ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kutak za rusofile

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by My Brother Billo Wed 7 Jun - 23:30

pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:jebiga o tome mozemo samo nagadjati.npr poslije potopa na sve 4 razlicite strane svijeta su ostali zivjeti neki "domorodci" d aih tako nazovem a genetski materijal im je bio potpuno identican iako nisu nikako mogli doci u dodir jedni sa drugima,sto me navodi na zakljucak da je prije potopa stvarno bila neka civilazija tipa Atlantida il ista ti ja znam,samo gadno je jer nema o tako necem ama bs nikakvih zapisa,potop je izgleda sve temeljito izbrisao
Mda....uffff jebote,pisam ko konjusina...puno...jebi ga zderem lubenice i pijem pffo...lubenica su majka,one grcke sorte,hruskave,jako crvene i slatke.. :clown
ovdje sve one gmo lubenice bez sjemenki,mamicu im jarecu  pig

My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Wed 7 Jun - 23:31

My Brother Billo wrote:Kutak za rusofile - Page 43 15z_CZP09_L_91620
Lijepo beštimje...cak i ljepse nego bezlicni Gluckovi..9x19..to je dobro...ne svidja  i se 9x18
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Wed 7 Jun - 23:34

Kutak za rusofile - Page 43 372894_01_wtb_glock_21_or_21sf_gen_3_or__640
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by My Brother Billo Wed 7 Jun - 23:34

ma zdere sve moguce metke po tome je poznat,samo neke je 9 mm,vec sam przio 2 razlicite municije,nema zime hehe,a imas pistolja npr za koje se preporucuje samo npr remington ili odredjena vrsta,nista drugo,ovo jok,ne bira  pirat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by My Brother Billo Wed 7 Jun - 23:36

pismejker wrote:
My Brother Billo wrote:Kutak za rusofile - Page 43 15z_CZP09_L_91620
Lijepo beštimje...cak i ljepse nego bezlicni Gluckovi..9x19..to je dobro...ne svidja  i se 9x18
Moram isprobati i Glocka,Beretu,Smith and Vesona,Valtera i naravno revolvere,malokalibarske i ne racunam to mi dodje ko nekaza jebancija i onda naravno duge cijevi  cat
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Wed 7 Jun - 23:36

My Brother Billo wrote:ma zdere sve moguce metke po tome je poznat,samo neke je 9 mm,vec sam przio 2 razlicite municije,nema zime hehe,a imas pistolja npr za koje se preporucuje samo npr remington ili odredjena vrsta,nista drugo,ovo jok,ne bira  pirat
svejed..to je prednost,a ovo preporuca se,je marketinska fora..kupujte skuplju municiju..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Wed 7 Jun - 23:38

za ovo kazu da zaustavlja grizlija u mjestu...e sad..

Kutak za rusofile - Page 43 Dsc_2045
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by My Brother Billo Wed 7 Jun - 23:40

jebem li ga,sad,neznam ste ce odraditi tih 6 metaka a sto nece onim 19 od 9 mm,nisam bas nesto inpresioniran tim velikim kalibrima a ako ikad budem isao u lov na medvjede necu ici sa pistoljem ili revolverom nego sa necim ozbiljnijim
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Wed 7 Jun - 23:43

My Brother Billo wrote:jebem li ga,sad,neznam ste ce odraditi tih 6 metaka a sto nece onim 19 od 9 mm,nisam bas nesto inpresioniran tim velikim kalibrima a ako ikad budem isao u lov na medvjede necu ici sa pistoljem ili revolverom nego sa necim ozbiljnijim
razlika je u Probojnosti,odnosno Shock efektu..
recimo prastari TT-jac je imao 7.62 sa skoro magnum punjenjem..probitacno,ali shock efekat nula...taj jos stoji na nogama i vratiti ti 44 ili 45icom,koja te prompto baca doli..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Wed 7 Jun - 23:44

isto kao i sacmarica 12 sa 6 gauge punjenjem stvara gadan shock ali i ima probojnost,pa je opasna po grizlija..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by My Brother Billo Wed 7 Jun - 23:46

a cuj sad neznam pricamo li o medvjedima ili cemu vec,vis ja bi uvjek radije izabrao tetku od tog magnuma,samo znas da je municija za tetku skupa ko otrov tako ako bi to uzeo u obzir ipak bi magnuma iako vise volim tetku ali jebes ti to kad se radi o ovome,kupujem sta smatram da mi je bolje,magnum je magnum,vidjeh neki Srpski za 300$ i propustim tu priliku,jebiga  geek
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by My Brother Billo Wed 7 Jun - 23:48

pismejker wrote:isto kao i sacmarica 12 sa 6 gauge punjenjem stvara gadan shock ali i ima probojnost,pa je opasna po grizlija..
jebiga to je za mene sranje,grizlija tuci sacmaricom to ti je kao da si si potpisao smrtnu presudu,ja bi ga radije tukao kundakom po glavi nego pucao u njega iz tog sranja,nista od tog posla
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Wed 7 Jun - 23:50

Pa Grizli je tu kao faktor procjene efekta oruzja.. dakle,probojnost i shok efekat,odnosno Punch efekat..

obicno punch efekat na tren zaustave grizlija,ali ne nanose dubinsku stetu,tak oda on nastavlja napad..ovaj S&W 500 je i jedno i drugo...mada,88 mnetaka 9x19 u grizlija,i cekanje jedno par minuta na sIGURNOm,moze ga oboriti..bez da najbes..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Wed 7 Jun - 23:52

My Brother Billo wrote:
pismejker wrote:isto kao i sacmarica 12 sa 6 gauge punjenjem stvara gadan shock ali i ima probojnost,pa je opasna po grizlija..
jebiga to je za mene sranje,grizlija tuci sacmaricom to ti je kao da si si potpisao smrtnu presudu,ja bi ga radije tukao kundakom po glavi nego pucao u njega iz tog sranja,nista od tog posla
o pajdo..to jeste dobitna kombinacija za grizlija,stovise idealni kalibar puske i velicina zrna..nanosi punch i ide prilicno duboko,jer kugle imaju masu postenu..
to sam citao o sajtovima lovaca iz amerike,profesionalaca...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Wed 7 Jun - 23:54

naravno..idealno je imati jednu dobru sacmaricu i pusku poluautomatsku,pravog kalibra..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by My Brother Billo Thu 8 Jun - 2:59

najbolje se sa njim ne zjebavati bas ako nemoras
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Thu 8 Jun - 9:36

ziva istina..nikako da shvatim Ruse,kako bez mrve straha love grizlije..celična mooda...kao da love zeceve.,..

Predlazem ti da isprobas neki sutgan 12 sa gauge6 punjenjem..i to zviznes sa recimo..4 metra u zid koji ima fasadu na sebi,ali neove moderne,nego cisto debeli sloj maltera preko blokova ili ziggli..
budes se iznenadio koliko hvata podrucja i trga ga..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by crvenkasti Thu 8 Jun - 10:01

U pucanju su najbolji Ameri. Nenadmašni su.

crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28567
2014-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Guest Thu 8 Jun - 10:05

jap..jucer po nti put gledam ..neku seriju..i uglavnom..curi dopizdilo sto je prate ejdženti..stala naglo ubacila u rikverc,i zaletila se unatrag,pravo u neki gavrmentov SUV crni...
nekad bi slijedila treska i skripanje metala,velika buka...
danas,plastika branika je sramotno zacviljela,savijala se,krunila na komade,kao kad dijete lomi svoju plasticnu igracku...
ovo im nije trebalo..mogli su ispresati dva komada debljeg lima,da ta scena dobije smisao.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by My Brother Billo Thu 8 Jun - 12:06

pismejker wrote:ziva istina..nikako da shvatim Ruse,kako bez mrve straha love grizlije..celična mooda...kao da love zeceve.,..

Predlazem ti da isprobas neki sutgan 12 sa gauge6 punjenjem..i to zviznes sa recimo..4 metra u zid koji ima fasadu na sebi,ali neove moderne,nego cisto debeli sloj maltera preko blokova ili ziggli..
budes se iznenadio koliko hvata podrucja i trga ga..
ne razumijem se u medvjede ali jebem li ga,zar u Rusiji ima Grizlija,ja sam mislio da je to specificno samo za americko podneblje
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by My Brother Billo Thu 8 Jun - 12:09

crvenkasti wrote:U pucanju su najbolji Ameri. Nenadmašni su.

nebi bas tako daleko isao crveni,prije ce biti oruzje i municija im je najjeftinije a i zakoni u vezi toga (u dosta saveznih)drzava,mada na jugu imas neku da tako to nazovem pucacku kulturu koje su se npr naicisti uzasavali i bojali.
My Brother Billo
My Brother Billo

Posts : 2237
2017-04-17


Back to top Go down

Kutak za rusofile - Page 43 Empty Re: Kutak za rusofile

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum