ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Moraš preći na islam"

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

"Moraš preći na islam" Empty "Moraš preći na islam"

Post by Slap 9/1/2015, 08:44

http://www.jutarnji.hr/prezivjela-horor--jedan-od-napadaca-mi-je-rekao--necu-te-ubiti-jer-si-zena--ali-moras-prijeci-na-islam-/1270664/


Nedavni islamski teroristički masakr u Parizu pokazuje PRAVO LICE ISLAMA. Prijetnja teroriste "Moraš preći na islam" odražava pravu i sazrijelu svijest Allahovog i  Muhammedovog sljedbenika


Islam se zgrožava na bilo kakvu kritiku istog a za isto je smrtna kazna. Tako je postupao i Muhammed koji je dao čak i samohranu majku petero djece ubiti jer je po  gradu javno protestirala na strašnu torturu Muhammedovih sljedbenika. 

Stoga ...islam ne ubija žene dok ćute.

Islam ne ubija samo one  muškarce  koji prelaze na islam a ostali moraju platiti porez za nevjeru..ako ne plate porez ubija ih  se. To je praksa Muhammedovog islama..i to je praksa onih koji istinski slijede  Muhammeda. 

Dok se nema moć ćutke se podnose nevjernici a kad se  politička i vojna moć stekne islam sprovodi torturu

Allah je u Kuranu obećao muslimanima da će silom zavladati cijelim svijetom i uništiti "one koji čine nered u svijetu".  Glavni element  "nereda" je spriječiti nasilno širenje islama. Za napuštanje islama se  ubija.

Iz ovog je jasno da je islam religija koju treba zabraniti u Evropi i demokratskom svijetu...
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Guest 9/1/2015, 16:35

Ovo što se dogodilo i što se još uvijek događa u Parizu je užasno, stravično.

Međutim, što misliš da bi postigao zabranom islama u Europi? Ajd, razmisli malo.

Takvi teroristički napadi uvelike kompliciraju i otežavaju život onom velikom broju normalnih i u društvo integriranih europskih muslimana koji i sami osuđuju sve ovakve nastupe i sasvim je za očekivati da nakon ovakvih događaja jača utjecaj ekstremne desnice i islamofobije. Reći da ovakvi bolesni umovi predstavljaju islam i sve muslimane je isto kao i reći da oni kreteni u američkim evangeličkim kampovima koji ispiru mozak djeci i uče ih da, baš poput ostalih ekstremista, budu vojnici spremni boriti se za svog boga predstavljaju sve kršćane. Neš' ti takvog nekog boga kojeg ljudi trebaju braniti...

Jačanje islamofobije i uvođenje takvih suludih zabrana, imho, može samo dovesti do toga da se i oni normalni muslimani počnu osjećati ugroženo - a znamo da u trenutcima ugroženosti jača ekstremizam jer se pojedinci sve više vežu za taj dio identiteta koji im se ugrožava i zabranjuje - i možeš dobiti potencijalne ekstremiste i od onih ljudi koji inače to nikad ne bi postali.

Jedina ispravna reakcija islamskih zajednica u Europi je javna osuda i distanciranje svih ekstremnoislamističkih djelovanja i pozivanje svojih vjernika da se pridruže ovim javnim bdijenjima na trgovima da pokažu da to nije i ne smije biti islam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Moraš preći na islam" Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Slap 9/1/2015, 18:08

http://danas.net.hr/svijet/uzivo-braca-krvnici-su-mrtvi


Želja za "mučeništvom" u islamu vezana je iz njihovo "nebesko" obećanje da će svaki "mučenik" otići u raj i da će tamo uživati sa 72 "djevice" . Na taj način je krvnik ljudski /Sotona/ odlučio da privlači čulno ljude da budu njegovo pakleno gorivo. U kuranu pogibija u ratu za islam tretira se daleko "vrlinskije" nego bilo kakvo duhovno asketsko ili intelektualno-propovjedničko mučeništvo u stilu isusove besjede učenicima: "Poslati ću vas kao jaganjce među vukove" i tu je stvar duhovno jasna: u ludilo satanizma najlakše navučeš budale koje zanima rajski seks...
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Trinity 9/1/2015, 18:52

Slap wrote:Iz ovog je jasno da je islam religija koju treba zabraniti u Evropi i demokratskom svijetu...

Baš me zanima na koji način.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

"Moraš preći na islam" Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Mad_Vlad 10/1/2015, 02:25

Nema to veze s islamom.
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Slap 10/1/2015, 08:16

Trinity wrote:
Slap wrote:Iz ovog je jasno da je islam religija koju treba zabraniti u Evropi i demokratskom svijetu...

Baš me zanima na koji način.


Kratko pitanje kratak odgovor;

... jednostavnim studioznim prikazom programa nasilnog nametanja islama u svijetu koji je prikazan u Kuranu i Muhammedovom životu i kad Allah kaže da će muslimani uvesti reda u cijelom svijetu i da će  silom savladati nemuslimane jednostavno im reći da svaka država ima pravo  samostalno uvesti ili ne uvesti reda u svojoj zemlji  a oni neka uvode reda u arapskim zemljama...NA OSNOVU SVEGA TOGA ZABRANITI BILO KAKVA  MUSLIMANSKA VJERSKA  OKUPLJANJA.....dokazati im tako da je islam satanski program neslobode  i agresije i ako hoće svoj idilični svijet islama neka idu odakle su i došli...

Bolje je i tako nego dopustiti im da hvataju "cijelu ruku" jer kad ih jednom bude puno više na vojnim položajima i više naoružani, kada  bude puno više eksplozija bombi po gradovima, kada  budemo i dalje  slušali zvanična islamska ispričavanja "To su ekstremisti,islam je religija mira"...kada dođe do građanskog rata i kad milioni muslimana budu ubijeni po evropi jer će narod popizditi na ta sranja o demokraciji i slobodi svih vjera.,,,tad će biti kasno . 




http://muhamedovzivot.blog.hr/


Last edited by Slap on 10/1/2015, 08:26; edited 1 time in total
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Trinity 10/1/2015, 08:20

Slap wrote:NA OSNOVU SVEGA TOGA ZABRANITI BILO KAKVA  MUSLIMANSKA VJERSKA  OKUPLJANJA..

Porušiti đamije?
dokazati im tako da je islam satanski program neslobode  i agresije
Podcjenjivanjem, izrugivanjem , vrijeđanjem tzv. satirom?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

"Moraš preći na islam" Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Slap 10/1/2015, 08:31

Trinity wrote:
Slap wrote:NA OSNOVU SVEGA TOGA ZABRANITI BILO KAKVA  MUSLIMANSKA VJERSKA  OKUPLJANJA..

Porušiti đamije?
dokazati im tako da je islam satanski program neslobode  i agresije
Podcjenjivanjem, izrugivanjem , vrijeđanjem tzv. satirom?

Džamije neka  poruše sami ako imaju i malo iskrenosti što je islam Muhammedov.

Ja zagovaram i gore sam napisao da treba izvršiti studiozni  prikaz stvarnog islama a ne jebenu satiru u kojoj se ne zna je li nešto zajebancija ili istina. Satira je izraz nemoći i neodlučnosti..ruganje sustavu koji ne zna riješiti problem.
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Slap 10/1/2015, 08:57

Vegvísir wrote: 

Jačanje islamofobije i uvođenje takvih suludih zabrana, imho, može samo dovesti do toga da se i oni normalni muslimani počnu osjećati ugroženo - a znamo da u trenutcima ugroženosti jača ekstremizam jer se pojedinci sve više vežu za taj dio identiteta koji im se ugrožava i zabranjuje - i možeš dobiti potencijalne ekstremiste i od onih ljudi koji inače to nikad ne bi postali.


Ja bi muslimanu pokazao što je Isusovo kršćanstvo naprimjer nasuprot Muhammedovim ratnim islamskim  pohodima: religija se sastoji od tolerancije i podnošenja idejnog progona jer religijom itako ništa ne dokazuješ osim što imaš nadu da ćeš za svoju vjeru  biti nagrađen na onom svijetu....i drugo-tek vrlinom,nenasiljem ukazuješ da je to religija od tebe napravila-čovjeka kojemu se  ateisti naprimjer  mogu diviti....tad si propovjedink i širitelj svoje vjere stvarnim životom a ne mjaukanjem da nemam slobodu vjere da idem i crkvu ili džamiju. Imaš hram u sebi kaže Isus pa tamo časti Boga.  

Još bih ovo dodao: ajd dobij  "miroljubivwe" muslimane u Evropi da prokažu javno svoje ekstremiste pa da ih se sredi. Svako volii svoga da je i najgori...to je ta slabost... prije oni misle da će možda evropljani u strahu popustiti ekstremistima i  da će evropljani zabraniti svaki spomen Muhammedovog ludila i pristati na maskiranje maramama muslimanki nego odustati od svojih ekstremista. Kao sitoacija sa Ben Hurom /film/ koji svom prijatelju rimljaninu nije htio pomoći  i dati židovske ekstremiste jer je rekao  da neće izdati svoj narod ni pod kojim uvjetima. Tako je i sa muslimanima u Evropi... koliko god  ekstremisti brojčano rasli i koje god zlo činili oni ih neće izdati ili izvesti unutarnji obračun. Čak nema veze što su u tuđoj zemlji za razliku od Ben Hurovih sugrađana ekstremista. Zašto?  Zato što su robovi Kurana a kuran propovjeda nasilje





Jedina ispravna reakcija islamskih zajednica u Europi je javna osuda i distanciranje svih ekstremnoislamističkih djelovanja i pozivanje svojih vjernika da se pridruže ovim javnim bdijenjima na trgovima da pokažu da to nije i ne smije biti islam.



Kad počne silna paljevina automobila i zgrada i pucnjava i bombe onda je kasno sa apelima. Ja recimo kao vladar u Francuskoj ne bi dozvolio  pred neku godinu one agresivne pobune u Francusikoj gdje su crnci i muslimani  palili pola Pariza....ja bi naredio i dao proglas policijskog sata po noći  i zabranu velikog grupiranja i  nasilnog divljanja po danju i rekao-imat će mitraljez posla...dakle pošteno najaviti vojne mjere pa neka izvole na ulicu i poginuti. Jebeš policijska naguravanja,dimne bombe i vodene topove kada grad gori i životi policajaca budu izloženi mecima,kamesnicama,letećim štangama i drugim.


Last edited by Slap on 10/1/2015, 09:16; edited 1 time in total
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Trinity 10/1/2015, 09:14

Slap wrote:Ja zagovaram i gore sam napisao da treba izvršiti studiozni  prikaz stvarnog islama

Tko bi bio mjerodavan za takvu studiju?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

"Moraš preći na islam" Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Slap 10/1/2015, 09:25

Trinity wrote:
Slap wrote:Ja zagovaram i gore sam napisao da treba izvršiti studiozni  prikaz stvarnog islama

Tko bi bio mjerodavan za takvu studiju?

U tome je problem također što su "autoriteti" raznih kršćanskih konfesija obične kurve i izdajice i neće da javno reču i pokažu što piše u Kuranu i čime se ekstremisti hrane iz Kurana. Ima puno dobrih ukaza  na islam na internetu...javno mijenje se postepeno sa tim upoznava,,,,ali to je spor  proces i možda će taj način biti kasno.  Uskoro ću postaviti zanimljivo temu o mnogim muslimanima koji su napustili islam i prihvatili kršćanstvo. To je zanimljiv proces... Na ovom forumu to doduše neće biti zanimljivo jer je malena protočnost čitalaca....a na nekim većim forumima sam baniran zbog "širenja mržnje" ....i zapravo najuspješniji sam upravo na stranicama jutarnjeg i dnevnog.. dok mi pod vrat sa leđa ne dođe muslimanska  bosanska čakija.... 

Moja je malenkost  hrabro istupila u komentarima na internetskim stranicama jutarnjeg i dnevno.hr na tekstovima o pariškim događanjima...i čudno je to...tamo je uglavnom muk a ja imenom i prezimenom i slikom svojom javno protiv islama.... Tamo sam i stavio objašnjenja o gluposti satire. Satirom se jebe u mozak a ja islam jebem u dušu...jer operiram duhovnom mudrošču a ne pričama o demokratskim pravima o svemu i svačemu  kao nečim primarnim
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Trinity 10/1/2015, 11:43

Slap wrote:U tome je problem također što su "autoriteti" raznih kršćanskih konfesija obične kurve i izdajice i neće da javno reču i pokažu što piše u Kuranu i čime se ekstremisti hrane iz Kurana. 

Dakle, kršćani bi bili ti. Ne znam što bi na to rekli npr. ateisti, mislim da oni tako gledaju na svaku religiju . :) 
Imaš ekstremista koji se hrane i iz Biblije.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

"Moraš preći na islam" Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by kic 10/1/2015, 12:22

and suddenly the world turns violent, ma da.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by kic 10/1/2015, 12:56

http://www.hercegbosna.org/vijesti/bih/klix-zabranio-komentare-bht-zamaglila-naslovnicu-magazina-portali-i-drustvene-mreze-preplavljeni-porukama-mrznje-i-velicanja-terorista-16507.html
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Trinity 10/1/2015, 14:40

#JESUISAHMED|Story Of The French Police Officer Who Was Gunned Down While Saving Charlie Hebdo

"Moraš preći na islam" Je-suis-ahmed-650x250



The Ultimate sacrifice in the name of free speech, thousands were crying and paying their respects to a dead Muslim officer, Ahmed Merabet, in a rally with one phrase, ‘JeSuisAhmed’, after the martyred officer was shot down in Paris yesterday during the attack."Moraš preći na islam" 132d1f
Source: Twitter – Police officer Ahmed Merabet (identified on Twitter, above) was killed while working in the area Charlie Hebdo’s offices are located.
42 year old Ahmed along with his 49 year old fellow policeman, Franck Brinsolaro, were the officers who were performing their duty to protect Charlie Hebdo and his staff. Ahmed’s death was captured on film and spread like a wildfire across the French television and the social media.




But who was Ahmed? After the public demanded the information about their hero the French authorities responded by saying that he worked at a police station in Paris (11th Arrondissement), near Hebdos office. Reports also state that he was, himself, a Muslim. He gave his life to protect Charlie Hebdos right to practice his religion – a powerhouse that is trending on twitter.
Every person that went into God’s Grace yesterday should be remembered & respected equally. But with the radical racist-Islam-hating mindsets, several mosques were vandalized that very night.
Instead of surmising that everyone who keeps a beard, wears a turban or practices Islam is an extremists, It would do well to everyone to remember that a big majority of Muslims are like Ahmed Merabet.







http://anonhq.com/jesuisahmed-ahmed-not-terrorist-story-french-police-officer-gunned-saving-charlie-hebdo/
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

"Moraš preći na islam" Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Trinity 10/1/2015, 14:52

"Moraš preći na islam" Jesuis10
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

"Moraš preći na islam" Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Slap 10/1/2015, 15:00

Trinity wrote:Dakle, kršćani bi bili ti. Ne znam što bi na to rekli npr. ateisti, mislim da oni tako gledaju na svaku religiju . :) 
Imaš ekstremista koji se hrane i iz Biblije.

Pa i ateisti bi se trebali složiti da je islam zlo ako čitaju Kuran. Biblija je problem ali  kao stari zavjet..kršćanski novi zavjet nema veze sa pomislima  da kršćani budu svjetski policajci.
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Slap 10/1/2015, 15:10

kic wrote:http://www.hercegbosna.org/vijesti/bih/klix-zabranio-komentare-bht-zamaglila-naslovnicu-magazina-portali-i-drustvene-mreze-preplavljeni-porukama-mrznje-i-velicanja-terorista-16507.html
 
Evo Trinity... to je ono što ja kažem čak  bosanski muslimani su za  pravljenje nereda po evropi a što da pričam o francuskim muslimanima, onim "umjerenima" ... njihovo "zgražanje" protiv  ekstremista su samo farbanje očiju javnosti i daljnje nastojanje zbunjivanja francuza... ali neće dugo proći... prihvatit će francuzi svoga hitlera pa će  drugačije najebati.
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Slap 10/1/2015, 15:17

Trinity wrote:"Moraš preći na islam" Jesuis10


Ma to pozivanje na sitoaciju da je čak i  policajac musliman pogino...pa eto muslimani  su OK je farbanje očiju jer kad bi evropljani naprimjer  uveliko prihvatili islam i došli na vlast, svi ti umjereni muslimani postali bi ekstremisti i htjeli bi pobiti ono malo evropljana koji ne bi htjeli prihvatiti islam... sa nama b bi se dogodilo isto što i sa krščćanima u turskoj,egiptu,siriji,iraku.... jer je  islamska ideja moći - što nas košta satrati to malo idejnog otpora islamu...
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Slap 11/1/2015, 08:59

Da bi ste znali ZAŠTO JE ISLAM RATOBORAN a ne  "religija mira"  morate pročitati dijelove Kurana i povjest  Muhammedova života: http://www.forum.hr/showthread.php?t=95848,   http://muhamedovzivot.blog.hr/
Slap
Slap

Male
Posts : 522
2014-09-06

Lokacija: : blizo ovog slapa

Back to top Go down

"Moraš preći na islam" Empty Re: "Moraš preći na islam"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum