ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto je Bog stvorio svijet i ljude?

Page 18 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Go down

Zašto je Bog stvorio svijet i ljude? - Page 18 Empty Re: Zašto je Bog stvorio svijet i ljude?

Post by Mad_Vlad Thu 13 Aug - 23:58

Ništa od toga, Zemlja je tu da ostane i mi s njom. Biblijski proroci su navjestili mir među ljudima.

Mad_Vlad

Posts : 1954
2014-05-02


Back to top Go down

Zašto je Bog stvorio svijet i ljude? - Page 18 Empty Re: Zašto je Bog stvorio svijet i ljude?

Post by Guest Fri 14 Aug - 8:03

Mad_Vlad wrote:Ništa od toga, Zemlja je tu da ostane i mi s njom. Biblijski proroci su navjestili mir među ljudima.
Ti isti proroci su nagovijestili novu zemlju i novo nebo...Lijep opis zamjene geografskih polova Zemlje... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto je Bog stvorio svijet i ljude? - Page 18 Empty Re: Zašto je Bog stvorio svijet i ljude?

Post by Mad_Vlad Thu 27 Aug - 5:52

red wolf wrote:
Mad_Vlad wrote:Ništa od toga, Zemlja je tu da ostane i mi s njom. Biblijski proroci su navjestili mir među ljudima.
Ti isti proroci su nagovijestili novu zemlju i novo nebo...Lijep opis zamjene geografskih polova Zemlje... ;)
A je l'? Koji su to?
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

Zašto je Bog stvorio svijet i ljude? - Page 18 Empty Re: Zašto je Bog stvorio svijet i ljude?

Post by Guest Fri 28 Aug - 0:59

bog se zaebo malo zesce,kad vidim kakve likovi hodaju zemljom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto je Bog stvorio svijet i ljude? - Page 18 Empty Re: Zašto je Bog stvorio svijet i ljude?

Post by Guest Fri 28 Aug - 1:00

Mad_Vlad wrote:
red wolf wrote:
Mad_Vlad wrote:Ništa od toga, Zemlja je tu da ostane i mi s njom. Biblijski proroci su navjestili mir među ljudima.
Ti isti proroci su nagovijestili novu zemlju i novo nebo...Lijep opis zamjene geografskih polova Zemlje... ;)
A je l'? Koji su to?
Stari zavjet čitaj ponovno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto je Bog stvorio svijet i ljude? - Page 18 Empty Re: Zašto je Bog stvorio svijet i ljude?

Post by Mad_Vlad Wed 2 Sep - 2:46

Pa ne znam gdje govore o zamjeni geografskih polova Zemlje. Uputi me kad znaš.
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

Zašto je Bog stvorio svijet i ljude? - Page 18 Empty Re: Zašto je Bog stvorio svijet i ljude?

Post by Guest Fri 4 Sep - 12:27

Mad_Vlad wrote:Neki vele bilo mu dosadno, neke vele bio je usamljen, neki bi rekli pravio je eksperiment...
Neki bi rekli htio je imati nekog izvan sebe za kog se može brinuti i ohrabrivati njegov razvoj.
Što mislite?
Da bi imali kome ostavit Eden
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto je Bog stvorio svijet i ljude? - Page 18 Empty Re: Zašto je Bog stvorio svijet i ljude?

Post by Loyola Fri 4 Sep - 14:28

..Bog stvara  iz abundancije...preobilja...
Loyola
Loyola

Male
Posts : 14
2015-09-04


Back to top Go down

Zašto je Bog stvorio svijet i ljude? - Page 18 Empty Re: Zašto je Bog stvorio svijet i ljude?

Post by Mad_Vlad Fri 4 Sep - 19:18

Eva wrote:
Mad_Vlad wrote:Neki vele bilo mu dosadno, neke vele bio je usamljen, neki bi rekli pravio je eksperiment...
Neki bi rekli htio je imati nekog izvan sebe za kog se može brinuti i ohrabrivati njegov razvoj.
Što mislite?
Da bi imali kome ostavit Eden
Tko komu i zašto?
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

Zašto je Bog stvorio svijet i ljude? - Page 18 Empty Re: Zašto je Bog stvorio svijet i ljude?

Post by Mad_Vlad Fri 4 Sep - 19:19

Loyola wrote:..Bog stvara  iz abundancije...preobilja...
Može malo opširnije...
Mad_Vlad
Mad_Vlad

Male
Posts : 1954
2014-05-02

Age : 59
Lokacija: : Calgary, Canada

Back to top Go down

Zašto je Bog stvorio svijet i ljude? - Page 18 Empty Re: Zašto je Bog stvorio svijet i ljude?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 18 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum