ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kvalifikacije za SP 2018.

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 10/10/2017, 22:24

Zeko wrote:
Sad mi još samo moraš napisati kako se zove najbolji strijelac naše reprezentacije u ovim kvalifikacijama da svi mogu vidjeti koliki sam glupan. I naravno da je izbornik važan za utakmicu protiv protivnika kvalitete Ukrajine, ali za utakmicu protiv ekipe kvalitete Finske potpuno je nebitan. Takve igrači kvalitete kakve mi mislimo da naši jesu moraju natamburati i sa izbornikom i bez izbornika, naravno ako jesu te kvalitete. I da nebi bilo zabune, za razliku od Čačića ovaj je izbornik na raspolaganju imao Lovrena i Badelja i obojica su odigrali jako dobru utakmicu, a drugo mu se poluvrijeme čak i Rakitić pojavio na utakmici. valjda ga je već bilo pomalo i sram što je uvjerljivo najlošiji naš igrač unazad nekoliko godina. Samo ne znam zašto Santini nije zabio nijedan gol.    Basketball Basketball Basketball
:lol: :lol: :lol:

Kad glupan postavlja pitanje, a nije svjestan da je glup što uopće postavlja takvo pitanje. Tko je prvi strijelac u ovim kvalifikacijama? Možda igrač koji je zabio 3 komada Kosovu u gostima i dva puta fincima (posebno se istiće ovaj sad gol na Rujevici kad je maestralno zabija, pardon ukreja fincima autogol Basketball).Dakle, zabio je samo kosovu i fincima, dvima uvjerljivo najlošijim reprezentacijama u skupini koje su i zauzele začelje. Protiv jačih ekipa (kao i na Euru) ništa od njegovih golova, a to ti je jedan od razloga što već sad nisi izborio SP, što si protiv Ukrajine spašavao guzicu i play off s igračem iz nekog sela u njemačkoj Basketball . Vezano sve ovo uz zadnji zaključak kako ne znaš zašto Santini nije zabio nijedan gol, tupane glupi zato jer nije igrao. A da je igrao, da je imao minutažu na toj poziciji napadača kao Mandžukić siguran sam da ne bi pričali samo o golovima Kosovu i fincima, nego o golovima u ozbiljnijim utakmicama, jer Santini redovito trpa kad mu maestralno serviraju na glavu i nogu tupko, dok Mandžukić već dugo tu poziciju ne igra u klubu, ima sasvim drugačiju ulogu!

Btw. jeli tv serviser ima Badelja i Lovrena protiv Islanda? Je, i što je napravio? Promjenio Kalinića u 63-oj i stavija Brozovića ( :facepalm :facepalm :facepalm) pa pribacija Mandžukića na poziciju koju ne igra u klubu, da bi Santinija uveja umisto Mandže u 88-oj (kako u tih par minuta nije zabija, stvarno ne znam Basketball) jeli ima Badelja i Lovrena protiv Turske, što je napravio? Ah da, opet je vadija Kalu u 60 i nekoj i stavlja Mandžukića na njegovu poziciju. Cijele kvalifikacije tu vidi Mandžukića, premda opet stoji činjenica da to ne igra u klubu, premda se isti igrač na toj poziciji nije pokazao na Euru, ali tv serviser je bio uporan. A ti pričaj tko je zabija najviše (protiv dvije najslabije ekipe) a igrao najviše Basketball

Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 10/10/2017, 22:31

mandzukić je najbolji strijelac u povijesti hrvatske reprezentacije i najuspiješniji naš napadač, uz brenda s najvećim brojem postignutih golova za nacionalnu selekciju, najbolje da umjesto njega igra neki nikola čmarkalinić ili taj zadranin santini
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by scorpion 10/10/2017, 22:38

A ko sad ide kao drugi, Švedska ili Nizozemska? Švedi imaju bolju gol razliku, a Niskozemci bolji u međusobnom? Šta se prvo gleda?

_________________
Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 10/10/2017, 22:42

operw wrote:mandzukić je najbolji strijelac u povijesti hrvatske reprezentacije i najuspiješniji naš napadač, uz brenda s najvećim brojem postignutih golova za nacionalnu selekciju, najbolje da umjesto njega igra neki nikola čmarkalinić ili taj zadranin santini
Zašto ne igra u klubu napadača?
Zadnja dva ciklusa kvalifikacija + Euro,20 utakmica zabio je samo fincima, kosovu i italiji! Zadnji njegov gol u nekoj ozbiljnijoj službenoj utakmici utakmici je bio taj gol Italiji za bod, prije više od dvije godine, a gotovo sve utakmice je odigrao kao napadač. To je premalo za ambicije hrvatske reprezentacije, nama triba napadač koji će zabijati, pogotovo u jakim utakmicama i važnim utakmicama. Daj tom čmarkaliniću ili Santiniju 20 utakmica i pravu minutažu na toj poziciji, kažem ne bi pričali samo golovima kosovu i fincima Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by scorpion 10/10/2017, 22:48

End wrote:koju si ti to utakmicu argentine pogledao kopile srpsko, messi je 99% barce i 100% argentine tamo doslovno nema igrača koji je kadar odigrati točan pass idiote
Koji si ti kreten čovjek! Onaj Sampaoli mrtvac drži Dybalu i Icardia na klupi, a igra mu neki benedeto :facepalm Pa taj klošar ne bi mogao igrat ni za Lokomotivu. A to kako u Argentini nema ko igrat osim lessija smo vidili na svjetskom u Brazilu. Mislio se prišlepat za naslov kad su Di Maria i Mascherano (dva daleko najbolja igrača Argentine u Brazilu) gurali Argentinu, a mali grbavac se nije vidio (osim kad je trebalo u grupi trpat bosnu, nigeriju i irana). Srećom da su Njemci spasili katastrofu :coffee

_________________
Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End 10/10/2017, 22:50

zato i je najbolji igrac turnira kako si glup daj se odjavi zauvijek glupane
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 10/10/2017, 23:00

Pitanje za Scorpiju: ko je protiv Belgije, u knock out fazi SP-a, napravija slalom kroz cilu ekipu i asistira di Mariji za pobjednički gol?
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by scorpion 10/10/2017, 23:05

End wrote:zato i je najbolji igrac turnira kako si glup daj se odjavi zauvijek glupane
Pa to su mu dali da ne kmeči majmune retardirani! Lessi ne da nije bio najbolji igrač turnira, nego nije bio ni u top 10 :facepalm
fridrih_niche wrote:Pitanje za Scorpiju: ko je protiv Belgije, u knock out fazi SP-a, napravija slalom kroz cilu ekipu i asistira di Mariji za pobjednički gol?
;)
Na kakvim si ti drogama stari?


Messi se jedino vidio na kraju kad je promašio zicera i to je to. Di Maria mu namjesti zicera i levat ne zna zabit na prazan gol :coffee

_________________
Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by FRANK 10/10/2017, 23:37

Skorpijo mene i operwa zanima tvoja odsutnost sa sastanaka u zadnje vrijeme.
Naime primjetili smo da stalno saljes dopise da si odsutan ili bolestan. A znas da ja i Operw nevolimo mutna poslovanja.
Nqdam se da ces obrazlozit odsutnost.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by scorpion 10/10/2017, 23:43

Desert_fox wrote:Skorpijo mene i operwa zanima tvoja odsutnost sa sastanaka u zadnje vrijeme.
Naime primjetili smo da stalno saljes dopise da si odsutan ili bolestan. A znas da ja i Operw nevolimo mutna poslovanja.
Nqdam se da ces obrazlozit odsutnost.
Führer me slao na specijalne zadatke pa sam bio odsutan. Od sada sam redovan na sastancima

_________________
Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by FRANK 10/10/2017, 23:43

scorpion wrote:
Desert_fox wrote:Skorpijo mene i operwa zanima tvoja odsutnost sa sastanaka u zadnje vrijeme.
Naime primjetili smo da stalno saljes dopise da si odsutan ili bolestan. A znas da ja i Operw nevolimo mutna poslovanja.
Nqdam se da ces obrazlozit odsutnost.
Führer me slao na specijalne zadatke pa sam bio odsutan. Od sada sam redovan na sastancima
Zivio najveci sin svijeta

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by scorpion 11/10/2017, 00:00

Desert_fox wrote:Zivio najveci sin svijeta
Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Adolf-hitler-facts

_________________
Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Zeko 11/10/2017, 00:07

isključivi krivac wrote:
operw wrote:mandzukić je najbolji strijelac u povijesti hrvatske reprezentacije i najuspiješniji naš napadač, uz brenda s najvećim brojem postignutih golova za nacionalnu selekciju, najbolje da umjesto njega igra neki nikola čmarkalinić ili taj zadranin santini
Zašto ne igra u klubu napadača?
Zadnja dva ciklusa kvalifikacija + Euro,20 utakmica zabio je samo fincima, kosovu i italiji! Zadnji njegov gol u nekoj ozbiljnijoj službenoj utakmici utakmici je bio taj gol Italiji za bod, prije više od dvije godine, a gotovo sve utakmice je odigrao kao napadač. To je premalo za ambicije hrvatske reprezentacije, nama triba napadač koji će zabijati, pogotovo u jakim utakmicama i važnim utakmicama. Daj tom čmarkaliniću ili Santiniju 20 utakmica i pravu minutažu na toj poziciji, kažem ne bi pričali samo golovima kosovu i fincima Basketball
Ti stvarno nemaš srama glupane. Ti besramno uspoređuješ igrača koji je igrao i igra u najjačim svjetskim klubovima, igrača koji zabija u LP i finalima LP, najboljeg strijelca naše reprezentacije, sa nekakvim kalinićem koji još u životu nije igrao u velikopj ekipi, a siguran sam da ni neće i nekakvim Santinijem. Velim, iako je od tebe, najgluplje i najzatucanije osobe na forumu, previše je. 
A sad, kad si baš zadija, veliki krivac što Hrvatska već sad nije na SP-u je tvoj koljeno Subašić koji je krivac za 2 ključna gola koja su nas izbacila sa direktnog plasmana. Protiv Islanda je primio gol sa ruba 5-erca glavom nakon ubačaja iz kornera, što pravi golman mora pokupiti, a ono protiv turaka je čisti debilizam odbiti onako loptu ravno pred sebe turčinu na nogu. Pravi golman to izbacuje u korner. Čak je i sad protiv Ukrajine imao 2 intervencije koje su nas mogle skupo koštati.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by FRANK 11/10/2017, 00:11

scorpion wrote:
Desert_fox wrote:Zivio najveci sin svijeta
Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Adolf-hitler-facts
Boze koliko je velik kao da iz kraljevstva nebeskoga pokazuje i naredjuje Lowu da odradi svetu misiju

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 11/10/2017, 00:15

Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:
operw wrote:mandzukić je najbolji strijelac u povijesti hrvatske reprezentacije i najuspiješniji naš napadač, uz brenda s najvećim brojem postignutih golova za nacionalnu selekciju, najbolje da umjesto njega igra neki nikola čmarkalinić ili taj zadranin santini
Zašto ne igra u klubu napadača?
Zadnja dva ciklusa kvalifikacija + Euro,20 utakmica zabio je samo fincima, kosovu i italiji! Zadnji njegov gol u nekoj ozbiljnijoj službenoj utakmici utakmici je bio taj gol Italiji za bod, prije više od dvije godine, a gotovo sve utakmice je odigrao kao napadač. To je premalo za ambicije hrvatske reprezentacije, nama triba napadač koji će zabijati, pogotovo u jakim utakmicama i važnim utakmicama. Daj tom čmarkaliniću ili Santiniju 20 utakmica i pravu minutažu na toj poziciji, kažem ne bi pričali samo golovima kosovu i fincima Basketball
Ti stvarno nemaš srama glupane. Ti besramno uspoređuješ igrača koji je igrao i igra u najjačim svjetskim klubovima, igrača koji zabija u LP i finalima LP, najboljeg strijelca naše reprezentacije, sa nekakvim kalinićem koji još u životu nije igrao u velikopj ekipi, a siguran sam da ni neće i nekakvim Santinijem. Velim, iako je od tebe, najgluplje i najzatucanije osobe na forumu, previše je. 
:rofl :rofl :rofl
Dumberu, o kakvom sramu ti pričaš? Da imaš srama ne bi se javlja nakon što je dečko iz "njemačkog sela" riješio ukrajince! Basketball 
Ja uopće ne uspoređujem, nisu za usporedbu (i to nema veze s sramom kojeg ti nikad nisi ni imao) jer Kale/Sanitini trpaju puno više nego Mandžukić. To su činjenice, uostalom ta dva igrača igraju u vrhu napada, a Mandžukić u klubu već duže vrijeme igra krilnu poziciju. Pametnom dovoljno. U 20 službenih utakmica reprezentacije (gotovo sve utakmice odigra u vrhu napada) zadnja dva kvalifikacijska ciklusa + Euru zabio je samo fincima, kosovu i italiji (prije više od 2 godine). To su jasni podaci i jebene činjenice (ili hoćeš reći da je to dovoljno? Basketball ), za velike stvari treba nam napadač koji će zabijati protiv jačih ekipa, Mandžukić nije taj, daleko od toga da nije od koristi na jednoj od krilnih pozicija što i igra u Juventusu!

I nemoj ti o krivcima za to što se već nije izborilo SP, krivci su tvoje kompanjoni u HNS-u jer bi jedan prosječan strateg ko iz šale u ovoj skupini izborio prvo mjesto! A tv serviser nije sam sebe postavio Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Zeko 11/10/2017, 00:38

isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:
operw wrote:I nemoj ti o krivcima za to što se već nije izborilo SP, krivci su tvoje kompanjoni u HNS-u jer bi jedan prosječan strateg ko iz šale u ovoj skupini izborio prvo mjesto! A tv serviser nije sam sebe postavio Basketball
Sve to ne mijenja činjenicu da si je koljeno Subašić spakirao 2 gola u 2 ključne utakmice kvalifikacija iz kojih nam je trebao jedan jedini bod, aosvojili nismo ništa.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 11/10/2017, 00:53

Pardon, ne Belgije, nego Švicarske u knock out utakmici SP...
Pogledaj, Skorpijo, malo na YouTube...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 11/10/2017, 01:21

Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:
Zeko wrote:
isključivi krivac wrote:
operw wrote:I nemoj ti o krivcima za to što se već nije izborilo SP, krivci su tvoje kompanjoni u HNS-u jer bi jedan prosječan strateg ko iz šale u ovoj skupini izborio prvo mjesto! A tv serviser nije sam sebe postavio Basketball
Sve to ne mijenja činjenicu da si je koljeno Subašić spakirao 2 gola u 2 ključne utakmice kvalifikacija iz kojih nam je trebao jedan jedini bod, aosvojili nismo ništa.
:D :D :D
Kako si jadan. Sad kad se nemaš na što hvatati, kad sam iznio činjenice koje zorno pokazuju jedan od glavnih razloga nefikasnosti koji nas je na kraju i koštao tog prvog mjesta (obrazloženje zašto je to tako kasnije) hvataš se Subašića.. To da je Subašić spakirao ta dva gola u kako ti kažeš ključnim utakmica (btw. zar mi nismo prije finske bili prvi na ljestvici i sami odlučivali o sebi, tko je spakirao gol u 90-oj, tko nije ispratio svog igrača? :roll Basketball)nije nikakva činjenica nego tvoje viđenje. Basketball  Kriviti golmana za onaj gol Islanda može samo besramna budala poput tebe. Prvo ubačaj nije bio u 5-cu, nego izvan njega, drugo nisam baš vidija da golmani tek tako kupe oštre ubačaje iz kornera van svog 5-ca, da tako ulete među 5-6 igrača i kupe lopte. Igrač Islanda je nemometan skočio, nitko ga nije pokrio i to je krivica obrane, ne golmana. Zna se da golman odgovara za svoj 5-ac,a ako ne vidiš da je van njega nabavi naočale Basketball
Protiv turke jest sukrivac za gol, jedna loša reakcija, ali navedi onda ono što je u kvalifikacijama spasio?!?

Glavni problem je nefikasnost, osim te utakmice protiv Kosova u gostima di smo ih napunili, nijednu utakmicu nismo lagano dobili. Ne možeš te uvijek spašavati individualna kvaliteta igrača, tv serviser niti je imao pravu taktiku, niti igru. Počevši od te utakmice na Islandu, pa do Finske (Island, Kosovo, Turska, Finska) zabili su samo dva gola, jedva slabašnom Kosovu i ovaj finskoj što je mandžukić ukreo im autogol. Na kraju se protiv finske puvuku, umisto da riješe na vrijeme utakmicu. To je razlog, nismo imali igru, niti smo bili efikasni, a uz to neki su igrali krive pozicije, neki nisu ni trebali. Skupina ovakva kakva je, s ovim Turcima i Ukrajincima koji su u totalnom kurcu, pa na kraju taj Island s jednim pravim igračem bude prvi, umisto da mi ko iz šale to uzmemo 2,3 kola prije kraja. Kažem, prosječan izbornik, ništa drugo!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by scorpion 11/10/2017, 02:13

fridrih_niche wrote:Pardon, ne Belgije, nego Švicarske u knock out utakmici SP...
Pogledaj, Skorpijo, malo na YouTube...
;)
Ne trebam ja ništa gledat, sjećam se ja dobro. Prošao je jednog igrača (nikakav slalom nije u pitanju) i dao je loptu u stranu Di Mariji, a gol je plod isključivo Di Marijine genijalnosti

_________________
Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End 11/10/2017, 02:52

sta samo radi najveci svih vremena
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End 11/10/2017, 02:59

najbolji brazilski igrac nemilo trpa, kakav posao barce transfer desetljeca
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 45 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum