ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU Empty Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by FRANK 14/6/2016, 23:21

Boze koji beskarakterni glupan i idiot bas mi ga je zao. Covjeku koji nema za burek je najveci uspjeh gazdin uspjeh a on malo pseto ceka na kost sa stola... bracala duboke isprike jer san te smatrao idiotem jer si za ovu kujicu Goethe
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by End 14/6/2016, 23:25

ne znam gdje bi počeo pa uopće neću...
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by FRANK 15/6/2016, 00:07

Lik je agonija

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by kic 15/6/2016, 00:21

vracala srpski Goethe :^^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by FRANK 15/6/2016, 00:24

Koliko je kujica glup da je vrwcala za njega bog

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by jalnirajko 15/6/2016, 00:32

može ti bit netko više ili manje simpatičan ili uopće ne, ali postoje neke granice dobrog ukusa a vojvoda ti si izgubio svaku granicu. i puca mi kurac jel je to zbog ptsp-a ili zbog tvoje urođene retardacije ili nešto treće ali stvarno si naporan sa vrijeđanjem, i to najvulgarnijim, bilo sporta, demonskog, bracale ili nekog trećeg
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by jalnirajko 15/6/2016, 00:33

bez uvrede i nemoj mi pliz ništa replicirati, nemam želudac za ta sranja
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by FRANK 15/6/2016, 00:46

Boli me kurac

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by FRANK 15/6/2016, 01:00

Sto se tice demobskoga i bracale to je meni vise zajebancija a sto se tice onr kujice on i ne vrijedi nista drugo a sto se tice tvoga zeluca dragi moj rajkane uvreda mamica kao smece ratnoprofitersko ocito dira i tebe. Ovde je svak svakoga dirao i vridja i niko nije diza nos prvi ja jer ovo je ionako virtualka ali cinjenica he mada prikrivena da tu nihe uopce bitan bracala ni demo bi sport vec mamic a sve ostalo su floskule tako da mi bas puca ona stvar jel se nekome okrwce zeludac jer se vridja mamica kojemu ja jebem mater skupa sa svina koji su opljackali hrvatsju

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by Zeko 15/6/2016, 08:54

Jebo ti Ante Pavelić sve živo i mrtvo u familiji počevši od tebe, narkomansko pseto maloumno. Prestani se pikati vidiš da ti to ne čini dobro. Kaj se bureka tiče, daj mi adresu da ti pošaljem 1000 komada da imaš kaj žderati jer vidim da si sirotinja i u džepu, a posebno u glavi.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by Guest 15/6/2016, 10:07

kuracodigraca wrote:može ti bit netko više ili manje simpatičan ili uopće ne, ali postoje neke granice dobrog ukusa a vojvoda ti si izgubio svaku granicu. i puca mi kurac jel je to zbog ptsp-a ili zbog tvoje urođene retardacije ili nešto treće ali stvarno si naporan sa vrijeđanjem, i to najvulgarnijim, bilo sporta, demonskog, bracale ili nekog trećeg


sta da ti kazem, ljubi te brat.
meni je psihopata smesan u svoj svojoj nemoci. veceg kompleksasa i isfrustriranog lika nisam u zivotu video, a znam mnogo ljudi koji su prosli ratista-pa se za razliku od njega umeju ponasati.
tj. pitanje je kako se on ponasa ovako privatno, tj. on je verovatno jedan mali isfrustrirani mis i pickica..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by End 15/6/2016, 11:03

koja dominacija generala vojvode
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by End 15/6/2016, 11:04

pablo_escobar wrote:Boli me kurac
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by Zeko 15/6/2016, 12:39

End1899 wrote:koja dominacija generala vojvode
Majmune bosanski maloumni.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by Guest 15/6/2016, 12:40

Zeko wrote:
End1899 wrote:koja dominacija generala vojvode
Majmune bosanski maloumni.

nije bosanac, on je rom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by Zeko 15/6/2016, 12:41

Braćala wrote:
kuracodigraca wrote:može ti bit netko više ili manje simpatičan ili uopće ne, ali postoje neke granice dobrog ukusa a vojvoda ti si izgubio svaku granicu. i puca mi kurac jel je to zbog ptsp-a ili zbog tvoje urođene retardacije ili nešto treće ali stvarno si naporan sa vrijeđanjem, i to najvulgarnijim, bilo sporta, demonskog, bracale ili nekog trećeg


sta da ti kazem, ljubi te brat.
meni je psihopata smesan u svoj svojoj nemoci. veceg kompleksasa i isfrustriranog lika nisam u zivotu video, a znam mnogo ljudi koji su prosli ratista-pa se za razliku od njega umeju ponasati.
tj. pitanje je kako se on ponasa ovako privatno, tj. on je verovatno jedan mali isfrustrirani mis i pickica..
Ma nije ti taj ratišta vidio, to si je umislil u svojoj bolesnoj glavi pa tu laprda.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by Zeko 15/6/2016, 12:41

Braćala wrote:
Zeko wrote:
End1899 wrote:koja dominacija generala vojvode
Majmune bosanski maloumni.

nije bosanac, on je rom...
Isti kurac, bitno da je glupan.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6711
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by FRANK 15/6/2016, 13:32

Mili Boze koja milina gledat orkestrirano kmecanje dva kurvina sina.... moram priznat da imam stila za stihove vidi se guslarska dusa u meni.... ali kmecanje diteta kojemu je tata stvorio sve i covjeka koji se nesmi ni posrati a da dopustenje za to nije zatrazio u maksimirskoj 128 je neprocjenjivo . Vidi se da sam ih ogadio za sva vrimena. Monitorski heroj i mamiceva kujica se udruzili jebote koji sam ja gad . I jos misle da su me pogodili u srce . Jedini koji na mebe ovde ima utjecaj jeste Tominjo a ostali kako vam drago . Nastavite kmecati u pauzama izmedju sredjivanja milijunskih poslova sa bechtelom i pusenja kurca gazdi na skupstini..... cmok

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by End 15/6/2016, 13:55

Zeko wrote:
End1899 wrote:koja dominacija generala vojvode
Majmune bosanski maloumni.
haha kakve veze ja imam s bosnom, a još k tome govori mi bosanski dotepenac, calma klošaru popij piće
End
End

Posts : 21157
2015-08-25


Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by kic 15/6/2016, 14:02

ne volim Mamica, Ali brate ako nas navijaci sjebu na euru, necu vise nikad pratit ovaj jad.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU Empty Re: Tema o najvecoj maminjovoj kurvici SPORTU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum