ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dijeta(e)

Page 1 of 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Go down

Dijeta(e) Empty Dijeta(e)

Post by Trinity Fri 31 Oct - 20:14

Da vidimo kako stojite s dijetama. Curama sigurno nisu nepoznate.
Imate koju za preporučiti? Neke tajne ? Trikovi ?
E pa kako sam ja svojevremeno skinula 35 kg (da, dobro ste pročitali - trideset pet kilograma  greenstars) a da se nisam nešto namučila,
preporučujem Dukan dijetu.

www.dukandijeta.info

www.dukandiet.co.uk


Ono što je mene oduševilo je to da se namirnice ne važu i ne broje kalorije. Prehrana je bazirana na proteinima (bjelančevinama) koje se sporo razgrađuju pa vas dugo drže sitim, istovremeno hrane mišiće, a potrebne masti i šećere tijelo proizvede samo iz zaliha (svašta sam naučila  cheers). Voće je zabranjeno pa je potrebno vitamine unositi nekim zamjenskim sredstvima (npr. šumeće multivitamiske tablete ).
Ovakvom prehranom tijelo se dovede u stanje ketoze. Malo proguglajte. Upravo zbog toga, mnogi napadaju ovu dijetu.
However, tih 35 kg otišlo je u 7 mjeseci, otprilike kilogram tjedno, što se smatra skroz OK. Više se ne preporuča, s time da se nisam baš rigorozno držala uputa.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Dijeta(e) Empty Re: Dijeta(e)

Post by FortO Sat 3 Oct - 21:10

A gle, da nisi od sebe sjedilačkim načinom života i kojekakvim splačinama napravila gicu prasicu, nebi ni trebala skidati 35kg što je samo po sebi opterečenje za organizam i nezdravo.

Treba jesti voče, povrče i nisko kaloričnu hranu i što se više kretati.

Tvoju dijetu nebi savjetovao ni ljudima koje ne volim.

Koliko sad težiš, 65kg?
FortO
FortO

Posts : 90
2015-10-03


Back to top Go down

Dijeta(e) Empty Re: Dijeta(e)

Post by Guest Sat 3 Oct - 23:03

FortO wrote:A gle, da nisi od sebe sjedilačkim načinom života i kojekakvim splačinama napravila gicu prasicu, nebi ni trebala skidati 35kg što je samo po sebi opterečenje za organizam i nezdravo.

Treba jesti voče, povrče i nisko kaloričnu hranu i što se više kretati.

Tvoju dijetu nebi savjetovao ni ljudima koje ne volim.

Koliko sad težiš, 65kg?

Ovo ti je prvi post i odmah kreneš sa hračkanjem, jel :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dijeta(e) Empty Re: Dijeta(e)

Post by Trinity Sat 3 Oct - 23:14

Stari "prijatelj"...  ;) :x
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Dijeta(e) Empty Re: Dijeta(e)

Post by Guest Sat 3 Oct - 23:20

Voče i povrče pig 👅
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dijeta(e) Empty Re: Dijeta(e)

Post by Guest Sat 3 Oct - 23:29

http://poliklinika-analiza.hr/knjiznica/strucni-tekstovi/20-testovi-intolerancije-na-hranu/300-test-intolerancije-na-hranu-novi-vegetarijanski-panelvo


Trin, ovo je novi pogled na hranjenje. Dijete su problematične zbog manjka unosa nutrijenata i opasnosti povratka na staro.

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dijeta(e) Empty Re: Dijeta(e)

Post by betty.boop Sun 4 Oct - 0:35

ne volim to sto se ne smije voce jesti :/
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Dijeta(e) Empty Re: Dijeta(e)

Post by FortO Sun 4 Oct - 9:37

Evo jutros sam otrcao 28km, tako se odrzava tjelesna tezina a ne nekakvim djetama i silovanjem organizma.

Dijeta(e) DscoF0o

Dijeta(e) D2tWzcs
FortO
FortO

Posts : 90
2015-10-03


Back to top Go down

Dijeta(e) Empty Re: Dijeta(e)

Post by Guest Sun 4 Oct - 10:25

Trčanje je zbilja super, volim ga, idem samo kad sam se nakrcala tuđeg smetlišta.
Ima puno prednosti, ko što kažeš. Od mana-stradaju zglobovi, i preveliko opterećenje za srce i krvožilni sustav. U tom smislu je brzo hodanje puno zdravije.

Tebe muči prijezir prema 'debelima' jer voliš žderat, a ne smiješ jer želiš biti lep i mnogo disciplinovan :P ali to je tvoje iskustvo i nemaš pravo ga nametati drugima kao najbolje jer je dobro samo za tebe. Možda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dijeta(e) Empty Re: Dijeta(e)

Post by FortO Sun 4 Oct - 10:50

Ako trcis u jeftinoj obuci i adekvatno se ne zagrijes prije normalno da riskiras ozljedu. Kazu da postoje dvije vrste trkaca, oni koji su se ozlijedili i oni koji ce se tek ozlijediti, evo ja vec 2g trcim bez ijedne ozljede (da kucnem u drvo).

Nemam prijezir prema ugojenim damama vec prema ljudima koji daju krive savjete kako skinuti kile.

Inace ja puno "zderem" ali to sve i potrosim, imam 185cm i 70kg, BMI 20,5, oblik tijela : mezomorf.
FortO
FortO

Posts : 90
2015-10-03


Back to top Go down

Dijeta(e) Empty Re: Dijeta(e)

Post by kic Sun 4 Oct - 10:55

previše cardia lel
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Dijeta(e) Empty Re: Dijeta(e)

Post by Guest Sun 4 Oct - 11:00

FortO wrote:Ako trcis u jeftinoj obuci i adekvatno se ne zagrijes prije normalno da riskiras ozljedu. Kazu da postoje dvije vrste trkaca, oni koji su se ozlijedili i oni koji ce se tek ozlijediti, evo ja vec 2g trcim bez ijedne ozljede (da kucnem u drvo).

Nemam prijezir prema ugojenim damama vec prema ljudima koji daju krive savjete kako skinuti kile.

Inace ja puno "zderem" ali to sve i potrosim, imam 185cm i 70kg, BMI 20,5, oblik tijela : mezomorf.

Snob misli da je 'skuplja' obuca nuzno kvalitetnija jer ne poznaje marketinske zakone.
185cm / 70kg je u rangu pothranjenosti za muskarca, ma cak i za zenu. Sex sa kosturom :P

Steta sto ne postoji uteg za mozaq :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dijeta(e) Empty Re: Dijeta(e)

Post by FortO Sun 4 Oct - 11:16

Imas tu kalkukator za BMI pa si pogledaj sta je pothranjenost prije prosipanja pameti :)

http://www.zdravakrava.hr/alati/bmi

Inace svjetski prvak u maratonu Wilson Kipsang ima 185cm i 65kg

Kladim se da kupujes tenisice a da i neznas jesi li supinator ili pronator, jel tako?

Over
FortO
FortO

Posts : 90
2015-10-03


Back to top Go down

Dijeta(e) Empty Re: Dijeta(e)

Post by Guest Sun 4 Oct - 12:29

Ovi kojima je ta razlika životno važna mi mirišu na siebanost ...trče jako trče mnogo i razina frustracije postane takva da hračkaju žutanjke. It's ok :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dijeta(e) Empty Re: Dijeta(e)

Post by veber Sun 4 Oct - 13:34

pivska dijeta je zakon. ne smiješ miješati gemišt i pivo to je jedina mana.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Dijeta(e) Empty Re: Dijeta(e)

Post by FortO Sun 4 Oct - 15:40

Ako ideš na dizel mijesas pivo i coca-colu.
FortO
FortO

Posts : 90
2015-10-03


Back to top Go down

Dijeta(e) Empty Re: Dijeta(e)

Post by Guest Sun 4 Oct - 21:46

Predlažem dijetu od frustracija, prezira i nervouze  cheers 

Cura je preslatka sa svojim oblinama, a njen optimizam zarazan  :D

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dijeta(e) Empty Re: Dijeta(e)

Post by FortO Mon 5 Oct - 7:37

Antipatična mi je Meghan kao i ti, a pjesma joj je za dobiti diareju, ali zato volim bucku Adele.

FortO
FortO

Posts : 90
2015-10-03


Back to top Go down

Dijeta(e) Empty Re: Dijeta(e)

Post by Guest Mon 5 Oct - 8:23

Različiti smo i to je baš lijepo.
Imam frendicu koja je u jednom trenutku imala 180kg. Razumjela sam je, nije mogla maknuti uzrok. Onda se pokrenula, upisala fax, makla od onih koji je stalno ponižavaju, prodisala, posmicala kile. Lijepa dušica, volim je jednako i prije i sad. Priznala mi je da joj nisam bila simpa prije upoznavanja ha ha smijemo se tome često. Izgledam malo profesorski, ponekad sam dosadna :D, al mi je srce veliko kao boeing 747. To je moja prednost. Tvoja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dijeta(e) Empty Re: Dijeta(e)

Post by Trinity Mon 5 Oct - 8:32

Samo vas gledam. :popcorn
Bit će tu još nešto.  ;)
Doduše, Fort0 treba još otrčati puno kilometara. I naučiti kako se piše voće i povrće.  :D
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Dijeta(e) Empty Re: Dijeta(e)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 14 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum