ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Page 18 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 18 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by Guest Fri 18 Nov - 11:06

vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:
dzango wrote:
Nisi stigao, Vuk sve pojebao.
Fuk je tip Viteza..čuva cast dame dok je ostali guzlace...(Fuk-sorry,nisam izdrzao.. jocolor )
nema veze....niti nije bitno tko je guzlaci....to je njena privatna stvar..mene to ne interesira.....sto aj imam sa tim
Ej..znas menea..volim se zezati..takav sam i ja bio pa za jeb kao mladi fasovao... jocolor
ja guzlacim koga treba da guzlacim...i to ej to...
ej-men..da bih rijec rekoooo...

Guest
Guest


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 18 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by Guest Fri 18 Nov - 11:10

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 18 A13e9c30c1dbff3690b38a49db2c5bfb
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 18 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by Guest Fri 18 Nov - 11:20

bogomdani wrote:Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 18 A13e9c30c1dbff3690b38a49db2c5bfb
uffff..ova je ono bas fina prava breskvasta.. king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 18 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by Guest Fri 18 Nov - 12:39

Pa niste normalni, uništili ste temu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 18 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by vuksadinare Fri 18 Nov - 12:42

Starhemberg wrote:Pa niste normalni, uništili ste temu...
unistena je naravno da je unistena.....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 18 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by Guest Fri 18 Nov - 13:17

Starhemberg wrote:Pa niste normalni, uništili ste temu...
naravno da nismo normalni.,..Koja je ono tema?? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 18 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by Regoč Fri 18 Nov - 13:23

govinda wrote:Eh, U Washingtonu i Berlinu je napeto, svi cekaju sta hrvatski forumasi imaju kazati.
Koji ti vrag onda gubiš vrieme na hrvatskom forumu?

_________________
Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 18 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 18 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by Regoč Fri 18 Nov - 13:29

bogomdani wrote:Effa,Jehudi,Gnjec,Dudette
Sve sama gamad koja za hrvatski narod nema liepu rieč. Zaslužuju svaku pogrdu koja im se uputi.
bogomdani wrote:Jastrebu
Da, njega znam okvačiti jer je gadno zaglibio u srbofiliju.

_________________
Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 18 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump - Page 18 Empty Re: Đavolja kći: Ako pobijedi, postat će europski Trump

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum