ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by provocator 7/10/2016, 07:58

vuksadinare wrote:
Sora wrote:Bogtejrbo, zbog crkveno/drzavnog nasilja unistavaju buducnost tog nezeljenog djetta, gaze po zeninoj suverenosti da odluci o svom zdravlju i tijelu i po njrnim odjecajima ...i MAJMUN VELI : bolesno
pa naravno da dijelom i ej bolesno..nije njoj crkva unistila zdravlje vec ona sama sebi unistava zdravlje jer nema petlju reci decku ili muzu stavi kurton...ili necu..ili sama da uzme zastitu...jbg...bolesno je sto vlastitom gluposcu zajebe i sebi zdravlje a i onima oko nje
A ti koji se "bore" protiv abortusa su i protiv seksualne edukacije djece u školama???
Drkanje je grijeh, stavljanje prezervativa je grijeh, jebanje je grijeh, pušenje curca je grijeh, jebanje žene u guzu je grijeh, pilula za dan poslije je grijeh... Što nije grijeh? Mlatiti ženu, opijati se, tući djecu i imati ljubavnicu te ići svake nedjelje u Crkvu i puniti svečenićku lemozinu?

provocator

Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by vuksadinare 7/10/2016, 07:59

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:Bogtejrbo, zbog crkveno/drzavnog nasilja unistavaju buducnost tog nezeljenog djetta, gaze po zeninoj suverenosti da odluci o svom zdravlju i tijelu i po njrnim odjecajima ...i MAJMUN VELI : bolesno
pa naravno da dijelom i ej bolesno..nije njoj crkva unistila zdravlje vec ona sama sebi unistava zdravlje jer nema petlju reci decku ili muzu stavi kurton...ili necu..ili sama da uzme zastitu...jbg...bolesno je sto vlastitom gluposcu zajebe i sebi zdravlje a i onima oko nje

Cak i da je tocno to sto pises ,
Tko ima pravo meni oduzeti prwvo da ne rodim
TKO .
Nisam vjernik. Jebe mi se zacrkvu .
A o zastiti od trudnice znsm dosta , nije to neka pamet. Ili hrabrost.
Zivot nije forum pa ces sad razumom sve rijesiti.
Posljednji treci abic sam imala s muzem i u tom periodu smo se rastali.
:omg
...to bilo ono da se za kraj mrknemo pa svak sebi..i onda ti trudna ostade a muz ode...ko je tu glup?.... lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by vuksadinare 7/10/2016, 08:00

ja bi vam abortus samo iz gluposti zabranio..da kaznom naucite....neki ni ne nauce..takve bi kastrirao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by Sora 7/10/2016, 08:01

vuksadinare wrote:
Sora wrote:muskatci koji podrzavaju zabranu abortusu IMAJU PRVI UVJET ZA RAZVOJ PATOLOSKIH CRTA FASISTE A TO JE NEDISTATAK EMPATIJE
ONAJ TKO NE MOZE RAZUMJETI ZENSKI PROBLEM, NE MOZE NISTA.


TO JE SASVIM SIGURNO FASIST u nekoj konstelaciji drustvenih odnosa...i musko dubre.
Tipa Marcelko
opet muskarac kriv...tko brani zeni rec..necu se jebat a'k ne stavis zastitu....ili se sama zbog ljenosti ne zastiti

KRIVI SU OBOJE .
ILI DUH SVETI JE KRIV ..
STA LUPETAS .
NEMA NITKO PRAVO ZENI zabrsniti da raspolaze svojim tijelom. ZENA NIJE REPRODUKTIVNI STROJ, Mternica , nije matica, nije raspoldna kobila,
KAKO BI VAMA MUSKIMA BILO DA VAM DRZAVA ODREDI PODVEZIVANJE .
AJDE DA VAS VIDIM.
ONO , MARCELKU ZAVEZATI JAJA DO PENZIJE .?
Ha ?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by Sora 7/10/2016, 08:02

vuksadinare wrote:ja bi vam abortus samo iz gluposti zabranio..da kaznom naucite....neki ni ne nauce..takve bi kastrirao

Ja bi tebi zabranila da se jebes
Jer si takav panj
Strahota ..
Ti ne kuzis uopce emocije, ljubsvni zivot ..
Panjina obicna :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by vuksadinare 7/10/2016, 08:02

Sora wrote:
vuksadinare wrote:
Sora wrote:muskatci koji podrzavaju zabranu abortusu IMAJU PRVI UVJET ZA RAZVOJ PATOLOSKIH CRTA FASISTE A TO JE NEDISTATAK EMPATIJE
ONAJ TKO NE MOZE RAZUMJETI ZENSKI PROBLEM, NE MOZE NISTA.


TO JE SASVIM SIGURNO FASIST u nekoj konstelaciji drustvenih odnosa...i musko dubre.
Tipa Marcelko
opet muskarac kriv...tko brani zeni rec..necu se jebat a'k ne stavis zastitu....ili se sama zbog ljenosti ne zastiti

KRIVI SU OBOJE .
ILI DUH SVETI JE KRIV ..
STA LUPETAS .
NEMA NITKO PRAVO ZENI zabrsniti da raspolaze svojim tijelom. ZENA NIJE REPRODUKTIVNI STROJ, Mternica , nije matica, nije raspoldna kobila,
KAKO BI VAMA MUSKIMA BILO DA VAM DRZAVA ODREDI PODVEZIVANJE .
AJDE DA VAS VIDIM.
ONO , MARCELKU ZAVEZATI JAJA DO PENZIJE .?
Ha ?
imas kontracepciju ili si skrta platiti je
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by Sora 7/10/2016, 08:02

vuksadinare wrote:ja bi vam abortus samo iz gluposti zabranio..da kaznom naucite....neki ni ne nauce..takve bi kastrirao

Ja bi tebi zabranila da se jebes
Jer si takav panj
Strahota ..
Ti ne kuzis uopce emocije, ljubsvni zivot ..
Panjina obicna :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by vuksadinare 7/10/2016, 08:04

Sora wrote:
vuksadinare wrote:ja bi vam abortus samo iz gluposti zabranio..da kaznom naucite....neki ni ne nauce..takve bi kastrirao

Ja bi tebi zabranila da se jebes
Jer si takav panj
Strahota ..
Ti ne kuzis uopce emocije, ljubsvni zivot ..
Panjina obicna :cry
kaj ce mi ljubav...od ljubavi se ne zivi....ljudbav dođe i prođe a ti ostajes sa svim svojim problemima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by Sora 7/10/2016, 08:05

sve si rekao

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by provocator 7/10/2016, 08:06

vuksadinare wrote:ja bi vam abortus samo iz gluposti zabranio..da kaznom naucite....neki ni ne nauce..takve bi kastrirao
Mlata je zabranila abortus, a more oko Malte je puno brodova gdje se mlate strašne pare jer žene dolaze na abortus. I to je po tebi rješenje problema?

_________________
Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by vuksadinare 7/10/2016, 08:09

provocator wrote:
vuksadinare wrote:ja bi vam abortus samo iz gluposti zabranio..da kaznom naucite....neki ni ne nauce..takve bi kastrirao
Mlata je zabranila abortus, a more oko Malte je puno brodova gdje se mlate strašne pare jer žene dolaze na abortus. I to je po tebi rješenje problema?
..ne..niti tako gledam....onaj tko hoce dijete imat ce ga..onaj tko nece neka pazi da ga nema..nema tu puno filozofije..samo pamet i racionalnost...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by Guest 7/10/2016, 08:10

provocator wrote:Jako dobar članak. :20
Izvrstan! Svaka čast na scaniranju problema u društvu. Svi hrabrost, ustrajanost i svjetonazor iskazuju na najslabijim skupinama društva a na uzroke i kreatore problema nitko nema muda prstom pokazat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by vuksadinare 7/10/2016, 08:13

evo znam kolegicu koja je vec 2,3 puta pobacila...ko stup je...pa ja joj velim pa daj uzni zastitu jebote đon...pa unistit ces se..a ona meni.'nemrem i gotovo..volim se seviti bez zastite'..i sto bi onda na to rekao...bog,sveti petar ili ne znam tko kriv za to...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by Guest 7/10/2016, 08:13

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:sve pet...ali ne kuzim znaju li cure i decki za zastitu..kurtone..pa jebemu misa kurton kosta par kuna..ali slađe ovako..pa sutra kuku..trci na abortus..priznajem abortus samo onima koji su socijalno problematicni,tesko bolesni(ako su u tijeku trudnoce oboljeli) i slicno..opet i ti socijalni slucajevi bi trebali znati jel imaju mogucnosti za djecu...nemojmo samo zaliti ove koji abortiraju...vecina ih abortira zbog gluposti,nepaznje ili nemara...kaj ce nama kurton pazit cemo..aha

propustio si dio gdje KC ne da sex s prezervativom ni po cijenu zaustavljanja opakih bolestina
..pa sto slsaju crkvu po tom pitanju...opet naiva....no sumnjam da oni od 15,16,17,18 godina koji vecinom rade abortus budimo realni bas slusaju crkvu..nego vise ono da se okinemo na brzaka...mi o cemu razmisljajuci..vrijedi i za one koji nemaju novca..pa sto si toliko glup da ne vidis da spajas kraj sa krajem..i vec a'k se jebes onda uzmi zastitu da se poslije ne kajes..ma i ljudi su glupi....
Nije točan podatak. Većinu AB rade udane žene 30-45 godina kojima bi to bilo 3 dijete. Neve je nedavno dala statističke podatke, i ja sam se bila iznenadila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by provocator 7/10/2016, 08:14

vuksadinare wrote:evo znam kolegicu koja je vec 2,3 puta pobacila...ko stup je...pa ja joj velim pa daj uzni zastitu jebote đon...pa unistit ces se..a ona meni.'nemrem i gotovo..volim se seviti bez zastite'..i sto bi onda na to rekao...bog,sveti petar ili ne znam tko kriv za to...
Spasit će je molitve debila ispred bolnica... Ne brini. A jel tebi dala pičke? Vjerojatno nije... Kurva prokleta!

_________________
Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by vuksadinare 7/10/2016, 08:14

tu mozda i nije toliki problem dijete..vec jednostavno i sebe unistavas zbog gluposti..sto je to onda nego bolest...manje vise nije tu bit dijete nego unistavas sebe a i posredno one oko sebe koji pate sa tobom...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by Guest 7/10/2016, 08:14

vuksadinare wrote:evo znam kolegicu koja je vec 2,3 puta pobacila...ko stup je...pa ja joj velim pa daj uzni zastitu jebote đon...pa unistit ces se..a ona meni.'nemrem i gotovo..volim se seviti bez zastite'..i sto bi onda na to rekao...bog,sveti petar ili ne znam tko kriv za to...
Pa ginekolozi bi ju trebali malo educirati, ili na koncu takve i sterilizirat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by vuksadinare 7/10/2016, 08:16

provocator wrote:
vuksadinare wrote:evo znam kolegicu koja je vec 2,3 puta pobacila...ko stup je...pa ja joj velim pa daj uzni zastitu jebote đon...pa unistit ces se..a ona meni.'nemrem i gotovo..volim se seviti bez zastite'..i sto bi onda na to rekao...bog,sveti petar ili ne znam tko kriv za to...
Spasit će je molitve debila ispred bolnica... Ne brini. A jel tebi dala pičke? Vjerojatno nije... Kurva prokleta!
.....e je ti argument
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by vuksadinare 7/10/2016, 08:17

Eva wrote:
vuksadinare wrote:evo znam kolegicu koja je vec 2,3 puta pobacila...ko stup je...pa ja joj velim pa daj uzni zastitu jebote đon...pa unistit ces se..a ona meni.'nemrem i gotovo..volim se seviti bez zastite'..i sto bi onda na to rekao...bog,sveti petar ili ne znam tko kriv za to...
Pa ginekolozi bi ju trebali malo educirati, ili na koncu takve i sterilizirat.
pa to sma u prethodnim postovima i napisao...moze nju educirati citav svijet ali njoj seva nije to to sa zastitom..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by Guest 7/10/2016, 08:18

Sora wrote:
vuksadinare wrote:ja bi vam abortus samo iz gluposti zabranio..da kaznom naucite....neki ni ne nauce..takve bi kastrirao

Ja bi tebi zabranila da se jebes

Jer si takav panj
Strahota ..
Ti ne kuzis uopce emocije, ljubsvni zivot ..
Panjina obicna :cry
To je čas posla, dva puta cak cak.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by vuksadinare 7/10/2016, 08:19

Eva wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:sve pet...ali ne kuzim znaju li cure i decki za zastitu..kurtone..pa jebemu misa kurton kosta par kuna..ali slađe ovako..pa sutra kuku..trci na abortus..priznajem abortus samo onima koji su socijalno problematicni,tesko bolesni(ako su u tijeku trudnoce oboljeli) i slicno..opet i ti socijalni slucajevi bi trebali znati jel imaju mogucnosti za djecu...nemojmo samo zaliti ove koji abortiraju...vecina ih abortira zbog gluposti,nepaznje ili nemara...kaj ce nama kurton pazit cemo..aha

propustio si dio gdje KC ne da sex s prezervativom ni po cijenu zaustavljanja opakih bolestina
..pa sto slsaju crkvu po tom pitanju...opet naiva....no sumnjam da oni od 15,16,17,18 godina koji vecinom rade abortus budimo realni bas slusaju crkvu..nego vise ono da se okinemo na brzaka...mi o cemu razmisljajuci..vrijedi i za one koji nemaju novca..pa sto si toliko glup da ne vidis da spajas kraj sa krajem..i vec a'k se jebes onda uzmi zastitu da se poslije ne kajes..ma i ljudi su glupi....
Nije točan podatak. Većinu AB rade udane žene 30-45 godina kojima bi to bilo 3 dijete. Neve je nedavno dala statističke podatke, i ja sam se bila iznenadila.
pa jos gore i poraznije..ajd oni adolescenti ni nemaju u toj dobi neke pameti..ali brate mili žene od 30,40 godina bi trebali imati...'ej muzu a'k se hocemo panjkati a ne zelimo dijete ni's bez zastite a'k ne's ko te jebe ne bus jebal'..sto je to tesko?
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju! - Page 2 Empty Re: Pizduni licemjerni, molite pred Saborom i na Gazdinom imanju!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum