ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Moraš preći na islam"

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Slap 29/1/2015, 07:45

Mad_Vlad wrote:
Hvala. Da, po tomu ispada kako si rekao da je Isus bio gospodar svoje sudbine jer se poistovjetio s Bogom Ocem. Znači znao je da je Bog  i da u stvari neće umrijeti iako će biti ubijen. Zašto onda kršćani stalno optužuju Židove da su bogoubojice? 

Da bi je gospodar svoje sudbine kad je  također rekao "Zar ne mislite da ne mogu zovnute nebeske anđele da me "zaštite".  Ne umire samo Isus....ne umireš ni ti ako te neko ubije: "Ne bojte se onih koji ubijaju tijelo a duši ne mogu ništa". 




Židovi su krivi za uvrede nanešene Isusovom tijelu...ali ne na način da su time baš uvredili Isusa jer su uvredili sebe i dostojanstvo svoje duše koja je na "sliku i priliku  Boga"...tj. čovjek se ne smije tako nisko spuštati....strašno je kad se nevin čovjek ubije a kamoli kad se nanosi uvreda svetoj duši.  Tebi neko može opsovati mater i ti možesš ostati miran i žaliti tog čovjeka ali to što on tebe nije uvrijedio i u tebi izazvao  srdžbu i bol  to ne znači da neće biti kažnjen. 





Čemu onda cijela ta priredba sa suđenjem, bičevanjem, vješanjem na križu? Da bi se obistinila proročanstva, ne? 


Gledaj na to ovako: Je li proročanstvo krivo što je nešto predvidjelo...


Ali što ako su ta proročanstva krivo tumačena što Židovi mogu lako pokazati?
Ne znam što oni i kako tumače ali po prirodi stvari oni su neznalice...


 

A koja jasno pokazuju da Bog nije čovjek niti da je Isus bio Bog a ni prorok niti obećani mesija?
Bog može biti čovjek i kontrolirati ljudskost sebe, ali čovjek nikad ne može biti Bog. 


Isus je  govorio za sebe da je prorok iz objava ali nije sebe posebno uzdizao...rekao ej da će biti proganjan i ubijen kao i mnogi židovski proroci....i nikad nije rekao da je došao da učini raj na zemlji...otišao je također bez mnogo pompe govorivši da ono strašno i ono predivno zemlji treba tek da se dogodi poslije i da će on tada u tome učestvovati....da će poslati svoje proroke i da će na Noboj Zemlji doći u Slavi i svom Kraljevstvu.

Slap

Posts : 522
2014-09-06


Back to top Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Sora 29/1/2015, 09:49

Čovjek jest Bog jer ga je IZMISLIO I SVE ONO STO JE BOŽJE U ČOVJEKU JEST SAM SEBI STVORIO.

No popovi čine iz ljudi sluge poslušne i na njima zarađivanju. 
Crkva treba ovce a ne ljude...👽

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Sora 29/1/2015, 09:53

Bog, kako ga religija tumači, jest otuđena čovjekova suština kojom se manipulira 
Da bi se ljude iskorištavali i držalo u pokornosti.
Otuđeni od te suštine koju čine božje osobine, ljudi su predsni na milost i nemilost svojim tlačiteljima 
Ali su bar u krdu 

Ovaca bez novaca. :(
A popovi voze limuzine i imaju fine cipelice ...

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Slap 29/1/2015, 10:07

Sora wrote:Čovjek jest Bog jer ga je IZMISLIO I SVE ONO STO JE BOŽJE U ČOVJEKU JEST SAM SEBI STVORIO.

No popovi čine iz ljudi sluge poslušne i na njima zarađivanju. 
Crkva treba ovce a ne ljude...👽

Treba se čuvati lažnih bogova  /kao što je Allah naprimjer i vjernika koji ga slijede/  ali te ljudske i satanske manipulacije ne umanjuju mogućnost da Bog postoji.  Meni je samo postojanje svijeta i njegovih zanimljivosti života dovoljni da znam da BOG POSTOJI....i za mene je postojanje Boga neupitno,  iznad svake mogućnosti .... jedino bi bilo strašno da sa njim nešto nije u redu...recimo da je budala  poput kuranskog Allaha ili krvoločnog boga tzv. mojsijevih knjiga...onda moja malenkost može  ići "u kurac"... neizostavno čeka me pakao...no  tu sam nemoćan...ne mogu se spuštati na razinu ludila jednog Allaha.... jer sam dostojanstven čovjek koji cijeni vrlinu.
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Slap 30/1/2015, 06:49

živovski učitelj priznaje isusa   https://www.youtube.com/watch?v=dOGQxS-dEII#t=246

tko je ovdje lud...
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Mad_Vlad 2/2/2015, 22:26

Slap wrote:
Mad_Vlad wrote:
Hvala. Da, po tomu ispada kako si rekao da je Isus bio gospodar svoje sudbine jer se poistovjetio s Bogom Ocem. Znači znao je da je Bog  i da u stvari neće umrijeti iako će biti ubijen. Zašto onda kršćani stalno optužuju Židove da su bogoubojice? 


Da bi je gospodar svoje sudbine kad je  također rekao "Zar ne mislite da ne mogu zovnute nebeske anđele da me "zaštite".  Ne umire samo Isus....ne umireš ni ti ako te neko ubije: "Ne bojte se onih koji ubijaju tijelo a duši ne mogu ništa". 




Židovi su krivi za uvrede nanešene Isusovom tijelu...ali ne na način da su time baš uvredili Isusa jer su uvredili sebe i dostojanstvo svoje duše koja je na "sliku i priliku  Boga"...tj. čovjek se ne smije tako nisko spuštati....strašno je kad se nevin čovjek ubije a kamoli kad se nanosi uvreda svetoj duši.  Tebi neko može opsovati mater i ti možesš ostati miran i žaliti tog čovjeka ali to što on tebe nije uvrijedio i u tebi izazvao  srdžbu i bol  to ne znači da neće biti kažnjen.

Pa bez veze...kao gospodar svoje sudbine znao je što će mu se dogoditi. Onda si je sam kriv za to.
Ne znam koja si ti sorta kršćanina ali kršćanski nauk veli da ste spaeni po njegovim mukama. A ak su za njegove muke krivi Židovi onda trebate hvaliti Židove jer su pomogli vašem spasenju.





Čemu onda cijela ta priredba sa suđenjem, bičevanjem, vješanjem na križu? Da bi se obistinila proročanstva, ne? 


Gledaj na to ovako: Je li proročanstvo krivo što je nešto predvidjelo...


Ali što ako su ta proročanstva krivo tumačena što Židovi mogu lako pokazati?

Ne znam što oni i kako tumače ali po prirodi stvari oni su neznalice..

Aha, neznalice poput Einstein-a i drugih....


 

A koja jasno pokazuju da Bog nije čovjek niti da je Isus bio Bog a ni prorok niti obećani mesija?

Bog može biti čovjek i kontrolirati ljudskost sebe, ali čovjek nikad ne može biti Bog. 


Isus je  govorio za sebe da je prorok iz objava ali nije sebe posebno uzdizao...rekao ej da će biti proganjan i ubijen kao i mnogi židovski proroci....i nikad nije rekao da je došao da učini raj na zemlji...otišao je također bez mnogo pompe govorivši da ono strašno i ono predivno zemlji treba tek da se dogodi poslije i da će on tada u tome učestvovati....da će poslati svoje proroke i da će na Noboj Zemlji doći u Slavi i svom Kraljevstvu.

Kako Bog nije čovjek tako ni čovjek nije Bog.
Pa zašto je onda uopće i došao? Izgleda samo zato da bi kršćani za sve mogli kriviti Židove...
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Mad_Vlad 2/2/2015, 22:27

Slap wrote:živovski učitelj priznaje isusa   https://www.youtube.com/watch?v=dOGQxS-dEII#t=246

tko je ovdje lud...
Oni koji misle da je Kaduri govorio o Isusu.
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Avatar 4/2/2015, 00:47

Slap wrote:http://www.jutarnji.hr/prezivjela-horor--jedan-od-napadaca-mi-je-rekao--necu-te-ubiti-jer-si-zena--ali-moras-prijeci-na-islam-/1270664/


Nedavni islamski teroristički masakr u Parizu pokazuje PRAVO LICE ISLAMA. Prijetnja teroriste "Moraš preći na islam" odražava pravu i sazrijelu svijest Allahovog i  Muhammedovog sljedbenika


Islam se zgrožava na bilo kakvu kritiku istog a za isto je smrtna kazna. Tako je postupao i Muhammed koji je dao čak i samohranu majku petero djece ubiti jer je po  gradu javno protestirala na strašnu torturu Muhammedovih sljedbenika. 

Stoga ...islam ne ubija žene dok ćute.

Islam ne ubija samo one  muškarce  koji prelaze na islam a ostali moraju platiti porez za nevjeru..ako ne plate porez ubija ih  se. To je praksa Muhammedovog islama..i to je praksa onih koji istinski slijede  Muhammeda. 

Dok se nema moć ćutke se podnose nevjernici a kad se  politička i vojna moć stekne islam sprovodi torturu

Allah je u Kuranu obećao muslimanima da će silom zavladati cijelim svijetom i uništiti "one koji čine nered u svijetu".  Glavni element  "nereda" je spriječiti nasilno širenje islama. Za napuštanje islama se  ubija.

Iz ovog je jasno da je islam religija koju treba zabraniti u Evropi i demokratskom svijetu...


Islamu nije mjesto u Europi i treba se boriti protiv njega. U Islamu nema umjerenih, ima samo onih koji u zasjedi čekaju svoje pravo vrijeme.

Islam se širi Europom demografijom, i vjerujte mi, uskoro će postati najveća prijetnja svima nama. 

Ono što je najgore u cijeloj toj priči jest činjenica da pravi Islam i Mohamed nemaju veze ni sa fundamentalistima, ni sa "umjerenim vjernicima", ali se taj krivi Islam širi brzinom svijetla putem majčinih utroba.
Avatar
Avatar

Posts : 321
2014-04-13


Back to top Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Slap 4/2/2015, 13:02

Avatar wrote:

Islamu nije mjesto u Europi i treba se boriti protiv njega. U Islamu nema umjerenih, ima samo onih koji u zasjedi čekaju svoje pravo vrijeme.

Islam se širi Europom demografijom, i vjerujte mi, uskoro će postati najveća prijetnja svima nama. 

Ono što je najgore u cijeloj toj priči jest činjenica da pravi Islam i Mohamed nemaju veze ni sa fundamentalistima, ni sa "umjerenim vjernicima", ali se taj krivi Islam širi brzinom svijetla putem majčinih utroba.

Ovdje ima malo  i pretjerivanja...islam će propasti kao i sve druge svjetske religije u korist nove svjetske satanske religije...
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Mad_Vlad 8/2/2015, 06:19

Avatar wrote:
Slap wrote:http://www.jutarnji.hr/prezivjela-horor--jedan-od-napadaca-mi-je-rekao--necu-te-ubiti-jer-si-zena--ali-moras-prijeci-na-islam-/1270664/


Nedavni islamski teroristički masakr u Parizu pokazuje PRAVO LICE ISLAMA. Prijetnja teroriste "Moraš preći na islam" odražava pravu i sazrijelu svijest Allahovog i  Muhammedovog sljedbenika


Islam se zgrožava na bilo kakvu kritiku istog a za isto je smrtna kazna. Tako je postupao i Muhammed koji je dao čak i samohranu majku petero djece ubiti jer je po  gradu javno protestirala na strašnu torturu Muhammedovih sljedbenika. 

Stoga ...islam ne ubija žene dok ćute.

Islam ne ubija samo one  muškarce  koji prelaze na islam a ostali moraju platiti porez za nevjeru..ako ne plate porez ubija ih  se. To je praksa Muhammedovog islama..i to je praksa onih koji istinski slijede  Muhammeda. 

Dok se nema moć ćutke se podnose nevjernici a kad se  politička i vojna moć stekne islam sprovodi torturu

Allah je u Kuranu obećao muslimanima da će silom zavladati cijelim svijetom i uništiti "one koji čine nered u svijetu".  Glavni element  "nereda" je spriječiti nasilno širenje islama. Za napuštanje islama se  ubija.

Iz ovog je jasno da je islam religija koju treba zabraniti u Evropi i demokratskom svijetu...


Islamu nije mjesto u Europi i treba se boriti protiv njega. U Islamu nema umjerenih, ima samo onih koji u zasjedi čekaju svoje pravo vrijeme.

Islam se širi Europom demografijom, i vjerujte mi, uskoro će postati najveća prijetnja svima nama. 

Ono što je najgore u cijeloj toj priči jest činjenica da pravi Islam i Mohamed nemaju veze ni sa fundamentalistima, ni sa "umjerenim vjernicima", ali se taj krivi Islam širi brzinom svijetla putem majčinih utroba.
Islamu je mjesto gdje god ima muslimana. kao i bilo kojoj drugoj religiji. To se zove sloboda vjeroispovjesti.
Ne treba se borit protiv islama nego islamista a to su oni koji namjerno iskrivljuju Koran u svoje ubilačke svrhe.
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Mad_Vlad 8/2/2015, 06:28

Sora wrote:Čovjek jest Bog jer ga je IZMISLIO I SVE ONO STO JE BOŽJE U ČOVJEKU JEST SAM SEBI STVORIO.

Jesi li si i ti izmislila nekog boga?
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Mad_Vlad 8/2/2015, 06:39

Slap wrote:
Avatar wrote:

Islamu nije mjesto u Europi i treba se boriti protiv njega. U Islamu nema umjerenih, ima samo onih koji u zasjedi čekaju svoje pravo vrijeme.

Islam se širi Europom demografijom, i vjerujte mi, uskoro će postati najveća prijetnja svima nama. 

Ono što je najgore u cijeloj toj priči jest činjenica da pravi Islam i Mohamed nemaju veze ni sa fundamentalistima, ni sa "umjerenim vjernicima", ali se taj krivi Islam širi brzinom svijetla putem majčinih utroba.

Ovdje ima malo  i pretjerivanja...islam će propasti kao i sve druge svjetske religije u korist nove svjetske satanske religije...
Propast će sve osim judaizma koji i nije toliko religija koliko način života. Dobra knjiga veli da če svi učiti o Bogu od obećanog Mesije koji neće umrijeti prije nego što izvrši prokazane obveze. Na nama mu je pripremiti put, nešto kao crveni prostirač.
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Slap 8/2/2015, 08:59

Mad_Vlad wrote:

. Dobra knjiga veli da če svi učiti o Bogu od obećanog Mesije koji neće umrijeti prije nego što izvrši prokazane obveze. Na nama mu je pripremiti put, nešto kao crveni prostirač.

slažem se....

daj na nekoj  temi to prikaži...ta proročanstva...
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Slap 8/2/2015, 09:08

Mad_Vlad wrote:Ne treba se borit protiv islama nego islamista a to su oni koji namjerno iskrivljuju Koran u svoje ubilačke svrhe.

Ne...upravo su islamisti ti koji  najvjerodostojnije  tumače kuran... a Allah im je dao u amanet obvezu da osvoje svijet i to silom, da unište sve one  "koji čine nered u svijetu" ... u kuranu jednostavno nema kršćanskog koncepta da će se luđaci svijeta  međusobno pobiti i da će dodatna  poslana zla  pobiti sve one koji "kvare zemlju" ...toga nema...samo ima koncept  muslimanske sile koja će uvesti red po cijeloj zemlji.... 

.....STOGA NE PRIČAJ GLUPOSTI  nego su pridruži Slapu u rasvjetljavanju bar jednog ludila...
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Guest 10/2/2015, 17:32

Ehhhm...sve vise islamista hodi juropom,postaju sve bahatiji,arogantniji,nasilniji...mladje generacije tu predvode...poput mladih i agresivnih ćukova su...za razliku od svabija,koji se slede kad cuju policijsku sirenu,ovi ne hebu policiju 5-9...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Avatar 11/2/2015, 01:42

Mad_Vlad wrote:
Avatar wrote:
Slap wrote:http://www.jutarnji.hr/prezivjela-horor--jedan-od-napadaca-mi-je-rekao--necu-te-ubiti-jer-si-zena--ali-moras-prijeci-na-islam-/1270664/


Nedavni islamski teroristički masakr u Parizu pokazuje PRAVO LICE ISLAMA. Prijetnja teroriste "Moraš preći na islam" odražava pravu i sazrijelu svijest Allahovog i  Muhammedovog sljedbenika


Islam se zgrožava na bilo kakvu kritiku istog a za isto je smrtna kazna. Tako je postupao i Muhammed koji je dao čak i samohranu majku petero djece ubiti jer je po  gradu javno protestirala na strašnu torturu Muhammedovih sljedbenika. 

Stoga ...islam ne ubija žene dok ćute.

Islam ne ubija samo one  muškarce  koji prelaze na islam a ostali moraju platiti porez za nevjeru..ako ne plate porez ubija ih  se. To je praksa Muhammedovog islama..i to je praksa onih koji istinski slijede  Muhammeda. 

Dok se nema moć ćutke se podnose nevjernici a kad se  politička i vojna moć stekne islam sprovodi torturu

Allah je u Kuranu obećao muslimanima da će silom zavladati cijelim svijetom i uništiti "one koji čine nered u svijetu".  Glavni element  "nereda" je spriječiti nasilno širenje islama. Za napuštanje islama se  ubija.

Iz ovog je jasno da je islam religija koju treba zabraniti u Evropi i demokratskom svijetu...


Islamu nije mjesto u Europi i treba se boriti protiv njega. U Islamu nema umjerenih, ima samo onih koji u zasjedi čekaju svoje pravo vrijeme.

Islam se širi Europom demografijom, i vjerujte mi, uskoro će postati najveća prijetnja svima nama. 

Ono što je najgore u cijeloj toj priči jest činjenica da pravi Islam i Mohamed nemaju veze ni sa fundamentalistima, ni sa "umjerenim vjernicima", ali se taj krivi Islam širi brzinom svijetla putem majčinih utroba.
Islamu je mjesto gdje god ima muslimana. kao i bilo kojoj drugoj religiji. To se zove sloboda vjeroispovjesti.
Ne treba se borit protiv islama nego islamista a to su oni koji namjerno iskrivljuju Koran u svoje ubilačke svrhe.

Islamu je mjesto u današnjem obliku tamo među devama u pustinji. Nema umjerenih vjernika, ima samo "šutljivih" koji čekaju u zasjedi da osvoje zapad demografijom, ne bombama, i to je većina njih. Oni su ofenzivi pogotovo od napada na blizance. To su isti koji osuđuju svaki teroristički napad dok u istovrijeme zagovaraju islamizaciju Europe jer je po njima Islam jedina prava vjera, obzirom da je Muhamad zadnji prorok poslan od Boga. Taj cilj ne zagovaraju javno naravno, već zahtjevima kojima narušavaju sve zakone sekularnih država na snazi u zapadnim zemljama, a sve u ime slobode vjeroispovijesti. 


Gadno se varaš ukoliko misliš da ima umjerenih muslimana, jedini umjereni musliman je onaj koji ne vjeruje u raj gdje ga čekaju 72 djevica. 
Avatar
Avatar

Posts : 321
2014-04-13


Back to top Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Avatar 11/2/2015, 02:00

Mad_Vlad wrote:
Sora wrote:Čovjek jest Bog jer ga je IZMISLIO I SVE ONO STO JE BOŽJE U ČOVJEKU JEST SAM SEBI STVORIO.

Jesi li si i ti izmislila nekog boga?
Kako da nije, pa njezin Bog se zove Josip Broz Tito, s nadimkom Walter :^0
Avatar
Avatar

Posts : 321
2014-04-13


Back to top Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Avatar 11/2/2015, 02:11

Slap wrote:
Avatar wrote:

Islamu nije mjesto u Europi i treba se boriti protiv njega. U Islamu nema umjerenih, ima samo onih koji u zasjedi čekaju svoje pravo vrijeme.

Islam se širi Europom demografijom, i vjerujte mi, uskoro će postati najveća prijetnja svima nama. 

Ono što je najgore u cijeloj toj priči jest činjenica da pravi Islam i Mohamed nemaju veze ni sa fundamentalistima, ni sa "umjerenim vjernicima", ali se taj krivi Islam širi brzinom svijetla putem majčinih utroba.

Ovdje ima malo  i pretjerivanja...islam će propasti kao i sve druge svjetske religije u korist nove svjetske satanske religije...

Satanske religije ? 

Da te podsjetim, i za Krista su govorili da je poslan od Sotona....

Velim, vi koji se smatrate pravim kršćanima niste u stanju prepoznati ni vlastitu mater, kamoli božjeg poslanika. Kad bi vam se sutra ukazao opetovano biste ga razapeli. 
Avatar
Avatar

Posts : 321
2014-04-13


Back to top Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Slap 11/2/2015, 08:42

Slap wrote:Ovdje ima malo  i pretjerivanja...islam će propasti kao i sve druge svjetske religije u korist nove svjetske satanske religije...

Reagiram zapravo na gornji post "Avatarov"  /iako ovdje sebe citiram...da pojasnim što sam htio reći/  gdje me taj tipus hoće izazvati grubim riječima...

 "Svjetske" je važno ovdje primjetiti... ja primjećujem  sve lokalne satanske religije, pa i ti si njen /vidi ti se ludilo po izgledu krvavog avatara...indicije vjerskog fanatizma... da ne idem dalje/.... 

Također je važno primjetiti "nova" ...jer Isus je u Otkrivenju  predskazao da će se na kraju svijeta cijeli svijet klanjati /novoj religiji/ "kipu zvijeri".... dakle lokalne religije kao što su islam,katoličanstvo,hinduizam...odustat će od svojih božanstava u korist novom "univerrzalnom" božanstvu. Zašto? Zato što će zla postati tako moćna da će sve te religijske grupacije podjednako najebati i niko neće imati pravo reći "posebni smo,gle  Bog nas štiti"  kao što to sada mumljaju da će biti izuzeti od svjetskih zala aplokalipse...
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Avatar 15/2/2015, 04:30

Slap wrote:
Slap wrote:Ovdje ima malo  i pretjerivanja...islam će propasti kao i sve druge svjetske religije u korist nove svjetske satanske religije...

Reagiram zapravo na gornji post "Avatarov"  /iako ovdje sebe citiram...da pojasnim što sam htio reći/  gdje me taj tipus hoće izazvati grubim riječima...

 "Svjetske" je važno ovdje primjetiti... ja primjećujem  sve lokalne satanske religije, pa i ti si njen /vidi ti se ludilo po izgledu krvavog avatara...indicije vjerskog fanatizma... da ne idem dalje/.... 

Također je važno primjetiti "nova" ...jer Isus je u Otkrivenju  predskazao da će se na kraju svijeta cijeli svijet klanjati /novoj religiji/ "kipu zvijeri".... dakle lokalne religije kao što su islam,katoličanstvo,hinduizam...odustat će od svojih božanstava u korist novom "univerrzalnom" božanstvu. Zašto? Zato što će zla postati tako moćna da će sve te religijske grupacije podjednako najebati i niko neće imati pravo reći "posebni smo,gle  Bog nas štiti"  kao što to sada mumljaju da će biti izuzeti od svjetskih zala aplokalipse...
Već sam ti objasnio razlog odabira ovog avatara, ali ne ide, pa ne ide. Znam da tebi ne ide u glavu puno toga, čini mi se da se razumiješ u religiju kao ja u nuklearnu fiziku. Neka ti onda smeta moj avatar.  

Ponavljam, kad bi se pred tebe sami Bog pojavio ne bi bio u stanju ga prepoznati, više skromnosti od tvoje strane bi dobro došlo ukoliko želiš naučiti sve tajne ovoga svijeta...
Avatar
Avatar

Posts : 321
2014-04-13


Back to top Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Sefirot 17/2/2015, 13:08

Slap wrote:http://www.jutarnji.hr/prezivjela-horor--jedan-od-napadaca-mi-je-rekao--necu-te-ubiti-jer-si-zena--ali-moras-prijeci-na-islam-/1270664/


Nedavni islamski teroristički masakr u Parizu pokazuje PRAVO LICE ISLAMA. Prijetnja teroriste "Moraš preći na islam" odražava pravu i sazrijelu svijest Allahovog i  Muhammedovog sljedbenika


Islam se zgrožava na bilo kakvu kritiku istog a za isto je smrtna kazna. Tako je postupao i Muhammed koji je dao čak i samohranu majku petero djece ubiti jer je po  gradu javno protestirala na strašnu torturu Muhammedovih sljedbenika. 

Stoga ...islam ne ubija žene dok ćute.

Islam ne ubija samo one  muškarce  koji prelaze na islam a ostali moraju platiti porez za nevjeru..ako ne plate porez ubija ih  se. To je praksa Muhammedovog islama..i to je praksa onih koji istinski slijede  Muhammeda. 

Dok se nema moć ćutke se podnose nevjernici a kad se  politička i vojna moć stekne islam sprovodi torturu

Allah je u Kuranu obećao muslimanima da će silom zavladati cijelim svijetom i uništiti "one koji čine nered u svijetu".  Glavni element  "nereda" je spriječiti nasilno širenje islama. Za napuštanje islama se  ubija.

Iz ovog je jasno da je islam religija koju treba zabraniti u Evropi i demokratskom svijetu...

nije puno drugačije od kršćanstva samo što kršćanstvo više nije toliko izravno nasilno. isto sranje...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

"Moraš preći na islam" - Page 6 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" - Page 6 Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum