ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Njemci žele Merkel po 4ti put

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put Empty Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by kic 20/11/2016, 12:06

http://www.n24.de/n24/Nachrichten/Politik/d/9452996/mehrheit-der-deutschen-will-sie-zum-vierten-mal.html

ss divizija medija se povlači prema kontinentu šireći laži..

internet meme gerila priprema sabotaže..


Last edited by kic on 20/11/2016, 12:19; edited 1 time in total
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Guest 20/11/2016, 12:09

-istina je da prosjecni Svabi ne znaju koga bi zeljeli..NE bAVE se time u realnom vremenu...dosad sam samo zakljucio da su full apoliticni,nema raspava na forumima,nema ragovora u druzenjima,na vac apu i viberu samo o pomodfnim glupostima ili kako provesti pijani vikend,kako pristedjeti za urlaub na Malorci,i ostala sranja...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by kic 20/11/2016, 12:12

najpopularniji komentari ispod, redom:

Die Menschen die das wollen, sollten mal zum Arzt gehen... (ljudi koji to žele, trebali bi u posjet doktoru)
Sviđa mi se · 2887 - prije 4 sata

Ich kenne niemanden in meinem Umkreis, der die nochmal will (ne poznajem nikoga u svom okruženju tko bi ovu ponovo želio..)
Sviđa mi se · 2691 · prije 4 sata

"Die Mehrheit der Deutschen" wollen Merkel zum Vierten mal, "Die Mehrheit der Amerikaner" wünschen sich Clinton als Präsidentin, Clinton hat den Sieg in Florida sicher, Trump hat keine Chance, die AFD ist nur vorübergehend so stark und bald nicht mehr auf der Bildfläche .. usw. usw. usw. DU SOLLST NICHT DENKEN ! DAS MACHEN ANDERE FÜR DICH ! *_*  (" većina Nijemaca želi " Merkel po četvrti put, " većina amerikanaca " želi clinton, kao predsjednicu, clinton je pobjedu na floridi imala u džepu, trump nema šanse, afd je samo privremeno tako jak i uskoro ih neće biti više .. itd. Itd. Itd. Ne treba da mislite! To će mediji uraditi za vas! *_*)
Sviđa mi se · 1352 · prije 4 sata
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by kic 20/11/2016, 12:17

bogomdani wrote:-istina je da prosjecni Svabi ne znaju koga bi zeljeli..NE bAVE se time u realnom vremenu...dosad sam samo zakljucio da su full apoliticni,nema raspava na forumima,nema ragovora u druzenjima,na vac apu i viberu samo o pomodfnim glupostima ili kako provesti pijani vikend,kako pristedjeti za urlaub na Malorci,i ostala sranja...


kao što vidiš ispod, ne
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Guest 20/11/2016, 12:20

kic wrote:
bogomdani wrote:-istina je da prosjecni Svabi ne znaju koga bi zeljeli..NE bAVE se time u realnom vremenu...dosad sam samo zakljucio da su full apoliticni,nema raspava na forumima,nema ragovora u druzenjima,na vac apu i viberu samo o pomodfnim glupostima ili kako provesti pijani vikend,kako pristedjeti za urlaub na Malorci,i ostala sranja...


kao što vidiš ispod, ne
reako sam iz aspekta onog sto se vidi onako u prosjecnom druzenju...onako kako sam ja dozivio,ne mozda neku interesnu grupu,gdje ej bilo takvih rasprava.. vjerovatno studenti i tako..

Radni ljudi su previse ufurani u posao i zaradjivanje,pa i premoreni za neke dublje politicke rasprave ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by kic 20/11/2016, 12:36


ah sad, prosječno druženje je vague pojam..

ugl, došlo vrijeme da su komentari i reakcije ispod internet članaka, indikativniji nego mišljenja stručnjaka za gluposti..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Guest 20/11/2016, 12:37

dao Bog,ne znam zasto se sad sjetih Bundestroianera,kojeg je drzava u javno proglasila legalnim sredstvom u borbi protiv....nečega...jos malo da prosjecni Svabo se usere u gaćove..ionako se plase Zakona kao vraga..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Brain32 20/11/2016, 12:42

Htjeli su i amerikanci Hillary....
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Guest 20/11/2016, 12:43

Ameri su ipoak nes drugo,mnaspram danasnjih Svabija..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by michaellcmacha 20/11/2016, 12:58

kic wrote:
bogomdani wrote:-istina je da prosjecni Svabi ne znaju koga bi zeljeli..NE bAVE se time u realnom vremenu...dosad sam samo zakljucio da su full apoliticni,nema raspava na forumima,nema ragovora u druzenjima,na vac apu i viberu samo o pomodfnim glupostima ili kako provesti pijani vikend,kako pristedjeti za urlaub na Malorci,i ostala sranja...


kao što vidiš ispod, ne
ja njega uopće ne razumijem, on kao da živi u nekom svom prošlom životu ajmo reć sa kraja 18. stoljeća gdje nitko nema mogućnosti ostvariti kontakt u vezi navedenog ili provjeriti navedeno iz koje god ruke hoćeš.... kako švabe mogu biti apolotični kad su oni nacija koja je izmislila politiku, nacija iz koje su iznjedreni najveći politični mislioci ovog doba, nacija koja je osmislila i implementirala sve moguće i nemoguće političke obrasce kako u sklopu svog njemačkog društva tako i u sklopu društava drugih nenjemačkih nacija, kao i osmislila koncept europske naddržave u korist prije svega njemačke nacije i njemačke države.... u prilog ovom što je kic stavio...
http://www.spiegel.de/forum/politik/index-2.html
 o da itekako njemce zanima politika i itekao njemci na dnevnoj razini komentiraju politiku...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by michaellcmacha 20/11/2016, 13:06

bogomdani wrote:
kic wrote:
bogomdani wrote:-istina je da prosjecni Svabi ne znaju koga bi zeljeli..NE bAVE se time u realnom vremenu...dosad sam samo zakljucio da su full apoliticni,nema raspava na forumima,nema ragovora u druzenjima,na vac apu i viberu samo o pomodfnim glupostima ili kako provesti pijani vikend,kako pristedjeti za urlaub na Malorci,i ostala sranja...


kao što vidiš ispod, ne
reako sam iz aspekta onog sto se vidi onako u prosjecnom druzenju...onako kako sam ja dozivio,ne mozda neku interesnu grupu,gdje ej bilo takvih rasprava.. vjerovatno studenti i tako..

Radni ljudi su previse ufurani u posao i zaradjivanje,pa i premoreni za neke dublje politicke rasprave ..
pa dobro jesi li ti normalan... kakve veze ima prosječno uobičajeno druženje, tipa rođendani, proslave ili pak vikend druženja po odmorištima ili vikendicama sa virtualnim "druženjem" po forumima gdje se svakodnevno razglaba o svemu i svačemu pa tako i o politici.... radni ljudi... od kud ti znaš u kakvom su psihofizičkom stanju radni ljudi u njemačkoj, kad ti ne spadaš u tu skupinu... koliko je za sjetiti se dok te nisu pedalirali ti si bio krema de la krema koja se baš i nije znoja slanog napila.... ;).... il si se samo malo šalio dok si svako malo valjao one svoje nebuloze o vožnji sa mujama u autobusu, i sređivanju otkaza turkinji koja ti nije dala da ju pipaš.... ;))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by epikur37 20/11/2016, 13:12

Nijemci su propala, izjebana i kastrirana nacija...obična krpa....ni zakrpa.
pih..
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by michaellcmacha 20/11/2016, 13:13

epikur37 wrote:Nijemci su propala, izjebana i kastrirana nacija...obična krpa....ni zakrpa.
pih..
to neka zavist u pitanju ili što....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by epikur37 20/11/2016, 13:15

michaellcmacha wrote:
epikur37 wrote:Nijemci su propala, izjebana i kastrirana nacija...obična krpa....ni zakrpa.
pih..
to neka zavist u pitanju ili što....

Na čemu, ne zavidim im ni na čemu niti bih ikad želio živjeti kod njih.

bljek

Nu eto im Merkelica, arapi i pederi...što dalje.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Kermit 20/11/2016, 13:16

michaellcmacha wrote:
kic wrote:
bogomdani wrote:-istina je da prosjecni Svabi ne znaju koga bi zeljeli..NE bAVE se time u realnom vremenu...dosad sam samo zakljucio da su full apoliticni,nema raspava na forumima,nema ragovora u druzenjima,na vac apu i viberu samo o pomodfnim glupostima ili kako provesti pijani vikend,kako pristedjeti za urlaub na Malorci,i ostala sranja...


kao što vidiš ispod, ne
ja njega uopće ne razumijem, on kao da živi u nekom svom prošlom životu ajmo reć sa kraja 18. stoljeća gdje nitko nema mogućnosti ostvariti kontakt u vezi navedenog ili provjeriti navedeno iz koje god ruke hoćeš.... kako švabe mogu biti apolotični kad su oni nacija koja je izmislila politiku, nacija iz koje su iznjedreni najveći politični mislioci ovog doba, nacija koja je osmislila i implementirala sve moguće i nemoguće političke obrasce kako u sklopu svog njemačkog društva tako i u sklopu društava drugih nenjemačkih nacija, kao i osmislila koncept europske naddržave u korist prije svega njemačke nacije i njemačke države.... u prilog ovom što je kic stavio...
http://www.spiegel.de/forum/politik/index-2.html
 o da itekako njemce zanima politika i itekao njemci na dnevnoj razini komentiraju politiku...
U biti ti Nijemci koje spominješ si iz prošlog stoljeća, sada šnji su apolitični i samo bilanca, eventualno politika i to osuda nacista i Hitlera, te kolektivna krivnja
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by epikur37 20/11/2016, 13:17

Doduše vjerujem da je ovdje isto upregnuta cijela medijska mašinerija a da ne govorim o anketarima i istraživačima javnog mnijenja. To su pristrane šuge koje u principu rade promociju a ne istraživanje.

Merkelica je liberalima zadnja karta, ako onda padne ode sve.

Tako su se upregli ali past će.

Doduše i ne mora...baba će se sama ubiti kad dođe Le pen u Francuskoj :)

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Kermit 20/11/2016, 13:18

Drugo Merkelica realno nema konkurenta, Afd može osvojiti mjesta ali oni nisu konkurencija u smislu da će pobijediti, a i sve da jesu udružili bi se svi protiv njih i pobijedili isto kao i u Francuskoj
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by epikur37 20/11/2016, 13:19

U/kratko Švabi su kurac od ovce na njemu zvonce.


Mađari ili čak Šiptarti su trenutnmo jača nacija od kastrirtanih, blijedih i debelih Švaba.


epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Kermit 20/11/2016, 13:20

epikur37 wrote:Doduše vjerujem da je ovdje isto upregnuta cijela medijska mašinerija a da ne govorim o anketarima i istraživačima javnog mnijenja. To su pristrane šuge koje u principu rade promociju a ne istraživanje.

Merkelica je liberalima zadnja karta, ako onda padne ode sve.

Tako su se upregli ali past će.

Doduše i ne mora...baba će se sama ubiti kad dođe Le pen u Francuskoj :)

Ne vjerujem sada, ali ona je potonula to se jasno vidi njena cijela politika je propast, u biti ona uništava EU svojim ekonomskim potezima i politkom štednje, zajedno sa onim lopovom Junckerom, a ne da će ona sačuvati EU to je paradoks cijele priče
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by kic 20/11/2016, 14:00

asilovski wrote:Drugo Merkelica realno nema konkurenta, Afd može osvojiti mjesta ali oni nisu konkurencija u smislu da će pobijediti, a i sve da jesu udružili bi se svi protiv njih i pobijedili isto kao i u Francuskoj


da, kontinent će ostati kakav je sve se čini..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Njemci žele Merkel po 4ti put Empty Re: Njemci žele Merkel po 4ti put

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 8 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum