ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

psiholoski profil i filmski karakter forumasa

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

psiholoski profil i filmski karakter forumasa - Page 2 Empty Re: psiholoski profil i filmski karakter forumasa

Post by kic Wed 22 Jun - 22:16

vojvodina najbolja strana je pisanje poezije, ima smisla za humor jer ne poznaje granice dobrog ukusa, ili ukusa uopće, daje poseban okus ovom forumu i ja i dalje mislim da je demin alter jer je demo predobar i mora imati zlu stranu, ali neka, filmski lik? pa Joker naravno iz Dark Knighta..

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

psiholoski profil i filmski karakter forumasa - Page 2 Empty Re: psiholoski profil i filmski karakter forumasa

Post by L'âme Wed 22 Jun - 23:06

legendaran opis likova.. cheers

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

psiholoski profil i filmski karakter forumasa - Page 2 Empty Re: psiholoski profil i filmski karakter forumasa

Post by sitting_bull Wed 22 Jun - 23:55

pablo_escobar wrote:
muckodjubre wrote: iman proliv nemam kad boldati jucer sam od srice plaka kad su nasi stukli cigancad pa pojeo neke ljute feferone sa pancetom i sad seren ima 10 sati


pij coca-colu pa će te proći rijetko sranje sa gustim trčanjem.



djeluje provjereno...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

psiholoski profil i filmski karakter forumasa - Page 2 Empty Re: psiholoski profil i filmski karakter forumasa

Post by FRANK Thu 23 Jun - 1:00

prista san pusit prije 11 miseci karan sporta i ronaldo ce liti sue u subotu a bracala skorpija i bafalo ivrsit samoubojstvo

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

psiholoski profil i filmski karakter forumasa - Page 2 Empty Re: psiholoski profil i filmski karakter forumasa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum