ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ako Hillary pobijedi najebali smo

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Ako Hillary pobijedi najebali smo - Page 2 Empty Re: Ako Hillary pobijedi najebali smo

Post by Guest Tue 18 Oct - 18:25

Noor wrote:
bogomdani wrote:
jastreb wrote:
bogomdani wrote:
jastreb wrote:Da,najebali smo u slučaju da joj se Hrvatska ne suprostavi i odjebe ju.

Ako ostanemo uz nju,onda nam se loše piše.
svakako ste naebali...bilo kao proxy,bilo kao krvavi komad mesa kojim se psina privlaci..

Uvijek postoji izlaz.  

BOŽE CUVAJ HRVATSKU ODOH JA ZA NJEMACKU... :hiker

Minken bojna...neprocjenjivo!
ima tu jedan hrvatski klub,nes poput diska i restorana..ono nacionalna svijest na najvisem nivou..glavni akteri,skripavi starci u pokusaju sakupljanja pomoci doli...jos se vade na tu spiku.... king ..lik je tijekom rada prikupljao pomoc,pola od toga sebi preusmjeravao...nedavno mu maznuli na moru Audi A6 lol! ..drugi onako ozbiljno..."bez njega se ovdje nis ne moze zapoceti"..onako dubokim veleumnim glasom kaze..samo sto nisam pukel od smijeha..ono,glumi se malo zesca mafija... jocolor

Guest
Guest


Back to top Go down

Ako Hillary pobijedi najebali smo - Page 2 Empty Re: Ako Hillary pobijedi najebali smo

Post by Guest Tue 18 Oct - 18:30

bogomdani wrote:
Noor wrote:
bogomdani wrote:
jastreb wrote:
bogomdani wrote:
svakako ste naebali...bilo kao proxy,bilo kao krvavi komad mesa kojim se psina privlaci..

Uvijek postoji izlaz.  

BOŽE CUVAJ HRVATSKU ODOH JA ZA NJEMACKU... :hiker

Minken bojna...neprocjenjivo!
ima tu jedan hrvatski klub,nes poput diska i restorana..ono nacionalna svijest na najvisem nivou..glavni akteri,skripavi starci u pokusaju sakupljanja pomoci doli...jos se vade na tu spiku.... king ..lik je tijekom rada prikupljao pomoc,pola od toga sebi preusmjeravao...nedavno mu maznuli na moru Audi A6 lol! ..drugi onako ozbiljno..."bez njega se ovdje nis ne moze zapoceti"..onako dubokim veleumnim glasom kaze..samo sto nisam pukel od smijeha..ono,glumi se malo zesca mafija... jocolor

a baš sam te htjela pitat imaš li kakvu ekipu tamo...ok, vidim da si se snašao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ako Hillary pobijedi najebali smo - Page 2 Empty Re: Ako Hillary pobijedi najebali smo

Post by melkior Tue 18 Oct - 18:46

asilovski wrote:https://theintercept.com/2016/07/25/robert-kagan-and-other-neocons-back-hillary-clinton/
Ako najebemo to je dobro za nas cheers  Baš gledam ,situacija na poslu mi je očajna, jedva čekam da najebemo pirat
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Ako Hillary pobijedi najebali smo - Page 2 Empty Re: Ako Hillary pobijedi najebali smo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum