ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alić na Fejsu žica 120 tisuća kuna: "Udbaši mi prijete smrću"

Go down

Alić na Fejsu žica 120 tisuća kuna: "Udbaši mi prijete smrću" Empty Alić na Fejsu žica 120 tisuća kuna: "Udbaši mi prijete smrću"

Post by debotoijusto Thu 23 Jun - 16:18

PROPALI glumac i ljubitelj ustaša Božidar Alić na svom Facebook profilu pozvao je "prijatelje i sve dobre ljude" da mu uplate novac na račun za njegov "novi domoljubni projekt".
Riječ je o monodrami "Bez lustracije nema Kroacije" koju planira izvesti u dvorani Lisinski u listopadu.
Alić je na Facebooku danas napisao da nedostaje još 20 tisuća kuna i pozvao one koji žele uplatiti da mu se jave "u poštanski pretinac". Naravno, Alić dramu ne isporučuje samo u predstavama pa se uz poziv za uplatu dramatično osvrnuo na udbaše koji mu navodno prijete.
"Udbaši su krenuli uz difamaciju i prijetnjama moj obitelji i prijetnjama smrću", napisao je Alić uz šizofreno izmjenjivanje velikih i malih slova, valjda kako bi drama bila još veća.

Alić već duže vrijeme šokira ispadima. Za prosvjed Hrvatska može bolje tako je rekao da su prosvjedovali unuci boljševika koji su 1945. godine klali Zagrepčane. Zbog osude ustaštva napao je Kolindu i poručio joj da zaboravi na drugi mandat i da je počinila samoubojstvo. Prije nekoliko mjeseci na Markovu trgu izvodio je bizaran performans odjeven u crni plašt i šahovnicu i raspelo na prsima, također pod nazivom "Bez lustracije nema Kroacije".
Javnost je zgrozio kada je na Facebooku objavio snimku sina kako recitira "Za dom spremni", zbog čega se oglasila i pravobraniteljica za djecu. Zapažen nastup imao je i u noći Kolindine izborne pobjede u HDZ-ovu izbornom stožeru. "Moja potpora gospođi Kolindi Grabar Kitarović jer sam dragovoljac Domovinskog rata, Hrvat i katolik i Bogu hvala da je pobijedila gospođa Kolinda Grabar Kitarović protiv ove udbaške, srbofilske i četničke struje. Živjeli", rekao je Alić u mikrofon današnje voditeljice Informativno-medijskog servisa na HRT-u Katarine Periše Čakarun.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/alic-na-fejsu-zica-120-tisuca-kuna-udbasi-mi-prijete-smrcu/901669.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30574
2014-04-12


Back to top Go down

Alić na Fejsu žica 120 tisuća kuna: "Udbaši mi prijete smrću" Empty Re: Alić na Fejsu žica 120 tisuća kuna: "Udbaši mi prijete smrću"

Post by kaya Thu 23 Jun - 16:19

Donaciju traži mislis? Kao i svaka ljevičarska udruga..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Alić na Fejsu žica 120 tisuća kuna: "Udbaši mi prijete smrću" Empty Re: Alić na Fejsu žica 120 tisuća kuna: "Udbaši mi prijete smrću"

Post by catabbath Thu 23 Jun - 16:20

Alić na Fejsu žica 120 tisuća kuna: "Udbaši mi prijete smrću" Ninjas

_________________
Alić na Fejsu žica 120 tisuća kuna: "Udbaši mi prijete smrću" Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12392
2015-08-22


Back to top Go down

Alić na Fejsu žica 120 tisuća kuna: "Udbaši mi prijete smrću" Empty Re: Alić na Fejsu žica 120 tisuća kuna: "Udbaši mi prijete smrću"

Post by debotoijusto Thu 23 Jun - 16:34

kaja_333 wrote:Donaciju traži mislis? Kao i svaka ljevičarska udruga..
tako nekako
samo on ruzinava podrtina
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30574
2014-04-12


Back to top Go down

Alić na Fejsu žica 120 tisuća kuna: "Udbaši mi prijete smrću" Empty Re: Alić na Fejsu žica 120 tisuća kuna: "Udbaši mi prijete smrću"

Post by jastreb Thu 23 Jun - 16:47

Šta,nestalo u za gemišt?
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Alić na Fejsu žica 120 tisuća kuna: "Udbaši mi prijete smrću" Empty Re: Alić na Fejsu žica 120 tisuća kuna: "Udbaši mi prijete smrću"

Post by Regoč Thu 23 Jun - 16:52

Provo je komunist i zagovara pomaganje, nek on uplati.

_________________
Alić na Fejsu žica 120 tisuća kuna: "Udbaši mi prijete smrću" Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Alić na Fejsu žica 120 tisuća kuna: "Udbaši mi prijete smrću" Empty Re: Alić na Fejsu žica 120 tisuća kuna: "Udbaši mi prijete smrću"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum