ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sirija

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 8/10/2016, 14:28

michaellcmacha wrote:
Leviathan2 wrote:ok je to sve sto govoris, iz moje perspektive na balkanu nece biti ratova, ovo je bio zadnji, sitnijeh pizdarijica na relaciji shiptari srbi i makedonci shiptari da, bosanci dizu puno dreke al koliko sam upucen iz prve ruke, znaci dole sam bio i znam kako bi ljudi reagirali, mislim da bi krenulo nesto zajednicko protiv vlastodrzaca,   sto se tice zapada, nije zapad ono sto je bio, vjeruj da se srozalo veoma nisko u odnosu na 20 godina unazad, 
sto se tice jode, joda ima alergiju na ruse to sam sto posto siguran, mozda ne na same ruse kao ljude al na rusiju i ono sto ona predstvalja u njegovoj slici poretka stvari
inace ja nisam neki veliki rusofil, rusija mi je stvarno fascinantna zemlja i narod al isto tako su mi fascinantni i ljudi na nepali i mongoli, putin kad je dosao na vlast je za mene bio tek neki bezlicni tip kojeg nisam dozivljavao dugi niz godina, cak mi je bio i antipatican zbog berlusconija i tih shema,  medjutim unazad par godina ima moju bezrezervnu podrsku u otporu protiv amera, amere sam poceo dozivljavat kao izvoriste svih zala na planetu, jednostavno idu da porobe planetu, dezurni siledzija,  mozda najveci trenutak u tomu je kad sam isao malo dublje proucavat americko djelovanje po svijetu, do tog momenta amerika me nije bas zanimala niti je je imala neki upliv u moj svakodnevni zivot, nema ni sad bas previse al svakog pa i kom una dozivljavam pozitivno ako se suprostavi amerima, inace sto se tice vojne situacije dole, istina da ameri iznudjuju poteze rusima ali isto tako rusi iznudjuju poteze od amera, rusi su u analitici stigli amere i jedini im je problem sto ih ameri medijski zagusuju tako da jednostavno rusi ne mogu nista reci ni napraviti da to ameri ne iskrive kako njima pase, sto se tice i tih poteza veliku tezinu ima sto rusi moraju da suradjuju sa sirijskom vojskom, ne zamjeraju se israelu, ne nagaze turke jer ako ih nagaze ovi zatvaraju bosfor i onda moraju u rat s njima, rusi si ne mogu dozvolit da im turcadija zatvori bosfor i tu im je ogromna slabost koju ameri eksploatiraju,
inace ovdje sam spomenuo jos jednu opciju koju ce ameri najvjerojatnije zaigrat a to je sukob turcadije i grka kad vec nije upalilo sa rusenjem suhoja, i onda se bosfor sigurno zatvara. tad se moze ocekivat ruski odgovor na prvu, inace tu ima potencijala zbog otoka koje turcadija smatra svojim i potencijalni sukob jos tinja a i neki oficiri  iz turske su pobjegli u grcku nakon onog drzavnog udara sto bi mogao biti dodatni izgovor za zapocinjanje rata ako ih ovi ne izruce
gle ti si tu nabrojao svašta nešto i sve stoji, ali svejedno ništa od tog ne pobija činjenicu da smo mi formalno i stvarno američki igrači i ako bude globalnog fajta ameri vs ruje mi ćemo ziher dobiti po piksi, ali od rusa ne od amera i slijedi scenarij sexualnog zlostavljanja kako sam naveo.... tak da to što ti bezuvjetno simpatiziraš putina ne bude pomoglo da ti guzovi prođu loss.... a to što ameri žele porobiti cijeli svijet... eh pa imperij ne bi bio imperij da mu to nije primarni cilj.... svim imperijama do sada je to bio primarni cilj i sve se ulagalo u izvršenje i dovršenje tog cilja i sa gledišta imperije je to njeno legitimno pravo....
ja, to stoji, al nigdje nije napisano da ja necu okrenut pusku na ruse, medjutim ako se to dogodi onda i na amerikance i na one koji su me gurnuli da budem saveznik amerim, jebga, meta ko u prici,  sto se tice imperija, to stoji, nebi bio imperij da to ne radi, medjutim svaki imperij ima rok trajanja, tog su svjesni i ameri al idu na to da traje sto dulje

Leviathan2

Posts : 21431
2015-10-04


http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Winter is coming 8/10/2016, 14:33


_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 8/10/2016, 14:55

Sirija - Page 25 CuMA4MNVYAA2TKV

_________________
Sirija - Page 25 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 8/10/2016, 15:11

Winter is coming wrote:
jos kad bi jebeni idijoti shvatili o cemu covjek prica to bi bilo super, recimo joda za pocetak affraid


Last edited by Leviathan2 on 8/10/2016, 15:16; edited 1 time in total

_________________
Sirija - Page 25 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 8/10/2016, 15:13

No western news agency covered the liberation of Al-Hamah last night. They're afraid to admit that the people helped kick out the rebels.

_________________
Sirija - Page 25 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Guest 8/10/2016, 16:37

čitam da su kanibali zbog međusobnog sukoba popušili nekoliko sela sjeverno od hame.. SAA vojska iskoristila unutarnji sukob, i baš ovaj frakcija koja se sukobila sa ostalima, baš su uletili u njihova sela
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 8/10/2016, 16:46

dva brata wrote:čitam da su kanibali zbog međusobnog sukoba popušili nekoliko sela sjeverno od hame.. SAA vojska iskoristila unutarnji sukob, i baš ovaj frakcija koja se sukobila sa ostalima, baš su uletili u njihova sela
u biti su jund al aqsa prepustili sela sirijskoj vojsci, jednostavno su se pokupili jer im trebaju snage da se odbrane od ostalih islamista, vec duze vrijeme ih druge frakcije prozivaju da su podmetnuto kukavicije jaje od strane isisa tako da je doovog moralo doci,  dole je veca fragmentacija medju islamistima nego sto se misli, medjutim to jos uvijek nekako vezu novci od sauda i americka cia, inace da se dogodi da presusi financiranje od sauda sirijska vojska mi mogla na godisnji, oni bi se poklali izmedju sebe

_________________
Sirija - Page 25 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 8/10/2016, 16:59

Winter is coming wrote:
Yehudi wrote:
asilovski wrote:U Idlibu pobili se đodini kanibali:


Sirija - Page 25 14495446_10208803297534637_5061352564679348416_n

Preko 50 mrtvih pacova iz Aqse i Shama


  Jaoooj nemojte deicu po bubrezima...............decoooooo. decoooooooooooo
ovaj novinar lazanski iz srbije je intervjuisao nekog sirijskog,neznam sta je bio po cinu,nije ni bitno,pitao ga je koliko ima stranih placenika i dobrovoljaca iz bivse yu,kao domaci izvori iz srbije bih i kosova kazu stotine,ovaj mu tip odgovrio da su u pitanju hiljade


  OK - ja se slažem sa tvojom procjenom , no za one sumnjičave : Idemo ovako - P svim relevantnim podacima - sa kosova je 300 šiptara išlo u -isis-

A to je najveći % po broju stanovnika!!!!!!!!!!!

 E sada.......nedavno se pisalo kako se na Kosovo vratilo 300 šiptara ( tj pisalo je - boraca isis)  Pa se tu postavlja pitanje - koliko je islamo koljača ušlo 

na Balkan ili potencijalno u EU.

  A tu ne računamo šiptare iz Makedonije, sa Sanjaka, Bosne i Hercegovine................

    Rekao bih da ih nema tisuće ali - 1 Tisuća - to zasigurno -

 Tako da im ja mogu uputiti najlipše želje, koje oni sebi žele......neka se šta prije pridruže djevicama
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Guest 8/10/2016, 17:00

pa googla sam ta jund al aqsa , protiv koje su se udružili ostali kanibali, je najradikalnija frakcija,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 8/10/2016, 17:01

Winter is coming wrote:



  O. K. 
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 8/10/2016, 17:05

dva brata wrote:pa googla sam ta jund al aqsa , protiv koje su se udružili ostali kanibali, je najradikalnija frakcija,
pa to ti i govorim, zato ih i optuzuju da su isisov trojanac, a i odbili su ucestvovat u onom proboju obruca na alepu, lijepo su to objasnili kao vojno samoubojstvo za 5 minuta slave a i vec prije se kace po idlibu sa ostalim frakcijama, sve je manje plijena i sve manje frakcija ima pristup izvorima logistike, to je sve smisljeno da se okrupnjaju neke frakcije i da se stvori koliko toliko neka jedinstvena skupina, inace po radikalnosti bas i nisu puno ispred ostalih

_________________
Sirija - Page 25 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Guest 8/10/2016, 17:07

Leviathan2 wrote:
dva brata wrote:pa googla sam ta jund al aqsa , protiv koje su se udružili ostali kanibali, je najradikalnija frakcija,
pa to ti i govorim, zato ih i optuzuju da su isisov trojanac, a i odbili su ucestvovat u onom proboju obruca na alepu, lijepo su to objasnili kao vojno samoubojstvo za 5 minuta slave a i vec prije se kace po idlibu sa ostalim frakcijama, sve je manje plijena i sve manje frakcija ima pristup izvorima logistike, to je sve smisljeno da se okrupnjaju neke frakcije i da se stvori koliko toliko neka jedinstvena skupina, inace po radikalnosti bas i nisu puno ispred ostalih

da , tako nešto
i čitam na wikipediji da nemaju puno boraca 600-1000 , uglavnom brzo će ih rasformisati
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 8/10/2016, 17:21

dva brata wrote:
Leviathan2 wrote:
dva brata wrote:pa googla sam ta jund al aqsa , protiv koje su se udružili ostali kanibali, je najradikalnija frakcija,
pa to ti i govorim, zato ih i optuzuju da su isisov trojanac, a i odbili su ucestvovat u onom proboju obruca na alepu, lijepo su to objasnili kao vojno samoubojstvo za 5 minuta slave a i vec prije se kace po idlibu sa ostalim frakcijama, sve je manje plijena i sve manje frakcija ima pristup izvorima logistike, to je sve smisljeno da se okrupnjaju neke frakcije i da se stvori koliko toliko neka jedinstvena skupina, inace po radikalnosti bas i nisu puno ispred ostalih

da , tako nešto
i čitam na wikipediji da nemaju puno boraca 600-1000 ,  uglavnom brzo će ih rasformisati
ma da, par desetina ce smaknut, ostali ce se prikljucit drugim skupinama a neki ce se probit do isisa,
predvidljivo

_________________
Sirija - Page 25 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Guest 8/10/2016, 17:29

Leviathan2 wrote:
dva brata wrote:
Leviathan2 wrote:
dva brata wrote:pa googla sam ta jund al aqsa , protiv koje su se udružili ostali kanibali, je najradikalnija frakcija,
pa to ti i govorim, zato ih i optuzuju da su isisov trojanac, a i odbili su ucestvovat u onom proboju obruca na alepu, lijepo su to objasnili kao vojno samoubojstvo za 5 minuta slave a i vec prije se kace po idlibu sa ostalim frakcijama, sve je manje plijena i sve manje frakcija ima pristup izvorima logistike, to je sve smisljeno da se okrupnjaju neke frakcije i da se stvori koliko toliko neka jedinstvena skupina, inace po radikalnosti bas i nisu puno ispred ostalih

da , tako nešto
i čitam na wikipediji da nemaju puno boraca 600-1000 ,  uglavnom brzo će ih rasformisati
ma da, par desetina ce smaknut, ostali ce se prikljucit drugim skupinama a neki ce se probit do isisa,
predvidljivo
pa točno to
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 8/10/2016, 17:30

Evo odat ću vam jednu "tajnu" ...............u Albaniji postoje dva kampa za regrutaciju i obuku islamo koljača.

PS - Ne radi se o Kolačima - bakljave, tuumbe, kokice , sezam i sl

 već se radi o obuci islamista sa raznih strana koji potom idu u Tursku pa u Siriju.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 8/10/2016, 17:31

Ja se nadam da ih ne bu tak brzo rasformiral, jerbo onda će međukanibalski sukob brzo završiti. Kaj nije bolje ovak da SAA preuzima teritorij a ovi se međusobno tamane. Čak ne mora SAA ni municiju trošiti. 
A i mi pro-assadovci sa đodom kao najvećim pro-assadovcem na čelu uživamo.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10277
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 8/10/2016, 17:34

Yehudi wrote:Evo odat ću vam jednu "tajnu" ...............u Albaniji postoje dva kampa za regrutaciju i obuku islamo koljača.

PS - Ne radi se o Kolačima - bakljave, tuumbe, kokice , sezam i sl

 već se radi o obuci islamista sa raznih strana koji potom idu u Tursku pa u Siriju.
jeho, a onaj na kozovu si zaboravio, cak im instruktori black opovi iz cie,  znaci ne neko pusto mjesto kao po bosni gdje vehabi koljaci imaju vojne vjezbe nego bas kamp, znaci tri su regularna kod shiptara

_________________
Sirija - Page 25 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 8/10/2016, 17:40

Sirija - Page 25 CuMnLDzWgAAGH7Y

Iznenadni napad -isis-a istočno od Palmire


Sirija - Page 25 CuMrv8SVYAAJj7T


ruffthecrimedog ‏[ltr]@ruffthecrimedog[/ltr]  17h[size=1]17 hours ago[/size]
Interesting weapons cache captured by IS from regime forces East of Palmyra, Homs: 3 RPG-22s, 6 RPO-A Shmel, 1 RPG-18, 6 ZSU 23mm barrels.

------------------------------------------------------


Aj eto, štakori rade svoje ali to neće ometi planove.

Ovo oružje koje su uzeli................pa ja toliko imam doma..............zanemarivo.

To je RuAF već zbomba dok ja ovo pišem.
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Leviathan2 8/10/2016, 17:48

ma kurac iznenadan napad, mislim, sirijska vojska je bila na nekih 20 km od palmire a sad su im ovi dosli na ulaz u grad, koji kurac od vojske su ostavili tamo

_________________
Sirija - Page 25 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by AlfaOmega 8/10/2016, 17:59

Pa zato je sad prioritet čišćenje enklava, kak bi se vojska mogla fokusirati i na ISIL i na ove. Kad se očisti Aleppo, nekoliko tisuća vojnika ćeš moći rasporediti na druga žarišta. Kad se očisti Ghouta kod Damaska, čak i više...

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10277
2015-09-11


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Yehudi 8/10/2016, 18:00

Leviathan2 wrote:
Yehudi wrote:Evo odat ću vam jednu "tajnu" ...............u Albaniji postoje dva kampa za regrutaciju i obuku islamo koljača.

PS - Ne radi se o Kolačima - bakljave, tuumbe, kokice , sezam i sl

 već se radi o obuci islamista sa raznih strana koji potom idu u Tursku pa u Siriju.
jeho, a onaj na kozovu si zaboravio, cak im instruktori black opovi iz cie,  znaci ne neko pusto mjesto kao po bosni gdje vehabi koljaci imaju vojne vjezbe nego bas kamp, znaci tri su regularna kod shiptara


 Onda si propustio ono šta sam poviše postao.

300 ih ode sa Kosova ( i Metohije ) a vrati se 400............kako to???? Suspect

A tih 400 koji su se vratili.............."nitko im u trag nije moga ući" Kako to?

 A jedan od njih je onaj šta je svezao lika za banderu i gadja ga RPG-om 

a drugoga su ubili kao pasa. Taj i još njih 30 su se vratili na Kosovo i Metohiju  pa  nestali......

 raspršili se po Bosni I Hercegovini .....itd
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Sirija - Page 25 Empty Re: Sirija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 50 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 37 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija
» Sirija

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum