ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kvalifikacije za SP 2018.

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 10/10/2017, 14:05

bafalo wrote:srbija ima vrlo slab koeficijent negdje sam pročitao da su jedina europska zemlja u zadnjoj jakosnoj skupini sa vrlo malim šansama da dohvate treću tako da neće bit lake skupine ali nije bitno kad nemaš kontinuitet sudjelovanja kao mi glavno se kvalificirat pa šta bude a i pomaže za iduće kvale


tako je bilo i 2006, kada je tadasnja SCG u bila smestena u posebni sesir...

Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End 10/10/2017, 14:07

kako će messi hattrickom odvesti gaučose u rusiju, utakmica godine
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 10/10/2017, 14:09

End wrote:kako će messi još jednim chokeom gaučose ostaviti da gledaju prvenstvo u rusiji preko malih ekrana
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End 10/10/2017, 14:11

uživaj u zadnjim satima života šiptaru, čeka te vješanje tamo oko 3h
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by sitting_bull 10/10/2017, 14:51

isključivi krivac wrote:
Subašić jučer čiste mriže, pomogao je i Dalić kad je maknuo največu rupu :;):


najveća je rupa perišić koji je ostavljao pivarića bez podrške u obrani.
i vrsaljko je plivao par puta kad je ostavljen sam jer je saboter mislio kako je pivarić na beku.
uostalom, brozović je najbolje komentirao perišićevu igru: "gdje si bi između 20:45 i 22:30?"
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 10/10/2017, 14:53

:rofl :rofl :rofl :lol: :lol: :lol: Perišić najveća rupa, gasi sve, ključaj temu, gasi forum, ruši internet :hail :hail :hail
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by FRANK 10/10/2017, 15:09

End wrote:uživaj u zadnjim satima života šiptaru, čeka te vješanje tamo oko 3h
Tko zna mozda danas oko 3 popodne za nekih 7 sati padne i pod vlak. Znas da se toj srpsko ciganskoj marvi sve vrti oko broja 3. Tako i kad ih neki ciganin pravi ili ako brat sestru jebe a to je u srbiji normalna pojava mora svrsit 3 puta u picku i onda imas prototip niskog ciganina

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by sitting_bull 10/10/2017, 15:10

isključivi krivac wrote::rofl: :rofl: :rofl: :lol: :lol: :lol: Perišić najveća rupa, gasi sve, ključaj temu, gasi forum, ruši internet :hail: :hail: :hail:

idiote, kaj je perišić odigrao nakon europskog prvenstva?
u ovim kvalifikacijama uglavnom ništa osim što je pokupio jedan od glupljih crvenih kartona, a još se kukavica i saboter protiv finske pokazao u pravom svijetlu kad je dobio čistu loptu i imao samo jednog finca ispred sebe, a on čeka, čeka...

sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by FRANK 10/10/2017, 15:28

Kramaric je igrac i najbolji hrvatski reprezentativac. Klasa od igraca. Dogodine u Bayernu. Velikan
 Kako ke samo jebao mater Mamicu i njegovim kuckicama. No to i zasluzuju te beskarakterne nistarije.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 10/10/2017, 16:41

Auuu, čmargentina još igra u kitu na 10000 metara nadmorske visine-kec ko vrata Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by FRANK 10/10/2017, 16:47

Kako je Andrej Kramaric u ocaj bacio poslusnike i ocajnike ...

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by muckodjubre 10/10/2017, 17:06

Braća wrote:Auuu, čmargentina još igra u kitu na 10000 metara nadmorske visine-kec ko vrata Basketball
nisu tamo dobil 16g...ali mislim da že noćas pobjediti jer SP bez argentine nije to to...

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 6b8efe2f85c2b63406b2Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by EstebanEnrique 10/10/2017, 17:42

veceras prenose nizozemsku svedsku ...nizozemcima treba 8 golova ...cini se da da ce biti utakmica sa dosta golova ...svjetsko bez nizozemske nije nesto ...al tako se karte poklopile ...

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by EstebanEnrique 10/10/2017, 17:52

bbc kaze da treba 7

The Dutch are in third place in Group A, behind France and Sweden, and they need to beat Sweden by an improbable seven goals on Tuesday in order to reach the play-offs.


http://www.bbc.com/sport/football/41472696

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 10/10/2017, 17:53

Ne bi me iznenadilo da Messi ne vidi Svjetsko...
Ostatak ekipe mu je užasan, bez obzira na imena...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Zeko 10/10/2017, 20:30

isključivi krivac wrote:
:lol: :lol: :lol:

Kad je tako lako zabijati golove kad maestralni luka samo napadača pogodi u glavu, ili rakitić u nogu kaj se mandžukić kao napadač nije nazabija golova zadnjih 2 godine, pogotovo u velikim i važnim utakmicama?!? Basketball

Subašić jučer čiste mriže, pomogao je i Dalić kad je maknuo največu rupu ;)

Kaj si se uspjenio Dumberu, kažem da je Dalić daleko od izbornika kvalitete kakvoj nama treba, ali opet je svemirski brod za tv servisera. Ostaje činjenica da je čovjek imao plan B (za razliku od tv servisera koji je sam rekao da ga nema i to pokazivao) i taktičkim odlukama pogodio i pobijedio. Tek toliko da tebi glupanderu glupom pokaže kako je izbornik itetako bitan i da nije nevažno tko je on Basketball
Sad mi još samo moraš napisati kako se zove najbolji strijelac naše reprezentacije u ovim kvalifikacijama da svi mogu vidjeti koliki si glupan. I naravno da je izbornik važan za utakmicu protiv protivnika kvalitete Ukrajine, ali za utakmicu protiv ekipe kvalitete Finske potpuno je nebitan. Takve igrači kvalitete kakve mi mislimo da naši jesu moraju natamburati i sa izbornikom i bez izbornika, naravno ako jesu te kvalitete. I da nebi bilo zabune, za razliku od Čačića ovaj je izbornik na raspolaganju imao Lovrena i Badelja i obojica su odigrali jako dobru utakmicu, a drugo mu se poluvrijeme čak i Rakitić pojavio na utakmici. valjda ga je već bilo pomalo i sram što je uvjerljivo najlošiji naš igrač unazad nekoliko godina. Samo ne znam zašto Santini nije zabio nijedan gol.    Basketball Basketball Basketball

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6712
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 10/10/2017, 21:11

fridrih_niche wrote:Ne bi me iznenadilo da Messi ne vidi Svjetsko...
Ostatak ekipe mu je užasan, bez obzira na imena...
;)

Pre bih rekao da je messi užasan... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End 10/10/2017, 21:15

koju si ti to utakmicu argentine pogledao kopile srpsko, messi je 99% barce i 100% argentine tamo doslovno nema igrača koji je kadar odigrati točan pass idiote
End
End

Posts : 21158
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 10/10/2017, 21:58

Kada da odigraju pas kada grbavi diktator carini loptu 80% utakmice... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 10/10/2017, 22:00

Koliko je loš ovaj joao mario. Kakva prevara od igrača, bože dragi... :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 10/10/2017, 22:24

Zeko wrote:
Sad mi još samo moraš napisati kako se zove najbolji strijelac naše reprezentacije u ovim kvalifikacijama da svi mogu vidjeti koliki sam glupan. I naravno da je izbornik važan za utakmicu protiv protivnika kvalitete Ukrajine, ali za utakmicu protiv ekipe kvalitete Finske potpuno je nebitan. Takve igrači kvalitete kakve mi mislimo da naši jesu moraju natamburati i sa izbornikom i bez izbornika, naravno ako jesu te kvalitete. I da nebi bilo zabune, za razliku od Čačića ovaj je izbornik na raspolaganju imao Lovrena i Badelja i obojica su odigrali jako dobru utakmicu, a drugo mu se poluvrijeme čak i Rakitić pojavio na utakmici. valjda ga je već bilo pomalo i sram što je uvjerljivo najlošiji naš igrač unazad nekoliko godina. Samo ne znam zašto Santini nije zabio nijedan gol.    Basketball Basketball Basketball
:lol: :lol: :lol:

Kad glupan postavlja pitanje, a nije svjestan da je glup što uopće postavlja takvo pitanje. Tko je prvi strijelac u ovim kvalifikacijama? Možda igrač koji je zabio 3 komada Kosovu u gostima i dva puta fincima (posebno se istiće ovaj sad gol na Rujevici kad je maestralno zabija, pardon ukreja fincima autogol Basketball).Dakle, zabio je samo kosovu i fincima, dvima uvjerljivo najlošijim reprezentacijama u skupini koje su i zauzele začelje. Protiv jačih ekipa (kao i na Euru) ništa od njegovih golova, a to ti je jedan od razloga što već sad nisi izborio SP, što si protiv Ukrajine spašavao guzicu i play off s igračem iz nekog sela u njemačkoj Basketball . Vezano sve ovo uz zadnji zaključak kako ne znaš zašto Santini nije zabio nijedan gol, tupane glupi zato jer nije igrao. A da je igrao, da je imao minutažu na toj poziciji napadača kao Mandžukić siguran sam da ne bi pričali samo o golovima Kosovu i fincima, nego o golovima u ozbiljnijim utakmicama, jer Santini redovito trpa kad mu maestralno serviraju na glavu i nogu tupko, dok Mandžukić već dugo tu poziciju ne igra u klubu, ima sasvim drugačiju ulogu!

Btw. jeli tv serviser ima Badelja i Lovrena protiv Islanda? Je, i što je napravio? Promjenio Kalinića u 63-oj i stavija Brozovića ( :facepalm :facepalm :facepalm) pa pribacija Mandžukića na poziciju koju ne igra u klubu, da bi Santinija uveja umisto Mandže u 88-oj (kako u tih par minuta nije zabija, stvarno ne znam Basketball) jeli ima Badelja i Lovrena protiv Turske, što je napravio? Ah da, opet je vadija Kalu u 60 i nekoj i stavlja Mandžukića na njegovu poziciju. Cijele kvalifikacije tu vidi Mandžukića, premda opet stoji činjenica da to ne igra u klubu, premda se isti igrač na toj poziciji nije pokazao na Euru, ali tv serviser je bio uporan. A ti pričaj tko je zabija najviše (protiv dvije najslabije ekipe) a igrao najviše Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 44 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 50 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum