ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RayMabusovo svjedočanstvo

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

RayMabusovo svjedočanstvo Empty RayMabusovo svjedočanstvo

Post by IL Risorto 7/7/2016, 18:13



Kad je počeo govoriti o intergalaktičkim federacijama,reko,,aha,evo ga,naš Longi'' lol!
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

RayMabusovo svjedočanstvo Empty Re: RayMabusovo svjedočanstvo

Post by RayMabus 7/7/2016, 18:27

Ne vidim vezu.

On priča o tome kao necemu šta je nešto tamo a ja sam zapovijednik toga tj to mi nije nešto tamo.

Razlika je ocito OGROMNA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

RayMabusovo svjedočanstvo Empty Re: RayMabusovo svjedočanstvo

Post by jastreb 7/7/2016, 18:30

RayMabus wrote:Ne vidim vezu.

On priča o tome kao necemu šta je nešto tamo a ja sam zapovijednik toga tj to mi nije nešto tamo.

Razlika je ocito OGROMNA.
Jedino u čemu je sličnost što ste obojica ludi ko kupus.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

RayMabusovo svjedočanstvo Empty Re: RayMabusovo svjedočanstvo

Post by RayMabus 7/7/2016, 18:35

Video je ok i ima pozitivnu vrijednost za druge itd itd itd.

Ljudi svašta umišljaju : da su imali kontakt sa ovim onim , Bogom , anđelima , Luciferom , galaktcikom federacijom ili nekim njihovim izaslanikom , nekakvim demonima .......da su glavom i bradom zapovijedncii Galakticke Federacije ( ha ha ha ha aj ok ) ....no u suštini .....koga briga ?

Istina je šta je istina za tebe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

RayMabusovo svjedočanstvo Empty Re: RayMabusovo svjedočanstvo

Post by red wolf 7/7/2016, 18:43

Iknar je gay wrote:

Kad je počeo govoriti o intergalaktičkim federacijama,reko,,aha,evo ga,naš Longi'' lol!
Trebali su se spustiti na Zemlju još prije 2012....hahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

RayMabusovo svjedočanstvo Empty Re: RayMabusovo svjedočanstvo

Post by RayMabus 7/7/2016, 18:54

Razmišljam..................koju cu naredbu izdati.


Neckam se između ;

1) Newagere treba spalit na lomaci

i

2) Živio New age


Prva naredba je : krvi do koljena a druga je KC na aparatima.

Šta ćemo ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

RayMabusovo svjedočanstvo Empty Re: RayMabusovo svjedočanstvo

Post by IL Risorto 7/7/2016, 18:54

red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:

Kad je počeo govoriti o intergalaktičkim federacijama,reko,,aha,evo ga,naš Longi'' lol!
Trebali su se spustiti na Zemlju još prije 2012....hahahahahahahahahahahaha
Ne brini,našlo bi se prikladnih filmića koji bi mogli asocirati i na tebe. :D
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

RayMabusovo svjedočanstvo Empty Re: RayMabusovo svjedočanstvo

Post by IL Risorto 7/7/2016, 18:55

RayMabus wrote:Razmišljam..................koju cu naredbu izdati.


Neckam se između ;

1) Newagere treba spalit na lomaci

i

2) Živio New age


Prva naredba je : krvi do koljena a druga je KC na aparatima.

Šta ćemo ?
Ubaci islam u tu kombinaciju.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

RayMabusovo svjedočanstvo Empty Re: RayMabusovo svjedočanstvo

Post by RayMabus 7/7/2016, 19:00

Islam je druga frakcija i nema s ovim ratom ništa bar ne direktno.

Ovako ćemo : Newagere defitnitvno treba spalit na lomači , uvijek su mi išli strašno na živce sa tom filozofijom svijet kroz ružićaste naocale al ono treba malo hebavat i KC pada bude na aparatima pa da popizde i tako to tj baš mi ih je gušt zahebavat do jaja a kao sve nisam ja.

Dakle sad cemo : Živio Newage a poslije ćemo ono da ih treba spalit na lomači.

Al me nema nigdje .....ja sa strane samo posmatram taj svet.

RayMabusovo svjedočanstvo Ae6c2f00f3ee501e842fc39e133c8d9e

RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

RayMabusovo svjedočanstvo Empty Re: RayMabusovo svjedočanstvo

Post by RayMabus 7/7/2016, 19:02

Neka se kolju.

Ovo je taktika : jednako podržavat obje strane u sukobu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

RayMabusovo svjedočanstvo Empty Re: RayMabusovo svjedočanstvo

Post by RayMabus 7/7/2016, 19:08

Nek se potucu. To mi odgovara. Emanicpaciju treba srušit a za tako šta treba spalit cijeli postojeci poredak a ovdje ne znaš tko je luđi.

Više koljacine = veci kaos.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

RayMabusovo svjedočanstvo Empty Re: RayMabusovo svjedočanstvo

Post by RayMabus 7/7/2016, 19:18

RayMabusovo svjedočanstvo 9781597524049

LInk na knjigu :

http://www.vatican.va/roman_curia/pontifical_councils/interelg/documents/rc_pc_interelg_doc_20030203_new-age_en.html#1.4.%20The%20New%20Age%20and%20Catholic%20Faith


John Paul II warns with regard to the “return of ancient gnostic ideas under the guise of the so-called New Age: We cannot delude ourselves that this will lead toward a renewal of religion. It is only a new way of practising gnosticism – that attitude of the spirit that, in the name of a profound knowledge of God, results in distorting His Word and replacing it with purely human words. Gnosticism never completely abandoned the realm of Christianity. Instead, it has always existed side by side with Christianity, sometimes taking the shape of a philosophical movement, but more often assuming the characteristics of a religion or a para-religion in distinct, if not declared, conflict with all that is essentially Christian

John Paul II, Crossing the Threshold of Hope, (Knopf) 1994, 90



Žalim slucaj ; ako mislite biti dobri Katolici ove cete morat spalit na lomaci a ako vam se to ne sviđa izađite iz KC.

Hebe se mene AL NEMA IZMEĐU.


RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

RayMabusovo svjedočanstvo Empty Re: RayMabusovo svjedočanstvo

Post by RayMabus 7/7/2016, 19:23

RayMabusovo svjedočanstvo Large

Ivan Pavao II upozorava s obzirom na "povratak drevnih gnostičkih ideja pod krinkom tzv New Age: Ne smijemo se varati da će to dovesti prema obnove religije. To je samo novi način prakticiranja Gnosticizam - da je stav duha koji, u ime dubokog znanja o Bogu, rezultira iskrivljeno Njegovu Riječ i zamijeniti ga sa čisto ljudske riječi. Gnosticizam nikada nije u potpunosti napustio područje kršćanstva. Umjesto toga, ona je uvijek postojao rame uz rame s kršćanstvom, ponekad uzimanje oblik filozofskog pokreta, ali češće uz pretpostavku obilježja religije ili para-religije različite, ako ne i proglašen, sukob sa svim što je u biti kršćanin


RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

RayMabusovo svjedočanstvo Empty Re: RayMabusovo svjedočanstvo

Post by RayMabus 7/7/2016, 19:27

Ivan Pavao II upozorava s obzirom na "povratak drevnih gnostičkih ideja pod krinkom tzv New Age: Ne smijemo se varati da će to dovesti prema obnove religije. To je samo novi način prakticiranja Gnosticizam - da je stav duha koji, u ime dubokog znanja o Bogu, rezultira iskrivljeno Njegovu Riječ i zamijeniti ga sa čisto ljudske riječi. Gnosticizam nikada nije u potpunosti napustio područje kršćanstva. Umjesto toga, ona je uvijek postojao rame uz rame s kršćanstvom, ponekad uzimanje oblik filozofskog pokreta, ali češće uz pretpostavku obilježja religije ili para-religije različite, ako ne i proglašen, sukob sa svim što je u biti kršćanin


lol! 


Lomace su pripremljene......samo se ceka.

Plamen tih lomaca ce osvijetliti noć ......

New age je emanicpacija
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

RayMabusovo svjedočanstvo Empty Re: RayMabusovo svjedočanstvo

Post by RayMabus 7/7/2016, 19:35

Sad ga hebi. lol!

Izgleda da u ovom svemiru nije toliko bitno šta vi želite nego šta žele oni koji imaju palicu.

Emanićipaija je prioritet tj njeno uništenje jer je to najweče zlo.

New age je u bazi to razmišljanje .....zato KC u zawršnoj bitki ima moju naklonost.


Ivan Pavao II upozorava s obzirom na "povratak drevnih gnostičkih ideja pod krinkom tzv New Age: Ne smijemo se varati da će to dovesti prema obnove religije. To je samo novi način prakticiranja Gnosticizam - da je stav duha koji, u ime dubokog znanja o Bogu, rezultira iskrivljeno Njegovu Riječ i zamijeniti ga sa čisto ljudske riječi. Gnosticizam nikada nije u potpunosti napustio područje kršćanstva. Umjesto toga, ona je uvijek postojao rame uz rame s kršćanstvom, ponekad uzimanje oblik filozofskog pokreta, ali češće uz pretpostavku obilježja religije ili para-religije različite, ako ne i proglašen, sukob sa svim što je u biti kršćanin
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

RayMabusovo svjedočanstvo Empty Re: RayMabusovo svjedočanstvo

Post by red wolf 7/7/2016, 19:36

Iknar je gay wrote:
red wolf wrote:
Iknar je gay wrote:

Kad je počeo govoriti o intergalaktičkim federacijama,reko,,aha,evo ga,naš Longi'' lol!
Trebali su se spustiti na Zemlju još prije 2012....hahahahahahahahahahahaha
Ne brini,našlo bi se prikladnih filmića koji bi mogli asocirati i na tebe. :D
Ja ti nisam u dobrim odnosima s tima iz Galaktičke federacije...hehehehehehehehehe
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

RayMabusovo svjedočanstvo Empty Re: RayMabusovo svjedočanstvo

Post by RayMabus 7/7/2016, 19:49

Ezekel i ti si New ager. Po direktiwama Iwana Pawla 2 i tebe cemo na lomaću.

Jbga šteta utrošenih drwa jer ne wrijediš niti toliko.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

RayMabusovo svjedočanstvo Empty Re: RayMabusovo svjedočanstvo

Post by red wolf 7/7/2016, 19:51

RayMabus wrote:Ezekel i ti si New ager. Po direktiwama Iwana Pawla 2 i tebe cemo na lomaću.

Jbga šteta utrošenih drwa jer ne wrijediš niti toliko.
Ne. Ti imaš problema, ali @Kic i ostali ovdje te vole...@Gnječa razapinju, a tebe slave...To je realnost...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

RayMabusovo svjedočanstvo Empty Re: RayMabusovo svjedočanstvo

Post by IL Risorto 7/7/2016, 19:52

RayMabus wrote:Sad ga hebi. lol!

Izgleda da u ovom svemiru nije toliko bitno šta vi želite nego šta žele oni koji imaju palicu.

Emanićipaija je prioritet tj njeno uništenje jer je to najweče zlo.

New age je u bazi to razmišljanje .....zato KC u zawršnoj bitki ima moju naklonost.


Ivan Pavao II upozorava s obzirom na "povratak drevnih gnostičkih ideja pod krinkom tzv New Age: Ne smijemo se varati da će to dovesti prema obnove religije. To je samo novi način prakticiranja Gnosticizam - da je stav duha koji, u ime dubokog znanja o Bogu, rezultira iskrivljeno Njegovu Riječ i zamijeniti ga sa čisto ljudske riječi. Gnosticizam nikada nije u potpunosti napustio područje kršćanstva. Umjesto toga, ona je uvijek postojao rame uz rame s kršćanstvom, ponekad uzimanje oblik filozofskog pokreta, ali češće uz pretpostavku obilježja religije ili para-religije različite, ako ne i proglašen, sukob sa svim što je u biti kršćanin
Katolčadska crkva biti će razorena iznutra.
Ja takođe ne volim New agere,oni su kao pederi koji za sebe kažu da nisu pederi već biseksualci,a zapravo prakticiraju pedersku ljubav.Ista stvar je s newagerima,koriste satanističku doktrinu ali kao navodno ne vjeruju u Satana i ne vole da ih se poredi sa satanistima.
No doduše,newageri su i onako korisne budale i potrošna roba,jer sve što rade,zapravo rade u korist onog u kog ne vjeruju. farao
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

RayMabusovo svjedočanstvo Empty Re: RayMabusovo svjedočanstvo

Post by red wolf 7/7/2016, 19:53

Iknar je gay wrote:
RayMabus wrote:Sad ga hebi. lol!

Izgleda da u ovom svemiru nije toliko bitno šta vi želite nego šta žele oni koji imaju palicu.

Emanićipaija je prioritet tj njeno uništenje jer je to najweče zlo.

New age je u bazi to razmišljanje .....zato KC u zawršnoj bitki ima moju naklonost.


Ivan Pavao II upozorava s obzirom na "povratak drevnih gnostičkih ideja pod krinkom tzv New Age: Ne smijemo se varati da će to dovesti prema obnove religije. To je samo novi način prakticiranja Gnosticizam - da je stav duha koji, u ime dubokog znanja o Bogu, rezultira iskrivljeno Njegovu Riječ i zamijeniti ga sa čisto ljudske riječi. Gnosticizam nikada nije u potpunosti napustio područje kršćanstva. Umjesto toga, ona je uvijek postojao rame uz rame s kršćanstvom, ponekad uzimanje oblik filozofskog pokreta, ali češće uz pretpostavku obilježja religije ili para-religije različite, ako ne i proglašen, sukob sa svim što je u biti kršćanin
Katolčadska crkva biti će razorena iznutra.
Ja takođe ne volim New agere,oni su kao pederi koji za sebe kažu da nisu pederi već biseksualci,a zapravo prakticiraju pedersku ljubav.Ista stvar je s newagerima,koriste satanističku doktrinu ali kao navodno ne vjeruju u Satana i ne vole da ih se poredi sa satanistima.
No doduše,newageri su i onako korisne budale i potrošna roba,jer sve što rade,zapravo rade u korist onog u kog ne vjeruju. farao
Joj da mi je vidjeti tebe kad shvatiš da si lutkica na koncu...hehehehehehehehehehehehehehehehehe
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

RayMabusovo svjedočanstvo Empty Re: RayMabusovo svjedočanstvo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum