ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 27/6/2016, 16:40

kokaargentinci

kic
Admin

Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 27/6/2016, 16:40

Garrincha je "hromi" brazilac

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 27/6/2016, 16:40

prvaci kokaamerike
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 27/6/2016, 16:41

Jel roa postao svecenik? Znam da je bio neki fanatik koji nedjeljom nije igrao
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 27/6/2016, 16:44

Kakvo je kod nas nevrijeme...auto mi se ljuljuska koliko vjetar piri
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 27/6/2016, 16:47

Braćala wrote:
a grbavi hobit je uvek bio nadmeni mali majmun, igrač bez trunke harizme i simpatije.
Ne znam jesi citaao dobru pricu o tome kakav argentinski uzor i model nogometasa treba biti,neki njihov novinar je to davno naopisao ...te zasto je carlos tevez debelo popularniji od messija kuci :) 
Steta sto je Tevez ludjak,mogao je biti daleko veci


Last edited by Train_Night on 27/6/2016, 16:48; edited 1 time in total
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/6/2016, 16:48

ne, trener je golmana u nekom argentinskom klubu.
garincu sam pomešao sa burruchagom,+.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/6/2016, 16:50

Train_Night wrote:
Braćala wrote:
a grbavi hobit je uvek bio nadmeni mali majmun, igrač bez trunke harizme i simpatije.
Ne znam jesi citaao dobru pricu o tome kakav argentinski uzor i model nogometasa treba biti,neki njihov novinar je to davno baoisao ...te zasto je carlos tevez debelo popularniji od messija kuci :) 
Steta sto je Tevez ludjak,mogao je biti daleko veci


malo ga je sjebao i dementni fergi, da nije kupio glavatog bugarina kog je gurao više nego carlitosa-imao bi mnogo veću karijeru, a ne bi se potucao u malenom $hittyu i kod lopova iz torina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 27/6/2016, 16:51

Braćala wrote:ne, trener je golmana u nekom argentinskom klubu.
garincu sam pomešao sa burruchagom,+.
Onda se nogometa ostavio zbog vjere ^^

Pff Garrinchu zamijeniti ..lika deformiranih nogu te desne krace za 7 cm... nestvarnog driblinga koji je zbog urodjene malformacije bilo nemoguce za citati

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/6/2016, 16:51

a tu su i velika gospoda martin palermo i hernan crespo-kao i pablo aimar, jedini igrač zbog koga je najveći platio kartu kako bi ga gledao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 27/6/2016, 16:52

Braćala wrote:
Train_Night wrote:
Braćala wrote:
a grbavi hobit je uvek bio nadmeni mali majmun, igrač bez trunke harizme i simpatije.
Ne znam jesi citaao dobru pricu o tome kakav argentinski uzor i model nogometasa treba biti,neki njihov novinar je to davno baoisao ...te zasto je carlos tevez debelo popularniji od messija kuci :) 
Steta sto je Tevez ludjak,mogao je biti daleko veci


malo ga je sjebao i dementni fergi, da nije kupio glavatog bugarina kog je gurao više nego carlitosa-imao bi mnogo veću karijeru, a ne bi se potucao u malenom $hittyu i kod lopova iz torina.

I dalje mi je drag ..tim vise sto je u cityevom dresu paradirao pred klupom uniteda kojeg mrzim 
Kako je trollao gary nevillea
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/6/2016, 16:53

united ga je izdao, to je bio klub koji je najviše uz bocu voleo. čak je i nekom svom rock bandu u argentini dao ime manchester united.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 27/6/2016, 16:54

Braćala wrote:a tu su i velika gospoda martin palermo i hernan crespo-kao i pablo aimar, jedini igrač zbog koga je najveći platio kartu kako bi ga gledao.

Nego boca ili river ?
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/6/2016, 16:54

river
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/6/2016, 16:55

oko boce mi je uvek bio taj opšte-narodni hajp kao npr. kod zvezde...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 27/6/2016, 16:56

Braćala wrote:united ga je izdao, to je bio klub koji je najviše uz bocu voleo. čak je i nekom svom rock bandu u argentini dao ime manchester united.

Tru dat ...navodno je i u juveu bio zadovoljan i s obzirom na sve sto je dao pustili su ga kuci ,nisu ga htjeli nagovarati na jos koju godinu

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 27/6/2016, 16:56

Braćala wrote:river
Odlicno jer sam ja za bocu ^^
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 27/6/2016, 17:03

spavanje je gubljenje vremena
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 27/6/2016, 17:10

betty.boop wrote:spavanje je gubljenje vremena
Volim gubiti vrijeme
Volim spavati 
_____________________
Win win
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/6/2016, 17:11

betty.boop wrote:spavanje je gubljenje vremena


O kako se varas....spavanje je kao hladjenje kremaste torte!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/6/2016, 17:13

Lady_D wrote:I koje koristis zagy?


Ne dopustaju ulazak vode...

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 17889810
UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Jessa-10
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum