ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE

Go down

Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE Empty Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE

Post by vuksadinare Mon 31 Oct - 14:57

http://www.maxportal.hr/uhicen-general-duro-matuzovic-i-jos-devet-pripadnika-hvo-a/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE Empty Re: Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE

Post by vuksadinare Mon 31 Oct - 14:59

smijesno...to zato sto se đuro nije dao '92.....koje zrtvovanje..ovo ej besmislena zrtva da se napravi usluga srbima i dodiku..orasje koje se herojski branilo 3 godine...gdje je zivot bio smrt a smrt zivot
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE Empty Re: Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE

Post by vuksadinare Mon 31 Oct - 15:00

evo cak i na bosnjackim forumima..pricaju kako je ovo bezvezno uhicenje i nema veze sa mozgom nego se radi usluga srbima....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE Empty Re: Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE

Post by vuksadinare Mon 31 Oct - 15:01

..i opet najebase posavljaci...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE Empty Re: Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE

Post by vuksadinare Mon 31 Oct - 15:04

..pazite ovo na 'zahtjev Republike srpske'..bolje rec na zahtjev dode..odi mu covicu ljubi dupe zajedno sa epikurom i novim pridruzenim clanom jastrebom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE Empty Re: Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE

Post by vuksadinare Mon 31 Oct - 15:06

sta je ovo di ste dodoljupci....cpvicoljupci..di ej covic izjave..hercegbosanci izjave..prosvjedi...nista..jbg jebes orasje ne diraj siroki
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE Empty Re: Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE

Post by vuksadinare Mon 31 Oct - 15:20

Podrška generalu matuzoviću i hrabrim braniteljima Orašja koji su uhiceni lažnim četničkim optužbama koji im nisu ništa mogli oružjem ali jesu njima svojstvenim lažima...dodo četniče

ORAŠJE NEPOKORENI GRAD

https://www.youtube.com/watch?v=ax63EO25J7g
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE Empty Re: Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE

Post by jastreb Mon 31 Oct - 15:23

Možda to ima veze sa onim logorom za Srbe,gdje su ih mučili?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE Empty Re: Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE

Post by vuksadinare Mon 31 Oct - 15:26

jastreb wrote:Možda to ima veze sa onim logorom za Srbe,gdje su ih mučili?
..je kako da ne...koji logor?..pa nije orasje bio siroki..tamo nije prosao dan bez teskih borbi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE Empty Re: Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE

Post by jastreb Mon 31 Oct - 15:30

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Možda to ima veze sa onim logorom za Srbe,gdje su ih mučili?
..je kako da ne...koji logor?..pa nije orasje bio siroki..tamo nije prosao dan bez teskih borbi..
Ne znam sad točno koji. Mislim da je bilo o tome prije par godina na TV Bijeljina i da je postojao još u doba prije pada Posavine. Nisam siguran.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE Empty Re: Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE

Post by vuksadinare Mon 31 Oct - 15:31

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Možda to ima veze sa onim logorom za Srbe,gdje su ih mučili?
..je kako da ne...koji logor?..pa nije orasje bio siroki..tamo nije prosao dan bez teskih borbi..
Ne znam sad točno koji. Mislim da je bilo o tome prije par godina na TV Bijeljina i da je postojao još u doba prije pada Posavine. Nisam siguran.
u jebote 'istina' TV Bjeljine koja je ociscena temeljito
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE Empty Re: Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE

Post by jastreb Mon 31 Oct - 15:32

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Možda to ima veze sa onim logorom za Srbe,gdje su ih mučili?
..je kako da ne...koji logor?..pa nije orasje bio siroki..tamo nije prosao dan bez teskih borbi..
Ne znam sad točno koji. Mislim da je bilo o tome prije par godina na TV Bijeljina i da je postojao još u doba prije pada Posavine. Nisam siguran.
u jebote 'istina' TV Bjeljine koja je ociscena temeljito
Ma o tom logoru. Čini mi se da je bio negdje kod Orašja ili Šamca. Ne sjećam se,davno sam gledao. E,u tom logoru da su mučili Srbe.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE Empty Re: Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE

Post by vuksadinare Mon 31 Oct - 15:47

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Možda to ima veze sa onim logorom za Srbe,gdje su ih mučili?
..je kako da ne...koji logor?..pa nije orasje bio siroki..tamo nije prosao dan bez teskih borbi..
Ne znam sad točno koji. Mislim da je bilo o tome prije par godina na TV Bijeljina i da je postojao još u doba prije pada Posavine. Nisam siguran.
u jebote 'istina' TV Bjeljine koja je ociscena temeljito
Ma o tom logoru. Čini mi se da je bio negdje kod Orašja ili Šamca. Ne sjećam se,davno sam gledao. E,u tom logoru da su mučili Srbe.
....u samcu nije bio srpski logor..jer samac ej pao 16.4.1992...ni kod orasja nije bio logor...spominjao s elogor kod ođaka...ali na koncu se uspostavilo da nije bio..nego zatvor
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE Empty Re: Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE

Post by jastreb Mon 31 Oct - 15:47

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
..je kako da ne...koji logor?..pa nije orasje bio siroki..tamo nije prosao dan bez teskih borbi..
Ne znam sad točno koji. Mislim da je bilo o tome prije par godina na TV Bijeljina i da je postojao još u doba prije pada Posavine. Nisam siguran.
u jebote 'istina' TV Bjeljine koja je ociscena temeljito
Ma o tom logoru. Čini mi se da je bio negdje kod Orašja ili Šamca. Ne sjećam se,davno sam gledao. E,u tom logoru da su mučili Srbe.
....u samcu nije bio srpski logor..jer samac ej pao 16.4.1992...ni kod orasja nije bio logor...spominjao s elogor kod ođaka...ali na koncu se uspostavilo da nije bio..nego zatvor
E,taj kod Odžaka. To je to.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE Empty Re: Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE

Post by vuksadinare Mon 31 Oct - 16:09

...inace u bos.posavini narocito ne u razdublju od 4 mjeseca 1992 do 7 mjeseca 1992...prakticno bilo ej nemoguce imat kakav logor jer je tad u stvari citava posavina bila bojisnica..jednostavno odvojit snage za cuvanje logora i logorasa je bilo nemoguce..jer logor zahtjeva veci broj ljudi u osiguranju..i logori su mahom bili u debeloj pozadini gdje nije bilo izravnih bojevih djelovanja...tako da spominjat logore u bos.posavini...je u sferi izmisljotina..moglo ej biti zlocina...ali ili u borbi ili ako ej neko mjesto osvojeno..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE Empty Re: Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE

Post by jastreb Mon 31 Oct - 16:28

vuksadinare wrote:...inace u bos.posavini narocito ne u razdublju od 4 mjeseca 1992 do 7 mjeseca 1992...prakticno bilo ej nemoguce imat kakav logor jer je tad u stvari citava posavina bila bojisnica..jednostavno odvojit snage za cuvanje logora i logorasa je bilo nemoguce..jer logor zahtjeva veci broj ljudi u osiguranju..i logori su mahom bili u debeloj pozadini gdje nije bilo izravnih bojevih djelovanja...tako da spominjat logore u bos.posavini...je u sferi izmisljotina..moglo ej biti zlocina...ali ili u borbi ili ako ej neko mjesto osvojeno..
Nebitno. Pomislio sam na pogrešno mjesto. Bilo kako bilo Hrvati u Hrvatskoj se zbog tog hapšenja baš neće previše uznemiravati.

Takvi smo postali.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE Empty Re: Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE

Post by vuksadinare Mon 31 Oct - 16:43

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:...inace u bos.posavini narocito ne u razdublju od 4 mjeseca 1992 do 7 mjeseca 1992...prakticno bilo ej nemoguce imat kakav logor jer je tad u stvari citava posavina bila bojisnica..jednostavno odvojit snage za cuvanje logora i logorasa je bilo nemoguce..jer logor zahtjeva veci broj ljudi u osiguranju..i logori su mahom bili u debeloj pozadini gdje nije bilo izravnih bojevih djelovanja...tako da spominjat logore u bos.posavini...je u sferi izmisljotina..moglo ej biti zlocina...ali ili u borbi ili ako ej neko mjesto osvojeno..
Nebitno. Pomislio sam na pogrešno mjesto. Bilo kako bilo Hrvati u Hrvatskoj se zbog tog hapšenja baš neće previše uznemiravati.

Takvi smo postali.
vidio bi ti kako bi se digli covic i ekipa i tu u hrvatskoj udruge da je hapsenje izvrseno u sirokom ili mostaru...ovako koga briga za ionako nebitne i zrtvovane posavljake...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99391
2015-09-08


Back to top Go down

Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE Empty Re: Operacija 'Koridor' ovaj put u režiji SIPE

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum