ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

misionarenje, što je?

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by aben 27/11/2014, 13:12

Sefirot wrote:
3. Čovjek ima pravo da misli kako mu je volja:
da govori kako mu je volja:
da piše kako mu je volja:
cek, cek, sto ako neki covjek napise da su zene tosteri?

:)

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by Sefirot 27/11/2014, 13:13

Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:
Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:


Nadalje, meni govore o 'straw man' komentiranju, ali tebi, koji daleko više to radiš ne govore ništa, hmmm, licemjerje... no, patriote, pošto navodiš da govorim da je kršćanstvo zlo, onda me možeš bez problema CITIRATI gdje navodim. Isto tako pretpostavljam da me možeš CITIRATI gdje navodim kako su kršćani nesretni. Patriote NE JEDNOM sam ti rekao da mi ne pripisuješ nešto što nisam rekao ni mislio jer ako ti to drugi dopuštaju, ja nisam glup da ti to dopuštam i to meni nećeš raditi...
Isto tako kao što si ti mene pitao, mogao bi ja tebe pitati za mnoge da navedeš nešto loše o Levi-ju, Regardie-u, Crowleyu ili o meni recimo. Ali to nećeš moći. Ono što navodiš temeljiš na C/P sa prokršćanskih stranica osoba koje su pisale o tome koje također nemaju blagog pojma što je tako lako i raskrinkati. Već uradio nebrojeno puta.
Ono o čemu se tu radi... ako ti za sebe smatraš da je Isus bog, pa misli, što se to druge tiče? Je li se to mene tiče? Ne, ne tiče me se i štoviše, ja nemam prava govoriti protiv tvog osobnog uvjerenja. Ali imam pravo stati u obranu vlastitog i onih kojima se ti i slični namećete.
Da, laž je manje tebi problem nego meni...


Ja ću tebi to raditi , dopustio ti to ili ne!Zadovoljan?Nemaš ti što meni dopustati ili ne dopustati!Konačno od tebe neka istina:"Laž je manje problem tebi nego meni!"

Upravo svojim riječima navodiš kako laž tebi nije nikakav problem pošto stavljaš drugima u usta nešto što nisu rekli, karakteriziraš osobinama što nisu itd. Da, upravo si sam sebi pokazao da si nametljivac, a ja ti to patriote neću dopustiti jer se meni nametati nećeš.

Štoviše, uhvaćen si opet u pokvarenoj laži i svojoj kršćanskoj pokvarenosti i diskriminaciji pošto si više puta rekao kako ne namećeš i ne želiš nametati, a ovdje mi izravno govoriš, citiram te:

Patriot wrote:Ja ću tebi to raditi , dopustio ti to ili ne!Zadovoljan?Nemaš ti što meni dopustati ili ne dopustati

Busted!
Što je laž?
To da si ti notorni antikršćanin?
De hajd bona,nađi mi na forumu ijednog sveznika,nekog tko će reći da nisi!

Zar mi trebaju saveznici?? Nisam znao da mi trebaju saveznici.

Ali dobro, mislim da će ti i sama Vegvisir reći da nisam. A i Brando, iako se ne slažemo o mnogočemu, sumnjam da će reći da sam antikršćanin. No to, što oni smatraju, je njihovo mišljenje na koje imaju pravo, a ja im neću, pokvareno stavljati riječi u usta, to patriote ti radiš tako da se razlikujemo....

Rekao sam da si raskrinkan jer si više puta rekao, da se ne namečeš i da se nemaš što nametati, no opet ovdje si IZRAVNO, bez ikakve prikrivenosti potvrdio suprotno te rekao da češ meni stavljati u usta riječi koje nisam rekao te karakterizirati me kakav nisam. Nije li to onda iznošenje laži i obmana te ocrnjavanje?

Ah patriote, sam si se usro.

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

misionarenje, što je? - Page 3 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by Sefirot 27/11/2014, 13:24

aben wrote:
Sefirot wrote:
3. Čovjek ima pravo da misli kako mu je volja:
da govori kako mu je volja:
da piše kako mu je volja:
cek, cek, sto ako neki covjek napise da su zene tosteri?

:)

Liber Oz navodi osobna prava, no svi imamo neograničenu slobodu koja je ograničena tek jednakim slobodama drugih.

Nadalje, možeš pisati gluposti naravno, ali pitanje ti propada jer...

"Svaki muškarac i svaka žena je zvijezda." AL.I.3

Muškarci i žene imaju jednaka prava i jednake slobode. Žene nisu tosteri, nisu roboti niti robovi. Jednake su muškarcima.

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

misionarenje, što je? - Page 3 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by aben 27/11/2014, 13:28

Sefirot wrote:
aben wrote:
Sefirot wrote:
3. Čovjek ima pravo da misli kako mu je volja:
da govori kako mu je volja:
da piše kako mu je volja:
cek, cek, sto ako neki covjek napise da su zene tosteri?

:)

Liber Oz navodi osobna prava, no svi imamo neograničenu slobodu koja je ograničena tek jednakim slobodama drugih.

Nadalje, možeš pisati gluposti naravno, ali pitanje ti propada jer...

"Svaki muškarac i svaka žena je zvijezda." AL.I.3

Muškarci i žene imaju jednaka prava i jednake slobode. Žene nisu tosteri, nisu roboti niti robovi. Jednake su muškarcima.

jebe mi se ko ima kakva prava, mene zanima moze li se misliti, pisati i govoriti da svak nema jednaka prava?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by Sefirot 27/11/2014, 13:47

aben wrote:
Sefirot wrote:
aben wrote:
Sefirot wrote:
3. Čovjek ima pravo da misli kako mu je volja:
da govori kako mu je volja:
da piše kako mu je volja:
cek, cek, sto ako neki covjek napise da su zene tosteri?

:)

Liber Oz navodi osobna prava, no svi imamo neograničenu slobodu koja je ograničena tek jednakim slobodama drugih.

Nadalje, možeš pisati gluposti naravno, ali pitanje ti propada jer...

"Svaki muškarac i svaka žena je zvijezda." AL.I.3

Muškarci i žene imaju jednaka prava i jednake slobode. Žene nisu tosteri, nisu roboti niti robovi. Jednake su muškarcima.

jebe mi se ko ima kakva prava, mene zanima moze li se misliti, pisati i govoriti da svak nema jednaka prava?

Glupa misao je grijeh.
Negirajući nečija prava, negiraš vlastita. Ili misliš licemjerno da imaš veća prava od nekog drugog?

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

misionarenje, što je? - Page 3 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by aben 27/11/2014, 13:51

Sefirot wrote:
aben wrote:
Sefirot wrote:
aben wrote:
Sefirot wrote:
3Glupa misao je grijeh.
Negirajući nečija prava, negiraš vlastita. Ili misliš licemjerno da imaš veća prava od nekog drugog?
ce, cek, glupa misao je grijeh!?!

haha

dobro. negirajuci tuža prava negiras vlastita, licemjerno je misliti da ias veca prava itd itd

a je li po carobnjaku iz oza covik ima pravo pisati i misliti sta oce?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by Bran_Do 27/11/2014, 13:54

Sefirot wrote:
Osobno smatram da misionarenje/da'wa jest negativna pojava sama po sebi jer čim je CILJ privoliti nekoga na nekakvu ideologiju je loše. Učenje o raznim ideologijama, negativnim i pozitivnim osobinama istih je daleko korektnije jer tek iz izučenog, čovjek će sam za sebe ili osjetiti ili ne poziv da prihvati. No, najbitnije, prihvatio ili ne, naučio je mnogo o toj ideologiji.

učenje o ideologijama i misionarenje su u ciljevima potpuno suprotne teze. Jednoj je cilj privoliti nekoga, drugoj je naučiti bez ideje privole na nešto, a da osoba osjeti sama da li "osjeti poziv" ili ne. Učenje je pozitivan, a misionarenje negativan element. To je moj stav.

To ti je promašena teza, po mojem mišljenju.
Onda bi većina društvenih odnosa bila "negativne pojave" jer se većina zasniva na uspostavi odnosa u kojima jedna osoba/skupina traži ili očekuje od druge osobe/skupine da postupi onako kako želi i da pritom ponudi nešto zauzvrat (posebice u trgovini, ali i u drugim segmentima društva).
Misionarenje u suštini nije mnogo različito, odnosno u srži mu je temeljna ideja društvene razmjene - ponuditi nešto da bi dobio nešto, a to suštinski nije ni pozitivno ni negativno.
Je li to ideologija, sustav vrijednosti, novi tehnološki gadget, politička koalicija - svodi se na isti mehanizam, a njega ne možeš osporavati kad se radi o misionarenju uz istodobno toleriranje u svim drugim segmentima društva.

Primjerice, današnja suvremena civilizacija temelji se na tome da "privoli" pojedinca/potrošača da kupi neki proizvod, te u tom kontekstu postoje i cijele kampanje reklamiranja tog proizvoda.
Sasvim legitimna namjera, kao i što je namjera nekoga nagovoriti da prihvati neku ideologiju ili sustav vrijednosti.

Prema tome, kako aben reče, ako bi bio sporan termin "misionarenje", onda bi bio sporan i termin "reklamiranje".

Smatraš li, analogno tome, da je negativno dozvoliti reklamiranje proizvoda, odnosno da bi svakome trebalo biti dozvoljeno isključivo da se po svojoj želi informira o proizvodima? Da bi bilo nužno zabraniti televizijske, internetske, tiskovne reklame, da bi trebalo zabraniti predizborne plakate i slično?
Bran_Do
Bran_Do

Posts : 807
2014-04-17


Back to top Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by Patriot_1 27/11/2014, 16:31

Sefirot wrote:
Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:
Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:


Nadalje, meni govore o 'straw man' komentiranju, ali tebi, koji daleko više to radiš ne govore ništa, hmmm, licemjerje... no, patriote, pošto navodiš da govorim da je kršćanstvo zlo, onda me možeš bez problema CITIRATI gdje navodim. Isto tako pretpostavljam da me možeš CITIRATI gdje navodim kako su kršćani nesretni. Patriote NE JEDNOM sam ti rekao da mi ne pripisuješ nešto što nisam rekao ni mislio jer ako ti to drugi dopuštaju, ja nisam glup da ti to dopuštam i to meni nećeš raditi...
Isto tako kao što si ti mene pitao, mogao bi ja tebe pitati za mnoge da navedeš nešto loše o Levi-ju, Regardie-u, Crowleyu ili o meni recimo. Ali to nećeš moći. Ono što navodiš temeljiš na C/P sa prokršćanskih stranica osoba koje su pisale o tome koje također nemaju blagog pojma što je tako lako i raskrinkati. Već uradio nebrojeno puta.
Ono o čemu se tu radi... ako ti za sebe smatraš da je Isus bog, pa misli, što se to druge tiče? Je li se to mene tiče? Ne, ne tiče me se i štoviše, ja nemam prava govoriti protiv tvog osobnog uvjerenja. Ali imam pravo stati u obranu vlastitog i onih kojima se ti i slični namećete.
Da, laž je manje tebi problem nego meni...


Ja ću tebi to raditi , dopustio ti to ili ne!Zadovoljan?Nemaš ti što meni dopustati ili ne dopustati!Konačno od tebe neka istina:"Laž je manje problem tebi nego meni!"

Upravo svojim riječima navodiš kako laž tebi nije nikakav problem pošto stavljaš drugima u usta nešto što nisu rekli, karakteriziraš osobinama što nisu itd. Da, upravo si sam sebi pokazao da si nametljivac, a ja ti to patriote neću dopustiti jer se meni nametati nećeš.

Štoviše, uhvaćen si opet u pokvarenoj laži i svojoj kršćanskoj pokvarenosti i diskriminaciji pošto si više puta rekao kako ne namećeš i ne želiš nametati, a ovdje mi izravno govoriš, citiram te:

Patriot wrote:Ja ću tebi to raditi , dopustio ti to ili ne!Zadovoljan?Nemaš ti što meni dopustati ili ne dopustati

Busted!
Što je laž?
To da si ti notorni antikršćanin?
De hajd bona,nađi mi na forumu ijednog sveznika,nekog tko će reći da nisi!

Zar mi trebaju saveznici?? Nisam znao da mi trebaju saveznici.

Ali dobro, mislim da će ti i sama Vegvisir reći da nisam. A i Brando, iako se ne slažemo o mnogočemu, sumnjam da će reći da sam antikršćanin. No to, što oni smatraju, je njihovo mišljenje na koje imaju pravo, a ja im neću, pokvareno stavljati riječi u usta, to patriote ti radiš tako da se razlikujemo....

Rekao sam da si raskrinkan jer si više puta rekao, da se ne namečeš i da se nemaš što nametati, no opet ovdje si IZRAVNO, bez ikakve prikrivenosti potvrdio suprotno te rekao da češ meni stavljati u usta riječi koje nisam rekao te karakterizirati me kakav nisam. Nije li to onda iznošenje laži i obmana te ocrnjavanje?

Ah patriote, sam si se usro.

Nisam ja seronja nego ti!Evo
"Patriote NE JEDNOM sam ti rekao da mi ne pripisuješ nešto što nisam rekao ni mislio jer ako ti to drugi dopuštaju, ja nisam glup da ti to dopuštam i to meni nećeš raditi!"
Ne dopuštaš,,,i???
Što sad,ja neću više misliti što mislim,pisati što pišem jer mi tamo neki anonimus to ne dopušta?
Na to sam se osvrnuo"ne dopuštam" ne na ništa drugo!
Jer ja pišem istinu,a to što ti misliš da to istina nije,tvoj je problem!Ti jesi bolesni antikršćanin,naglašavam,BOLESNI a who cares!Samo ti boluj i dalje!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by Trinity 27/11/2014, 17:39

Sefirot wrote:Patriote NE JEDNOM sam ti rekao da mi ne pripisuješ nešto što nisam rekao ni mislio jer ako ti to drugi dopuštaju, ja nisam glup da ti to dopuštam i to meni nećeš raditi!o

Patriot wrote:Ne dopuštaš,,,i???
Što sad,ja neću više misliti što mislim,pisati što pišem jer mi tamo neki anonimus to ne dopušta?

Patriot to radi svima, pripisuje im ono što ne kažu , pa čak i ono što ne misle.
Dakle, Patriot se ne obazire što netko kaže/napiše , jer on misli što misli, piše što piše... lol! lol! lol!

Ali ako nekome podmeće, što uredno radi, onda laže kao pas.

I još bi mu to netko zabranjivao ?! :^0
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by Patriot_1 28/11/2014, 09:04

Trinity wrote:
Sefirot wrote:Patriote NE JEDNOM sam ti rekao da mi ne pripisuješ nešto što nisam rekao ni mislio jer ako ti to drugi dopuštaju, ja nisam glup da ti to dopuštam i to meni nećeš raditi!o

Patriot wrote:Ne dopuštaš,,,i???
Što sad,ja neću više misliti što mislim,pisati što pišem jer mi tamo neki anonimus to ne dopušta?

Patriot to radi svima, pripisuje im ono što ne kažu , pa čak i ono što ne misle.
Dakle, Patriot se ne obazire što netko kaže/napiše , jer on misli što misli, piše što piše... lol! lol! lol!

Ali ako nekome podmeće, što uredno radi, onda laže kao pas.

I još bi mu to netko zabranjivao ?! :^0

To da je sefirot bolesno napaljen protiv kršćanstva zna već svaka ovca(osim tebe).I , ja ga znam duže,uvjek isto,od 6 tema koje otvori 5 će biti antikršćanske.
Pritom se ne libi ni lagati i kao činjenice donositi vjesti iz žute štampe.Ja ne lažem,to može reći samo podmukla i dvolična osoba!
Reći nekom da laže a pritom ne baratati činjenicama je teški bezobrazluk.Navedi,napisao si to i to a to je laž!Kad sam to lagao ?
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by Patriot_1 28/11/2014, 09:40

Sefirot wrote:


Nadalje, meni govore o 'straw man' komentiranju, ali tebi, koji daleko više to radiš ne govore ništa, hmmm, licemjerje... no, patriote, pošto navodiš da govorim da je kršćanstvo zlo, onda me možeš bez problema CITIRATI gdje navodim.

Čitam te već 7-8 godina i to si izjavio ne jednom.
Evo ,bar jednog primjera:
"
misionarenje, što je? - Page 3 Icon-quote sefirot:


misionarenje, što je? - Page 3 Icon-quotejerdan1:


Isus itekako je svjestan njezina života ali ne sudi ju, kao ni ja vas, nego vam dajem naputke. Vi ste ti koji sami sebe sudite, ti si taj koji sam sebe ne prihvaća kao kršćanina "Sefirot".  
 

-Odlučio sam odbaciti zlo pa sam time odlučio odbaciti i kršć[url=javascript:void(0)]anstvo[/url]. Ne da se ne prihvačam kao kršćanin nego ja NISAM kršćanin, a ni mrtav ne bi bio.

 

ma nemožeš ti zlo [url=javascript:void(0)]izbaciti[/url] iz sebe sefirot. Ti si izbacio ono što je jedino u tebi svijetlilo.
eto jedan primjer toga kako čovjek svoje zlo proglašava zbog svojeg [url=javascript:void(0)]primitivizma[/url] tuđim.
Ogledao se u ogledalu i šta je vidio zlo u drugima. Ali to je bilo njegovo poimanje [url=javascript:void(0)]stvarnosti[/url]. Još uvijek nisi mnogo naučio koliko ti god linkova Fazlija stavio. 

http://forum.net.hr/forums/t/183606.aspx?PageIndex=1

hajde reci sad tko laže?
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by Patriot_1 28/11/2014, 09:43

Sefirot wrote:

Nadalje, meni govore o 'straw man' komentiranju, ali tebi, koji daleko više to radiš ne govore ništa, hmmm, licemjerje... no, patriote, pošto navodiš da govorim da je kršćanstvo zlo, onda me možeš bez problema CITIRATI gdje navodim.

"-Odlučio sam odbaciti zlo pa sam time odlučio odbaciti i kršć[url=javascript:void(0)]anstvo[/url]. Ne da se ne prihvačam kao kršćanin nego ja NISAM kršćanin, a ni mrtav ne bi bio. "

Jesi li ti ovo napisao ili nisi?
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by Patriot_1 28/11/2014, 09:49

Sefirot wrote:

Nadalje, meni govore o 'straw man' komentiranju, ali tebi, koji daleko više to radiš ne govore ništa, hmmm, licemjerje... no, patriote, pošto navodiš da govorim da je kršćanstvo zlo, onda me možeš bez problema CITIRATI gdje navodim.

Još jedna tvoja izjava na istom forumu,na istoj temi(stranici):

"-Izbacio sam zlo, izbacio sam kršćanstvo i oprao ruke od zla. Ako je kršćanstvo svijetlo......onda je to neko jako slabo svijetlo.... "

Tko laže?
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by Patriot_1 28/11/2014, 09:50

http://forum.net.hr/forums/t/183606.aspx?PageIndex=1
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by Patriot_1 28/11/2014, 09:52

Patriot_1 wrote:http://forum.net.hr/forums/t/183606.aspx?PageIndex=1

"Upravo suprotno, riješio sam se najvećeg zla. shvatio sam kasnije, promatrajući kršćane poput tebe da sam učinio i više nego pravu stvar. "
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by Sefirot 28/11/2014, 10:30

Patriot_1 wrote:
Trinity wrote:
Sefirot wrote:Patriote NE JEDNOM sam ti rekao da mi ne pripisuješ nešto što nisam rekao ni mislio jer ako ti to drugi dopuštaju, ja nisam glup da ti to dopuštam i to meni nećeš raditi!o

Patriot wrote:Ne dopuštaš,,,i???
Što sad,ja neću više misliti što mislim,pisati što pišem jer mi tamo neki anonimus to ne dopušta?

Patriot to radi svima, pripisuje im ono što ne kažu , pa čak i ono što ne misle.
Dakle, Patriot se ne obazire što netko kaže/napiše , jer on misli što misli, piše što piše... lol! lol! lol!

Ali ako nekome podmeće, što uredno radi, onda laže kao pas.

I još bi mu to netko zabranjivao ?! :^0

To da je sefirot bolesno napaljen protiv kršćanstva zna već svaka ovca(osim tebe).I , ja ga znam duže,uvjek isto,od 6 tema koje otvori 5 će biti antikršćanske.
Pritom se ne libi ni lagati i kao činjenice donositi vjesti iz žute štampe.Ja ne lažem,to može reći samo podmukla i dvolična osoba!
Reći nekom da laže a pritom ne baratati činjenicama je teški bezobrazluk.Navedi,napisao si to i to a to je laž!Kad sam to lagao ?

1. da li je antikršćanska tema ako se objavi i osudi zločin koji je počinio netko iz Crkve? Ne to nije antikršćanska tema. To je protiv zločina koji se dogodio u toj zajednici, a koji se zanemaruje, stavlja pod tepih, minimizira...
Patriot ne shvaća očito da kada bi to bila antikršćanska tema, onda bi to govorilo da kršćanstvo zaista jest zlo te da su takvi ekscesi opći, što nisu naravno.

2. Patriot je uhvaćen ne jednom u laži i nametanju a sad to negira :D jako prozirno.

3. Tražio sam te da mi kažeš gdje sam to lagao? I dalje ništa ha? Je li laž da je svečenik Čuček pedofil? Nije. TI patriote i onaj King ste ga branili dok nije DOKAZANO da je pedofil. i onda sam ja lažov? Ili o pedofilu don Ivanovu? I tako koliko puta...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

misionarenje, što je? - Page 3 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by Sefirot 28/11/2014, 10:33

Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:


Nadalje, meni govore o 'straw man' komentiranju, ali tebi, koji daleko više to radiš ne govore ništa, hmmm, licemjerje... no, patriote, pošto navodiš da govorim da je kršćanstvo zlo, onda me možeš bez problema CITIRATI gdje navodim.

Čitam te već 7-8 godina i to si izjavio ne jednom.
Evo ,bar jednog primjera:
"
misionarenje, što je? - Page 3 Icon-quote sefirot:


misionarenje, što je? - Page 3 Icon-quotejerdan1:


Isus itekako je svjestan njezina života ali ne sudi ju, kao ni ja vas, nego vam dajem naputke. Vi ste ti koji sami sebe sudite, ti si taj koji sam sebe ne prihvaća kao kršćanina "Sefirot".  
 

-Odlučio sam odbaciti zlo pa sam time odlučio odbaciti i kršć[url=javascript(0)]anstvo[/url]. Ne da se ne prihvačam kao kršćanin nego ja NISAM kršćanin, a ni mrtav ne bi bio.

 

ma nemožeš ti zlo [url=javascript(0)]izbaciti[/url] iz sebe sefirot. Ti si izbacio ono što je jedino u tebi svijetlilo.
eto jedan primjer toga kako čovjek svoje zlo proglašava zbog svojeg [url=javascript(0)]primitivizma[/url] tuđim.
Ogledao se u ogledalu i šta je vidio zlo u drugima. Ali to je bilo njegovo poimanje [url=javascript(0)]stvarnosti[/url]. Još uvijek nisi mnogo naučio koliko ti god linkova Fazlija stavio. 

http://forum.net.hr/forums/t/183606.aspx?PageIndex=1

hajde reci sad tko laže?

Zato što sam rekao navedeno? Patriote, opet promašaj.
Prvo, rečeno je iz afekta i to je moja greška, drugo, vidi se da sam govorio ZA SEBE i da sam odbacio ono što je za mene loše. Iza toga i stojim. To ne znači da općenito filozofija kršćanstva loša. Ali nije za mene kao ni za mnoge druge. I?

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

misionarenje, što je? - Page 3 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by Sefirot 28/11/2014, 10:44

Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:

Nadalje, meni govore o 'straw man' komentiranju, ali tebi, koji daleko više to radiš ne govore ništa, hmmm, licemjerje... no, patriote, pošto navodiš da govorim da je kršćanstvo zlo, onda me možeš bez problema CITIRATI gdje navodim.

"-Odlučio sam odbaciti zlo pa sam time odlučio odbaciti i kršć[url=javascript(0)]anstvo[/url]. Ne da se ne prihvačam kao kršćanin nego ja NISAM kršćanin, a ni mrtav ne bi bio. "

Jesi li ti ovo napisao ili nisi?

........

Još jedna tvoja izjava na istom forumu,na istoj temi(stranici):

"-Izbacio sam zlo, izbacio sam kršćanstvo i oprao ruke od zla. Ako je kršćanstvo svijetlo......onda je to neko jako slabo svijetlo.... "

Tko laže?
...............


"Upravo suprotno, riješio sam se najvećeg zla. shvatio sam kasnije, promatrajući kršćane poput tebe da sam učinio i više nego pravu stvar. "

Da jesam i iza toga i dalje stojim. Prvenstveno jer sam govorio u svoje ime i za sebe i iza toga i dalje stojim. Nadalje, u usporedbi sa vama, da, napravio sam najbolju stvar koju sam mogao napraviti.

A i odgovorio sam već...

Zato što sam rekao navedeno? Patriote, opet promašaj.
Prvo, rečeno je iz afekta i to je moja greška, drugo, vidi se da sam govorio ZA SEBE i da sam odbacio ono što je za mene loše. Iza toga i stojim. To ne znači da općenito filozofija kršćanstva loša. Ali nije za mene kao ni za mnoge druge. I?

Osim toga, ako se malo pogleda cijela tema, uviđa se jedna izuzetno bitna stvar koja je rezultirala izjavama iza kojih stojim, a to je misionarenje i nametenje. Upravo onakvo nametanje o kojem ti govoriš, citiram te:

Patriot_1 wrote:
Sefirot wrote:


Nadalje, meni govore o 'straw man' komentiranju, ali tebi, koji daleko više to radiš ne govore ništa, hmmm, licemjerje... no, patriote, pošto navodiš da govorim da je kršćanstvo zlo, onda me možeš bez problema CITIRATI gdje navodim. Isto tako pretpostavljam da me možeš CITIRATI gdje navodim kako su kršćani nesretni. Patriote NE JEDNOM sam ti rekao da mi ne pripisuješ nešto što nisam rekao ni mislio jer ako ti to drugi dopuštaju, ja nisam glup da ti to dopuštam i to meni nećeš raditi...
Isto tako kao što si ti mene pitao, mogao bi ja tebe pitati za mnoge da navedeš nešto loše o Levi-ju, Regardie-u, Crowleyu ili o meni recimo. Ali to nećeš moći. Ono što navodiš temeljiš na C/P sa prokršćanskih stranica osoba koje su pisale o tome koje također nemaju blagog pojma što je tako lako i raskrinkati. Već uradio nebrojeno puta.
Ono o čemu se tu radi... ako ti za sebe smatraš da je Isus bog, pa misli, što se to druge tiče? Je li se to mene tiče? Ne, ne tiče me se i štoviše, ja nemam prava govoriti protiv tvog osobnog uvjerenja. Ali imam pravo stati u obranu vlastitog i onih kojima se ti i slični namećete.
Da, laž je manje tebi problem nego meni...


Ja ću tebi to raditi , dopustio ti to ili ne!Zadovoljan?Nemaš ti što meni dopustati ili ne dopustati!Konačno od tebe neka istina:"Laž je manje problem tebi nego meni!"

Da li ti dopuštaš da ti se stavljaju riječi u usta koje nisi rekao? Naravno da ne dopuštaš, ali si uzimaš za pravo drugima stavljati. O tome sam i govorio jer iskrivljavaš, lažeš, obmanjuješ i namečeš se.
*ebe se meni i za tebe i za druge lažove kao i za kršćanskog idola Isusa...

_________________
Do what thou Wilt shall be the whole of the Law! Love is the Law, Love under Will

https://www.facebook.com/KrvavaPovijestCrkve?fref=ts

misionarenje, što je? - Page 3 No10
Sefirot
Sefirot

Male
Posts : 1898
2014-04-29

Lokacija: : Zagreb

Back to top Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by Patriot_1 28/11/2014, 11:29

Sefirot wrote:

2. Patriot je uhvaćen ne jednom u laži i nametanju a sad to negira :D jako prozirno.

3. Tražio sam te da mi kažeš gdje sam to lagao? I dalje ništa ha? Je li laž da je svečenik Čuček pedofil? Nije. TI patriote i onaj King ste ga branili dok nije DOKAZANO da je pedofil. i onda sam ja lažov? Ili o pedofilu don Ivanovu? I tako koliko puta...

Nikad ga nisam branio samo sam rekao da nitko nije kriv dok mu krivnja nije dokazana.

Ja nisam lažov,ti jesi i ovdje je to očito,,umjesto da priznaš da si lagao,,frfljaš bezvezarije!

Evo,opet:"


Sefirot wrote:Quote :
Nadalje, meni govore o 'straw man' komentiranju, ali tebi, koji daleko više to radiš ne govore ništa, hmmm, licemjerje... no, patriote, pošto navodiš da govorim da je kršćanstvo zlo, onda me možeš bez problema CITIRATI gdje navodim.
Patriot citira sefirota:

"-Izbacio sam zlo, izbacio sam kršćanstvo i oprao ruke od zla. Ako je kršćanstvo svijetlo......onda je to neko jako slabo svijetlo.... "

Tko laže?
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by Patriot_1 28/11/2014, 11:34

Sefirot wrote:

Da jesam i iza toga i dalje stojim. Prvenstveno jer sam govorio u svoje ime i za sebe i iza toga i dalje stojim. Nadalje, u usporedbi sa vama, da, napravio sam najbolju stvar koju sam mogao napraviti.

A i odgovorio sam već...

Zato što sam rekao navedeno? Patriote, opet promašaj.
Prvo, rečeno je iz afekta i to je moja greška, drugo, vidi se da sam govorio ZA SEBE i da sam odbacio ono što je za mene loše. Iza toga i stojim. To ne znači da općenito filozofija kršćanstva loša. Ali nije za mene kao ni za mnoge druge. I?

Osim toga, ako se malo pogleda cijela tema, uviđa se jedna izuzetno bitna stvar koja je rezultirala izjavama iza kojih stojim, a to je misionarenje i nametenje. Upravo onakvo nametanje o kojem ti govoriš, citiram te:

Patriot:
"-Odlučio sam odbaciti zlo pa sam time odlučio odbaciti i kršćanstvo. Ne da se ne prihvačam kao kršćanin nego ja NISAM kršćanin, a ni mrtav ne bi bio. "

Jesi li ti ovo napisao ili nisi?

........

Još jedna tvoja izjava na istom forumu,na istoj temi(stranici):

"-Izbacio sam zlo, izbacio sam kršćanstvo i oprao ruke od zla. Ako je kršćanstvo svijetlo......onda je to neko jako slabo svijetlo.... "

Tko laže?
...............


"Upravo suprotno, riješio sam se najvećeg zla. shvatio sam kasnije, promatrajući kršćane poput tebe da sam učinio i više nego pravu stvar. "

PS tvrdio si da nikad nisi rekao da je kršćanstvo zlo,da ja lažem i da dam citat,evo dao sam tri a ti i dalje ne priznaš da si lagao ti.Vrlo nepošteno!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by Patriot_1 28/11/2014, 11:37

Trinity wrote:
Sefirot wrote:Patriote NE JEDNOM sam ti rekao da mi ne pripisuješ nešto što nisam rekao ni mislio jer ako ti to drugi dopuštaju, ja nisam glup da ti to dopuštam i to meni nećeš raditi!o

Patriot wrote:Ne dopuštaš,,,i???
Što sad,ja neću više misliti što mislim,pisati što pišem jer mi tamo neki anonimus to ne dopušta?

Patriot to radi svima, pripisuje im ono što ne kažu , pa čak i ono što ne misle.
Dakle, Patriot se ne obazire što netko kaže/napiše , jer on misli što misli, piše što piše... lol! lol! lol!

Ali ako nekome podmeće, što uredno radi, onda laže kao pas.

I još bi mu to netko zabranjivao ?! :^0

Ako ja lažem kao pas (a ne) onda ti laješ ko kuja i lažeš jer sam sefirotu dokazao da laže!Evo:

Sefirot wrote:

Da jesam i iza toga i dalje stojim. Prvenstveno jer sam govorio u svoje ime i za sebe i iza toga i dalje stojim. Nadalje, u usporedbi sa vama, da, napravio sam najbolju stvar koju sam mogao napraviti.

A i odgovorio sam već...

Zato što sam rekao navedeno? Patriote, opet promašaj.
Prvo, rečeno je iz afekta i to je moja greška, drugo, vidi se da sam govorio ZA SEBE i da sam odbacio ono što je za mene loše. Iza toga i stojim. To ne znači da općenito filozofija kršćanstva loša. Ali nije za mene kao ni za mnoge druge. I?

Osim toga, ako se malo pogleda cijela tema, uviđa se jedna izuzetno bitna stvar koja je rezultirala izjavama iza kojih stojim, a to je misionarenje i nametenje. Upravo onakvo nametanje o kojem ti govoriš, citiram te:

Quote :Patriot:
"-Odlučio sam odbaciti zlo pa sam time odlučio odbaciti i kršćanstvo. Ne da se ne prihvačam kao kršćanin nego ja NISAM kršćanin, a ni mrtav ne bi bio. "

Jesi li ti ovo napisao ili nisi?

........

Još jedna tvoja izjava na istom forumu,na istoj temi(stranici):

"-Izbacio sam zlo, izbacio sam kršćanstvo i oprao ruke od zla. Ako je kršćanstvo svijetlo......onda je to neko jako slabo svijetlo.... "

Tko laže?
...............


"Upravo suprotno, riješio sam se najvećeg zla. shvatio sam kasnije, promatrajući kršćane poput tebe da sam učinio i više nego pravu stvar. "

PS tvrdio si da nikad nisi rekao da je kršćanstvo zlo,da ja lažem i da dam citat,evo dao sam tri a ti i dalje ne priznaš da si lagao ti.Vrlo nepošteno!
Patriot_1
Patriot_1

Posts : 2066
2014-04-30


Back to top Go down

misionarenje, što je? - Page 3 Empty Re: misionarenje, što je?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum