ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njemci žele Merkel po 4ti put

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by kaya 20/11/2016, 20:22

deda wrote:
kaja wrote:
deda wrote:
kaja wrote:
deda, što sam ja u horoskopu?

vaga, dobro si odmjerena
ne deda. ipak nisam. aj još jednom...
onda izgled vara

da nism možda riba?
jesam. svaka čast. :beer

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by marcellus 20/11/2016, 20:23

deda wrote:
Starhemberg wrote:
deda wrote:
kic wrote:
ne znam, meni je baš užitak čitat starhia..

previše komplicira, perfekcionist, kao da je djevica po horoskopu, dok svetac je vjerojatno škorpion ili strijelac...
Horoskop? Praznovjerje, bilo tko kome znanost nešto znači ne obraća ni trenutak pažnje takvim obmanama.

Ako praznovjerja ima kod većine stanovništva onda itekako zaslužuje pažnju i promatranje. No da ne skrećem temu...

većina stanovništva svakako zaslužuje promatranje

_________________
Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Guest 20/11/2016, 20:25

kic wrote:
deda wrote:
kic wrote:
ne znam, meni je baš užitak čitat starhia..

previše komplicira, perfekcionist, kao da je djevica po horoskopu, dok svetac je vjerojatno škorpion ili strijelac...


sorry svi, ali starhi je prevelik um za većinu ovdje, kad počne pisati imam sliku prve scene iz Star Wars: A New Hope, kad onaj veliki svemirski brod Carstva juri one male pobunjenike..
forum je zaopustenu komunikaciju,zaebanciju opustenu raspravu,nadomjestanje ideja i misli,nadopunjavanje sa pozitivnim predznakom..

Prevelik Um..mhhh...jel treba sad svtko u svojoj bransi da silovito forsira SVe sa cime raspolaze?Uskoro bi nastala bjezanija sa Foruma..
veliki umovi nek rade u reali..ovdje nek se opuste i ne vide svaki pokusaj ili cisto nemaran prikaz ili osobno vidjenje,kao pokusaj urusavanja drustvenih vrijednosti...
Cisto malo da se opustite..

nitko ne dovodi nis u pitanje,ali nastup gdje se netko odmah razapinje i biva popljuvan,sorry a,li ne mgu prihvatiti,da to rade Veliki Umovi..i opet,svak situacija ovisi o prerspektivi,jer ne gledamo svi isto na istu stvar...a o moralu,ovim i onim stvarima necemo..
jerbo..tko o cemu-kurva o postenju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Guest 20/11/2016, 20:26

Antijunak wrote:Ja je ne želim.
Ako moćna Njemačka propadne pod teretom izbjegličke krize i novonastalih promjena, kakva šanse onda ima slaba Hrvatska?
Ako Njemačka propadne, Europa ode u čabar, obzirom da manje-više cijela Europa povezana s Njemačkom i u manjoj ili većoj mjeri ovisi o njoj.
Ankete su isto rekle da Amerikanci žele Hillary, toliko o istima...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Guest 20/11/2016, 20:26

bogomdani wrote:
kic wrote:
deda wrote:
kic wrote:
ne znam, meni je baš užitak čitat starhia..

previše komplicira, perfekcionist, kao da je djevica po horoskopu, dok svetac je vjerojatno škorpion ili strijelac...


sorry svi, ali starhi je prevelik um za većinu ovdje, kad počne pisati imam sliku prve scene iz Star Wars: A New Hope, kad onaj veliki svemirski brod Carstva juri one male pobunjenike..
forum je zaopustenu komunikaciju,zaebanciju opustenu raspravu,nadomjestanje ideja i misli,nadopunjavanje sa pozitivnim predznakom..

Prevelik Um..mhhh...jel treba sad svtko u svojoj bransi da silovito forsira SVe sa cime raspolaze?Uskoro bi nastala bjezanija sa Foruma..
veliki umovi nek rade u reali..ovdje nek se opuste i ne vide svaki pokusaj ili cisto nemaran prikaz ili osobno vidjenje,kao pokusaj urusavanja drustvenih vrijednosti...
Cisto malo da se opustite..

nitko ne dovodi nis u pitanje,ali nastup gdje se netko odmah razapinje i biva popljuvan,sorry a,li ne mgu prihvatiti,da to rade Veliki Umovi..i opet,svak situacija ovisi o prerspektivi,jer ne gledamo svi isto na istu stvar...a o moralu,ovim i onim stvarima necemo..
jerbo..tko o cemu-kurva o postenju...
Druga faza - ja se samo šalim.
Napredujemo, sve smo bliže "mlatkama" :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Antijunak 20/11/2016, 20:27

Starhemberg wrote:
bogomdani wrote:
Starhemberg wrote:Zovi to kako god želiš, ne mora čovjek biti obrazovan da uoči stvari oko sebe i pravilno protumači, te izloži. Ti nemaš tu sposobnost, žao mi je, gomila nepovezanih žvrljotina koja neminovno završi epte se idem žderat ili fotkom gole "mlatke" upitne dobi. :)
Previse bi bilo naravno da te takog iberintelektualnog pitam za "pravilnu verziju"...Ono,osim ljaminog stila pljuckanja,covjek krepe dok cuje "tvoju verziju"..
Iskreno,ne mogu vjerovati da i unatoc ocitoj nesposobnosti da ista pametno na Balkanu napravite,pocev od skolstva nanize i navise,i nadalje tak osamoljubivo i bahato prodajete bILO KOME na planeti svoju "pamet"
Ono,pravilno protumaci...??uoci??...
Pa daj,ti pokazi NEKU sosobnost,osim onog copipejst ubacivanja tudjih citata iz nekih knjiga,suhoparnih "analiza" i slicno...
Pa daj napisi da to bude tocno i zaniljivo..
U ril tajm razgovoru raspravi,uvijek te se mora cekati dok ne ubacis neki tudji tekst..sposobnost trenutne rasprave,tu ne ukljucujem omalovazavanje i pljuckanje ,je ravno nuli..
Može onda ovako ću te citirati

"trpanje je dobro,jerbo ce malo izbiti te elitisticke germanske ubermansch ideje svabima iz glave"

Već ovo samo je notorna glupost, jer većina Nijemaca nema ni približno takve ideje. Čak štoviše, njima se ispire mozak tim drugim svjetskim ratom i holokaustom do te mjere da imaju takvu grižnju savjesti kao da sami nose krv na svojim rukama. Ako ćeš ti ostati u Njemačkoj i vikati da je trpanje dobro, onda se nadam da ćeš imati muda i to reći svom prvom susjedu Nijemcu ili barem pristojnosti da napustiš zemlju koju mrziš. Pošteno? Ja mislim da jest.

Idemo dalje.

"Razjedinjeni,sebicni,egocentricni,pohlepni,okrenuti sebi ne obitelji,u biti onakvi koji su dugorocno u ovakim sustavima osudjeni na propast"

Dakle ti sam ne pratiš nit svojih misli, kontradiktoran si i nerazumljiv. Prvo tvrdiš da Nijemci trebaju ovakve uvjete i društveni setting jer su ga navodnbo zaslužili, a onda kao navodno kritiziraš rezultate tog istog. Ima i to ime.
Zove se LICEMJERJE, uz pokvarnjaštvo i sl. što ne bih sad navodio.

treće:

"Svabi su iznikli iz negdasnjih srednjevjekovnih mocnih plemenitaskih obitelji,bar ovi koji se smatraju elitama,debeli ostali broj su uglavnom potomci seljaka i svinjara,koji su danas brat bratu,uvrh glave,vlasnici nekih poljoprivrednih imanja,manjih klajonica,i mozda dvije tri nekretnine..sve to u par sto godina.."

Nemoj o njemačkoj povijseti, niti išta znaš o njoj niti razumiješ, iz opvoga je sve jasno. Njemačka je u 40 godina nakon svog ujedinjenja u 19. st. postigla nešto za što je drugim europskim državama trebalo dva stoljeća. Zašto? Zato što je jedina europska nacija, sigurno, u kojoj je tako uspješno izvršena simbioza starog i novog, plemstva i građanstva te seljaka. To je zato što je njemački junker uvijek bio napola seljak, nikad odvojen od naroda, i sam zemljoradnik u punom smislu te riječi, a građanin se nikad nije odrekao svog seljačkog nasljeđa, čak se njime i ponosio. Elite koje danas vladaju Njemačkom nemaju veze ni s jednom od tih frupa, one nisu njemačke. Oni su konstrukt marksizma i njegovih derivata, djeca onog istog ispiranja mozga, koji parazitiraju na nesreći vlastitog naroda i to sve pravdaju njegovom navodnom genocidnošću i pravdat će ga sve do sudnjeg dana , kako se čini.

U zaključku, drži se ti žderanja, sisa i guzica, jer ovo je sve izvan tvojeg domašaja i kapaciteta. :)

Ne poznam nijednog Nijemca iz Njemačke, no ja nisam takav kako svetac opisuje Nijemce, očito s puno ironije i sarkazma i prijezira, a ne vjerujem da su Nijemci iz Vaterlanda takvi posebice ne oni iz bivšeg DDR-a.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Guest 20/11/2016, 20:27

kaja wrote:
deda wrote:
da nisim možda riba?
jesam. svaka čast. :beer

lako sam otkrio što si, treba samo malo logike

kaja -> žensko -> riba

:coffee


Last edited by deda on 20/11/2016, 20:27; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Guest 20/11/2016, 20:27

kaja wrote:
deda wrote:
kaja wrote:
deda wrote:
kaja wrote:
deda, što sam ja u horoskopu?

vaga, dobro si odmjerena
ne deda. ipak nisam. aj još jednom...
onda izgled vara

da nism možda riba?
jesam. svaka čast. :beer
vibica.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Guest 20/11/2016, 20:31

Starhemberg wrote:
bogomdani wrote:
kic wrote:
deda wrote:
kic wrote:
ne znam, meni je baš užitak čitat starhia..

previše komplicira, perfekcionist, kao da je djevica po horoskopu, dok svetac je vjerojatno škorpion ili strijelac...


sorry svi, ali starhi je prevelik um za većinu ovdje, kad počne pisati imam sliku prve scene iz Star Wars: A New Hope, kad onaj veliki svemirski brod Carstva juri one male pobunjenike..
forum je zaopustenu komunikaciju,zaebanciju opustenu raspravu,nadomjestanje ideja i misli,nadopunjavanje sa pozitivnim predznakom..

Prevelik Um..mhhh...jel treba sad svtko u svojoj bransi da silovito forsira SVe sa cime raspolaze?Uskoro bi nastala bjezanija sa Foruma..
veliki umovi nek rade u reali..ovdje nek se opuste i ne vide svaki pokusaj ili cisto nemaran prikaz ili osobno vidjenje,kao pokusaj urusavanja drustvenih vrijednosti...
Cisto malo da se opustite..

nitko ne dovodi nis u pitanje,ali nastup gdje se netko odmah razapinje i biva popljuvan,sorry a,li ne mgu prihvatiti,da to rade Veliki Umovi..i opet,svak situacija ovisi o prerspektivi,jer ne gledamo svi isto na istu stvar...a o moralu,ovim i onim stvarima necemo..
jerbo..tko o cemu-kurva o postenju...
Druga faza - ja se samo šalim.
Napredujemo, sve smo bliže "mlatkama" :)
ne salim se..govorim da nes ne mozes tvrditi ako nemas dodira u reali sa time,ja imam-ti nemas..
tvoj problem je sto onda krenes sa kvalifikacijama,a nis u biti korisno niti argumentirtano ne kazes,osim sto izneses SVOJ stav..i tu kao onda nakon toga veledobitno,valjda se sjeteci opet svoje diplome,kazes sebi..Znam ja bolje..
znas qrc..imas jos ono 4:3 vidno podrucje,koje ti ne dopusta niti kreativno-pozitivni pristup niti,pozitivnu raspravu..
mogao bih se i ja sad na tebe posrati u vezi onoga u cemu ja doista jesam maher,pa to ne radim..stvar odgoja i karaktera..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Antijunak 20/11/2016, 20:34

Starhemberg wrote:
Antijunak wrote:Ja je ne želim.
Ako moćna Njemačka propadne pod teretom izbjegličke krize i novonastalih promjena, kakva šanse onda ima slaba Hrvatska?
Ako Njemačka propadne, Europa ode u čabar, obzirom da manje-više cijela Europa povezana s Njemačkom i u manjoj ili većoj mjeri ovisi o njoj.
Ankete su isto rekle da Amerikanci žele Hillary, toliko o istima...

Nova vremena dolaze to je definitivno što je vidljivo s izborom Trumpa a to će se sigurno odraziti i na Europu. Upravo će to biti Angelin kraj-ekstremn liberalizam koji će biti zamijenjen nečim drugim, ja ne znam je li naseljavanja bliskoistočnih migranata i njenog pokušaj stvaranja  amorfnog heterogenog društva bila njena ideja no to će prije ili poslije dovesti do njenog pada.
Također smatram da je sve to pažljivo izrežirano sa ciljem uspostave policijske države i rušenjem cijene rada odnosno uspostavom neke vrste nove autoritarne vlasti da oni koji vladaju iz sjene imaju još jači utjecaj i moć.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Guest 20/11/2016, 20:35

bogomdani wrote:
Starhemberg wrote:
bogomdani wrote:
kic wrote:
deda wrote:
kic wrote:
ne znam, meni je baš užitak čitat starhia..

previše komplicira, perfekcionist, kao da je djevica po horoskopu, dok svetac je vjerojatno škorpion ili strijelac...


sorry svi, ali starhi je prevelik um za većinu ovdje, kad počne pisati imam sliku prve scene iz Star Wars: A New Hope, kad onaj veliki svemirski brod Carstva juri one male pobunjenike..
forum je zaopustenu komunikaciju,zaebanciju opustenu raspravu,nadomjestanje ideja i misli,nadopunjavanje sa pozitivnim predznakom..

Prevelik Um..mhhh...jel treba sad svtko u svojoj bransi da silovito forsira SVe sa cime raspolaze?Uskoro bi nastala bjezanija sa Foruma..
veliki umovi nek rade u reali..ovdje nek se opuste i ne vide svaki pokusaj ili cisto nemaran prikaz ili osobno vidjenje,kao pokusaj urusavanja drustvenih vrijednosti...
Cisto malo da se opustite..

nitko ne dovodi nis u pitanje,ali nastup gdje se netko odmah razapinje i biva popljuvan,sorry a,li ne mgu prihvatiti,da to rade Veliki Umovi..i opet,svak situacija ovisi o prerspektivi,jer ne gledamo svi isto na istu stvar...a o moralu,ovim i onim stvarima necemo..
jerbo..tko o cemu-kurva o postenju...
Druga faza - ja se samo šalim.
Napredujemo, sve smo bliže "mlatkama" :)
ne salim se..govorim da nes ne mozes tvrditi ako nemas dodira u reali sa time,ja imam-ti nemas..
tvoj problem je sto onda krenes sa kvalifikacijama,a nis u biti korisno niti argumentirtano ne kazes,osim sto izneses SVOJ stav..i tu kao onda nakon toga veledobitno,valjda se sjeteci opet svoje diplome,kazes sebi..Znam ja bolje..
znas qrc..imas jos ono 4:3 vidno podrucje,koje ti ne dopusta niti kreativno-pozitivni pristup niti,pozitivnu raspravu..
mogao bih se i ja sad na tebe posrati u vezi onoga u cemu ja doista jesam maher,pa to ne radim..stvar odgoja i karaktera..
Ti stalno spominješ nekakve diplome i obrazovanje )valjda iz kompleksa što ih sam nemaš, tko će znati, nagađam), i usput ništa drugo...apsolutno ništa nisi odgovorio na moj upis. Zašto? Nemaš što.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by kic 20/11/2016, 20:40

Starhemberg wrote:
kic wrote:
deda wrote:
kic wrote:
ne znam, meni je baš užitak čitat starhia..

previše komplicira, perfekcionist, kao da je djevica po horoskopu, dok svetac je vjerojatno škorpion ili strijelac...


sorry svi, ali starhi je prevelik um za većinu ovdje, kad počne pisati imam sliku prve scene iz Star Wars: A New Hope, kad onaj veliki svemirski brod Carstva juri one male pobunjenike..
Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Latest?cb=20151019174033

:D

kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Antijunak 20/11/2016, 20:44

michaellcmacha wrote:
kic wrote:
ja se isto bojim da su to pluskvamperfekt njemci, land der denker und dichter is no more, ali iako merkelicu više nitko ne može probaviti, ovaj put ne postoji jaka alternativa, afd je još preslab..
gle kic svijet u kojem živimo potpuno drukčije percipira jedan nijemac, jedan britanac, jedan američanin, a sasvim drukčije ja, ti asila u odnosu na prvo spomenute... naše poimanje i razumijevanje politike u odnosu na njih je bitno drugačije jer su i polazišne točke drugačije.... mi se čestzo pozivamo na hrvati ovo hrvati ono... ok istina i Bog koliko smo mali tu i tamo smo ponešto i postigli i dosegli... ali ići se uspoređivati sa njemačkom nacijom ili ići ju omalovažavati, a u isto vrijeme baštiniti sve što moderna europska druva čini takvima kakvi jesu isključivo zbog istih tih njemaca i njemačke bnacije je u krajnu ruku neozbiljno, a može se reći i bolesno zavidno.... jebote pa u konteinentalnoj hrvatskoj nema grada koji njemci nisu izgradili i modernizirali.... doslovno ni jednog.... između ostalog za to je zaslužna njemačka političnost na osobnoj razini.... gledano danas cijeli ovaj sustav opstoji jedino i isključivo zaslugom njemačke i njemačke nacije i ako bi se kojim slučajem oni povukli iz ovog projekta naddržave, mi bi svi prdnuli u kurac, i kruva bili gladni do proljeća.... a u proljeće bi već crkavali ko muve....

Ja bih još dodao,da u 16 st. nije Hrvatska ušla pod okrilje Habsburgovaca, Turčin bi uz pomoć Vlaha pregazio Hrvatsku koja bi bila pretvoren u bosanski  pašaluk, a Hrvati ubijeni, protjerani ili poturčeni, dok bi tu i tamo stala nekakva enklava koja ne bi opstala. Nadalje upravo je Nijemac Ljudevit Gaj sa svojim  Ilirskim pokretom povratio odnosno stvorio hrvatsku nacionalnu svijest koje dotad nije bilo.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Guest 20/11/2016, 20:45

spominjem ih u kontekstu sumnjicavosti njihove vrijednosti..znam kako se studiralo u Yugi a i poslije..stovise krenuo sam an studij u Osijeku,Pedagoski-mathematika fizika..za ..vidi cuda Profušura... sunny

i sve sto sam se uvjertio na tom studiju,makon izvjesnog vremena je da je sve naopacke postavljeno,ne da te motivira,nego da te ogranici..u najboljem slucaju profesor matematike fizike...goli krc jos golija i platja...
nivo i kvaliteta ocajni,dakle,mogao sam zaboraviti priznavanje diplome negdje vani u tom smislu...
prekinuo sam studij,i radije otisao raditi..do 1990 je bilo oke,nakon toga,sranje i gubljenje vremena tijekom..nakon rata opet posao,pa neki certifikati MS-a i Oraclea,nis studij,nisam imao vremena..
napose otisao van,nes priznali malo,vecinu nisu i onda sam odšulumgovao uski smjer sadasnje branse..ovdje se u 1 godinu na tim specijalistickim predavanjima vise nauci u konkretnoj bransi nego na 4verogodisnjem studiju  koji je presirok a kosta vremena..
Sad nastavljam,imam godinu i 4 mjeseca slobodno,placa 80% i boli me kiki

nema me zasto ebati sto nema diplomu odozdola..diploma je goli qrc ako ne zaradjujes dobro sa njom i ne zivih oke..
nes sam previdio?'..ma ponovimo gradivo... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Guest 20/11/2016, 20:54

Znači moja nagađanja su bila ispravna. Od prvog do zadnjeg upisa stalno o nekim diplomama, diploma je golo govno bez znanja, tu se bar možemo složiti, no nisam ti ja kriv što nisi mogao ili bio sposoban steći neku. Znanje, s druge strane, barem danas, dostupno svakom tko ga želi.

Hoće sad fotke ili ćemo još zavlačiti? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by lookatme 20/11/2016, 20:57

Komentari po novinama govore drugačije.
lookatme
lookatme

Female
Posts : 440
2014-04-18


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Guest 20/11/2016, 20:58

Antijunak wrote:
michaellcmacha wrote:
kic wrote:
ja se isto bojim da su to pluskvamperfekt njemci, land der denker und dichter is no more, ali iako merkelicu više nitko ne može probaviti, ovaj put ne postoji jaka alternativa, afd je još preslab..
gle kic svijet u kojem živimo potpuno drukčije percipira jedan nijemac, jedan britanac, jedan američanin, a sasvim drukčije ja, ti asila u odnosu na prvo spomenute... naše poimanje i razumijevanje politike u odnosu na njih je bitno drugačije jer su i polazišne točke drugačije.... mi se čestzo pozivamo na hrvati ovo hrvati ono... ok istina i Bog koliko smo mali tu i tamo smo ponešto i postigli i dosegli... ali ići se uspoređivati sa njemačkom nacijom ili ići ju omalovažavati, a u isto vrijeme baštiniti sve što moderna europska druva čini takvima kakvi jesu isključivo zbog istih tih njemaca i njemačke bnacije je u krajnu ruku neozbiljno, a može se reći i bolesno zavidno.... jebote pa u konteinentalnoj hrvatskoj nema grada koji njemci nisu izgradili i modernizirali.... doslovno ni jednog.... između ostalog za to je zaslužna njemačka političnost na osobnoj razini.... gledano danas cijeli ovaj sustav opstoji jedino i isključivo zaslugom njemačke i njemačke nacije i ako bi se kojim slučajem oni povukli iz ovog projekta naddržave, mi bi svi prdnuli u kurac, i kruva bili gladni do proljeća.... a u proljeće bi već crkavali ko muve....

Ja bih još dodao,da u 16 st. nije Hrvatska ušla pod okrilje Habsburgovaca, Turčin bi uz pomoć Vlaha pregazio Hrvatsku koja bi bila pretvoren u bosanski  pašaluk, a Hrvati ubijeni, protjerani ili poturčeni, dok bi tu i tamo stala nekakva enklava koja ne bi opstala. Nadalje upravo je Nijemac Ljudevit Gaj sa svojim  Ilirskim pokretom povratio odnosno stvorio hrvatsku nacionalnu svijest koje dotad nije bilo.
Kakvo mišljenje, kao Nijemac, imaš o Zrinskima i Frankopanima?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by omni 20/11/2016, 21:03

Da razjasnimo jednu stvar, onaj tko nije za Merkel je fasista, kratko, jasno i politicki korektno.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Guest 20/11/2016, 21:05

omni wrote:Da razjasnimo jednu stvar, onaj tko nije za Merkel je fasista, kratko, jasno i politicki korektno.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by lookatme 20/11/2016, 21:05

omni wrote:Da razjasnimo jednu stvar, onaj tko nije za Merkel je fasista, kratko, jasno i politicki korektno.

Ispravno je fašist :popcorn
lookatme
lookatme

Female
Posts : 440
2014-04-18


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Winter is coming 20/11/2016, 21:08

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 070116merkel

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put - Page 6 Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum