad zaklinju.

Nije bilo nikakvih, ali baš nikakvih propitkivanja, nitko nije zaustio pitati na temelju kojih dogovora, dopuštenja, verificiranih stajališta ili bilo kakvih dogovora na relaciji Vlada – parlament – predsjednik države, mi sada imamo dokument o strateškom partnerstvu s jednom državom! Nota bene: ni manje ni više negoli strateški sporazum s Britanijom!
recimo kako to sve istina, bez zadrške.

i nakon tog i takvog iskustva koje se, recimo, dogodilo plavuša sve ponavlja u skandaloznom obliku svojim putovanjem u ameriku gdje se , navodno, sastala sa nekim ljudima kako bi se informirala o američkim stavovima i bla, bla, bla.
Srbi kažu da se sastala i sa Donaldom Trumpom. Ja njima, za razliku od vas, ipak vjerujem. ;) :D
srbin srbinu vjeruje. nikaj novo.
Kad lažu barem je invntivno i zabavno. Kad laže INDEX to mi je dno-dna, ono baš bljak...
Valjda primitivcima namjenjeno.
Eroo
Eroo

Posts : 73438
2016-07-22


Back to top Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by Eroo Fri 13 Jan - 22:09

pizzon wrote:ne znam, 
da li se to hvalis ili zalis ??
Ne razumiješ ti hrvatski.
Eroo
Eroo

Posts : 73438
2016-07-22


Back to top Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by veber Fri 13 Jan - 22:27

Eroo wrote:
veber wrote:
Eroo wrote:
sitting_bull wrote:
Eroo wrote:
Ivo Josipović je svojedobno kao predsjednik države posjetio britansku kraljicu a da o tom posjetu, a poglavito o detaljima razgovora, javnost nije imala pojma. Sve dok dan nakon tog posjeta, u uvodniku jednog dnevnog lista, ne Josipović ili njegov hagiograf Jović, nego britanski ministar vanjskih poslova, nije Hrvatskoj razjasnio da je upravo bio potpisan dogovor o strateškom partnerstvu između Hrvatske i Velike Britanije glede zajedničke politike u regiji.

Strateško partnerstvo s Britanijom? Glede politike u regiji? Zašto s Britanijom, starim beogradskim sponzorom? Zašto samo glede politike u regiji? Nitko ništa nije pitao. Niti od političara, na sramotu HDZ-a, niti od medija, na sramotu profesionalizma u koji se sad zaklinju.

Nije bilo nikakvih, ali baš nikakvih propitkivanja, nitko nije zaustio pitati na temelju kojih dogovora, dopuštenja, verificiranih stajališta ili bilo kakvih dogovora na relaciji Vlada – parlament – predsjednik države, mi sada imamo dokument o strateškom partnerstvu s jednom državom! Nota bene: ni manje ni više negoli strateški sporazum s Britanijom!
recimo kako to sve istina, bez zadrške.

i nakon tog i takvog iskustva koje se, recimo, dogodilo plavuša sve ponavlja u skandaloznom obliku svojim putovanjem u ameriku gdje se , navodno, sastala sa nekim ljudima kako bi se informirala o američkim stavovima i bla, bla, bla.
Srbi kažu da se sastala i sa Donaldom Trumpom. Ja njima, za razliku od vas, ipak vjerujem. ;) :D
srbin srbinu vjeruje. nikaj novo.
Kad lažu barem je invntivno i zabavno. Kad laže INDEX to mi je dno-dna, ono baš bljak...
Valjda primitivcima namjenjeno.
ne bi znao. ne citam ni to ni dnevno ni jutarnji ni vecernji ni delo

_________________

Muk i huk - Page 3 M_50010

Muk i huk - Page 3 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53108
2014-12-30


Back to top Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by jastreb Fri 13 Jan - 22:28

Eroo wrote:Samo je jedna kraljica ovih prostora.  :clown
Jasno. Janica.
jastreb
jastreb

Posts : 34042
2014-04-22


Back to top Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by Eroo Fri 13 Jan - 22:44

veber wrote:
Eroo wrote:
veber wrote:
Eroo wrote:
sitting_bull wrote:
recimo kako to sve istina, bez zadrške.

i nakon tog i takvog iskustva koje se, recimo, dogodilo plavuša sve ponavlja u skandaloznom obliku svojim putovanjem u ameriku gdje se , navodno, sastala sa nekim ljudima kako bi se informirala o američkim stavovima i bla, bla, bla.
Srbi kažu da se sastala i sa Donaldom Trumpom. Ja njima, za razliku od vas, ipak vjerujem. ;) :D
srbin srbinu vjeruje. nikaj novo.
Kad lažu barem je invntivno i zabavno. Kad laže INDEX to mi je dno-dna, ono baš bljak...
Valjda primitivcima namjenjeno.
ne bi znao. ne citam ni to ni dnevno ni jutarnji ni vecernji ni delo
Za početak probaj s Bukvarom. :D
Eroo
Eroo

Posts : 73438
2016-07-22


Back to top Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by sitting_bull Fri 13 Jan - 23:20

jastreb wrote:
Eroo wrote:Samo je jedna kraljica ovih prostora.  :clown:
Jasno. Janica.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11120
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by veber Fri 13 Jan - 23:28

Eroo wrote:
veber wrote:
Eroo wrote:
veber wrote:
Eroo wrote:
Srbi kažu da se sastala i sa Donaldom Trumpom. Ja njima, za razliku od vas, ipak vjerujem. ;) :D
srbin srbinu vjeruje. nikaj novo.
Kad lažu barem je invntivno i zabavno. Kad laže INDEX to mi je dno-dna, ono baš bljak...
Valjda primitivcima namjenjeno.
ne bi znao. ne citam ni to ni dnevno ni jutarnji ni vecernji ni delo
Za početak probaj s Bukvarom. :D
kaj je to?

_________________

Muk i huk - Page 3 M_50010

Muk i huk - Page 3 01-nov14
Smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53108
2014-12-30


Back to top Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by Eroo Fri 13 Jan - 23:34

sitting_bull wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:Samo je jedna kraljica ovih prostora.  :clown
Jasno. Janica.
O, da, nije svejedno tko je dirigent....

Eroo
Eroo

Posts : 73438
2016-07-22


Back to top Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by crvenkasti Fri 13 Jan - 23:37

veber wrote:
Eroo wrote:
veber wrote:
Eroo wrote:
veber wrote:
srbin srbinu vjeruje. nikaj novo.
Kad lažu barem je invntivno i zabavno. Kad laže INDEX to mi je dno-dna, ono baš bljak...
Valjda primitivcima namjenjeno.
ne bi znao. ne citam ni to ni dnevno ni jutarnji ni vecernji ni delo
Za početak probaj s Bukvarom. :D
kaj je to?

nekaj ćetnićko, sto posto
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28492
2014-04-17


Back to top Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by provocator Sat 14 Jan - 13:17

Bilo kak bilo nisu se ko zadnje kurve slikavali kod plota buckinghamske palače i glumili majmune.

_________________
Muk i huk - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Muk i huk - Page 3 Empty Re: Muk i huk

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum