ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kutak za rusofile

Page 42 of 50 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 46 ... 50  Next

Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Wed 7 Jun - 23:05

My Brother Billo wrote:ma no poblem,a cuj nebi pucao na tu blizinu ni iz zracne,evo jos malo domaceg rada

Kutak za rusofile - Page 42 -PAXP-deijEKutak za rusofile - Page 42 19030516_174310293104359_1834244156508109337_n
nelose..uglavnom sve pogadjaju..sta daljina?

Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by My Brother Billo Wed 7 Jun - 23:05

pismejker wrote:ufffff..ne do Bog da Miha vidi ove mete i sa koje daljine...proglasit ce te Cetnikom od 10 godina.. lol!
los bi ja bio cetnik,premalo srpskih gena,a i znas da ja ne vjerujem u genetiku,kad su Rusi slomili Svabe u Staljingradu nije to bila nikakva genetska superiornost nego pobjeda duha
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Wed 7 Jun - 23:06

My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:ufffff..ne do Bog da Miha vidi ove mete i sa koje daljine...proglasit ce te Cetnikom od 10 godina.. lol!
los bi ja bio cetnik,premalo srpskih gena,a i znas da ja ne vjerujem u genetiku,kad su Rusi slomili Svabe u Staljingradu nije to bila nikakva genetska superiornost nego pobjeda duha
A ja..no kad pogledas Ruse,ipak su zesci Arijevci nego Svabi..svabi su mis-mas..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by My Brother Billo Wed 7 Jun - 23:08

pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:ma no poblem,a cuj nebi pucao na tu blizinu ni iz zracne,evo jos malo domaceg rada

Kutak za rusofile - Page 42 -PAXP-deijEKutak za rusofile - Page 42 19030516_174310293104359_1834244156508109337_n
nelose..uglavnom sve pogadjaju..sta daljina?
sve 25 yardi,ovi oko mene mlatimudani i blize su metali,doduse strijeljana zatvorenog tipa,ne jebe te vjetar i tako to samo nekako mracno u picku materinu,visesam se oslanjao na nocni nisan,sljedece mi je isprobavanje drugih pistolja,kalibara pa se prebacujem na puscetine  cat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by My Brother Billo Wed 7 Jun - 23:10

pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:ufffff..ne do Bog da Miha vidi ove mete i sa koje daljine...proglasit ce te Cetnikom od 10 godina.. lol!
los bi ja bio cetnik,premalo srpskih gena,a i znas da ja ne vjerujem u genetiku,kad su Rusi slomili Svabe u Staljingradu nije to bila nikakva genetska superiornost nego pobjeda duha
A ja..no kad pogledas Ruse,ipak su zesci Arijevci nego Svabi..svabi su mis-mas..
e cuj ako vjerujes u kreacionizam svi smo imamo iste pra roditelje Adama i Evu,znaci svi imamo iste gene,e sad jebiga nece onaj tamo negdje u aziji,istocnoj evropi ili africi biti kreativan i pametan jer crkava od gladi i neimastine kao onaj u zapadnoj evropi ili americi koji ima savrsene uslove,to nema veze sa genima.
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Wed 7 Jun - 23:11

My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:ma no poblem,a cuj nebi pucao na tu blizinu ni iz zracne,evo jos malo domaceg rada

Kutak za rusofile - Page 42 -PAXP-deijEKutak za rusofile - Page 42 19030516_174310293104359_1834244156508109337_n
nelose..uglavnom sve pogadjaju..sta daljina?
sve 25 yardi,ovi oko mene mlatimudani i blize su metali,doduse strijeljana zatvorenog tipa,ne jebe te vjetar i tako to samo nekako mracno u picku materinu,visesam se oslanjao na nocni nisan,sljedece mi je isprobavanje drugih pistolja,kalibara pa se prebacujem na puscetine  cat
dosad sam gadjao iz BrowningaFN,Berette 22 i 9mm,iz prvog sranje,nikako da grupiram,no Beretta,tako lako je precizno pogoditi..
Gluck 21 auto jos se privikavam..dolje sam nes u divlje odradio,i mogu rei definitivno,gan za obranu jako dobar..precizan je..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Wed 7 Jun - 23:12

My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:ufffff..ne do Bog da Miha vidi ove mete i sa koje daljine...proglasit ce te Cetnikom od 10 godina.. lol!
los bi ja bio cetnik,premalo srpskih gena,a i znas da ja ne vjerujem u genetiku,kad su Rusi slomili Svabe u Staljingradu nije to bila nikakva genetska superiornost nego pobjeda duha
A ja..no kad pogledas Ruse,ipak su zesci Arijevci nego Svabi..svabi su mis-mas..
e cuj ako vjerujes u kreacionizam svi smo imamo iste pra roditelje Adama i Evu,znaci svi imamo iste gene,e sad jebiga nece onaj tamo negdje u aziji,istocnoj evropi ili africi biti kreativan i pametan jer crkava od gladi i neimastine kao onaj u zapadnoj evropi ili americi koji ima savrsene uslove,to nema veze sa genima.
de..malo se zajebajem..na konto onih koji broje krvna zrnca...
Nego evo ti zanimljivo pitanje..zasto crnci ne znaju u globalu plicati,i kad padnu u vodu,udave se u pola metra..(gledao onaj izbjeglicki gumenjak,sa kojeg je palo nes Nigga u vodu..jebote,misici,kosti,jaki ko volovi i udave se.a bijelci bas i ne..onda???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by My Brother Billo Wed 7 Jun - 23:15

hm,da ja sma pistolj birao po svojoj personalnosti,ima stvarno preciznih pistolja ali meni treba masina koju ne treba maziti a to ti je za mene CZ Ceski a kod pusaka AK 47 mada je jedan R 15 precizniji ali ima pun kurac djelova i treba ga maziti i paziti.
Gle ovu,ovdje sam joj jebo mater cat

Kutak za rusofile - Page 42 19030718_174311953104193_778943639713274475_n
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Wed 7 Jun - 23:16

My Brother Billo wrote:hm,da ja sma pistolj birao po svojoj personalnosti,ima stvarno preciznih pistolja ali meni treba masina koju ne treba maziti a to ti je za mene CZ Ceski a kod pusaka AK 47 mada je jedan R 15 precizniji ali ima pun kurac djelova i treba ga maziti i paziti.
Gle ovu,ovdje sam joj jebo mater cat

Kutak za rusofile - Page 42 19030718_174311953104193_778943639713274475_n
tus bio nes nadrkan..priznaj.. lol! ...sef te naljutijo? lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by My Brother Billo Wed 7 Jun - 23:17

crnci ako ces mene pitatu su bolji atlete od bijelaca,jebiga neznam ni ja plivati,probaj npr plivati u Uni punoj virova i nekih rupa velike su sanse da tu najebes,dok more samo plutas gore ko list,eventualno moze neka ajkulica gricnuti ali rijeka deleko opasnija
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by My Brother Billo Wed 7 Jun - 23:19

pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:hm,da ja sma pistolj birao po svojoj personalnosti,ima stvarno preciznih pistolja ali meni treba masina koju ne treba maziti a to ti je za mene CZ Ceski a kod pusaka AK 47 mada je jedan R 15 precizniji ali ima pun kurac djelova i treba ga maziti i paziti.
Gle ovu,ovdje sam joj jebo mater cat

Kutak za rusofile - Page 42 19030718_174311953104193_778943639713274475_n
tus bio nes nadrkan..priznaj.. lol! ...sef te naljutijo? lol!
ma nije nego uplatio sat vremena pa malo pozurio da ne istekne "Happy Hour"  pig
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Wed 7 Jun - 23:19

My Brother Billo wrote:crnci ako ces mene pitatu su bolji atlete od bijelaca,jebiga neznam ni ja plivati,probaj npr plivati u Uni punoj virova i nekih rupa velike su sanse da tu najebes,dok more samo plutas gore ko list,eventualno moze neka ajkulica gricnuti ali rijeka deleko opasnija
govorim u prosjeku..bilo gdje..poznato je da crnci su jako losi plivaci..bijelci kao ribe...sto mislis,jel to zato sto su se bijelci "vratili" iz mora na tlo,a crnci su bilo nesto sto i nije otpuzalo u more,ili nesto drugo..?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Wed 7 Jun - 23:21

My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:hm,da ja sma pistolj birao po svojoj personalnosti,ima stvarno preciznih pistolja ali meni treba masina koju ne treba maziti a to ti je za mene CZ Ceski a kod pusaka AK 47 mada je jedan R 15 precizniji ali ima pun kurac djelova i treba ga maziti i paziti.
Gle ovu,ovdje sam joj jebo mater cat

Kutak za rusofile - Page 42 19030718_174311953104193_778943639713274475_n
tus bio nes nadrkan..priznaj.. lol! ...sef te naljutijo? lol!
ma nije nego uplatio sat vremena pa malo pozurio da ne istekne "Happy Hour"  pig
"vidi se" grcenje ruke...precvrsto stisnuta i okidas sakom,ne prstom..zato sve dolje lijevo...svejedno drob si joj poki lol! da..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by My Brother Billo Wed 7 Jun - 23:21

crnci bijelci isti kurac,citam naucnici se jebu sa ljudskim i zivotinjskim dnk,to ti je sjebavanje genetike a ne te budalestine
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by My Brother Billo Wed 7 Jun - 23:23

pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:hm,da ja sma pistolj birao po svojoj personalnosti,ima stvarno preciznih pistolja ali meni treba masina koju ne treba maziti a to ti je za mene CZ Ceski a kod pusaka AK 47 mada je jedan R 15 precizniji ali ima pun kurac djelova i treba ga maziti i paziti.
Gle ovu,ovdje sam joj jebo mater cat

Kutak za rusofile - Page 42 19030718_174311953104193_778943639713274475_n
tus bio nes nadrkan..priznaj.. lol! ...sef te naljutijo? lol!
ma nije nego uplatio sat vremena pa malo pozurio da ne istekne "Happy Hour"  pig
"vidi se" grcenje ruke...precvrsto stisnuta i okidas sakom,ne prstom..zato sve dolje lijevo...svejedno drob si joj poki lol! da..
priznajem ima neku treskavu ruku,no dobro,jedna od mnogih mojih mana,moram raditi na tome,mada postoji jos jedna fora...tvrd obarac,npr kod CZ-a u kutiji mi je stigao i mali kljucic sa kojim se obarac moze omeksati a sa time se dobija i na preciznosti  cat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Wed 7 Jun - 23:24

My Brother Billo wrote:crnci bijelci isti kurac,citam naucnici se jebu sa ljudskim i zivotinjskim dnk,to ti je sjebavanje genetike a ne te budalestine
ne kuzis..zanim me logicki aspekt svega toga..nije rasisticka spika..nego jesul crnci i bijelci ,dva kasnije odvojena toka predaka,gdje su jedni osli u mora,a drugi ostali na tlu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Wed 7 Jun - 23:25

My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:hm,da ja sma pistolj birao po svojoj personalnosti,ima stvarno preciznih pistolja ali meni treba masina koju ne treba maziti a to ti je za mene CZ Ceski a kod pusaka AK 47 mada je jedan R 15 precizniji ali ima pun kurac djelova i treba ga maziti i paziti.
Gle ovu,ovdje sam joj jebo mater cat

Kutak za rusofile - Page 42 19030718_174311953104193_778943639713274475_n
tus bio nes nadrkan..priznaj.. lol! ...sef te naljutijo? lol!
ma nije nego uplatio sat vremena pa malo pozurio da ne istekne "Happy Hour"  pig
"vidi se" grcenje ruke...precvrsto stisnuta i okidas sakom,ne prstom..zato sve dolje lijevo...svejedno drob si joj poki lol! da..
priznajem ima neku treskavu ruku,no dobro,jedna od mnogih mojih mana,moram raditi na tome,mada postoji jos jedna fora...tvrd obarac,npr kod CZ-a u kutiji mi je stigao i mali kljucic sa kojim se obarac moze omeksati a sa time se dobija i na preciznosti  cat
daj sliku gana..makar sa neta..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by My Brother Billo Wed 7 Jun - 23:27

jebiga o tome mozemo samo nagadjati.npr poslije potopa na sve 4 razlicite strane svijeta su ostali zivjeti neki "domorodci" d aih tako nazovem a genetski materijal im je bio potpuno identican iako nisu nikako mogli doci u dodir jedni sa drugima,sto me navodi na zakljucak da je prije potopa stvarno bila neka civilazija tipa Atlantida il ista ti ja znam,samo gadno je jer nema o tako necem ama bs nikakvih zapisa,potop je izgleda sve temeljito izbrisao
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Wed 7 Jun - 23:28

My Brother Billo wrote:jebiga o tome mozemo samo nagadjati.npr poslije potopa na sve 4 razlicite strane svijeta su ostali zivjeti neki "domorodci" d aih tako nazovem a genetski materijal im je bio potpuno identican iako nisu nikako mogli doci u dodir jedni sa drugima,sto me navodi na zakljucak da je prije potopa stvarno bila neka civilazija tipa Atlantida il ista ti ja znam,samo gadno je jer nema o tako necem ama bs nikakvih zapisa,potop je izgleda sve temeljito izbrisao
Mda....uffff jebote,pisam ko konjusina...puno...jebi ga zderem lubenice i pijem pffo...lubenica su majka,one grcke sorte,hruskave,jako crvene i slatke.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by My Brother Billo Wed 7 Jun - 23:29

Kutak za rusofile - Page 42 15z_CZP09_L_91620
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by My Brother Billo Wed 7 Jun - 23:30

pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:jebiga o tome mozemo samo nagadjati.npr poslije potopa na sve 4 razlicite strane svijeta su ostali zivjeti neki "domorodci" d aih tako nazovem a genetski materijal im je bio potpuno identican iako nisu nikako mogli doci u dodir jedni sa drugima,sto me navodi na zakljucak da je prije potopa stvarno bila neka civilazija tipa Atlantida il ista ti ja znam,samo gadno je jer nema o tako necem ama bs nikakvih zapisa,potop je izgleda sve temeljito izbrisao
Mda....uffff jebote,pisam ko konjusina...puno...jebi ga zderem lubenice i pijem pffo...lubenica su majka,one grcke sorte,hruskave,jako crvene i slatke.. :clown
ovdje sve one gmo lubenice bez sjemenki,mamicu im jarecu  pig
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 42 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 42 of 50 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum