ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ratni zločinac Branko Ćopić

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by Eroo 6/11/2016, 15:49

wiktoriwictorija wrote:
Starhemberg wrote:Branko je bio dobar pisac i tragična figura. Kao mali sam se od srca smijao čitajući njegove knjige.
Meni okolnosti oko njegovog samoubojstva nisu poznate. Doduse, nisam nesto posebno istrazivala.
Dopizdile mu laži koje je svaki dan morao slušati...TV-laž, časopisi-laž, politika-laž....laž, laž, laž i samo laž....
Šta da radi pametan čovik međ' idiotima? jocolor

Eroo

Posts : 74853
2016-07-22


Back to top Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by jastreb 6/11/2016, 15:50

jasambrend wrote:Kako je išao onaj lik...budaletina Bursac?
Lik je i dan danas živ. Neki dan je bio na TV. Ima 90 i kusur godina.

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/ovo-je-nikoletina-bursac-herojstvo-radeta-kevica-inspirisalo-branka-copica/e43qp3t
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by michaellcmacha 6/11/2016, 15:51

wiktoriwictorija wrote:
Eroo wrote:
Starhemberg wrote:Branko je bio dobar pisac i tragična figura. Kao mali sam se od srca smijao čitajući njegove knjige.

Samo da odgovorim na jedan upis na predhodno zaključanoj temi:
Sotone su oni koji su žive ljude zatpavale u Hudu jamu, kao i svi oni koji to odobravaju.
Zahvaljujem na razumijevanju. :)
Jos vece sotone su oni koji relativiziraju i minoriziraju neke zlocine, a tvrde da je genocid - genocid. Ti si zapravo olos.
ja npr relativiziram zločin u Komogovini, za koje mjesto se tvrdi da su ustaše došle i išle redom od kuće do kuće i i sve ih zapalili a pri tom su hvatali živu djecu i bacali ih u zapaljene kuće, neke su po priči svjedoka nabijali na bajunete i tako ih s bajuneta odbacivali u plamteće kuće... eto ja taj navedeni zločin relativiziram jer se isti nije niti dogodio.... kuće za koje su svjedoci navodili da su tom prilikom gorjele i nedužna djeca u istima su i dan danas na svojim mjestima... istina neke su trošne i oronule ali su sve na svojim mjestima netaknute.... i takovih imaginarnih koljačina je diljem banovine bilo bezbroj i svaki put je sve izgorjelo i smrđelo po paljevini ljudskog dječjeg mesa.... u kućama koje i dan danas stoje na svojim kamenim temeljima.... neki drugi zločini su se nedvojbeno dogodili ali taj konkretno i još bar stotinu drugih koji su u opisu identični ovom navedenom se nisu dogodili...


Last edited by michaellcmacha on 6/11/2016, 15:53; edited 1 time in total
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by Guest 6/11/2016, 15:52

Eroo wrote:
Starhemberg wrote:Branko je bio dobar pisac i tragična figura. Kao mali sam se od srca smijao čitajući njegove knjige.

Samo da odgovorim na jedan upis na predhodno zaključanoj temi:
Sotone su oni koji su žive ljude zatpavale u Hudu jamu, kao i svi oni koji to odobravaju.
Zahvaljujem na razumijevanju. :)
?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by Guest 6/11/2016, 15:53

Eroo wrote:Ključ. Opet ovi trolovi snapastuju pošten svit. jocolor
You are a useful idiot and protected troll.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by Eroo 6/11/2016, 15:55

wiktoriwictorija wrote:
Eroo wrote:Ključ. Opet ovi trolovi snapastuju pošten svit. jocolor
You are a useful idiot and protected troll.

? ...Evo, šefe, pa ti vidi šta ćeš.... :)
Eroo
Eroo

Posts : 74853
2016-07-22


Back to top Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by jastreb 6/11/2016, 15:56

Brančilo je,može se reći,moj prvi književnik s kojime sam došao u dodir,jer se od malih nogu sjećam kad sam (imao sam oko 4 g.) dobio slikovnicu Ježeva kućica.

To sam djelce jako zavolio i skoro pa ga znao na pamet.

Jednom kad sam se vraćao iz škole,naišao sam kraj kante za smeće na jednu malu knjižicu iz biblioteke Dobra knjiga. Opet je to bio Brančilo i "Put u vedrinu".

Kasnije sam gledao film Orlovi rano lete,pa sam čitao Nikoletinu,a kasnije se potpuno oduševio ovim humoristom,pjesnikom,nikada odraslim dječarcem,Grmečlijom,Krajišnikom,partizanom,humanistom.

Pročitao sam ja mislim sve špto je napisao,a i ono što su drugi o njemu pisali.

Od svih pjesama njegovih nekako me najviše u srce pogodi ova:

jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by Guest 6/11/2016, 15:57

Ne prenosite rasprave iz zaključane teme, zbog toga je i zaključana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by Eroo 6/11/2016, 15:58

Dobro je da se ubio, barem nije morao ovakve bedastoće čitat na forumu... jocolor

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74853
2016-07-22


Back to top Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by Guest 6/11/2016, 15:58

wiktoriwictorija wrote:
Eroo wrote:Ključ. Opet ovi trolovi snapastuju pošten svit. jocolor
You are a useful idiot and protected troll.

Nemojte se dati uvući u cirkularnu komunikaciju koju nameću forumski profašistički neoustaški trollovi.

Circular Conversations

Circular Conversations - Arguments which go on almost endlessly, repeating the same patterns with no resolution.

Typically both parties take opposing positions over an issue, dig in and then reiterate their arguments and the merits of their own position until one or both of them is exhausted and gives up.

Circular conversations can last hours, days, weeks, months, years, even a lifetime. When you think about it for a moment, the only reason people would subject themselves to that is they retain the hope that at some point the other person will change their mind, see their point of view, learn something, recognize their mistake and be persuaded that they were wrong all along. Logic would suggest that after 2 or 3 times around the loop most people would give up - but many of us don't. We go over and over.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by jastreb 6/11/2016, 16:00

Eroo wrote:Dobro je da se ubio, barem nije morao ovakve bedastoće čitat na forumu... jocolor
Brančilo se ubio zbog predosjećaja kako sve ono u što je vjerovao ide k vragu i zbog četničkog vampira koji se počeo buditi.

jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by vuksadinare 6/11/2016, 16:00

Noor wrote:
vuksadinare wrote:
maggie13 wrote:Opsjednut si Brankom, jastrebe,;-)
kad je krajisnik i polusrbin..bar sebe takvim smatra

opsjednut si i jastrebom i epikurom. daj stani ljude progoniti...prešlo ti u maniju.
ma to mi tako od kad se znamo..s iznimkom da je jastreb glumio pravasa 2,3 godine..kazem glumio...pa se prodao za sitne pare ucitelju epikuru...inace znamo mi spikat i normalno...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by Eroo 6/11/2016, 16:00

Gnječ wrote:
wiktoriwictorija wrote:
Eroo wrote:Ključ. Opet ovi trolovi snapastuju pošten svit. jocolor
You are a useful idiot and protected troll.

Nemojte se dati uvući u cirkularnu komunikaciju koju nameću forumski profašistički neoustaški trollovi.

Circular Conversations

Circular Conversations - Arguments which go on almost endlessly, repeating the same patterns with no resolution.

Typically both parties take opposing positions over an issue, dig in and then reiterate their arguments and the merits of their own position until one or both of them is exhausted and gives up.

Circular conversations can last hours, days, weeks, months, years, even a lifetime. When you think about it for a moment, the only reason people would subject themselves to that is they retain the hope that at some point the other person will change their mind, see their point of view, learn something, recognize their mistake and be persuaded that they were wrong all along. Logic would suggest that after 2 or 3 times around the loop most people would give up - but many of us don't. We go over and over.
Šefe, spasi nas, ako Boga znaš... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74853
2016-07-22


Back to top Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by vuksadinare 6/11/2016, 16:02

Noor wrote:
jastreb wrote:
Noor wrote:
vuksadinare wrote:
maggie13 wrote:Opsjednut si Brankom, jastrebe,;-)
kad je krajisnik i polusrbin..bar sebe takvim smatra

opsjednut si i jastrebom i epikurom. daj stani ljude progoniti...prešlo ti u maniju.
Dobro je dok ja ne postanem opsjednut Anitom. :-)

ko je ta?
ma bivsa mi ljubavnica sa starog foruma koju sam oteo caglju...pa on meni stalno nabijao iz osvete kako ce mi prasnut anitu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99140
2015-09-08


Back to top Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by michaellcmacha 6/11/2016, 16:02

jastreb wrote:
Eroo wrote:Dobro je da se ubio, barem nije morao ovakve bedastoće čitat na forumu... jocolor
Brančilo se ubio zbog predosjećaja kako sve ono u što je vjerovao ide k vragu i zbog četničkog vampira koji se počeo buditi.

TO JE NEKA GREŠKA... ja sam uvjeren da se radilo o probuđenom USTAŠKOM VAMPIRU...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by Leviathan2 6/11/2016, 16:03

ero, ko te napada ebote, koliko vidim ti napadas druge

_________________
Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by Guest 6/11/2016, 16:03

Eroo wrote:
wiktoriwictorija wrote:
Eroo wrote:Ključ. Opet ovi trolovi snapastuju pošten svit. jocolor
You are a useful idiot and protected troll.

? ...Evo, šefe, pa ti vidi šta ćeš.... :)
Pa ako za klasicno flejmanje i trolanje po jastrebovoj temi nakon moje prituzbe nisi dobio barem opomenu, onda ovdje vaze dvostruki kriteriji moderiranja i administriranja. I am not reinventig the wheel here, just pointing to a well-known fact.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by jastreb 6/11/2016, 16:05

michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:Dobro je da se ubio, barem nije morao ovakve bedastoće čitat na forumu... jocolor
Brančilo se ubio zbog predosjećaja kako sve ono u što je vjerovao ide k vragu i zbog četničkog vampira koji se počeo buditi.

TO JE NEKA GREŠKA... ja sam uvjeren da se radilo o probuđenom USTAŠKOM VAMPIRU...
U Beogradu??? Pa u Beogradu bi ustaški vampir na mjestu umro.


Last edited by jastreb on 6/11/2016, 16:06; edited 1 time in total
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by michaellcmacha 6/11/2016, 16:06

wiktoriwictorija wrote:
Eroo wrote:
wiktoriwictorija wrote:
Eroo wrote:Ključ. Opet ovi trolovi snapastuju pošten svit. jocolor
You are a useful idiot and protected troll.

? ...Evo, šefe, pa ti vidi šta ćeš.... :)
Pa ako za klasicno flejmanje i trolanje po jastrebovoj temi nakon moje prituzbe nisi dobio barem opomenu, onda ovdje vaze dvostruki kriteriji moderiranja i administriranja. I am not reinventig the wheel here, just pointing to a well-known fact.
a mene, mene nisi prijavila.... ma da horni je preslab igrač za prijave kad sam ja u pitanju... mene kad prijavljuješ onda je to izravno Efraimu ili Vesni ako već nemreš do njega....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by michaellcmacha 6/11/2016, 16:06

jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:Dobro je da se ubio, barem nije morao ovakve bedastoće čitat na forumu... jocolor
Brančilo se ubio zbog predosjećaja kako sve ono u što je vjerovao ide k vragu i zbog četničkog vampira koji se počeo buditi.

TO JE NEKA GREŠKA... ja sam uvjeren da se radilo o probuđenom USTAŠKOM VAMPIRU...
U Beogradu???
pa dobro ne u beogradu ali u Zemunu već da.... :)))
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by Guest 6/11/2016, 16:07

michaellcmacha wrote:
jastreb wrote:
Eroo wrote:Dobro je da se ubio, barem nije morao ovakve bedastoće čitat na forumu... jocolor
Brančilo se ubio zbog predosjećaja kako sve ono u što je vjerovao ide k vragu i zbog četničkog vampira koji se počeo buditi.

TO JE NEKA GREŠKA... ja sam uvjeren da se radilo o probuđenom USTAŠKOM VAMPIRU...
Kakva je ovo sad obiteljska genealogija. Koga to jos zanima... :kidd:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ratni zločinac Branko Ćopić - Page 2 Empty Re: Ratni zločinac Branko Ćopić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum