ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere!

Go down

Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere! Empty Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere!

Post by Patriot_1 Fri 23 Jan - 21:09

https://www.youtube.com/watch?v=ylQUcyYNk-w
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere! Empty Re: Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere!

Post by Patriot_1 Fri 23 Jan - 21:12

Simona (ex Gotovac)
https://www.youtube.com/watch?v=_TArhdAY48s
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere! Empty Re: Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere!

Post by Trinity Fri 23 Jan - 21:14

Da ova tema cijenjenog formaša ipak na nešto liči, stavih ja video kako bog zapovijeda : :)

Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere! Empty Re: Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere!

Post by Trinity Fri 23 Jan - 21:15

Sat i pol ? 
Pa nemam ja tog vremena ...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere! Empty Re: Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere!

Post by Patriot_1 Fri 23 Jan - 21:27

Maja Blagdan

PJEVA U MJUZIKLU Blagdan nije odustala od zabavne glazbe. Pohvalila se kako sad radi na novim pjesmama, ali ne sa Zrinkom Tutićem, s kojim je surađivala.

Slušajući Božju riječ, otvorio mi se novi svijet. Od tada u vjeri pronalazim sebe, objasnila je Maja Blagdan (45). Pjevačica je devedesetih punila dvorane, s pjesmom “Sveta ljubav” bila je četvrta na Eurosongu u Oslu, osvajala je Porine, a u zadnjih pet godina kao da se povukla sa zabavne scene. Posljednji CD, “Sretna žena”, objavila je 2008., a nakon toga počela je izvoditi samo duhovne pjesme. Sve je počelo, prisjeća se Maja, 2007. godine kad je slučajno došla na seminar Zlatka Sudca. Onamo ju, kaže, nije odvela tuga, iako je baš u to vrijeme bila prekinula 11-godišnju vezu s Marselom Benzonom.
- Došla sam na seminar prvi, drugi put...  Kad sam tamo upoznala ljude koji istinski pate i ne vide izlaz, shvatila sam koliko je važno, i za mene i za njih, pjevati u toj atmosferi - objasnila je Maja. Njezine roditelje i prijatelje takva promjena nije iznenadila.

- I moji roditelji i prijatelji bili su na seminarima velečasnog Sudca. Ondje su me slušali kako pjevam. Oduševljeni su, jako ih se dojmila atmosfera koja vlada ondje, moje svjedočanstvo, radost. I sad često nastupam s bendom u crkvama - govori Maja.
Dodaje da roditelji nikad nisu preispitivali njene odluke jer im je najvažnije da je sretna.

- I stvarno sam zadovoljna. Kroz pjevanje sam zaživjela svoju vjeru. U Bogu nalazim mir, oslonac i odgovore za sebe i sve što mi život donosi - objašnjava Blagdan.
Pjevačica je nedavno debitirala u vjerskome mjuziklu “Uskrsli”, gdje je glumila Mariju Magdalenu, svoju omiljenu sveticu, s kojom dijeli i krsno ime Magdalena.
- Stalo mi je da budemo dobri predstavnici vjere te da svojom predanošću otvorimo srce drugima - zaključila je Maja, koja nije odustala od zabavne glazbe. Pohvalila se kako sad radi na novim pjesmama, ali ne sa Zrinkom Tutićem, s kojim je surađivala.

- Zrinko je uvijek tu. Ovo nije prvi put da izvodim pjesme drugih autora - kaže.
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere! Empty Re: Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere!

Post by Patriot_1 Fri 23 Jan - 21:34

Patriot_1 wrote:https://www.youtube.com/watch?v=ylQUcyYNk-w
Blankino svjedočanstvo počinje na pola videa.
Ostale preskočite ako vam je predugo!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere! Empty Re: Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere!

Post by Patriot_1 Fri 13 Feb - 20:50

Dosta  popularna  glumica:

Javna ste osoba, glumica i često se vaše ime može vidjeti  u medijima. Kako se nosite s time?
Medijski napisi  uglavnom me znaju iznervirati, ali oni se brzo sami demantiraju pa se ne upuštam u rasprave s medijima preko medija. Mišljenja sam da čovjek najbolje svjedoči svojim životom.

Je li vam teško biti vjernica u glumačkom svijetu?
Rekla bih da tu nije nije problem samo  u glumačkom svijetu,  nego općenito današnji svijet.
Meni nije teško jer nemam sumnje, ja jednostavno znam da Bog postoji. Teško mi je gledati svijet kakav jest. Nisam tip koji će ići nekoga uvjeravati da vjeruje u Boga, ali ako dođe do rasprave, želim da se poštuje moj stav.

Znamo da posao glumice ponekad pretpostavlja glumljenje eksplicitnijih scena. Kako reagirate na to danas, a kako ste nekada? Pristajete li na takve uloge?
Nije mi to nikad bilo ugodno. U trenutku kad mi to radimo to je potpuno drugo od onog što vidimo na ekranu. I uvijek je nelagodno, ja nisam tip koji voli dijeliti svoju intimu i uvijek želim samo da što prije prođe. Jako puno ovisi kakav mi je kolega, ali hvala Bogu, imala sam uvijek ugodne kolege s kojima bih to onda zajedno lakše prošla.

 U kojem trenutku vašeg života ste „upoznali“ ili spoznali Boga?
Ne bih se  točno mogla sjetiti trenutka, jer čitav svoj život sam u vjeri, tako sam odgajana. Preko bake i majke, vjeru sam kao dijete usvojila više kao običaj, ali kasnije sam u sazrijevanju i  iskustvu vjere to potvrđivala u svom životu.

Kao majka koje vrijednosti pokušavate prenijeti svom djetetu?
Nastojim je odgojiti  kao odgovornog  čovjeka, razviti joj empatiju, da ima svijest za ljude oko sebe. Isto tako, da ima svoj stav i da je naučim da bude svoja.

Imate li problem sa medijskim sadržajem koji se prikazuje djeci – crtići puni nasilja, magija, krivih vrijednosti?
Imala sam sreću da moja kćer nije ovisnik o TV-u. Prvih par godina njenog života izbacila sam televiziju iz kuće kao aparat, da stekne neke druge navike.
Ona danas točno bira što gleda, ima svoje interesno područje pa za sada s time nemam problem.

Kako svom djetetu pokušavate prenijeti vjeru, objasniti Boga?
Ja mislim da djeca puno  uče u ranoj fazi gledajući roditelje. Ona vidi mene kao primjer gdje se redovito odlazi na misu, molimo se svaku večer, čitamo dječju Bibliju. Mislim da je to za ovu fazu njezin put za vjeru.


Krajem godine s radom kreće naša Laudato Tv, obiteljska televizija sa katoličkim vrijednostima. Po vašem mišljenju kolika je potreba za jednim takvim medijem?
Velika je potreba. Ljudi su zaboravili kršćanske vrijednosti i svakako ih treba podsjetiti na to. Tu nužno čak i ne mislim samo na vjeru, jer kršćanstvo ima temeljne vrijednosti koje su upisane u svakog čovjeka i čemu bi svatko trebao težiti.

Nabrojite 3 najvažnije stvari u vašem životu?
Vjera, obitelj i iskrenost prema sebi.
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere! Empty Re: Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere!

Post by Patriot_1 Fri 13 Feb - 20:55

Jelena Perčin
http://www.laudato.hr/Tko-je-ovdje/Nasi-susreti/Jelena-Percin-Svom-djetetu-svaku-vecer-citam-djecj.aspx
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere! Empty Re: Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere!

Post by Sefirot Tue 17 Feb - 13:10

Patriot_1 wrote:https://www.youtube.com/watch?v=ylQUcyYNk-w

wow, i? Imaš hrpu drugih koji svjedoće svoje uvjerenje. Što, zato što je blanka sve to rekla bi trebali svi prihvatiti? Nije ti ovo Mc'Donalds...

u kratko, *ebe se meni što Blanka jamra, izgleda da je previše puta pala na glavu....

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere! No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere! Empty Re: Blanka Vlašić svjedočanstvo vjere!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum