ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hvale se da su uhvatili hrvatskog špijuna u Srbiji..

Page 25 of 25 Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Go down

Hvale se da su uhvatili hrvatskog špijuna u Srbiji.. - Page 25 Empty Re: Hvale se da su uhvatili hrvatskog špijuna u Srbiji..

Post by Regoč 5/9/2016, 12:19

[quote="dzango"]
jasambrend wrote:Una faca una razza.
Je, nama su kraljevi Karagjorgjeviqi, a premijer šiptarsko kopile.

Regoč

Posts : 35954
2015-08-21


Back to top Go down

Hvale se da su uhvatili hrvatskog špijuna u Srbiji.. - Page 25 Empty Re: Hvale se da su uhvatili hrvatskog špijuna u Srbiji..

Post by Guest 5/9/2016, 12:23

Regoč wrote:
Braćala wrote:
kofein wrote:
Regoč wrote:To su nam prvi susjedi , a hrvatskim naraštajima koji dolaze ne treba ostavljati napete situacije. Jedan od naših problema je što ne ignoriramo udice koje zabacuju.


ja se najiskrenije nadam da ce moja i mladje generacije malo racionalnije i normalnije pristupati odnosima dveju zemalja i naroda kada ova iskompleksirana govna sjasu sa vlasti...
Kompleksi koji su nastali prouzročeni su srbijanskim unitarizmom i velikosrbskom agresijom pa kad se posljedice toga slegnu, moći ćemo racionalnije gledati u budućnost.

ne prouzreconi su paranojom o ,,srpskom unitarizmu i velikosprskom agresijom''...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hvale se da su uhvatili hrvatskog špijuna u Srbiji.. - Page 25 Empty Re: Hvale se da su uhvatili hrvatskog špijuna u Srbiji..

Post by Regoč 5/9/2016, 12:26

Braćala wrote:
Regoč wrote:
Braćala wrote:
kofein wrote:
Regoč wrote:To su nam prvi susjedi , a hrvatskim naraštajima koji dolaze ne treba ostavljati napete situacije. Jedan od naših problema je što ne ignoriramo udice koje zabacuju.


ja se najiskrenije nadam da ce moja i mladje generacije malo racionalnije i normalnije pristupati odnosima dveju zemalja i naroda kada ova iskompleksirana govna sjasu sa vlasti...
Kompleksi koji su nastali prouzročeni su srbijanskim unitarizmom i velikosrbskom agresijom pa kad se posljedice toga slegnu, moći ćemo racionalnije gledati u budućnost.

ne prouzreconi su paranojom o ,,srpskom unitarizmu i velikosprskom agresijom''...
Je, u Škabrnji su se sami poklali, na Ovčari su sami skakali u jamu, a Čađo se omotan eksplozivomiz dosade bacio na kamion petnaest metarah od svoje kuće. Nećemo sad o Radićevu ubojstvu usred skupštine ili ubojstvu Milana Šufflaya usred biela dana.

_________________
Hvale se da su uhvatili hrvatskog špijuna u Srbiji.. - Page 25 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Hvale se da su uhvatili hrvatskog špijuna u Srbiji.. - Page 25 Empty Re: Hvale se da su uhvatili hrvatskog špijuna u Srbiji..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 25 Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum