ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Page 9 of 18 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by vuksadinare 17/11/2016, 12:59

Eva wrote:
vuksadinare wrote:vec sam rekao kako sam dugovao tetku fritzu...a on mi ej rekao jedinu istinu koja vazi..a to je..'drag si ti meni rođace ali mi ej lova jos draza'
Pa vi ni niste krvni rod, zakaj bi te pomagao.
pa muz mi ej od tetke pa smo rodbina preko toga...volio je on i hrvati..desnicar kao i ja...ali kad sam mu bio duzan u meni je vidio neprijatelja austrije..,. lol!

vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by michaellcmacha 17/11/2016, 12:59

vuksadinare wrote:....lako le pen..putinu..trumpu....njih penzici ne bu pitali oce li bit za penziju..a nama sigurno ne buju dali za pemzije ma da im se kunes u majku da si isti kao oni....i da ih podrzavas....dobit ces u najbolju ruku kablove za akumulatore ko srbija od putina...ali lovu ne bus videl.. :D
lovu treba zaraditi...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by Guest 17/11/2016, 13:00

vuksadinare wrote:....lako le pen..putinu..trumpu....njih penzici ne bu pitali oce li bit za penziju..a nama sigurno ne buju dali za pemzije ma da im se kunes u majku da si isti kao oni....i da ih podrzavas....dobit ces u najbolju ruku kablove za akumulatore ko srbija od putina...ali lovu ne bus videl.. :D

šta kmečiš, ti uvijek mo'š žicat mamu ili tetka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by Guest 17/11/2016, 13:00

govinda wrote:
Eva wrote:
govinda wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote:Privatizirali su državu sa sitnu proviziju, to ti je poanta. Ne pomaže ni lustracija ni red ustaša ni partizana, jer gubitak ekonomske slobode je ropstvo u pravom smislu riječi ni nema tu utjehe.
..pa to je to..mi da nismo duzni..putin i trump bi bilo goli quratz prema nama..susjede bi porobili dok si keks rekao..ne da bi imao jedan entitet u bosni vec vise...
Hrvatska bi bila do Carigrada.
Zamisli u Istanbulu hrvatski barjak na Aja Sofiji. Tre bi se onesvijestio od uzbuđenja:)
Turska je pametno iskoristila kredite, razvila privredu, vratila kredite. Zato sad imaju sranje, MMF nikome ne prasta oslobadjanje iz okova. I da, Turci su htjeli ulagati u hrvatski turizam ali eto, pametni Hrvati ih odjebali. Znaju Hrvati bolje praviti hotele.
I Norvežani uzimali kredite za razvoj potencijalnog naftnog businessa, pa čak imali i referendum, kao što ak nema nafte kako će vratit dug, nacija bila na aparatima. Jedino HR nisu se brinuli. Oni zakolju kravu radi bifteka, tko ga jebe, kad je bal nek je maskenbal.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by Guest 17/11/2016, 13:02

michaellcmacha wrote:
Eva wrote:
michaellcmacha wrote:
Eva wrote:
michaellcmacha wrote:
pa to smo tražili, kom pravo kom krivo.... da li bi danas bili tu gdje jesmo da smo i dalje socijalistička zemlja sa konkurentnom planskom proizvodnjom i pravednom raspodjelom dobara.... ovo zadnje nadam se da ćeš razumjeti da je zajebancija....
Sjevernoj Koreji niš ne fali.
pa idi u sjevernu koreju... pa neće ni tebi faliti....
Ne primaju Židove.
eto vidiš da im nešto fali..... mada meni se čini da ne primaju komunjarski ološ za koji su čuli da je još gori neg njihov....
Svašta se tebi čini, pa i to da ja imam sabljicu. Jel to neka latentna sklonost ka istom spolu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by vuksadinare 17/11/2016, 13:02

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:....lako le pen..putinu..trumpu....njih penzici ne bu pitali oce li bit za penziju..a nama sigurno ne buju dali za pemzije ma da im se kunes u majku da si isti kao oni....i da ih podrzavas....dobit ces u najbolju ruku kablove za akumulatore ko srbija od putina...ali lovu ne bus videl.. :D
lovu treba zaraditi...
dobro epikur i sokol misle da a'k velis putinu da si slaven,krscanin.mrzis liberale...da ce ti istrest milijarde..pa ovi su se u srbiji putinu kleli da ce ubit svakog ruskog neprijatelja pa su dobili kablove i polovni helikopter i cek od 50 000 000 eura duga za plin..pa brate srbinu plati dug da dokazes dosita da si mi brat..mani price moram putin dati placu svojoj birokraciji..ili bozicnice
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by michaellcmacha 17/11/2016, 13:03

Eva wrote:
govinda wrote:
Eva wrote:
govinda wrote:
vuksadinare wrote:
..pa to je to..mi da nismo duzni..putin i trump bi bilo goli quratz prema nama..susjede bi porobili dok si keks rekao..ne da bi imao jedan entitet u bosni vec vise...
Hrvatska bi bila do Carigrada.
Zamisli u Istanbulu hrvatski barjak na Aja Sofiji. Tre bi se onesvijestio od uzbuđenja:)
Turska je pametno iskoristila kredite, razvila privredu, vratila kredite. Zato sad imaju sranje, MMF nikome ne prasta oslobadjanje iz okova. I da, Turci su htjeli ulagati u hrvatski turizam ali eto, pametni Hrvati ih odjebali. Znaju Hrvati bolje praviti hotele.
I Norvežani uzimali kredite za razvoj potencijalnog naftnog businessa, pa čak imali i referendum, kao što ak nema nafte kako će vratit dug, nacija bila na aparatima. Jedino HR nisu se brinuli. Oni zakolju kravu radi bifteka, tko ga jebe, kad je bal nek je maskenbal.
hrvati su četvrta najdeblja nacija na svijetu... ispred nas su samo ameri, kuwajćani i katarani.... jbg mi volimo jesti i ne volimo raditi.... i sad ti cmoljiš zbog jednog bifteka.....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by Guest 17/11/2016, 13:05

vuksadinare wrote:
Eva wrote:
vuksadinare wrote:vec sam rekao kako sam dugovao tetku fritzu...a on mi ej rekao jedinu istinu koja vazi..a to je..'drag si ti meni rođace ali mi ej lova jos draza'
Pa vi ni niste krvni rod, zakaj bi te pomagao.
pa muz mi ej od tetke pa smo rodbina preko toga...volio je on i hrvati..desnicar kao i ja...ali kad sam mu bio duzan u meni je vidio neprijatelja austrije..,. lol!
Nisi pouzdan, jer lovu ti mogu poklonit, mislim tak je kod nas, za start up ili kupovinu nekretnine, ali ti isto moraš učiniti kad se situiraš i krene ti, na isti način pomažeš drugog mlađeg člana šire obitelji da stasa i tako se nastavlja ciklus.


Last edited by Eva on 17/11/2016, 13:06; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by michaellcmacha 17/11/2016, 13:05

vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:....lako le pen..putinu..trumpu....njih penzici ne bu pitali oce li bit za penziju..a nama sigurno ne buju dali za pemzije ma da im se kunes u majku da si isti kao oni....i da ih podrzavas....dobit ces u najbolju ruku kablove za akumulatore ko srbija od putina...ali lovu ne bus videl.. :D
lovu treba zaraditi...
dobro epikur i sokol misle da a'k velis putinu da si slaven,krscanin.mrzis liberale...da ce ti istrest milijarde..pa ovi su se u srbiji putinu kleli da ce ubit svakog ruskog neprijatelja pa su dobili kablove i polovni helikopter i cek od 50 000 000 eura duga za plin..pa brate srbinu plati dug da dokazes dosita da si mi brat..mani price moram putin dati placu svojoj birokraciji..ili bozicnice
kako da daju nešto što nemaju.... 50 milijuna eura ni mi ne mremo sklepati a kamoli srbija.... oni sve što rade i sa s čim god da se bave ukupni rezime ne prelazi 10 milijuna eura... znači kad se uračunaju svi inputi i outputi.... kod nas je čisto malo bolje ali ne pretjerano....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by vuksadinare 17/11/2016, 13:07

...a na ovim prostorima jos se zivi od ideala i mitova...trump ti samo veli..'plenki a'k ne zelis imati arape u dvoristi prodaj mi dubrovnik inace bus imal đamije na stradunu'....a putin bi rek'o..'nema problema plenki samo daj nam jadran i sve luke u zakup od 100 godina i 50% zarade od turizma'...no mi cemo putinu i trumpu poslat izaslanike jastreba i epikura..koji cemu pricat mitove i price o krscanskoj solidarnosti i bratstvu..da putin i trump...kolutajuci ocima i podboceni na laktove mrmljali..'da..da..da..djeco draga u pravu ste..ali kakve mi imamo koristi do toga...imate li lovu ili bar nekretnine da nam ponudite da vas stitimo'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by michaellcmacha 17/11/2016, 13:09

na ovim prostorima se životari, kako je oduvijek  bilo

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by Guest 17/11/2016, 13:09

Može i jednostavnije. Predajte se Židovima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by govinda 17/11/2016, 13:10

pokr
Eva wrote:
govinda wrote:
Eva wrote:
govinda wrote:
vuksadinare wrote:
..pa to je to..mi da nismo duzni..putin i trump bi bilo goli quratz prema nama..susjede bi porobili dok si keks rekao..ne da bi imao jedan entitet u bosni vec vise...
Hrvatska bi bila do Carigrada.
Zamisli u Istanbulu hrvatski barjak na Aja Sofiji. Tre bi se onesvijestio od uzbuđenja:)
Turska je pametno iskoristila kredite, razvila privredu, vratila kredite. Zato sad imaju sranje, MMF nikome ne prasta oslobadjanje iz okova. I da, Turci su htjeli ulagati u hrvatski turizam ali eto, pametni Hrvati ih odjebali. Znaju Hrvati bolje praviti hotele.
I Norvežani uzimali kredite za razvoj potencijalnog naftnog businessa, pa čak imali i referendum, kao što ak nema nafte kako će vratit dug, nacija bila na aparatima. Jedino HR nisu se brinuli. Oni zakolju kravu radi bifteka, tko ga jebe, kad je bal nek je maskenbal.
A zbog cega su u Eu primljene nekakve Slovacke, Hrvatske, Madjarske, Rumunije, Bugarske, evo sad i Srbiju zele tamo, koje su realno qratz od drzava? Treba nekome prodati robu, uvaliti kredit i onda lagano sisati krv na slamcicu. E sad, onaj ko je bio dovoljno pametan pa u tom odnosu snaga nesto uspio i da usicari za svoju drzavu, taj je bolje prosao. Sa druge strane, koja je alternativa EU? Sta moze jedna Hrvatska izvan EU?

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by Guest 17/11/2016, 13:12

Sad više niš, ali mogla je mudrije postupit. Kao stari Dubrovčani, sa svima lijepo ni sa kime iskreno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by vuksadinare 17/11/2016, 13:12

....i zato stara dobra izreka kaze a nije badava izmisljena..'u se i u svoje kljuse' a ne gledat da ce ti uvijek netko nesto dat a ti folirat se pricama o nekakvim bratskim ljubavima i savezima..putin i merkel su cista suprotnost u politickim gledistima a opet njemacka i rusija imaju najvecu trgovinsku razmjenu..kako to?...a rus utjeruje ko zadnji lihvar dugove braci srbima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by michaellcmacha 17/11/2016, 13:12

Eva wrote:Može i jednostavnije. Predajte se Židovima.
de malo sad pričekaj da vidimo kako će židovi ukoliko ih trump stavi negdje pozadi.... a i treba vidjet hoće li iranci oslobađat siriju temeljito i od kanibala i od židovskih okupatora....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by vuksadinare 17/11/2016, 13:13

vuksadinare wrote:....i zato stara dobra izreka kaze a nije badava izmisljena..'u se i u svoje kljuse' a ne gledat da ce ti uvijek netko nesto dat a ti folirat se pricama o nekakvim bratskim ljubavima i savezima..putin i merkel su cista suprotnost u politickim gledistima a opet njemacka i rusija imaju najvecu trgovinsku razmjenu..kako to?...a rus utjeruje ko zadnji lihvar dugove braci srbima..
..a nama vjecni 'prijatelj' svabo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by Guest 17/11/2016, 13:14

michaellcmacha wrote:
Eva wrote:Može i jednostavnije. Predajte se Židovima.
de malo sad pričekaj da vidimo kako će židovi ukoliko ih trump stavi negdje pozadi.... a i treba vidjet hoće li iranci oslobađat siriju temeljito i od kanibala i od židovskih okupatora....
Pa prvi zet Amerike je Židov, i već dela neke smjene.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by vuksadinare 17/11/2016, 13:15

....mi recimo da putinu damo luke na jadranu..taj bi brzo zaboravil srbiju...umjesto da gradi beograd na vodi brat rus njima gradi arapin...koji ih je karao 500 godina
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by michaellcmacha 17/11/2016, 13:15

Eva wrote:
michaellcmacha wrote:
Eva wrote:Može i jednostavnije. Predajte se Židovima.
de malo sad pričekaj da vidimo kako će židovi ukoliko ih trump stavi negdje pozadi.... a i treba vidjet hoće li iranci oslobađat siriju temeljito i od kanibala i od židovskih okupatora....
Pa prvi zet Amerike je Židov, i već dela neke smjene.
istina može Jaro puno dobrog napravit za izrael, a može i sjebat motku....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by vuksadinare 17/11/2016, 13:18

Noor wrote:
vuksadinare wrote:....lako le pen..putinu..trumpu....njih penzici ne bu pitali oce li bit za penziju..a nama sigurno ne buju dali za pemzije ma da im se kunes u majku da si isti kao oni....i da ih podrzavas....dobit ces u najbolju ruku kablove za akumulatore ko srbija od putina...ali lovu ne bus videl.. :D

šta kmečiš, ti uvijek mo'š žicat mamu ili tetka
......ti se to meni opet upucavas.... :) ..pratis me ko zadnji cucak...cak sam te i sutnuo nogom a opet mi se vracas
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 9 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 18 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum