ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 12/12/2016, 02:17




  Da, zajeban je teren ali me čudi svejedno da se grupa ilamista šeta na 100-200 metri a 

ovi koji drže čuku kao da nemaju oružja za smakniti kozojebe. 

    Pa ne mogu virovati da nemaju barem jedan snajper ( sve bi ih polega za pola ure ) 

 ili barem bacač granata, Scmel, rpg, ....ma Kalaš

Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by michaellcmacha 12/12/2016, 02:18

Yehudi wrote:


  Da, zajeban je teren ali me čudi svejedno da se grupa ilamista šeta na 100-200 metri a 

ovi koji drže čuku kao da nemaju oružja za smakniti kozojebe. 

    Pa ne mogu virovati da nemaju barem jedan snajper ( sve bi ih polega za pola ure ) 

 ili barem bacač granata, Scmel, rpg, ....ma Kalaš
šta bi ti s kalašom na 200 metara... ;))... bolje pozovi svetozara da on to riješi s glockom...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-09


Back to top Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 12/12/2016, 02:40

michaellcmacha wrote:
Yehudi wrote:


  Da, zajeban je teren ali me čudi svejedno da se grupa ilamista šeta na 100-200 metri a 

ovi koji drže čuku kao da nemaju oružja za smakniti kozojebe. 

    Pa ne mogu virovati da nemaju barem jedan snajper ( sve bi ih polega za pola ure ) 

 ili barem bacač granata, Scmel, rpg, ....ma Kalaš
šta bi ti s kalašom na 200 metara... ;))... bolje pozovi svetozara da on to riješi s glockom...


  Ispuca bi streljiva koliko ima....možda bih pogodio nešto 

 A njh 10, sa 10 Kalaša bi sigurno mogli odbiti napad onih 10-15 neprijatelja

 a ne otrčati dalje bez da su metka ispalili

  nabroja sam sve ostalo šta bi tribala imati neka čuka na prvoj crti  iebemu

 A ovi pola sata gledaju kako im islamisti prilaze bočno i nikakav aktivni otpor ne pružaju....

  PS - Tko ti je taj Svetozar....ćaća ?


Last edited by Yehudi on 12/12/2016, 02:45; edited 2 times in total
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by Guest 12/12/2016, 02:41

ISIL prska po antifašizmu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 12/12/2016, 02:43

Milo Yiannopoulos wrote:ISIL prska po antifašizmu
jbte, ti nekad opalis idiotskije nesto i od ere i iknara skupa

_________________
Sirija - Page 13 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-05

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by michaellcmacha 12/12/2016, 02:44

jbg ti si neš pobrkao... ovdje se ne radi o nikakvih 200 metara, nego o minimalno 900-do 1300 metara...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-09


Back to top Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 12/12/2016, 02:46

michaellcmacha wrote:jbg ti si neš pobrkao... ovdje se ne radi o nikakvih 200 metara, nego o minimalno 900-do 1300 metara...

  ma di?

 Ovi dolaze sa live strane ka uporišnoj točki...........ma di tu ima 1000 metara?

  Očito ja mislim na drugi klip
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by michaellcmacha 12/12/2016, 02:53

Yehudi wrote:
michaellcmacha wrote:jbg ti si neš pobrkao... ovdje se ne radi o nikakvih 200 metara, nego o minimalno 900-do 1300 metara...

  ma di?

 Ovi dolaze sa live strane ka uporišnoj točki...........ma di tu ima 1000 metara?
ja se referiram na udaljenost pickupa sa onim zpu-om2... on je na cca na toj udaljenost i on ih tare s ćoška nekog brežuljka koliko se da skontati...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-09


Back to top Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 12/12/2016, 02:59

Winter is coming wrote:
Yehudi wrote:Nemilo teracanje u Alepu............siguran sam da se nikada, ali nikada

 neće  saznati koliko je  naci- vehabi-islamo terorista tamo zagnojilo....par stotina zasigurno


   Palmira je pod napadima ( jednako kao i Deir Zor ) ali je sigurno samo jedno....masa

 islamo terorista je zagnojila doli.............stotine.

   I sami - @ rahman  ( opservatorij za prava islamo koljača )  javlja da štakori imaju teške gubitke

 u tehnici i topovskom mesu. 

   Maco, nebih im bio u koži jer Suhoji deru samo tako ....napalm i kazetne peru, deru


 To su isis  smradovi iz Iraka koje su Ameri propustili i dodatno naoružali....no uzaludu.

   Mislim ono, već smo govorili o tomu da su se isis scum prebacili iz Iraka

 no očito je da nemaju Kaptagona već izvlače šibicu koga će strpati za timun da vozi autobombu.

 eno uzbudili se kozo-loveri i kazu da nije po zenevskoj konvenziji onako iz tenkova prashiti po gradu

jer kao ginu civili.a ovo sto rusi zasipaju napalmom je bas dobro,besplatno grijanje  cat

  Jaoooo kuku ....sad su se sitili Ženeve i konvencija. Kad kolju onda zaborave na to biće

A i Ameri su mi jaki kad  se bune radi - Barel bombi - HAHAHAHAHAHAHAHAAA

 KAO DA POSTOJI NEKA RAZLIKA IZMEDJU BOMBE I BOMBE .....HAHAHAHHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAAAAA

  Ne bune se ali kad islamisti raketiraju civile sa -plinskim bocama- punim eksploziva.......to im ne smeta HAHAHAHHAHAHAAHHAHAHA

  KOJI  LICEMJERI
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 12/12/2016, 03:03

michaellcmacha wrote:
Yehudi wrote:
michaellcmacha wrote:jbg ti si neš pobrkao... ovdje se ne radi o nikakvih 200 metara, nego o minimalno 900-do 1300 metara...

  ma di?

 Ovi dolaze sa live strane ka uporišnoj točki...........ma di tu ima 1000 metara?
ja se referiram na udaljenost pickupa sa onim zpu-om2... on je na cca na toj udaljenost i on ih tare s ćoška nekog brežuljka koliko se da skontati...


 Moja pogreška jer komentiram sasvim drugi video-klip

 

  Evo ovaj
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by michaellcmacha 12/12/2016, 03:11

Yehudi wrote:
michaellcmacha wrote:
Yehudi wrote:
michaellcmacha wrote:jbg ti si neš pobrkao... ovdje se ne radi o nikakvih 200 metara, nego o minimalno 900-do 1300 metara...

  ma di?

 Ovi dolaze sa live strane ka uporišnoj točki...........ma di tu ima 1000 metara?
ja se referiram na udaljenost pickupa sa onim zpu-om2... on je na cca na toj udaljenost i on ih tare s ćoška nekog brežuljka koliko se da skontati...


 Moja pogreška jer komentiram sasvim drugi video-klip

 

  Evo ovaj
pa ovo je potpuno krivi pristup obrane ove uporišne točke, pogledaj malo uokolo pa ćeš vidjeti da su morali imati bar dva izdvojena mitraljeska gnijezda spojena sa tranšeom sa tim glavnim uporištem, iako bih ja postavio možda i četiri. to je jebena osnova uspostavljanja obrambene linije na otvorenom prostoru o kakvom se ovdje konkretno radi. ne moš se zavuć u jedan ćošak i očekivati da će neprijatelj ne znam šta... pa ovdje je jasno ko dan da su zabili glavu u pijesak uslijed topničke pripreme, a ovi pješaci su nastupili u vrijeme dok priprema traje... što im je dodatni plus....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-09


Back to top Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by Guest 12/12/2016, 03:12

ISILovci izgleda preuzeli Palmiru, jedini grad koji su SAA i Rusi oslobodili od ISILa u godinu dana ratovanja(uz zračnu luku kraj Alepa) ponovo u rukama ISILovaca
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by Guest 12/12/2016, 03:14

inače taj usrani rat u Siriji može trajati još godinama i godinama. ISIL i dalje spreman za izvoditi napade i osvajati mjesta. 

Alepo pada , ali van Alepa ostaje opet par desetaka tisuća dobro naoružanih umjerenih kanibala koji imaju ogromnu vojnu pomoć od Turaka i Arapa.. a opet gore uz Tursku granicu Kanibali izgleda počeli ulaziti u ISILov grad AlBab kako se već zove.. itd.. 

za godinu dana , i dalje ćemo pisati na ovoj temi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by michaellcmacha 12/12/2016, 03:27

pogledaj pravac nastupanja, u odnosu na taj pravac moja izdvojena mjesta obrane bi bila na 6 na 30 i bar na 50 metara od uporišne točke prema prvoj dini, i na 2 i 3 opet minimalno 30 i 50 metara od uporične točke u odnosu na dinu koja ide uz brdo... na taj način bi topnička priprema maltene bila jalova a ekipu koja nastupa ovako kako nastupa bi imali u potkovi i doslovno bi ih razalatili... upravo ovako nešto smo mi napravili u novigradu i starli ih do temelja... slabi su oni taktičari.... da ne komentiram onaj video iz jobara ono je katastrofa... onako se sakrivati iza tenka koji vatreno djeluje naprijed, a oni koji bi ga trebali po bokovima štititi oni svi do jednog sakriveni iza njega....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-09


Back to top Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 12/12/2016, 03:55

michaellcmacha wrote:
Yehudi wrote:
michaellcmacha wrote:
Yehudi wrote:
michaellcmacha wrote:jbg ti si neš pobrkao... ovdje se ne radi o nikakvih 200 metara, nego o minimalno 900-do 1300 metara...

  ma di?

 Ovi dolaze sa live strane ka uporišnoj točki...........ma di tu ima 1000 metara?
ja se referiram na udaljenost pickupa sa onim zpu-om2... on je na cca na toj udaljenost i on ih tare s ćoška nekog brežuljka koliko se da skontati...


 Moja pogreška jer komentiram sasvim drugi video-klip

 

  Evo ovaj
pa ovo je potpuno krivi pristup obrane ove uporišne točke, pogledaj malo uokolo pa ćeš vidjeti da su morali imati bar dva izdvojena mitraljeska gnijezda spojena sa tranšeom sa tim glavnim uporištem, iako bih ja postavio možda i četiri. to je jebena osnova uspostavljanja obrambene linije na otvorenom prostoru o kakvom se ovdje konkretno radi. ne moš se zavuć u jedan ćošak i očekivati da će neprijatelj ne znam šta... pa ovdje je jasno ko dan da su zabili glavu u pijesak uslijed topničke pripreme, a ovi pješaci su nastupili u vrijeme dok priprema traje... što im je dodatni plus....


          katastrofa

      A tim gore jer nitko od njih ne pokazuje želju za uzvratiti vatru ......a ovi im se ušetali bočno livo......neshvatljivo

   ipak to nije brisani prostor jer ima tamo škrapa i vadija ( suhih riječnih  korita ) kojima se i kreću napadači.

  druga je stvar pozicija snimatelja i vjerojatno minobacača, jer on gleda sa uzvisine.

 Iza uporišta ima jedno gnijezdo, na snimci je livo iza,  jedno 200 metri.....ali ništa od toga, nikakva akcija zaštite .....0 bodova

  istina da ih ovi sa osmatračnice tuku minobacačem  ali sve jedno moraš barem uzeti oružje u ruke a ne uteći niz brdo

 Ma to je lokalna ekipa klošara koji su samo sidili tamo i pili čaj misleći da ih nitko neće napasti.....suludo
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 12/12/2016, 04:19

A vidi ovoga lika - Gurka

Sirija - Page 13 Article-1393355-0C5C3F8600000578-802_468x632



'I thought I was going to die... so I tried to kill as many as I could':


 Hero Gurkha receives bravery medal from the Queen


Sirija - Page 13 Article-1393355-0C5C3E3C00000578-454_468x667


Sirija - Page 13 Article-1393355-0C5A37A300000578-108_233x423


Soldier cited for holding off up to 30 Taliban by himself

-----------------------------------------------------
  SAM  je odbio napad  i pobio 30 talibana a niti ranjen nije bio

-----------------------------------------------------

While stationed as a lone sentry at a checkpoint in Afghanistan's Helmand province on September 17,
 Pun fended off an attack by up to 30 Taliban fighters.
"There were many Taliban around me,"  Pun said in an interview with British Forces News.
"I thought they are definitely going to kill me. ... I thought before they kill me I have to kill some of them."
During the 15-minute battle, Pun fired more than 400 rounds of ammunition, detonated 17 grenades and a mine 
and even threw his gun tripod at a Taliban fighter climbing toward his position,.
"He was just about to climb up there and I hit (him) with my tripod and he fell down again," Pun told British Forces News.
Pun's actions saved the lives of three fellow soldiers at the checkpoint and were the "bravest seen in his battalion .

Pun was not wounded in the firefight.
------------------------------------------------------------------------------

 Ali to je Gurkha a koji su na glasu kao najbolji vojnici na Planetu.

 Pripadnik - Royal Gurkha Rifles - postrojbu Gurkha ratnika 
 presudnu akciju su izveli na Faklandima
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 12/12/2016, 04:46

Ivan Sidorenko ‏[ltr]@IvanSidorenko1[/ltr]  9h[size=1]9 hours ago[/size]
#Syria #Homs #EasternHoms photo's taking last night @ #Palmyra Outskirts #SAA #SyrianArabArmy #SyrianArmy

Sirija - Page 13 CzYqq-hVIAAZuqb

Ivan Sidorenko ‏[ltr]@IvanSidorenko1[/ltr]  8h[size=1]8 hours ago

#Syria This post is from a #Tiger_Forces Soldier who is in the #Palmyra #Palmira #Tadmur area.

Sirija - Page 13 CzSq98lUoAEzzpg

Čupavo oko Palmire[/size]
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by gargamel0101 12/12/2016, 05:35

e jebo te i taj saa. najbolje bi bolo da netko drugi za njih ratuje
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-24


Back to top Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by epikur37 12/12/2016, 05:40

Čim su džihadisti pokazali znakove života naši pravaši odmah poskočili :) al džaba....assad-putin osovina melje dalje...ero, yoda...džaba krečite..i nekipa džaba krečite <:)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by Guest 12/12/2016, 05:44

ja navijam za SAA i Putina(ali samo u Siriji nipošto u Ukraini)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by epikur37 12/12/2016, 05:47

Milo Yiannopoulos wrote:ja navijam za SAA i Putina

jašta zato te obraduju i samo prenosiš vijesti o njihovim gubitcima a kad napreduju čkomiš :D

No dobro, ti i ero ste pored gargamela nazagriženiji antirusi...pa ako treba i za isil :)


Kaj god pratimo dalje, neće vam ovo pomoći ruje su poklopile siriju i kvit a nakon toga ide reintegracija ukrajine ;)




epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Sirija - Page 13 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum